Lubomír Brejník

 Zpět

Datum narození: 1979
Adresa Vančurova 818/3
Litoměřice
412 01
Telefon 602821140
E-mail l.brejnik@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Klubový rozhodčí
jazyk: NJ
0399 10.03.2017 - 31.12.2020
Člen HZS
VMP: 211502 Velikost: L Skupina: Duchcov 10.2.2018
0480 23.03.2013 - 10.02.2023
Trenér 3. třídy 0323 01.01.2010 - 25.02.2027
Člen ČSJ s licencí: JO Slavoj Litoměřice, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1601-0126 11.08.2015 - 31.03.2019
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 6 2 108
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 11 707
181217 28.09.2018 Veteránská regata Vranská Přehrada Evr 2 5 610
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 5 887
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 12 0
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 6 1 310
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 1 6 402
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 6 998
181605 26.05.2018 Jarní cena Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 2 4 1 226
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 12 1 108
181205 08.05.2018 Regata Neumann Institut Vranská Přehrada Evr 2 5 494
181204 05.05.2018 Pohár SOSIOS Vranská Přehrada Evr 2 5 494
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Evr 2 7 202
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171205 06.05.2017 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 2 1 406
171145 07.05.2017 Cena Modřan Vrané nad Vltavou Evr 1 1 1 004
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 9 294
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 1 0
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 4 1 081
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 16 456
171220 30.09.2017 Veteránská regata-mem J. Sosnovce Vranská přehrada Evr 2 4 554
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 22 440
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov 470 1 1 402
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov 470 1 2 101
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 8 831
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov 470 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 0 0 0
161205 10.09.2016 Pohár Sosios Vranská přehrada Evr 2 3 804
161218 24.09.2016 Veteránská regata- mem. J Sosnovce Vranská přehrada Evr 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov 470 1 1 402
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov 470 1 3 101
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 3 0
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov 470 2 3 202
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov 470 1 1 578
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 1 3 101
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice OT 0 16 255
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 14 303
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141204 01.05.2014 Regata Neumann Institut Vranská přehrada Evr 1 2 578
141108 03.05.2014 Cena Orionu Vranská přehrada Evr 1 7 101
141205 03.05.2014 Pohár SOSIOS Vranská přehrada Evr 2 6 336
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora 470 1 2 277
141620 23.08.2014 Regata Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470 1 1 402
141629 04.10.2014 Modrá stuha Labe Labe-Ústí Kaj 4 9 1 702
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131107 04.05.2013 Cena Orionu Vranská přehrada Evr 1 5 305
131205 04.05.2013 Pohár Sosios Vranská přehrada Evr 2 5 610
131207 11.05.2013 Župní přebor-120 let jachtingu Vranská přehrada Evr 2 5 610
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora 470 1 2 101
131615 21.08.2013 Dálková plavba Barbora 470 3 1 1 734
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora 470 1 1 578
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora Evr 2 9 294
131223 21.09.2013 Veterán regata - mem. J. Sosnovce Vranská Přehrada Evr 2 7 202
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Barbora Evr 1 5 101
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 1 402
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov 470 1 1 402
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov Evr 2 4 1 156
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 5 1 032
121626 06.10.2012 Modrá stuha Labe Labe - Ústí Zálezly Kaj 2 12 396
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 12 554
111610 18.06.2011 Česká brána Labe OT 3 1 2 400
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov 470 1 1 402
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Evr 1 2 754
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Evr 1 2 800
111619 27.08.2011 Labský pohár ernoseky Kaj 2 12 728
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora 470 2 1 1 156
101608 19.06.2010 Česká Brána Labe Kaj 3 17 377
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 2 1 156
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora 470 1 1 402
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora 470 1 1 402
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470 0 0 0
101606 25.09.2010 Regata Lovosice ernoseky Kaj 1 18 124
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov 470 1 3 101
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov 470 2 1 1 156
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 3 1 407
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov 470 2 1 1 156
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov 470 2 1 1 156
091617 29.08.2009 Labský pohár ernoseky Kaj 2 14 595
091621 19.09.2009 Cena Povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 9 646
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov 470 1 2 101
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero 470 1 1 402
081606 14.06.2008 Česká Brána Labe - Roudnice Orc 2 1 1 406
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov 470 1 1 703
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 2 402
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov 470 3 3 678
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov 470 1 1 703
081621 20.09.2008 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Pir 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071606 16.06.2007 Česká brána Labe OT 3 1 3 166
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov OT 1 2 101
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov OT 1 1 578
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov OT 1 1 578
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov OT 1 1 578
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061609 17.06.2006 Česká brána Labe Vau 3 2 1 734
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Vau 1 1 402
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Vau 1 1 402
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov 420 3 1 1 734
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov 420 2 3 202
061611 26.08.2006 Sdružený krajský přebor Žernoseky Kaj 4 6 1 876
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 420 1 1 578
051606 Česká Brána Labe RCE-Ústí Kaj 3 4 831
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov Vau 2 2 554
041610 Česká brána Labe Vau 3 2 1 935
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181606 02.06.2018 Cena Roudnice Labe Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
181607 09.06.2018 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr-2,Kaj-2,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181610 23.06.2018 Česká brána labe - roudnice Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 3 5
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Q-1 Rozhodčí 3 3
171605 10.06.2017 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr-2,Kaj-2,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171609 24.06.2017 Česká brána Labe Kaj-3D,Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 3 5
171619 09.09.2017 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj-2,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr-2,Kaj-2,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2,Spl-7P Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151608 06.06.2015 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj-2,Evr-2,470-1 Hlavní rozhodčí 2 3
151611 20.06.2015 Česká brána Labe Kaj-3D,OT-3D Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
141609 07.06.2014 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj-2, 470-2, Evr-2, Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
141615 28.06.2014 Optimist veterán cup VPOZ Žernoseky Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr-2,Q-1,470-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Rozhodčí 1 1
131607 10.08.2013 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj-2,470-1,Evr-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121609 16.06.2012 Česká Brána Labe Kaj-3D,OT-3D Hlavní rozhodčí 3 5
121610 23.06.2012 Optimist veterán cup Žernoseky OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121611 30.06.2012 Vytvrvalostní závod Labe-Křešice Kaj-3V Hlavní rozhodčí 3 5
121620 01.09.2012 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
111611 02.07.2011 Optimist veterán cup ernoseky Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 2 2
111620 03.09.2011 Štít města Litoměřic Labe-Křešice 470-2, Evr-2, Kaj-2, Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
111621 10.09.2011 Sdružený krajský přebor ernoseky Kaj-4K Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
101124 23.05.2010 Proti proudu II. Vltava pod Vyšehradem Kaj-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101610 03.07.2010 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071615 25.08.2007 Optimistický veterán VPOZ Žernoseky OT-1 Rozhodčí 1 1
071617 08.09.2007 Sdružený krajský přebor Žernoseky Kaj-4K,Kaj-2 Rozhodčí 4 4
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181607 09.06.2018 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr-2,Kaj-2,470-1 Záchranář 2 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Evr-2,Kaj-2,470-1 Záchranář 2 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ