Bc. Radim Strejček

 Zpět

Datum narození: 1992
Adresa Pekařská 3116
Frýdek-Místek
738 01
Telefon 604839977
E-mail strejcek11@seznam.cz
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen HZS
VMP: 322150Velikost: LSkupina: Olomouc 11.3.2017
0633 11.03.2017 - 11.03.2022
Trenér 3. třídy
0268 01.05.2011 - 03.04.2026
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0122 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice FB 2 6 452
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Evr 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 30 296
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín FB 0 0
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná FB 3 5 303
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172407 10.06.2017 Mladý vítr Těrlicko FB 1 8 149
172409 08.07.2017 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 5 741
172417 21.10.2017 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín FB 3 4 594
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 23 421
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 2 3 202
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice FB 3 8 831
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 6 336
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 10 202
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná FB 3 8 303
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice FB 4 7 841
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín FB 3 6 504
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 2 1 368
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142402 26.04.2014 Cena Olešné Štěrkovna Hlučín Evr 2 4 202
142404 24.05.2014 Hornický kahan Žermanice FB 4 7 636
142405 31.05.2014 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 6 646
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko FB 2 6 452
142409 12.07.2014 Bermuda CUP Slezská Harta FB 3 9 303
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Vau 3 6 303
142413 23.08.2014 Olešná regata Olešná FB 3 5 541
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132402 20.04.2013 Cena Olešné Olešná Evr 2 3 202
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice FB 3 9 782
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Žermanice FB 2 4 688
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko FB 4 7 841
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta FB 2 4 554
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná FB 3 5 541
132413 07.09.2013 Hornická regata Žermanice FB 3 7 477
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122402 21.04.2012 Cena Olešné Olešná Evr 3 14 303
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice FB 3 5 541
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta FB 2 3 804
122412 25.08.2012 Olešná regata Olešná FB 3 7 630
122413 09.09.2012 Hornická regata Žermanice FB 2 9 452
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín FB 1 2 277
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 0
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112402 23.04.2011 Pohár Olešné Olešná Evr 2 7 318
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko FB 3 6 831
112407 25.06.2011 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 4 3 1 291
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta FB 3 8 456
112411 27.08.2011 Olešná regata Olešná FB 3 6 303
112412 10.09.2011 Hornická regata Žermanice FB 4 10 404
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 10 578
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Olešná Evr 2 4 998
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 19 303
102406 29.05.2010 Hornický kahan ermanice FB 3 5 741
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice FB 4 8 609
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 14 202
102414 21.08.2010 Olešná regata Olešná FB 3 4 831
102415 11.09.2010 Hornická regata ermanice FB 3 6 969
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 38 174
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Olešná Evr 2 10 554
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 17 448
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Evr 1 5 180
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 23 512
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy Žermanice FB 3 6 831
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu Žermanice Evr 1 6 437
092420 04.07.2009 BERmuda CUP Slezská Harta Evr 1 3 469
092411 11.07.2009 Mladý vítr Těrlicko FB 4 10 404
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého Žermanice Evr 5 14 1 051
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 20 1 049
092415 22.08.2009 Olešná regata Olešná Evr 4 9 1 172
092416 12.09.2009 Hornická regata Žermanice FB 3 7 303
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 44 778
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082201 19.04.2008 Jarní závod Chomoutov Evr 3 6 831
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Olešná Evr 2 8 804
082405 24.05.2008 Hornický kahan ermanice FB 2 6 336
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy ermanice FB 4 8 404
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko FB 2 8 202
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Evr 2 6 336
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr 5 23 686
082415 02.08.2008 Yacht-tenis regata Petrův rybník Evr 2 5 494
082416 23.08.2008 Olešná regata Olešná Evr 2 5 804
082417 06.09.2008 Hornická regata ermanice FB 3 7 477
082419 13.09.2008 IKAMONT Cup Hlučín Evr 2 5 804
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 45 719
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Evr 3 15 741
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 25 165
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072401 14.04.2007 Jarní závod Hlučín Q 1 2 703
072402 21.04.2007 Cena Olešné Olešná Q 3 5 1 444
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 36 1 108
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Petrův rybník Q 2 2 1 156
072406 26.05.2007 Hornický kahan Žermanice Evr 3 17 448
072407 02.06.2007 Velká cena Ostravy Žermanice Q 4 5 2 193
072409 16.06.2007 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 11 1 206
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 36 1 043
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q 1 14 185
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic Velké Dářko Q 3 18 678
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Q 5 43 1 300
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Chomoutov Q 3 14 630
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 60 404
072422 06.10.2007 Cena BCMCHZ Hlučín Evr 3 16 382
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062404 22.04.2006 Cena Olešné Olešná Q 3 9 1 206
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 32 1 608
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 29 1 418
062408 20.05.2006 Mistrovství Moravy a Slezka Petrův rybník Q 2 3 804
062306 27.05.2006 Mem. Jiřího Navrátila Bystřička Q 2 2 998
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 31 1 051
062413 17.06.2006 Pohár Radegastu Žermanice Q 1 14 335
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Q 2 3 938
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic Jedovnice Q 3 11 1 373
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Jedovnice Q 2 9 1 248
062120 20.07.2006 Milen Cup Jedovnice Q 1 7 687
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 9 1 054
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Q 5 27 1 189
062419 19.08.2006 Olešná regata Olešná Q 4 5 2 064
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 47 1 607
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 356
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 37 1 028
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 31 1 551
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 12 969
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 6 1 107
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052141 Závod mladých nadějí Jedovnice Q 2 6 1 540
052405 Cena Olešné Olešná Q 3 5 1 330
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Q 2 11 1 207
051806 MČR Rozkoš TR 6 6 2 412
052403 IKAMONT CUP Hlučín Q 2 5 804
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 27 1 820
052202 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 12 1 608
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
052422 Olešná regata Olešná Q 2 6 646
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 37 961
052121 Milen Cup Jedovnice Q 1 7 718
052416 Bobova regata Petrův rybník Q 3 10 1 444
052411 Hornický kahan Žermanice Q 4 2 3 017
052425 Hornická regata Žermanice Q 2 3 1 054
052426 Cena BC MCHZ Hlučín Q 2 7 864
052406 Ondrášova cena Olešná Q 2 2 1 683
052418 Mladý vítr Těrlicko Q 3 6 1 581
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 34 1 175
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042426 Olešná regata Olešná Q 1 3 578
042416 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 10 610
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 16 718
042407 Ondrášova cena Olešná Q 1 8 277
042422 Mistr. Slezka + KP Pirát Petrův rybník Q 2 2 1 406
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 48 820
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 41 1 094
042425 Bobova regata Petrův rybník Q 2 6 1 107
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 3 2 044
042203 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 8 1 907
041808 MČR Rozkoš Q 6 62 1 171
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 9 1 937
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 45 721
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 12 678
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 19 982
032303 Memoriál J.Navrátila KP Bystřička Q 4 4 2 161
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 21 636
032404 Cena Olešné Olešná Q 3 14 630
032403 Ondrášova cena Olešná Q 2 5 360
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 9 1 277
032413 Bobová regata Petrův rybník Q 1 3 703
032422 Olešná regata Olešná Q 2 5 494
032426 Cena BC Chem štěrkovna Hlučín Q 2 9 646
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 57 988
031809 TR Q Rozkoš TR 4 12 404
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 43 800
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Q 2 10 285
022301 Memoriál J. Navrátila + KP (přebor ZL kr Bystřička Q 4 8 957
022304 Mistrovství Valašska Bystřička Q 2 6 728
022404 Cena Olešné Olešná Q 3 14 303
022403 Ondrášova cena Olešná Q 1 5 180
022411 Bobova regata Petrův rybník Q 1 6 226
022408 Hornický kahan + KP II (přebor MS kraje) Žermanice Q 4 20 570
022416 Mladý vítr Těrlicko Q 3 15 541
022414 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 9 261
022424 Burčáková regata Petrův rybník Q 1 5 356
022421 Olešná regata Olešná Q 2 12 272
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Q 2 12 554
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Rozhodčí 5 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 Těrlicko R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119904 26.03.2011 Školení krajských rozhodčích KSJ 24 Těrlická přehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182402 21.04.2018 Cena Olešné Olešná Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Rozhodčí 3 2
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
182415 08.09.2018 OMA Cup Olešná Fin-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172403 29.04.2017 Těrlická regata Těrlicko - KJT Rac-4K Rozhodčí 4 2
172406 03.06.2017 Bobova regata Petrův rybník Fin-2 Rozhodčí 2 2
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q-1 Rozhodčí 1 6
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ