nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
152129 | 23.05.2015 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 7 | 9 | 2 050 |
151509 | 12.09.2015 | Švestková regata | Jesenice | Lar | 7 | 8 | 1 675 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141310 | 26.04.2014 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Lar | 4 | 4 | 792 |
142110 | 02.05.2014 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 7 | 2 393 |
142123 | 23.05.2014 | Velká cena YC Dyje II. | Nové Mlýny | Lar | 6 | 20 | 970 |
141630 | 04.10.2014 | Regata V.Vacka | Oldřichov - Barbora | L47 | 1 | 3 | 101 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
131205 | 04.05.2013 | Pohár Sosios | Vranská přehrada | Evr | 2 | 7 | 318 |
131107 | 04.05.2013 | Cena Orionu | Vranská přehrada | Evr | 1 | 7 | 159 |
132136 | 22.08.2013 | Mistrovství ČR, závod olympijských naděj | Nové Mlýny | Lar | 6 | 28 | 786 |
131123 | 12.10.2013 | 69. Primátorský Štít | Vltava pod Vyšehradem | Lar | 4 | 2 | 1 996 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
122105 | 04.05.2012 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 20 | 721 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 17 | 771 |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Lipno - Černá v Pošumaví | Lar | 6 | 20 | 1 187 |
121617 | 25.08.2012 | Regata Petra Zouhara | Oldřichov | Evr | 2 | 8 | 554 |
121623 | 08.09.2012 | Cena YC Nechranice | Nechranice | Lar | 4 | 12 | 404 |
122139 | 27.09.2012 | MČR | Nové Mlýny | Las | 6 | 30 | 1 008 |
121118 | 13.10.2012 | Primátorský štít | Vltava- Praha | Lar | 4 | 5 | 721 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Lar | 4 | 21 | 485 |
112109 | 06.05.2011 | Pálavská regata | Nové Mlýny | Lar | 4 | 25 | 472 |
111306 | 21.05.2011 | Jihočeský pohár - Grand Prix | Dvořiště | Lar | 4 | 10 | 721 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Lar | 4 | 19 | 578 |
114239 | 20.06.2011 | Dutch Youth Regatta | Workum , NL | Lar | 5 | 47 | 639 |
114268 | 02.09.2011 | Laser Europa Cup Hungary | Balatonfuered, Maďarsko | Lar | 5 | 34 | 689 |
112147 | 23.09.2011 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Lar | 6 | 25 | 1 407 |
111121 | 22.10.2011 | Modrá stuha Vltavy | Vltava - Praha | Lar | 2 | 4 | 202 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101602 | 24.04.2010 | Zlatá plachta Barbory+SKP | Oldřichov - Barbora | Spl | 1 | 3 | 323 |
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | L47 | 3 | 3 | 1 734 |
102104 | 07.05.2010 | DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 | Nové Mlýny | Lar | 4 | 27 | 587 |
101801 | 15.05.2010 | Jarní premiéra I. | Rozkoš | L47 | 4 | 15 | 404 |
102109 | 29.05.2010 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | L47 | 4 | 7 | 1 340 |
101607 | 12.06.2010 | Cena Damet | Nechranice | L47 | 4 | 6 | 1 608 |
102121 | 26.08.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | Lar | 6 | 38 | 804 |
101332 | 03.09.2010 | Lipno regatta 2010 | Lipno - Černá v Pošumaví | L47 | 4 | 13 | 404 |
101512 | 17.09.2010 | Švestková regata | Jesenice | L47 | 4 | 10 | 404 |
102133 | 08.10.2010 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 20 | 606 |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Lar | 4 | 6 | 672 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
091602 | 25.04.2009 | Zlatá plachta Barbory + KP | Oldřichov | Spl | 3 | 2 | 1 734 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | L47 | 3 | 4 | 1 497 |
091102 | 09.05.2009 | Memoriál Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | L47 | 2 | 6 | 336 |
104205 | 16.05.2009 | Rossdeutscher Arnoldi Preis | Dahme / Seddinsee | Lar | 3 | 6 | 969 |
092117 | 30.05.2009 | Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu | Nové Mlýny | L47 | 4 | 5 | 1 608 |
091309 | 13.06.2009 | Cena Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | L47 | 4 | 11 | 1 055 |
104204 | 10.07.2009 | Warnemünder Woche | Warnemünde, GER | L47 | 5 | 46 | 597 |
104203 | 11.07.2009 | Blaues Band Pöhl LJM Laser Radial 2009 | Talspere Pöhl - SRN | Lar | 3 | 19 | 712 |
091611 | 15.08.2009 | Cena Duchcova | Oldřichov | Evr | 1 | 10 | 215 |
091330 | 27.08.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Spl | 6 | 12 | 1 803 |
091337 | 12.09.2009 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt | L47 | 3 | 6 | 1 093 |
092145 | 26.09.2009 | Mistrovství ČR | Nové Mlýny | L47 | 6 | 15 | 1 081 |
091117 | 17.10.2009 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | L47 | 2 | 4 | 202 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
081602 | 26.04.2008 | Zlatá plachta Barbory | Oldřichov | Q | 2 | 3 | 1 248 |
084329 | 17.05.2008 | Freie Vereinigung | Sedinse | Q | 3 | 7 | 1 734 |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 2 | 38 | 539 |
081308 | 07.06.2008 | Cena Šumavy | Lipno | Spl | 5 | 7 | 505 |
081609 | 16.08.2008 | Cena Duchcova | Oldřichov | Evr | 2 | 11 | 411 |
081610 | 18.08.2008 | Kontrolní závod I | Oldřichov | Evr | 2 | 10 | 430 |
081611 | 20.08.2008 | Dálková plavba | Oldřichov | Evr | 3 | 8 | 831 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
071305 | 19.05.2007 | Jihočeský pohár | Dvořiště | Q | 3 | 18 | 678 |
072113 | 26.05.2007 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Q | 4 | 20 | 1 996 |
074220 | 02.06.2007 | Rossdeutscher-Arnoldi-Wettfahrt | Berlin | Q | 2 | 2 | 2 663 |
071307 | 09.06.2007 | Cena Šumavy | Lipno | Q | 1 | 34 | 325 |
072007 | 07.07.2007 | Bambusová regata | Velké Dářko | Q | 3 | 6 | 2 356 |
071506 | 04.08.2007 | Femina regata | Regent | Q | 1 | 1 | 578 |
071609 | 11.08.2007 | Cena Duchcova | Oldřichov | Q | 2 | 2 | 1 156 |
071610 | 13.08.2007 | Kontrolní závod I. | Oldřichov | Q | 1 | 3 | 527 |
071611 | 15.08.2007 | Dálková plavba | Oldřichov | Q | 3 | 1 | 2 838 |
071612 | 16.08.2007 | Kontrolní závod II. | Oldřichov | Q | 2 | 1 | 2 202 |
071330 | 27.08.2007 | Mistrovství ČR - TMR Q | Lipno | TR | 6 | 9 | 1 757 |
071381 | 30.08.2007 | MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) | Lipno - Černá v Pošumaví | Q | 6 | 27 | 2 643 |
071117 | 13.10.2007 | Primátorský štít + KP | Vltava Praha | Q | 4 | 17 | 1 142 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
061602 | 22.04.2006 | Zlatá plachta Barbory | Oldřichov | Q | 3 | 14 | 1 159 |
062104 | 29.04.2006 | Velká cena Optimist | Nové Mlýny | Q | 4 | 42 | 1 136 |
061604 | 06.05.2006 | Cena Oldřichova | Oldřichov | Q | 3 | 17 | 515 |
061801 | 13.05.2006 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 44 | 694 |
061306 | 20.05.2006 | Jihočeský pohár | Dvořiště | Q | 3 | 14 | 1 110 |
061606 | 27.05.2006 | Sdružený krajský přebor | Oldřichov | Q | 4 | 3 | 2 312 |
063196 | 03.06.2006 | Rossdeutscher-Arnoldi Wettfahrt | Německo | Q | 4 | 4 | 4 221 |
061612 | 12.08.2006 | Cena Duchcova | Oldřichov | Q | 2 | 5 | 610 |
061613 | 14.08.2006 | Kontrolní závod I | Oldřichov | Q | 2 | 6 | 728 |
061614 | 16.08.2006 | Dálková plavba | Oldřichov | Q | 3 | 6 | 969 |
061615 | 17.08.2006 | Kontrolní závod II | Oldřichov | Q | 2 | 4 | 804 |
061616 | 19.08.2006 | Cena Teplic | Oldřichov | Q | 2 | 4 | 804 |
061806 | 26.08.2006 | Mistrovství ČR | Rozkoš | Q | 6 | 36 | 2 301 |
061331 | 09.09.2006 | Bohemia Cup | Dvořiště | Q | 3 | 11 | 791 |
061332 | 16.09.2006 | BALI Cup | Bezdrev | Q | 4 | 30 | 1 608 |
061513 | 23.09.2006 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 12 | 1 540 |
061622 | 30.09.2006 | Podzimní regata V.Vacka | Oldřichov | Q | 1 | 3 | 578 |
061121 | 14.10.2006 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Q | 4 | 9 | 2 179 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
051801 | Jarní premiéra I. + KP | Rozkoš | Q | 4 | 38 | 915 | |
051717 | Mem. Bruno Hámy | Máchovo jezero | Q | 2 | 3 | 646 | |
051620 | Podzimní regata V.Vacka | Barbora - Oldřichov | Q | 1 | 3 | 770 | |
051612 | Kontrolní závod II. | Barbora - Oldřichov | Q | 1 | 5 | 305 | |
051611 | Dálková plavba | Barbora - Oldřichov | Q | 3 | 4 | 1 032 | |
051610 | Kontrolní závod I. | Barbora - Oldřichov | Q | 2 | 4 | 688 | |
051609 | Cena Duchcova | Barbora - Oldřichov | Q | 2 | 4 | 688 | |
051605 | Cena RIVETEC | Nechranice | Q | 4 | 30 | 1 029 | |
051603 | Cena Oldřichova | Barbora - Oldřichov | Q | 4 | 17 | 1 208 | |
051602 | Zlatá plachta Barbory | Barbora - Oldřichov | Q | 3 | 14 | 768 | |
051514 | Švestková regata | Jesenice | Q | 0 | 0 | 0 | |
051330 | Bohemia Cup | Dvořiště | Q | 4 | 44 | 727 | |
051314 | Mistrovství ČR | Lipno | Q | 6 | 46 | 1 737 | |
051212 | 4.memoriál Josefa Šenkýře | Orlík | Q | 2 | 4 | 998 | |
051119 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Q | 4 | 6 | 2 738 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
041810 | Pohár Velly | Rozkoš | Q | 4 | 45 | 932 | |
041808 | MČR | Rozkoš | Q | 6 | 69 | 892 | |
041626 | Cena Teplic | Oldřichov | Q | 2 | 3 | 1 054 | |
041512 | Švestková regata | Jesenice | Q | 3 | 23 | 649 | |
041330 | Bohemia Cup | Dvořiště | Q | 2 | 21 | 540 | |
041212 | Cená Kožlí - dálkový závod | Orlík | Q | 2 | 13 | 619 | |
041210 | 3.memoriál Josefa Šenkýře | Orlík | Q | 2 | 11 | 580 | |
041116 | Cena Avie | Vltava (Poděbrady) | Q | 2 | 3 | 1 054 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
031625 | Podzimní regata V. Vacka | Oldřichov | Q | 2 | 15 | 311 | |
031619 | Cena Duchcova | Oldřichov | Q | 2 | 4 | 396 | |
031616 | Kontrolní závod I | Oldřichov | Q | 2 | 12 | 452 | |
031615 | Letní závod I | Oldřichov | Q | 2 | 13 | 202 | |
031509 | FEMINA regata - ženy K3 | Regent | Q | 1 | 12 | 136 | |
031335 | Bohemia Cup | Dvořiště | Q | 3 | 34 | 341 | |
031209 | Přebor stč kraje | Orlík - Velký vír | Q | 4 | 16 | 609 | |
031208 | 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose | Orlík - Velký vír | Q | 2 | 17 | 202 |