Jan Žaloudek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
Ověřená licence domácího klubu
1101-0147 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 3 2 838
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 892
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 44 404
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 25 662
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 4 2 109
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Evr 4 1 4 860
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 18 646
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 4 2 263
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 13 2 173
071506 04.08.2007 Femina regata Regent Evr 3 1 3 166
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Evr 2 1 1 892
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 29 963
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 7 1 908
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 16 876
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 2 1 142
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 32 1 315
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 2 708
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Evr 4 2 3 365
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Evr 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 14 210
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 8 1 497
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 16 884
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 33 1 091
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Evr 4 7 1 189
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 38 536
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 2 2 928
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 2 4 122
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Evr 3 1 3 831
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 29 1 243
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Evr 2 2 1 683
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 3 1 3 303
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 2 1 828
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 1 2 360
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 1 3 645
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero Evr 2 1 1 758
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 17 999
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 23 1 083
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 13 1 255
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 35 1 318
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 7 1 296
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 1 4 570
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Evr 2 1 1 406
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 9 1 129
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Evr 0 0 0
051118 Cena Avie Jezero Poděbrady Evr 2 2 804
051609 Cena Duchcova Barbora - Oldřichov Q 2 1 1 892
051611 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 3 2 1 935
051806 MČR Rozkoš TR 6 7 2 010
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 8 3 689
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 1 6 129
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Q 5 14 2 495
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Evr 1 3 578
051102 TRR - Velká cena ČYK Praha Vltava - Praha TR 4 5 989
051612 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Q 1 3 527
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 3 3 012
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 7 4 165
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 2 3 831
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 8 4 484
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 14 2 353
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 16 4 489
051101 TRR Praha - Mem. Dr. Štěpána Vltava - Praha TR 4 5 1 425
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 18 1 245
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 3 5 326
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 1 2 285
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 2 6 369
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 5 851
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 1 4 206
051610 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 2 1 1 892
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 1 4 206
051121 Závod o modrou stuhu Vltavy Vltava - Praha Evr 2 2 554
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 4 4 893
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 29 904
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 10 754
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 3 2 173
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Q 4 4 3 517
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 5 3 574
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 39 533
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 21 581
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 9 1 276
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 1 4 270
041105 Regata mládeže Vltava - Praha Q 2 1 1 600
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 16 509
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 10 3 545
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 16 2 312
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 928
041808 MČR Rozkoš Q 6 8 6 506
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 6 2 994
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 5 4 538
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 1 5 996
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 5 1 448
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 1 4 444
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 20 198
032418 Mladý vítr Těrlicko Q 1 1 475
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 16 1 764
031101 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 0 1 0
031119 Závod o modrou stuhu Vltavy Praha Vltava Q 2 1 1 156
031118 Cena Avie Vltava Q 2 1 1 892
031116 Primátorský štít Praha Vltava Q 4 2 3 365
031203 Jarní pohár SOSIOS Vranská přehrada Q 1 1 1 004
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Q 2 3 1 709
031205 Župní přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 2 1 683
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Q 3 2 3 091
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Q 4 2 4 221
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 8 2 333
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 13 2 173
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 7 2 400
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 10 3 165
031403 Bohemia regata Bolevák Q 3 7 1 380
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 9 1 827
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 3 3 303
031606 Krajský přebor Svč Oldřichov Q 4 2 4 122
031617 Kontrolní závod III Oldřichov Q 2 1 2 554
031616 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 1 2 610
031625 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 1 2 663
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 10 1 469
031714 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Q 2 2 1 290
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 17 4 141
031809 TR Q Rozkoš TR 4 8 1 108
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 24 1 813
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 43 1 300
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 41 132
021629 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 2 1 290
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 14 630
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 42 904
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 53 1 056
023438 Danui grada Cirkvenica Cirkvenica, CRO Q 4 31 758
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 17 213
021421 Poslední vítr Bolevák Q 2 6 728
021403 Bohemia regata Bolevák Q 3 13 727
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 19 1 136
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 19 1 042
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 15 516
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 41 566
021305 Krajský přebor II (přebor JČ kraje) Dvořiště Q 4 23 866
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 26 574
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 13 619
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 8 540
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 15 1 425
021112 Cena Avie Vltava - Praha Q 2 2 804
021101 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 2 3 452

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ