Natálie Jarošová

 Zpět

Datum narození: 1997
Adresa Horní 1487/5
Praha 4
140 00
Telefon 728621897
E-mail natalka.jarosova@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: AJ
0897 01.04.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 148163Velikost: MSkupina: ČYK 27.2.2016
0573 27.02.2016 - 27.02.2021
Trenér 3. třídy
0385 29.03.2015 - 29.03.2025
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0295 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 12 9 4 824
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 7 5 3 104
171335 07.10.2017 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 7 10 1 261
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 2 2 554
161316 11.06.2016 O pohár starosty Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 7 7 1 113
161330 18.08.2016 Mistrovství České republiky Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 8 4 3 625
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny Rs5 0 0 0
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5 1 3 402
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsF 3 14 630
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník FB 3 16 527
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsF 7 5 4 427
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět FB 3 12 594
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny FB 12 27 3 637
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák RsF 3 5 1 548
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského Praha - Vltava RsF 2 3 646
141310 26.04.2014 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 4 13 1 152
141901 10.05.2014 Jarní závod Seč RsF 3 6 831
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko RsF 4 9 753
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice RsF 4 9 1 172
141318 14.06.2014 O pohár starosty Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 3 14 393
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 5 14 1 675
141306 16.08.2014 Najdi si svého soupeře ! Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 3 7 1 380
141334 22.08.2014 MČR Lipno - Lipno n/Vlt. RsF 6 20 1 187
141219 04.10.2014 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice FB 2 3 452
141343 11.10.2014 Lipenský kotrmelec Lipno - Lipno n/Vlt. RsO 5 1 6 657
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava RsF 1 11 0
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131102 16.03.2013 Jarní svezení Vltava - Praha RsF 2 4 688
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník RsF 4 2 3 200
131402 13.04.2013 Jarní závod Bolevecký rybník RsF 2 1 2 110
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha RsF 3 3 1 996
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou RsF 4 8 1 713
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsF 4 5 2 064
132157 08.05.2013 Prigl Rejs - Feva Brněnská přehrada RsF 1 4 578
131903 11.05.2013 Jarní závod Seč RsF 4 4 2 312
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko RsF 3 2 2 263
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna Lipno nad Vltavou RsF 4 5 2 723
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF 5 12 1 614
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 4 2 312
131508 13.07.2013 Porcelan cup Jesenice RsF 2 3 452
133208 19.07.2013 MS RS Feva Marina di Grosseto RsF 10 147 1 667
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou RsF 4 14 1 189
132144 14.09.2013 Kiss my RS IV Brněnská přehrada RsF 4 4 2 161
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem RsF 3 1 3 012
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem RsF 4 8 404
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha RsF 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže Vltava- Praha Cad 2 1 1 156
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 678
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou RsF 4 5 1 774
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 46 729
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 5 2 312
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 25 1 781
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Cad 4 5 1 425
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 22 602
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 7 1 728
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 10 1 663
121337 24.08.2012 MČR Grand Prix RS700 Lipno nad Vltavou RsF 5 4 3 375
124285 29.08.2012 United 4 Sailing Workum Cad 5 14 655
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 7 1 340
121119 20.10.2012 Modrá stuha Vltavy Vltava- Praha Cad 2 3 202
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 7 297
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 3 1 206
117002 13.05.2011 CECC POL Kiekrz - POL Cad 5 42 884
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 6 1 876
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 9 753
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 5 741
117006 18.06.2011 CECC GER Geierwalder see - GER Cad 5 20 1 457
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 11 1 234
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 19 505
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 9 753
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 41 669
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 5 915
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 3 1 876
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 5 915
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Cad 2 3 452
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 156
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 9 376
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 7 768
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 5 741
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Cad 1 6 168
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 16 438
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 17 686
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 12 1 008
101112 28.08.2010 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava pod Vyšehradem Cad 2 4 396
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 6 504
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 11 555
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 11 555
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 22 694
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 7 420
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 10 570
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 2 998
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091101 25.04.2009 Memoriál Dr. Štěpána Vltava pod Vyšehradem Cad 2 2 804
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 16 703
091104 16.05.2009 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Q 2 5 494
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 24 1 720
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Cad 1 4 198
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Cad 2 1 1 406
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 11 1 260
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 13 1 729
091729 05.09.2009 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 8 303
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 19 493
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 16 404
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 24 505
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 5 721
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 7 202
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081101 12.04.2008 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha Cad 2 3 804
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 10 645
081104 17.05.2008 Regata mládeže Vltava Praha Cad 2 9 202
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 2 17 252
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 7 1 728
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 31 706
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 13 1 729
084270 30.07.2008 MS Cadet - promotion regatta Medemblik, Nizozemí Cad 5 76 1 035
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 6 1 457
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 5 494
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 22 404
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 20 606
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 8 1 996
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 5 1 774
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 2 998
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181116 26.05.2018 OYC Regatta Vltava - Praha RsT-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181146 15.09.2018 OYC River Race 2018 vltava - praha RsT-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
171147 17.06.2017 OYC regatta Vltava - Praha RsT-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171150 09.09.2017 OYC regatta II. Vltava - Praha RsT-3R Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice 420-7P,Fb-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Člen protestní komise 2 2
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice RsF-7P,Fb-7P Rozhodčí 7 7
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Rozhodčí 12 12
151335 29.08.2015 Plážový RS povaleč Lipno - Lipno nad Vltavou Rs7-7P,RsF-7P,RsO-7P Rozhodčí 7 7
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RsF-7P,Rs7-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Záchranář 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ