Ing. Pavel Kamenský

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0086 11.08.2015 - 31.03.2020
KSJ kraj Vysočina: Předseda 19.02.2018
Krajský rozhodčí
jazyk: AJ,NJ
0211 25.02.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 325917 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0061 01.01.2008 - 24.02.2023
Trenér 3. třídy
jazyk: AJ,NJ
0161 01.01.1992 - 01.01.2021
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194160 14.09.2019 Supercup Slovensko Domaša Rac 8 7 5 231
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 7 9 707
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Rozkoš Rac 12 17 3 623
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 4 367
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 3 1 206
192127 22.06.2019 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 7 1 110
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 6 3 283
194081 08.06.2019 Supercup Hungary Balaton Rac 8 11 3 797
191607 01.06.2019 Cena YCN Nechranice Rac 0 0
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 9 904
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac 24 30 12 383
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Rac 7 15 3 909
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184101 05.10.2018 Bavarian Masters Chiemsee Rac 8 10 3 702
182209 15.09.2018 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 5 1 444
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Rac 7 11 3 953
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice Rac 12 10 6 192
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice Rac 7 7 4 188
182007 04.08.2018 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 637
184068 25.06.2018 Raceboard World Championships 2018 Blanes, Španělsko Rac 36 39 11 623
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 2 12 396
184043 08.06.2018 Supercup Balaton Balaton - Balatonfüzfö Rac 8 11 3 519
181803 02.06.2018 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 6 1 940
182120 26.05.2018 Starobrno Cup a Krajský přebor Brněnská přehrada Rac 4 12 404
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 14 1 471
181603 12.05.2018 Cena YCN Nechranice Rac 7 10 1 730
184014 05.05.2018 Supercup Slovakia Domaša Rac 8 8 4 903
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172403 29.04.2017 Těrlická regata Těrlicko - KJT Rac 4 5 1 220
174225 06.05.2017 Super Cup Domaša - SVK Rac 8 15 2 719
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 9 3 135
171803 03.06.2017 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 12 1 385
174245 10.06.2017 Super CUP Balaton Balaton Laguna Yacht Club Rac 8 11 4 625
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 7 3 743
172136 24.06.2017 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 10 994
172007 29.07.2017 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 032
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 4 5 279
172154 26.08.2017 Mistrovství ČR Rac Nové Mlýny Rac 12 12 5 811
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 13 3 445
173227 04.09.2017 Mistrovství Evropy Raceboard 2017 Balatonfüred, Maďarsko Rac 24 34 10 099
174002 15.09.2017 Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting Liptovská Mara Rac 12 6 6 937
171620 23.09.2017 Cena YCN Nechranice Rac 7 8 1 940
174290 30.09.2017 Chiemsee-Insel-Marathon Chiemsee Rac 1 19 586
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 3 4 1 206
164248 07.05.2016 Supercup SVK Domaša Rac 8 5 6 110
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 7 10 2 814
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 4 5 106
161314 04.06.2016 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 2 4 396
164257 10.06.2016 Hungarian Super Cup Balaton, Maďarsko Rac 8 5 5 956
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 13 2 017
162132 25.06.2016 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 7 1 604
162007 30.07.2016 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 5 1 444
161617 20.08.2016 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 12 2 685
167035 24.08.2016 Mistrovství ČR Rac Rozkoš Rac 12 11 5 278
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Rac 7 16 3 416
162207 10.09.2016 Tvarůžková regata Moravičany Rac 3 10 915
161622 17.09.2016 Cena YCN Nechranice Rac 7 5 3 104
164311 07.10.2016 Bavarian Masters Chiemsee Rac 8 11 3 660
164310 08.10.2016 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 10 17 6 835
163135 20.11.2016 Slake Raceboard World Championships 2016 Manly Brisbane, Austrálie Rac 36 34 15 148
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152405 02.05.2015 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 4 1 813
152123 09.05.2015 Starobrno Cup Brněnská přehrada Rac 4 4 2 452
151305 16.05.2015 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 5 1 444
151803 23.05.2015 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 7 3 5 980
152133 30.05.2015 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 7 7 3 404
153108 08.06.2015 2015 RACEBOARD WORLD CHAMPIONSHIPS Sopoty, Polsko Rac 36 47 9 864
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 7 8 3 172
152146 27.06.2015 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 3 2 708
152007 01.08.2015 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Nechranice Rac 7 10 3 239
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rac 12 11 7 093
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Rac 7 7 4 921
152207 12.09.2015 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 3 7 1 380
154291 02.10.2015 Bavarian Masters Chiemsee Rac 7 11 4 138
154289 03.10.2015 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee, Německo Rac 10 13 7 652
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142403 03.05.2014 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 5 2 064
141311 10.05.2014 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 4 1 734
142117 17.05.2014 Věstonická Venuše WS Nové Mlýny Rac 4 9 1 172
142125 24.05.2014 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 5 2 897
141802 30.05.2014 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 8 1 608
142002 07.06.2014 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 12 1 202
142003 14.06.2014 Dragon board cup Velké Dářko Velké Dářko Rac 4 6 2 312
143111 16.06.2014 Mistrovství Evropy Raceboard 2014 Sopoty, Polsko Rac 10 22 4 661
142137 28.06.2014 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 6 1 660
142008 02.08.2014 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
141509 16.08.2014 Senior Cup Jesenice Rac 3 4 2 742
141621 23.08.2014 Nechranická buchta Nechranice Rac 4 4 2 812
144003 29.08.2014 Mezinárodní mistrovství SR Domača Rac 3 10 1 548
142154 06.09.2014 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 11 823
143137 22.09.2014 Raceboard Worlds 2014 Blanes, ESP Rac 12 60 4 079
144292 03.10.2014 Bavarian Masters Chiemsee Rac 4 6 2 812
144291 04.10.2014 Chiemsee Inselmarathon Chiemsee, Německo Rac 5 15 3 404
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132403 04.05.2013 Moravský pohár I Těrlicko - KJT Rac 4 4 1 996
132191 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh A Nové Mlýny Rac 4 6 2 496
132115 25.05.2013 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 10 1 108
131803 01.06.2013 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 5 2 723
132003 08.06.2013 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 4 2 452
133205 11.06.2013 Masters World Raceboard Championship Marina Julia, Monfalcone, Itálie Rac 10 19 3 408
132126 22.06.2013 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 818
132009 03.08.2013 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
131618 24.08.2013 Nechranická buchta Lomazice Rac 4 8 1 713
132138 29.08.2013 Mezinárodní Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 13 4 168
132139 01.09.2013 Mistrovství světa RAC Nové Mlýny Rac 12 40 5 720
132207 14.09.2013 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 5 2 629
134296 20.09.2013 Bavarian Masters Chiemsee Rac 4 5 2 812
134294 21.09.2013 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 5 15 3 326
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122001 28.04.2012 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 6 1 872
122403 05.05.2012 SANTI Cup Těrlicko - KJT Rac 3 6 1 206
121308 12.05.2012 Pohár D.I.M. Bezdrev Rac 3 5 1 818
122111 19.05.2012 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 7 1 945
122114 26.05.2012 Moravský pohár II Brněnská přehrada Rac 4 5 2 629
127011 02.06.2012 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 1 876
123120 11.06.2012 MS_WS_RAC Yyteri Rac 12 24 4 603
122124 23.06.2012 Veteran Cup Brněnská přehrada Rac 3 5 1 818
122008 04.08.2012 24 hodin Velkého Dářka Velké Dářko Rac 3 4 594
123207 11.08.2012 RACEBOARD MASTERS WORLD CHAMPIONSHIPS Medemblik Rac 10 28 4 927
121618 25.08.2012 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 4 3 3 312
127015 29.08.2012 Mistrovství ČR Rozkoš Rac 6 18 1 245
122130 08.09.2012 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 1 13 218
122209 15.09.2012 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 7 2 139
124316 12.10.2012 Bavarian Masters 2012 Chiemsee, Německo Rac 4 5 3 129
124317 13.10.2012 Chiemsee Insel Marathon 2012 Chiemsee, Německo Rac 4 8 2 641
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112002 30.04.2011 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 11 416
112115 21.05.2011 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 11 1 353
112118 28.05.2011 KP Jm kraje Brněnská přehrada Rac 4 4 2 700
111803 04.06.2011 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 4 2 580
112004 11.06.2011 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 9 1 702
112005 18.06.2011 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 5 2 530
112129 25.06.2011 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 3 2 2 637
112010 30.07.2011 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 2 2 109
111618 20.08.2011 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 0 0 0
112137 27.08.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 10 3 469
113130 03.09.2011 MS Raceboard L Hospitalet de L Infant, Španělsko Rac 12 26 4 620
111624 17.09.2011 Cena Lučana + SKP Nechranice Rac 0 0 0
117014 24.09.2011 Vyvoněná "40", Ski regata Jablonecká přehrada Rac 1 4 344
114029 07.10.2011 Bavarian Masters Chiemsee, Německo Rac 3 2 3 012
114285 08.10.2011 Chiemsee Insel Marathon 2011 Chiemsee, Německo Rac 5 8 3 945
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102001 16.01.2010 Snow Big Day Velké Dářko Rac 1 10 403
102002 01.05.2010 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 11 617
102404 08.05.2010 Santi Cup Těrlicko Rac 0 0 0
101719 15.05.2010 Altošův Vymácháč Máchovo jezero Rac 3 7 1 296
102108 22.05.2010 Věstovnická Venuše Nové Mlýny Rac 4 8 1 713
102110 29.05.2010 KP Jm kraje Brněnská přehrada Rac 2 6 646
102004 12.06.2010 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 7 1 840
102005 19.06.2010 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 2 3 904
102117 26.06.2010 Veterán Cup Brněnská přehrada Rac 4 5 2 064
103208 24.07.2010 Mistrovství světa Masters 2010 Martiques Francie Rac 10 19 2 694
101509 14.08.2010 Senior Cup Jesenice Rac 5 9 3 119
101617 26.08.2010 Mistrovství ČR Nechranice - Lomazice Rac 6 7 4 025
102123 04.09.2010 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny Rac 4 9 2 034
102208 11.09.2010 Tvarůžková reagata Mohelnice Rac 4 7 2 393
107026 25.09.2010 Dářkovská Velké Dářko Rac 5 7 3 872
104327 08.10.2010 Bavarian Masters Německo - Chiemsee Rac 3 5 2 042
104328 10.10.2010 Chiemsee Insel Marathon Německo - Chiemsee Rac 5 18 2 891
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092003 02.05.2009 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 10 1 069
092404 09.05.2009 SANTI Cup Těrlicko Rac 4 5 1 608
092114 23.05.2009 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 11 1 830
092128 30.05.2009 Veterán Cup - KP Velké dářko Rac 4 7 1 728
091803 06.06.2009 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 2 496
092005 13.06.2009 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 7 2 615
092006 20.06.2009 Velká cena Dářka Velké Dářko Rac 4 16 1 179
093213 06.07.2009 Raceboard World Championships 2009 Warnemunde Rac 12 54 4 526
092010 01.08.2009 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 4 1 621
091616 22.08.2009 Nechranická buchta Nechranice Rac 4 15 1 147
092139 05.09.2009 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 6 2 661
092206 12.09.2009 Tvarůžková reagata Mohelnice Rac 4 10 1 519
091622 19.09.2009 Cena Lučana + Sdružený KP Nechranice Rac 4 13 765
092137 27.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 10 3 554
094319 10.10.2009 Chiemsee Insel Marathon Chiemsee Rac 5 20 2 451
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082002 03.05.2008 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 8 1 839
082403 10.05.2008 Santi Cup Těrlicko Rac 4 4 1 608
082109 16.05.2008 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 4 7 2 471
082111 24.05.2008 Krajský přebor KSJ21 Brněnská přehrada Rac 4 6 1 608
082114 31.05.2008 Velká cena ČR - TMR WS Brněnská přehrada Rac 1 2 277
087007 07.06.2008 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 15 1 147
082004 14.06.2008 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 8 2 383
082005 21.06.2008 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac 4 11 1 759
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 33 603
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Evr 1 5 247
082009 02.08.2008 24 hodin Dářka Velké Dářko Rac 3 6 969
081614 23.08.2008 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 4 10 2 312
081615 28.08.2008 Mistrovství ČR Nechranice Rac 6 9 3 911
082133 06.09.2008 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 13 1 674
082209 13.09.2008 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 3 7 1 795
081620 20.09.2008 Cena Lučana + Sdruž. KP Nechranice Rac 4 8 1 907
084321 04.10.2008 Chiemsee-Insel-Marathon Chiemsee, Německo Rac 5 13 3 153
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072002 05.05.2007 Jarní pohár WCVD Velké Dářko Rac 3 4 2 463
072403 12.05.2007 Santi Cup Těrlicko Rac 4 7 1 340
072110 19.05.2007 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac 1 21 256
072112 26.05.2007 Raceboard Teamracing Brněnská přehrada Rac 6 3 1 937
072004 09.06.2007 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac 4 13 1 674
072005 16.06.2007 Jarní cena Dářka Velké Dářko Rac 4 7 2 544
077001 23.06.2007 Pohár Rozkoše Rozkoš Rac 4 6 2 406
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 36 404
071614 18.08.2007 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Rac 1 12 364
072122 23.08.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Rac 6 9 4 069
072128 08.09.2007 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Rac 4 7 2 471
072208 15.09.2007 Tvarůžková regata Mohelnice Rac 4 5 2 897
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062001 30.04.2006 Euro Regata Chorvatsko Kaj 4 4 792
061605 13.05.2006 Cena Lučana+Sdruž.kraj.přebor Nechranice Fus 4 6 1 876
062108 20.05.2006 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 6 1 608
062110 27.05.2006 Mistrovství ČR Team Racing Brněnská přehrada Rac 6 5 1 081
062112 03.06.2006 Krajský přebor I. Brněnská přehrada Fus 4 3 1 608
062002 10.06.2006 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 12 1 202
062003 17.06.2006 Moravský pohár Velké Dářko Fus 4 7 1 840
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 41 641
062117 08.07.2006 Veterán Cup Brněnská přehrada Fus 0 0 0
061617 19.08.2006 Nechranická buchta Nechranice - Lomaznice Fus 4 6 2 406
061726 02.09.2006 SKI regata Jablonecká přehrada Fus 3 5 741
062129 09.09.2006 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fus 4 5 2 312
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051614 Nechranická buchta Nechranice - Lomazice Fus 4 3 2 951
052002 Moravský pohár + KP Velké Dářko Fus 4 4 1 813
052112 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 3 1 876
051117 Pohár Niké 2005 Chorvatsko NJ 6 11 1 414
052001 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 6 1 876
052134 Vítr z Vihoradů Nové Mlýny Fus 4 4 2 312
052004 MČR Velké Dářko Fus 6 8 2 719
052120 Velká cena města Brna - Team racing Brněnská přehrada Rac 5 4 990
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 34 812
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 30 1 069
042410 SANTI Cup Těrlicko Fus 3 2 1 497
041715 Český Pohár + přebor KSJ 11+16+17 Máchovo jezero Fun 4 5 989
042212 Tvarůžková regata Štěrkovna Mohelnice Fus 4 10 1 326
041605 Pohár FUN Nechranice Fun 4 17 1 448
042129 Vítr z Vinohradů Nové Mlýny Fun 4 32 560
042001 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 11 1 830
041616 MČR Nechranice Fus 6 11 2 745
042112 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fun 4 21 904
042002 Moravský pohár + KP Velké Dářko Fus 4 6 1 108
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032210 Tvarůžková regata štěrkovna Mohelnice Fus 4 4 1 608
031113 MR Offshore-Pohár Niké Chorvatsko NJ 6 15 1 831
031115 6. SaS Cup - dálka Chorvatsko NJ 4 6 2 312
031702 Český pohár+KP Svč a Pha Máchovo jezero Fus 4 9 1 404
032002 KP 20 + Moravský pohár I Velké Dářko Fus 4 13 469
032113 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 3 2 661
032129 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Fus 4 9 1 291
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021802 Rozkošský surf + KP I (přebor HK kraje) Rozkoš Fus 0 0 0
022001 Pohár Vysočiny Velké Dářko Fus 4 5 3 200
022003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 23 1 787
022109 Věstonická Venuše Nové Mlýny Fus 4 4 1 813
022126 Mistrovství ČR 2002 Nové Mlýny Fus 6 8 3 242
022502 Májová regata Chorvatsko NJ 4 4 1 813
022504 Pohár Niké - MČR offshore Chorvatsko NJ 6 11 3 132
022505 5. ročník SaS Cup dálkový závod Chorvatsko NJ 4 14 1 545
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182002 16.06.2018 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,RsX-7P, Bic-3M Předseda protestní komise 7 11
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Hlavní rozhodčí 7 11
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Hlavní rozhodčí 7 11
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Hlavní rozhodčí 7 11
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic-7C Hlavní rozhodčí 7 11
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Hlavní rozhodčí 7 11
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Hlavní rozhodčí 4 6
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-3C Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Rozhodčí 1 1
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Rozhodčí 6 6
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Rozhodčí 4 4
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Hlavní rozhodčí 4 6
132008 13.07.2013 Bambusová regata Velké Dářko Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Hlavní rozhodčí 4 6
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Rozkoš Q-5mz Předseda protestní komise 5 8
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Rozhodčí 4 4
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-1 Hlavní rozhodčí 4 6
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P,L47-3M,Evr-1 Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-1,L47-1 Hlavní rozhodčí 4 6
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,R3 Rozhodčí 1 1
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-1 Rozhodčí 4 4
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Evr-1,Lar-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 2
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 4 2
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ