Květáková regata




CTL 222002
Datum závodu 21.05.2022
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy RS 500-7P, RS Feva-7P
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 20.05.2022 23:30:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS Feva

CZE 11Kristián Bezušek1130-0984MužKapitán Zaplaceno
Petr Jeřábek1130-1566Muž
CZE 450Barbora Valenová2203-0243ŽenaKapitán Zaplaceno
Sofie Hlavsová2407-0152Žena
CZE 474Alexandr Fiala2103-0923MužKapitán Zaplaceno
Daniel Boháč2103-0957Muž
CZE 547František Doležel2407-0218MužKapitán
Alexandr Novotný2407-0211Muž
CZE 666Vojtěch Benovič1130-0954MužKapitán Zaplaceno
Šimon Nalevajko1130-1892Muž
CZE 777Šimon Michalčín1130-1000MužKapitán Zaplaceno
Lara Němcová1130-1756Žena
CZE 4026Aoife Vigh2103-0969ŽenaKapitán Zaplaceno
Julia Bónová2103-1025Žena
CZE 4056Ema Skalová1101-0565ŽenaKapitán Zaplaceno
Sofie Pavelková1101-0566Žena
CZE 5111Klára Beránková1130-1309ŽenaKapitán Zaplaceno
Berta Rathousová1130-1288Žena
CZE 5243Agnes Buchtová2103-0886ŽenaKapitán Zaplaceno
Ondřej Kalivoda2103-0949Muž
CZE 5344Lukáš Šmidtmajer2103-0888MužKapitán Zaplaceno
Ondřej Novotný2103-0966Muž
CZE 5699Petr Pelnář1401-0485MužKapitán Zaplaceno
Matěj Červeň1401-0524Muž
CZE 5707Matěj Martan1401-0496MužKapitán Zaplaceno
David Křížek1401-0518Muž
CZE 6195Kristýna Šrubařová2103-0971ŽenaKapitán Zaplaceno
Mykhailo Symonov2103-0994Muž
CZE 6319Anna Grabarczyková2103-0901ŽenaKapitán Zaplaceno
Dominika Nejezchlebová2103-0967Žena
CZE 7583Monika Křenková2103-0854ŽenaKapitán Zaplaceno
Kristýna Křenková2103-0852Žena
CZE 7618Daniel Krejčiřík2103-0870MužKapitán Zaplaceno
Jakub Krejčí2103-1019Muž
CZE 7712Ema Veselá1902-0202ŽenaKapitán Zaplaceno
Oldřich Drábek1902-0196Muž
CZE 7827Milan Harmáček1401-0508MužKapitán Zaplaceno
Tadeáš Hrubý1401-0519Muž
CZE 7851Helena Navrátilová2103-0948ŽenaKapitán Zaplaceno
Vanda Navrátilová2103-0927Žena
CZE 7889Dominik Szmaragowski1302-0053MužKapitán Zaplaceno
Matěj Stibůrek1145-0112Muž
CZE 7924Michal Sazama1101-0498MužKapitán Zaplaceno
Eliška Sazamová1101-0628Žena
SVK 143Kristina Kanukova9901-0013ŽenaKapitán
Adam Holak9901-0009Muž

RS 500

CZE 499Ondřej Najvárek1149-0012MužKapitán Zaplaceno
David Szmaragowski1302-0054Muž
CZE 508Veronika Pfeiferová1607-0304ŽenaKapitán Zaplaceno
Lucie Bryxová1607-0303Žena
CZE 535Jakub Nejezchleba2103-0736MužKapitán Zaplaceno
Blanka Maršálková2103-0687Žena
CZE 554Štěpán Staniek1145-0079MužKapitán Zaplaceno
Milan Uhlár1145-0106Muž
CZE 619Eva Matoušková1203-0602ŽenaKapitán Zaplaceno
Michaela Mertlová1526-0039Žena
CZE 636Nikola Licková1206-0318ŽenaKapitán Zaplaceno
Aneta Licková1206-0317Žena
CZE 640Adéla Pešková2103-0824ŽenaKapitán Zaplaceno
Hana Trubačíková2103-0928Žena
CZE 674Albert Schwanzer2103-0858MužKapitán Zaplaceno
Vojtěch Janáček2103-0857Muž
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán Zaplaceno
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán Zaplaceno
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 1005Jan Krejčiřík2103-0293MužKapitán Zaplaceno
Karolína Krejčiříková2103-0868Žena
CZE 1010Václav Brabec1130-0695MužKapitán Zaplaceno
Klára Houšková1130-1746Žena
CZE 1052Bořek Borkovec1149-0013MužKapitán Zaplaceno
Matěj Najvárek1149-0010Muž
CZE 1087Luboš Motl1607-0311MužKapitán Zaplaceno
Monika Martinkovičová1607-0310Žena
CZE 1111Eliška Stibůrková1145-0109ŽenaKapitán Zaplaceno
Josef Hanton1401-0479Muž
CZE 1644Sarah Buchtová2103-0887ŽenaKapitán Zaplaceno
Eliška Kuthanová2103-1023Žena
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán Zaplaceno
Tereza Dobrá1401-0473Žena
CZE 1699Eliška Richterová1901-0469ŽenaKapitán Zaplaceno
Magdaléna Najvárková1145-0111Žena

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ