Pavel Schwarz

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
ověřená licence domácího klubu
1101-0101 11.08.2015 - 31.03.2020
Kontrolní komise ČSJ: Člen komise 24.01.2015 - 31.03.2023
Krajský rozhodčí 0269 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 148754 Velikost: XL Skupina: Duchcov 10.2.2018
0100 01.01.2008 - 10.02.2023
Trenér 3. třídy
0101 01.04.2001 - 06.03.2024
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
181105 14.04.2018 Memoriál Dr.Štěpána vltava - praha L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
181134 01.09.2018 Regata Laguna Slapy Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Hlavní rozhodčí 4 6
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
171101 01.04.2017 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
171109 02.09.2017 Regata Laguna Slapy Kaj- 1 Hlavní rozhodčí 2 3
171151 16.09.2017 Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Hlavní rozhodčí 4 6
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad-3C, Q-2, L47-2, Lar-2,RsF-2, Kaj-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161102 09.04.2016 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Praha L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
161138 12.08.2016 Olympic Chicken Race Lipno - Černá v Pošumaví Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
161111 03.09.2016 Regata Laguna Slapy Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Vltava Praha Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Člen protestní komise 2 2
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151103 18.04.2015 Memoriál Rosslera - Ořovského Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,Q-2,RsF-2,Lar-2,L47-2,Kaj-2 Hlavní rozhodčí 3 5
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
151345 08.08.2015 ChickenRace Lipno - Černá v Pošumaví Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151112 05.09.2015 Regata Laguna Slapy Kaj-3R Hlavní rozhodčí 3 5
151119 03.10.2015 Memoriál Eduarda Burgermeistera Vltava Praha RsF-2,Q-2,Cad-2,L47-2,Lar-2 Hlavní rozhodčí 2 3
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Q-2,RsF-2,L47-2,Lar-2,Kaj-2, Cad-2 Hlavní rozhodčí 2 3
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Kaj-4K,RsF-4K,RsF-3C,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-3C,420-3C,420-3M,Spl-3C,Las-3C,Cad-4K,Cad-3C Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141104 05.04.2014 Mem. Dr. Štěpána Praha - Vltava Cad-3C,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 3 5
141105 12.04.2014 Mem. Rösslera Ořovského Praha - Vltava RsF-2,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
141122 04.10.2014 Mem. Bürgermeistera Praha - Vltava Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2 Hlavní rozhodčí 4 6
141128 25.10.2014 Modrá stuha Vltavy Vltava Cad-4K,LaR-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,RsF-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Vltava Cad-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad-3C,RsF-3C,420-1,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-2 Hlavní rozhodčí 3 5
131326 10.08.2013 Optík regata Orlík Radava Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Hlavní rozhodčí 4 6
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad-4K,Cad-3C,420-2,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,L47-2,Q-2,RsF-2, Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže Vltava- Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Rozhodčí 2 2
121105 12.05.2012 Memoriál Arnošta Bürgermeistera Vltava- Praha Cad-2,Lar-2,L47-1,Q-1,RsF-1 Hlavní rozhodčí 2 3
121333 11.08.2012 Optík regata Orlík-YCPK Radava Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
121114 01.09.2012 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Hlavní rozhodčí 4 6
121119 20.10.2012 Modrá stuha Vltavy Vltava- Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Kaj-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111105 14.05.2011 Mem. Arnošta Burgermeistera Vltava - Praha Cad-2,Q-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,420-1 Rozhodčí 2 2
111324 13.08.2011 Optík regata - Grand Prix Orlík-YCPK Radava Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
111113 27.08.2011 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Spl-2,420-1,Fb-1,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111114 03.09.2011 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj-4P,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 4 6
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q Hlavní rozhodčí 4 6
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Kaj4P,Evr-4K,L47-4K,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fb-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Cad-2,L47-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Kaj-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 2 3
101107 15.05.2010 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem 420-2,Cad-2,Lar-2,Evr-1,Fb-1,L47-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
101322 07.08.2010 Optík regata Orlík-YCPK Radava L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101123 04.09.2010 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Člen protestní komise 4 4
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem 420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,Fb-1, Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Vltava pod Vyšehradem Cad-2,L47-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Lar-1 Hlavní rozhodčí 2 3
091104 16.05.2009 Regata mládeže Vltava pod Vyšehradem Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Lar-2 Rozhodčí 2 2
091324 08.08.2009 Optík regata Yacht Club Písek, o.s. L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Rozhodčí 4 4
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Lar-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
081103 10.05.2008 Memoriál Bürgermeistra Vltava Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
081325 09.08.2008 Optík regata Orlík L47-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
081112 06.09.2008 Regata Laguna Slapská přehrada Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Rozhodčí 4 4
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071102 12.05.2007 Cena Modřan Vranská přehrada 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
071103 12.05.2007 Memoriál Burgermeistra Vltava Praha 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Rozhodčí 3 3
071323 11.08.2007 Optík regata Orlík Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš 420-7P,Q-7P Akce bez podpory HZS 7 0
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q-7P Záchranář 7 2
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
189803 16.06.2018 Soustředění ČYK - Chorvatsko Jadran Q Rozhodčí 1 7
189802 04.08.2018 Soustředění ČYK - Lipno Lipno - Černá v Pošumaví Q Rozhodčí 1 12
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Rozhodčí 4 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179802 05.08.2017 Soustředění optimist ČYK Lipno - Černá v Pošumaví Q Rozhodčí 15
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 7 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Rozhodčí 3 2
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Rozhodčí 4 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ