Jan Fučikovský

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 29 919
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 31 564
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 33 506
111516 17.09.2011 Švestková regata Jesenice Evr 3 11 870
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 9 782
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 42 1 112
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 9 323
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 33 1 091
101504 29.05.2010 Krajský přebor Jesenice Evr 4 6 1 291
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 36 630
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 10 1 139
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 5 1 330
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 44 833
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 3 2 637
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 6 1 872
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 18 1 172
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 21 1 241
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 16 1 608
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 14 1 411
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 7 1 604
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 30 1 776
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 5 1 548
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 263
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 3 854
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Evr 1 2 499
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 27 1 252
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 22 884
071503 02.06.2007 Krajský přebor Jesenice Evr 4 4 2 161
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 27 904
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 11 315
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 3 2 775
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 22 470
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 37 892
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 25 1 131
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 9 1 343
061503 27.05.2006 SKP Jesenice Evr 4 7 1 024
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Evr 2 3 1 331
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 1 5 402
061412 12.08.2006 Cena Primátora Bolevák Evr 2 3 938
061510 26.08.2006 Porcelán Cup Jesenice Evr 2 5 804
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 26 470
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 14 1 252
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 27 804
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 15 1 069
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 28 1 900
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 13 489
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 5 1 774
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR Vltava - Praha TR 6 9 1 129
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 7 1 534
051806 MČR Rozkoš TR 6 3 4 218
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 8 718
051508 Závod nadějí (uzavřený závod) Jesenice Q 4 4 2 452
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 5 3 334
053101 MSJ - Optimist Silvaplana/Švýcarsko Q 12 239 1 255
051507 Závod nadějí I. Jesenice Q 1 3 854
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 13 1 102
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 18 2 524
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 3 3 303
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 7 4 774
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 8 3 326
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 17 4 331
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 18 2 213
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 15 2 869
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 3 3 942
051419 Poslední vítr Bolevák Evr 2 1 1 758
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 3 2 775
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 20 2 097
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 3 3 860
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 20 453
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 7 1 437
041213 Cena povodí Orlík Q 1 4 729
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 9 2 552
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 13 2 441
041415 Cena Primátora Bolevák Q 2 2 1 406
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 2 3 645
043462 Puchar Rybnika+Interpohár Rybnik - PL Q 5 15 4 113
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 1 3 185
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 3 2 838
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 13 3 090
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 1 5 326
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 15 2 841
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 20 2 477
041507 Závod nadějí II. Jesenice Q 2 1 2 110
043477 Sv.Nikola 2004 Pula - CRO Q 5 188 1 498
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 9 3 312
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 2 3 831
041808 MČR Rozkoš Q 6 10 5 925
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 5 3 469
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 18 2 312
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 8 2 383
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 7 1 156
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 2 109
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 1 1 1 055
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031116 Primátorský štít Praha Vltava Q 4 5 1 774
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 2 945
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 12 1 698
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 23 1 718
031403 Bohemia regata Bolevák Q 3 8 1 206
031421 Poslední vítr III Bolevák Q 2 2 1 406
031505 Krajský přebor II 14 + 15 Jesenice Q 4 2 3 365
031508 Veřejný závod Regent Q 2 1 2 663
031507 Závod nadějí Regent Q 1 2 1 004
031512 40 let Jachtklub Cheb Jesenice Q 3 5 1 206
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 7 2 155
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 1 2 110
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 13 1 393
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 26 382
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 33 432
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 35 2 259
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 34 1 208
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 41 1 403
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 28 297
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 10 1 069
021811 Závod družstev Optimist Rozkoš TR 5 9 734
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 52 533
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 38 1 923
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 51 852
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 13 928
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 3 938
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 15 267
021514 Hornická regata Jesenice Q 1 2 499
021506 Krajský přebor I (přebor PL&KV kraje) Jesenice Q 4 5 1 774
021413 Cena Lokomotivy + KP (přebor PL&KV kraj Bolevák Q 1 2 946
021412 Závod nadějí - uzavřený závod Bolevák Q 1 2 1 055
021411 Cena Kooperativy Bolevák Q 1 13 191
021403 Bohemia regata Bolevák Q 3 9 1 206
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 36 487
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 16 1 206

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ