Filip Lejhanec

 Zpět

Datum narození: 1996
Adresa Sladkovského 414
Pardubice
530 02
Telefon 731747363
E-mail flejhanec@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Assistent HZS
Velikost: MSkupina: Pardubice 28.3.2015
0564 28.03.2015 - 28.03.2020
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Pardubice
ověřená licence domácího klubu
1901-0364 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141907 12.07.2014 Setkání Finnařů na Seči Seč Fin 1 9 351
141910 09.08.2014 O štít města Pardubic Seč Evr 2 2 554
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou LaR 4 2 3 365
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny LaR 4 5 1 925
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko L47 3 1 2 838
131909 22.06.2013 O perníkovou chaloupku Seč LaR 1 2 277
134253 28.06.2013 OTP Junior BYC Cup Balaton Laser Worlds Balatonfüred L47 5 22 1 857
133107 06.07.2013 Laser 4.7 Youth World & European Champio Balatonfüred, Balaton L47 10 99 4 838
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou LaR 4 11 1 527
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 12 1 608
122109 12.05.2012 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 3 2 812
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 3 3 312
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice L47 4 2 2 812
123135 11.08.2012 MEJ_LASE_4.7_M AUT L47 8 133 2 477
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč Evr 2 1 1 406
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 3 2 951
121806 15.09.2012 Fair Play Rozkoš L47 2 3 452
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny L47 6 6 3 320
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. L47 3 3 1 734
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny LaR 4 18 1 043
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 4 6 1 996
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko L47 3 2 1 206
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 4 6 1 876
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko LaR 4 9 404
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Las 1 4 198
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko L47 3 2 1 497
114253 28.07.2011 Olympic hopes regata 2011 Orava, Slovakia L47 3 4 1 206
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 3 1 872
111907 20.08.2011 Modrá vlajka Seče Seč Evr 2 1 1 406
111908 27.08.2011 Opatovický pohár Seč Evr 2 1 1 156
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 5 1 925
114272 08.09.2011 Europa Cup , Austria Breitenbrunn L47 4 13 1 674
111807 17.09.2011 Fair play Rozkoš L47 4 2 4 016
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 15 2 738
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 10 2 279
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Lake Garda Q 5 535 1 209
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Q 4 6 3 080
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 5 3 397
102003 22.05.2010 Majový pohár Velké Dářko Q 3 1 4 388
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 7 3 819
101903 05.06.2010 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 1 1 406
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Lipno Q 3 2 3 303
104251 19.06.2010 Puchar Nysy Polsko Nysa Q 3 4 2 582
103110 02.07.2010 NIVEA IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP KAMIEN POMORSKI, Polsko Q 8 123 1 404
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q 4 3 4 989
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Seč Q 3 1 3 303
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 1 3 517
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 7 5 512
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Q 4 5 4 016
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Riva del Garda, Itálie Q 5 16 4 207
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Q 4 4 4 016
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 8 2 866
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Q 4 18 1 702
091903 06.06.2009 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 1 1 758
091310 13.06.2009 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 1 3 645
091609 20.06.2009 Cena Damet Nechranice Q 4 1 5 851
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Q 4 1 4 221
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Q 1 1 1 443
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Q 5 5 5 126
094272 31.07.2009 Interpohár Oravská přehrada Q 5 5 4 467
094271 04.08.2009 Liptovský pohár Liptovská Mara Q 3 3 3 012
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR Liptovská Mara Q 6 4 5 582
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Q 6 11 3 622
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Kamień Pomorski Q 6 121 1 928
094291 17.09.2009 Puchar NYSY Glebinow, Polsko Q 3 10 2 701
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 4 4 447
094335 03.12.2009 Sv. Nikola 2009 Pula, Hrvatska Q 5 135 1 454
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 19 1 977
081901 17.05.2008 Jarní závod Seč Q 2 4 804
081902 31.05.2008 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Q 1 1 402
081903 07.06.2008 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 1 1 892
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Q 3 4 2 928
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 24 1 291
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Velké Dářko Q 3 7 2 062
082008 09.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 2 2 2 396
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR Orava Q 6 16 3 575
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 1 4 860
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 23 2 732
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 14 2 312
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 29 1 484
071901 19.05.2007 Jarní závod Seč Q 2 3 1 054
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 24 1 679
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 5 1 158
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 29 1 418
071905 18.08.2007 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 1 4 860
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 8 2 064
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 15 4 175
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 15 1 972
071907 22.09.2007 Opatovický pohár Seč Q 2 1 1 156
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 20 2 312
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 60 459
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 47 580
061901 20.05.2006 Jarní závod Seč Q 3 5 541
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 30 1 360
061903 17.06.2006 O perníkovou chaloupku Seč Q 3 4 1 032
061905 19.08.2006 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 7 404
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 24 3 358
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 10 3 301
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic Velké Dářko Q 2 1 2 110
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 47 828
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 12 1 679
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 60 433
051904 Modrá vlajka Seče Seč Cad 4 5 404
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Q 2 12 202
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041909 Modrá vlajka Seče + Krajký přebor KSJ 19 Seč Q 4 9 587
042109 To je celá, to je půl ... Brno Cad 3 6 504
041904 Závod nadějí Seč Cad 2 4 202
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 11 1 015
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 16 936
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161906 25.06.2016 O perníkovou chaloupku Seč Evr-2,Fin-2,Lar-2,L47-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Záchranář 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ