Luděk Soukup

 Zpět

Datum narození: 1964
Adresa Nerudova 460
Teplice
415 10
Telefon 724617593
E-mail luda.soukup@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Krajský rozhodčí
0695 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 208395Velikost: XXLSkupina: Duchcov 26.2.2017
0368 26.02.2017 - 26.02.2022
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0224 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-2,L47-2 Hlavní rozhodčí 4 6
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Evr-3C,Q-1 Rozhodčí 4 4
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov 470-1,Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Rozhodčí 3 3
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Rozhodčí 1 1
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 3 5
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr-4K,Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 4 4
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,470-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Spl-3C Hlavní rozhodčí 4 6
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q-2,Evr-2,470-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Evr-3D,Q-3D,470-3D,Fin-3D Hlavní rozhodčí 3 5
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,Q-1,470-1,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Hlavní rozhodčí 4 6
141604 09.05.2014 ČP Slalom I Nechranice Fus-4P Rozhodčí 4 4
141606 24.05.2014 Cena Oldřichova 25.ročník Oldřichov - Barbora Evr-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-2,Fin-1,470-1 Rozhodčí 2 2
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora Evr-3V,Q-3V,Fin-3V,470-3V Hlavní rozhodčí 3 5
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,Fin-1,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Spl-4P,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb-3C Rozhodčí 3 3
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Hlavní rozhodčí 4 6
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Barbora Evr-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
131613 17.08.2013 Cena Duchcova Barbora Q-2,Evr-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora Q-1,Evr-2 Hlavní rozhodčí 1 2
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora Q-3D,Evr-3D Hlavní rozhodčí 3 5
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora Q-1,Evr-2 Hlavní rozhodčí 1 2
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Q-1,Evr-2 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121601 21.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 Rozhodčí 4 4
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP Oldřichov 470-4K,Evr-4K,Q-2 Rozhodčí 4 4
121605 02.06.2012 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
121613 18.08.2012 Cena Duchcova Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D Hlavní rozhodčí 3 5
121616 23.08.2012 Kontrolní závod II Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Labe - Církvice Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
121346 28.09.2012 MČR Lipno - Černá Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P Hlavní rozhodčí 6 9
121347 28.09.2012 Jestřabí Cat Open 2012 - II. Lipno - Černá Pošumaví OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Spl-3C,470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr-4K,470-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Rozhodčí 4 4
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr-4K,470-4K,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj-6mr Rozhodčí 6 6
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D Hlavní rozhodčí 3 5
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-1,Fin-1 Rozhodčí 2 2
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
101621 18.09.2010 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj-2 Hlavní rozhodčí 2 3
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Rozhodčí 4 4
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Evr-4K,470-4K,Q-1 Rozhodčí 4 4
091605 06.06.2009 Jarní cena Labe Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hlavní rozhodčí 3 5
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091624 03.10.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-2,Evr-2 Rozhodčí 3 3
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Rozhodčí 4 4
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Evr-3D,Q-3D,Vau-3D Hlavní rozhodčí 3 5
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
081621 20.09.2008 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj-2,Pir-1 Hlavní rozhodčí 2 3
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q-2,Evr-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-3C,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Rozhodčí 4 4
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 2 2
071613 18.08.2007 Cena Teplic Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Hlavní rozhodčí 2 3
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov 420-2,Evr-2,Q-2, Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Záchranář 2 2
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov 470-1,Evr-1,Q-1 Záchranář 1 2
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Záchranář 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ