Ing. Pavel Rešl

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0222 11.08.2015 - 31.03.2020
Klubový rozhodčí 0854 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 217062 Velikost: XL Skupina: Duchcov 10.2.2018
0501 23.03.2013 - 10.02.2023
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191611 22.06.2019 Česká brána labe - roudnice Kaj 3 5 1 734
191605 25.05.2019 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 8 304
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181622 06.10.2018 Modrá stuha Labe Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 4 1 156
181619 08.09.2018 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 5 887
181618 01.09.2018 Labský pohár Žernoseky Kaj 4 5 1 774
181610 23.06.2018 Česká brána labe - roudnice Kaj 3 4 1 935
181608 16.06.2018 Regata Lovosice Žernoseky Kaj 1 3 800
181607 09.06.2018 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 3 938
181605 26.05.2018 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 2 1 828
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 9 587
181706 12.05.2018 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Fin 2 6 646
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Fin 2 6 646
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 24 1 385
181702 07.04.2018 Finn premiera Máchovo jezero Fin 3 13 400
181701 31.03.2018 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 1 6 168
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171701 01.04.2017 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 14 701
171702 08.04.2017 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 17 1 491
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Fin 8 26 1 529
171604 27.05.2017 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 1 2 430
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 3 804
171607 17.06.2017 Regata Lovosice + KP Žernoseky Kaj 4 5 2 064
171609 24.06.2017 Česká brána Labe Kaj 3 3 2 400
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Fin 2 3 452
171211 28.06.2017 Přebor ČOS - dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 2 1 734
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov Fin 3 2 831
171617 26.08.2017 Labský pohár Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 6 874
171619 09.09.2017 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 3 1 476
171222 30.09.2017 Zhasnutý kahan Turynský rybník Fin 4 5 1 774
171622 07.10.2017 Modrá stuha Labe Labe - Ústí nad Labem Kaj 2 5 804
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 11 416
161602 09.04.2016 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 3 12 303
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Máchovo jezero Fin 7 19 1 011
161704 30.04.2016 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Fin 2 6 452
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 2 1 406
161609 18.06.2016 Regata Lovosice Žernoseky Kaj 2 9 702
161610 25.06.2016 Česká brána Labe Kaj 3 6 1 872
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Fin 3 1 2 109
161211 28.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Orlík Fin 3 3 678
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Máchovo jezero Fin 3 19 661
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Fin 3 2 1 206
161619 27.08.2016 Labský pohár Žernoseky Kaj 2 4 1 226
161620 10.09.2016 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 1 2 914
161624 01.10.2016 Modrá stuha Labe Ústí-Církvice Kaj 2 3 1 805
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151701 11.04.2015 Pohár Noprosu Máchovo jezero Fin 3 14 630
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Máchovo jezero Fin 7 18 1 317
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 9 782
151704 02.05.2015 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Fin 2 8 304
151206 08.05.2015 Župní přebor Vranská přehrada Fin 2 4 396
151105 09.05.2015 Cena Modřan Vranská přehrada Fin 2 3 646
151207 16.05.2015 Pohár YC Kladno Turyňský rybník Fin 3 6 1 310
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 8 609
151606 30.05.2015 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 5 1 032
151608 06.06.2015 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 3 1 054
151609 13.06.2015 Regata Lovosice Žernoseky Kaj 1 14 131
151611 20.06.2015 Česká brána Labe Kaj 3 4 2 333
152145 26.06.2015 Finn Masters Brněnská přehrada Fin 3 22 617
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Fin 3 4 1 206
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Fin 3 5 741
151212 01.08.2015 Prázdniny v půli Turyňský rybník Fin 2 3 938
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Fin 2 2 554
151911 22.08.2015 Modrá vlajka Seče Seč Fin 4 6 1 291
151620 29.08.2015 Labský pohár Žernoseky Kaj 2 6 1 054
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Fin 7 14 1 471
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 2 1 952
151217 26.09.2015 Veteránská regata - Mem. J. Sosnovce Vranská přehrada Fin 2 4 396
151116 27.09.2015 Cena Modřan jarní Vranská přehrada Fin 2 5 202
151218 28.09.2015 Svatováclavský závan Turyňský rybník Fin 1 3 527
151627 03.10.2015 Modrá stuha Labe Ústí-Církvice Kaj 4 3 3 417
151720 10.10.2015 Baban Cup Máchovo jezero Fin 7 14 917
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 11 4 328
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141707 05.04.2014 Pohár NOPROSU Máchovo jezero Fin 3 16 303
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 24 543
141602 19.04.2014 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 14 303
141710 26.04.2014 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Fin 2 5 202
141204 01.05.2014 Regata Neumann Institut Vranská přehrada Fin 1 4 277
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny Fin 4 17 404
141206 08.05.2014 Jarní závod Turyňský rybník Fin 1 6 168
141208 17.05.2014 Pohár YC Kladno Turyňský rybník Fin 3 10 541
141715 24.05.2014 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fin 4 7 404
141209 31.05.2014 YC Kladno RACE Jesenice Fin 5 16 1 197
141717 20.06.2014 Finn Masters Máchovo Jezero Fin 3 19 433
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fin 1 3 323
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 4 594
141615 28.06.2014 Optimist veterán cup VPOZ Žernoseky Q 1 2 703
141910 09.08.2014 O štít města Pardubic Seč Fin 3 7 630
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora 470 1 1 578
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora 470 3 1 2 109
141626 13.09.2014 Cena povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 2 1 600
141121 27.09.2014 Modrá stuha Vranské přehrady Vranská přehrada Fin 1 4 101
141218 27.09.2014 Veteránská regata-mem. J. Sosnovce Vranská přehrada Fin 2 4 202
141629 04.10.2014 Modrá stuha Labe Labe-Ústí Kaj 4 6 2 406
141220 11.10.2014 Pohár 152 let Sokola Vranská přehrada Fin 2 6 202
141728 11.10.2014 Baban cup Máchovo jezero Fin 4 13 533
141631 18.10.2014 Zlatá sekyrka Labe-Roudnice Fin 1 2 879
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 7 636
131215 26.06.2013 Přebor ČOS dálková plavba Orlík - Radava Fin 3 4 831
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 31 769
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111709 02.04.2011 NOPROSU CUP Máchovo jezero Fin 2 5 804
111710 09.04.2011 Baban Cup I. Máchovo jezero Fin 3 13 489
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 10 713
111408 05.07.2011 MS Hracolusek Hracholusky Fin 0 0 0
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101319 24.07.2010 Modrá stuha Lipna 45. ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 7 210
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Fin 3 2 831
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Fin 1 3 527
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Fin 1 15 247
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Fin 4 13 969
091315 27.06.2009 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 1 1 800
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Fin 1 2 277
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Fin 3 2 303
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Fin 1 2 101
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Fin 1 3 402
091225 10.10.2009 Pohár ČOS Vranská přehrada Fin 2 6 554
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081317 28.06.2008 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 1 3 738
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071311 23.06.2007 24 hodin NON-STOP Lipno Kaj 3 3 1 407
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Fin 1 4 101
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Fin 1 3 101
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Fin 1 3 101
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Fin 1 3 101
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061316 24.06.2006 24 hodin NON-STOP Lipno-Hrdoňov Kaj 1 7 335
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Fin 1 3 101
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Fin 0 1 0
061620 16.09.2006 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Pir 1 5 180
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ