Petr Přikryl

 Zpět

Datum narození: 1974
Adresa Brandlova 1714/15
Kroměříž
767 01
Telefon 608822062
E-mail petrprikryl@pikservis.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Komise rozhodčích: Člen komise
KSJ 23 - Zlínský
01.01.2016 - 31.03.2019
Komise HZS: Člen komise
Krajský náčelník KSJ 23 - Zlínský
01.01.2016 - 31.03.2019
Komise krajů a klubů: Člen komise
KSJ 23 - Zlínský
01.01.2016 - 31.03.2019
Krajský rozhodčí 0667 25.02.2017 - 31.12.2020
Krajský náčelník HZS
VMP: 317533 Velikost: M Skupina: ČYK 27.2.2016
0404 05.03.2011 - 27.02.2021
Trenér 3. třídy
0233 06.03.2011 - 26.01.2024
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0021 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny LaR 12 24 4 488
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice LaR 7 10 1 940
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142133 20.06.2014 Veletržní regata Brněnská přehrada LaR 3 8 456
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Las 2 2 804
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná LaR 5 6 2 010
147008 05.09.2014 Puchar Beskidów Tresna LaR 5 4 2 266
147010 12.09.2014 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Chełm Śląski LaR 5 5 2 891
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Fin 1 2 499
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou LaR 4 6 1 457
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1 4 9 753
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny LaR 6 16 2 244
134287 06.09.2013 Puchar Beskydow Zarzecze LaR 3 5 741
134280 14.09.2013 Mistrzostwa Śląska i Międzywojewódzkie Chelm Šlaski LaR 5 7 1 486
134207 11.10.2013 Puchar Rybnika Rybnik LaR 5 8 2 266
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 10 714
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 32 840
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1 4 6 904
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia LaR 3 2 1 206
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 27 1 207
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín LaR 3 7 768
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 18 830
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
182301 19.05.2018 O hanáckó klubásu stěrkovna Hráza L47-3M,Lar-3M,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Člen protestní komise 7 7
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Člen protestní komise 7 7
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Člen protestní komise 12 12
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Člen protestní komise 7 7
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Předseda protestní komise 7 11
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Člen protestní komise 7 7
182302 21.07.2018 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané sterkovna hraza Q-2,Q-4K,Lar-2,Evr-2,L47-2 Předseda protestní komise 2 3
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Lar-2 Předseda protestní komise 3 5
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172201 22.04.2017 Mem. M.Kouřila Chomoutov Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Člen protestní komise 4 4
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Člen protestní komise 12 12
172301 20.05.2017 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,Lar-2,L47-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q-7P Člen protestní komise 7 7
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Člen protestní komise 7 7
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Člen protestní komise 12 12
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Nové Mlýny Fus-7P Člen protestní komise 7 7
172303 14.10.2017 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P Člen protestní komise 7 7
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Člen protestní komise 7 7
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Člen protestní komise 7 7
161315 04.06.2016 Compotech Lipno - Černá v Pošumaví De1-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže štěrkovna Hráza Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 7 7
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Rozhodčí 4 4
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Člen protestní komise 12 12
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Člen protestní komise 12 12
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47-12mr,Las-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Předseda protestní komise 7 11
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny Rs7-7P,RsV-7P,29r-7P Člen protestní komise 7 7
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las-7P,L47-7P,De1-7P Člen protestní komise 7 7
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Člen protestní komise 7 7
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P,Cad-7P Člen protestní komise 7 7
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti Lipno - Černá v Poš. De1-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Člen protestní komise 7 7
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Člen protestní komise 12 12
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr-1 Člen protestní komise 1 1
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Rozhodčí 7 7
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Rozhodčí 3 3
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Evr-4K,Q-1,L47-4K,Evr-3M Hlavní rozhodčí 4 6
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Člen protestní komise 12 12
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 12
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Člen protestní komise 12 12
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka Kroměříž L47-3M,Q-4K,Lar-1,Evr-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142103 19.04.2014 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 4 6
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-4P,L47-4P,Las-4P,420-4P Člen protestní komise 4 4
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko RsF-4P,Spl-4P,L47-3M,Q-3C,Q-3M, Rozhodčí 4 4
142123 23.05.2014 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Lar-6mr,De1-4P,L47-4P Člen protestní komise 6 6
142122 24.05.2014 Velká cena YC Dyje I. Nové Mlýny Q-4P,Cad-3C Člen protestní komise 4 4
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2,Evr-2 Hlavní rozhodčí 4 6
141112 07.06.2014 Compotech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P,Rs7-4P,RsF-4P Předseda protestní komise 4 6
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Rozhodčí 4 4
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Fin-6mr Člen protestní komise 6 6
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
142303 18.10.2014 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q-4K,Evr-2,L47-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132102 20.04.2013 Krajský přebor Brněnská přehrada Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,Lar-3M,Las-3M,L47-3M Hlavní rozhodčí 4 6
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad-4P,Q-3M,L47-3M,RsF-3C,Spl-3C, Člen protestní komise 4 4
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P Předseda protestní komise 4 6
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47-4K,Q-2,Evr-4K,L47-2 Rozhodčí 4 4
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Předseda protestní komise 4 6
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Předseda protestní komise 3 5
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Lar-5ip,L47-5ip,Fin-5mz,Q-5mz,Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-2 Předseda protestní komise 5 8
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-3M,Fin-2,Lar-2,L47-2,Fb-1 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122102 14.04.2012 Krajský přebor Brněnská přehrada Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Lar-3M,Las-3M,Cad-2 Hlavní rozhodčí 4 6
122308 09.05.2012 Kroměřížské Fičák Štěrkovna Hráza Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Rozhodčí 4 4
127010 02.06.2012 Mlýny jinak Pasohlávky L47-3M,Q-3M Předseda protestní komise 3 5
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Rozhodčí 4 4
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Rozhodčí 4 4
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Rozhodčí 4 4
122306 25.08.2012 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr-2,Q-2,Vau-2 Hlavní rozhodčí 2 3
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q-4K,Vau-4K,Evr-2 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Rozhodčí 1 1
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-1 Rozhodčí 4 4
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P,L47-3M,Evr-1 Rozhodčí 4 4
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
112303 15.10.2011 Mistrovství Valašsko-Slovácka na Hané Štěrkovna Hráza Vau-4K,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q-3M Předseda protestní komise 3 5
102303 26.06.2010 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Q-2,Evr-2,Var-2 Hlavní rozhodčí 2 3
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-1,L47-1 Rozhodčí 4 4
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Rozhodčí 4 4
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q-4,Evr-4,Vau-4 Hlavní rozhodčí 4 6
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže Lipno n/Vlt. Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
102304 16.10.2010 Pohár Kroměříže těrkovna Hráza Q-2,Evr-2,Var-2 Předseda protestní komise 2 3
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Q-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099906 27.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 23 Kroměříž R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082304 24.05.2008 O hanáckó klobáso Stězkovna Hráza Kroměříž Las-4K,Vau-4K,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
082308 28.10.2008 Poslední réčko Stězkovna Hráza Kroměříž Evr-2,Q-2,Las-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072309 27.10.2007 Mladý vítr Kroměříže štěrkoviště Hráza Evr-2,Q-2,Las-1,Vau-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Záchranář 12 3
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
182301 19.05.2018 O hanáckó klubásu stěrkovna Hráza L47-3M,Lar-3M,Q-2 Záchranář 3 2
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Záchranář 7 2
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Záchranář 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Záchranář 1 3
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Záchranář 3 2
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Záchranář 4 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Záchranář 1 4
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Záchranář 1 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ