Začátek s jachtingem 2015
První závod v v 6 letech
Přechozí lodní třídy Cadet, námořní lodě
Jachtařský životopis:

Protože jsem dcera jachtařky Evy Skořepové, k jachtingu jsem se dostala prakticky od narození. Ve 3 letech jsem poprvé seděla na Optimistu, od 5 let se pravidelně účastním všech soustředění Českého Yacht Klubu, za který na Optimistu závodím. V 6 letech jsem v roce 2018 na jaře v Praze na Vltavě jela svůj první závod.

Sezona 2023 se mi mimořádně povedla, vyhrála jsem mistrovství i Pohár ČR nejen v kategorii mladších dívek, ale i celkově. Díky tomu jsem byla zařazena do Winner Teamu. V kategorii U12 jsem také vyhrála mistrovství Rakouska, byla osmá na Dutch Youth Regattě a druhá dívka na Split Quantum Winter Regattě.

Stejně jako máma jsem také členem Jachtklubu Toušeň, za který jsem jela několik závodů na Cadetu včetně mistrovství ČR. Mám ráda i námořní jachting, již jsem uplula 1 850 námořních mil. Dvakrát jsem byla nejmladším účastníkem Velikonoční regaty, což je největší český námořní offshore závod v Chorvatsku.

Kromě jachtingu ráda lyžuji a hraji golf.

Studuji na Základní jazykové škole Emy Destinnové v Praze 6.

Významné aktuální výsledky

3. místo MČR Optimist (125 lodí) Lipno – 1. místo z ČR celkově
1. místo Pohár ČR Optimist mladší žactvo celkově
8. místo – 4. dívka Dutch Youth Regatta Optimist mladší (52 lodí) Workum, Nizozemsko