Martin Rozsypal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
ověřená licence domácího klubu
2203-0165 11.08.2015 - 31.03.2020
Člen HZS
VMP: 314368Velikost: MSkupina: Olomouc 7.3.2015
0547 07.03.2015 - 07.03.2020
Trenér 3. třídy
0272 01.05.2011 - 01.05.2021
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187021 13.10.2018 22. Česká námořní rallye Chorvatsko NJ 12 7 6 416
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 12 6 7 219
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 16 560
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152406 23.05.2015 Hornický kahan Žermanice FB 3 1 2 838
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Slezská Harta FB 2 1 2 202
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín FB 3 4 1 032
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 30 192
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144027 27.03.2014 Open Slovenian National Championship Portorož, Slovinsko M24 6 5 4 583
143106 01.05.2014 MELGES 24 EURO CHAMPION 2014 Balaton, Hungary M24 10 7 10 483
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 2 517
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 1 3 784
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Torbole, Itálie Evr 5 23 3 562
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 3 4 815
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 5 2 812
132404 25.05.2013 Hornický kahan Žermanice FB 3 12 407
134025 30.05.2013 Austrian Open Melges 24 Championship Attersee, Rakousko M24 5 4 2 266
134303 04.07.2013 Melges 24 Long Distance Race Lago di Garda, Itálie M24 5 8 3 771
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 3 9 1 343
133141 28.08.2013 Mistrovství Evropy Melges 24 Medemblik, Holandsko M24 10 2 16 451
133216 28.08.2013 ME Melges 20 Porto Rotondo Sardinie, Italy M24 10 7 7 473
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 5 2 978
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 8 953
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 20 2 209
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 3 1 237
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121715 11.05.2012 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 2 3 452
122404 26.05.2012 Hornický kahan Žermanice Evr 3 6 1 805
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 9 2 713
122202 23.06.2012 Červnový závod Chomoutov Fin 2 7 670
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 33 347
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 3 1 892
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 4 3 443
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 10 2 254
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 3 3 200
122210 15.09.2012 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 1 1 758
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 5 6 389
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr 3 2 3 427
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr 2 1 1 758
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 11 833
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 7 256
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
114214 16.04.2011 13th TORBOLE EUROPE MEETING Lago de Garda, Itálie Evr 5 56 3 436
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 4 4 570
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 12 2 053
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 4 3 1 608
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 833
112409 16.07.2011 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 11 677
112205 30.07.2011 Modrá stuha Plumlova Mohelnici – Moravičanech Evr 4 1 5 608
113126 05.08.2011 World Champiopionship Lago di Como Evr 12 59 3 803
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 4 4 172
112210 23.09.2011 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 1 1 600
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr 3 16 1 122
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 17 3 469
114287 22.10.2011 Tatran Cup Senec Evr 3 4 831
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 8 1 663
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr 1 6 800
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
107001 27.03.2010 Závod Garda Garda - ITA Evr 5 23 4 757
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička JNS. Otrokovice Evr 2 2 1 683
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Evr 3 8 1 360
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 6 1 805
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 9 3 348
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 4 3 961
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 5 1 972
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 20 1 651
104201 24.06.2010 Kieler Woche Kiel - Německo Evr 5 48 2 010
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 603
102411 10.07.2010 Bermuda Cup Slezská Harta Evr 2 4 1 290
103137 04.08.2010 Youth European Championship Aarhus, Denmark Evr 8 53 2 530
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 4 3 200
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Králová - SVK Evr 3 2 2 524
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny LaR 6 26 1 793
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 1 840
102209 18.09.2010 Burčáková regata Chomoutov Evr 2 2 554
112209 18.09.2010 Tvarůžková regata Mohelnice Evr 2 2 554
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem těrkovna Hlučín Evr 3 8 1 621
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 5 6 500
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Chomoutov Evr 2 1 1 156
102203 28.10.2010 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 4 299
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 22 412
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094217 04.04.2009 11° TORBOLE EUROPE MEETING Lago di Garda Evr 5 52 2 495
092201 18.04.2009 Jarní závod Chomoutov Evr 3 4 1 839
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 2 3 236
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 5 4 059
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 6 3 080
092407 30.05.2009 Hornický kahan Žermanice Evr 3 5 2 500
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 6 3 417
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 464
093116 24.07.2009 International Europeclass world champion Brest, Francie Evr 12 63 3 242
093133 08.08.2009 Europe class youth european championchip Denia, Španělsko Evr 8 47 2 432
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 3 4 516
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 1 5 996
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 14 3 762
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Hlučín Evr 3 3 3 213
094313 16.10.2009 Puchar Rybnika-Interpohár Rybnik PL Evr 5 5 2 580
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Senec Evr 5 7 2 992
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084227 15.03.2008 Europe Meeting Garda - Torbole Evr 5 82 1 773
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 23 1 570
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 10 2 478
082101 17.05.2008 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr 3 3 1 996
082405 24.05.2008 Hornický kahan ermanice Evr 3 7 1 671
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr 4 13 1 395
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 511
082412 05.07.2008 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 9 1 343
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 14 1 108
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého ermanice Evr 5 8 2 979
083130 31.08.2008 MEJ_EVROPA_M ITA Evr 8 60 2 139
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 19 354
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 10 1 519
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 14 3 762
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem Hlučín Evr 3 8 1 560
084308 17.10.2008 Puchar Rybnika Rybnik Evr 5 8 2 701
084318 25.10.2008 Posledný vietor Senec Evr 3 4 2 025
082421 08.11.2008 Evropa cup Těrlicko Evr 1 10 563
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 10 331
074214 13.04.2007 Puchar Elektrowni Rybnik Rybnik - Polsko Evr 3 7 1 110
072201 28.04.2007 Jarní závod Chomoutov Evr 3 4 1 621
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 25 1 386
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 20 1 049
072406 26.05.2007 Hornický kahan Žermanice Evr 3 7 1 604
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 22 471
072411 23.06.2007 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 6 1 497
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 24 1 108
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Žermanice Evr 5 11 2 373
074001 03.08.2007 Mistrovství SR Orava - SVK Evr 5 10 1 385
074007 06.08.2007 MMSR Europa Liptovská Mara - Slovensko Evr 6 6 1 663
074250 07.08.2007 Letná Bobria regata Liptovská Mara Evr 3 9 564
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 6 2 738
072206 25.08.2007 Prázdninová regata Chomoutov Evr 2 2 1 758
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 22 1 443
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Žywiec - Polsko Evr 5 9 1 130
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 15 989
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 21 2 412
072422 06.10.2007 Cena BCMCHZ Hlučín Evr 3 7 1 459
072212 13.10.2007 Evropa Cup Chomoutov Evr 2 10 1 096
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik Rybnik, Polsko Evr 5 8 1 870
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062201 15.04.2006 Jarní regata Chomoutov Evr 2 1 1 156
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 20 594
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 47 476
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 34 597
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Chomoutov Evr 2 2 804
062411 03.06.2006 Velká cena Ostravy Žermanice Evr 3 6 1 206
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 37 582
062414 24.06.2006 Mladý vítr Těrlicko Evr 3 9 969
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 37 820
063141 08.07.2006 Sustredenie 2006 Liptovská Mara - Slovensko Evr 4 4 2 161
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 17 1 271
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Žermanice Evr 5 12 1 261
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska Orava - Slovensko Evr 6 13 1 305
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Liptovská Mara - Slovensko Evr 6 11 1 414
063155 09.09.2006 Puchar Beskidow Tresna Evr 4 5 1 220
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 26 870
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Chomoutov Evr 1 2 578
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 30 1 720
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ Hlučín Evr 3 6 1 734
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Rybnik - Polsko Evr 4 11 694
062208 21.10.2006 Burčáková regata II Chomoutov Evr 2 5 1 265
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052205 Putovní pohár Plumlova Plumlovská přehrada Q 2 1 2 110
052203 Olomoucká regata Chomoutov Q 2 2 1 406
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 15 541
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Q 2 5 1 892
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Q 5 30 1 385
052210 Burčáková regata II. Chomoutov Q 1 2 946
052135 Brněnský závod Brněnská přehrada Q 3 9 1 827
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 23 2 191
052202 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 5 3 129
052129 O Jedovnického kapra Jedovnice Q 2 4 1 290
052212 Moravský pohár II. Chomoutov Q 0 0 0
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 40 2 101
052416 Bobova regata Petrův rybník Q 3 5 2 347
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 54 644
052309 Memoriál sv. Václava Otrokovice Evr 2 1 2 202
052201 Jarní regata Chomoutov Q 2 1 1 892
052418 Mladý vítr Těrlicko Q 3 5 1 818
052420 43.Beskydská regata Žermanice Q 5 19 920
052303 Krasjký přebor Q Otrokovice Q 4 5 2 425
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 54 0
053367 MMSR Europa Liptovská Mara Q 3 3 969
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 25 1 097
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 22 412
042104 Jarní zahajovací závod Brno Q 2 6 452
042406 Cena Olešné Olešná Q 3 14 892
042407 Ondrášova cena Olešná Q 1 4 578
042423 42. Beskydská regata Žermanice Q 5 24 1 385
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 38 1 226
042421 Mladý vítr Těrlicko Q 3 8 1 032
042209 Burčáková regata II. Chomoutov Q 2 1 2 554
042208 Veřejný závod Chomoutov Q 2 3 1 331
042432 Cena BC Chem Hlučín Q 1 6 402
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 47 857
042311 Poslední Réčko Štěrkoviště Otrokovice Q 1 2 879
042425 Bobova regata Petrův rybník Q 2 4 1 459
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 27 1 695
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 5 1 600
042203 Květnová sokolská regata Tovačov Q 4 2 4 315
041808 MČR Rozkoš Q 6 60 1 256
042115 Brněnský závod Brno Q 3 15 678
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 12 1 187
042206 Prázdninová regata Chomoutov Q 2 2 804
042213 O kuře na rožni Chomoutov Q 1 6 437
042204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 2 4 804
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 42 841
042211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 10 1 444
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032203 Květnová sokolská regata štěrkovna Tovačov Q 3 11 791
032204 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 4 9 587
032208 Burčáková regata I Chomoutov Q 1 3 828
032211 Moravský pohár II Chomoutov Q 3 13 1 477
032212 O kuře na rožni Chomoutov Q 1 3 527
032310 Poslední Réčko Štěrkoviště Otrokovice Q 1 2 703
032408 Hornický kahan I Žermanice Q 4 15 1 220
032404 Cena Olešné Olešná Q 3 10 1 069
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032415 Přebor města Ostravy štěrkovna Hlučín Q 3 12 902
032422 Olešná regata Olešná Q 2 2 1 290
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 28 792
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 45 774
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 47 1 491
031809 TR Q Rozkoš TR 4 10 721
032102 Putovní pohár Brněnská přehrada Q 2 2 998
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 54 805
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022115 Přebor města Brna Brněnská přehrada Q 2 3 804
022201 Jarní závod Chomoutov Q 1 3 323
022203 Putovní pohár Plumlova Plumlov Q 3 13 727
022202 Květnová sokolská regata + KP (přebor OC štěrkovna Tovačov Q 4 10 570
022204 Memoriál M. Hanzlíka + KP II (přebor OC Chomoutov Q 2 6 728
022208 Podzimní závod Chomoutov Q 1 2 645
022411 Bobova regata Petrův rybník Q 1 2 703
022413 Pohár Radegastu Žermanice Q 3 10 994
022421 Olešná regata Olešná Q 2 8 624
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 56 795
022426 Cena BC CHEM štěrkovna Hlučín Q 2 11 630

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ