Veletržní regata



přesun koeficientů K4 ze závodu 212104

CTL 212127
Datum závodu 19.06.2021
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-7P, RS Vareo-7P, ILCA 6-4K, Optimist-4K, RS Vareo-4K, Evropa-3M, ILCA 4-3M, Optimist-3M
Poznámka přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Uzávěrka on-line přihlášek: 18.06.2021 23:30:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Optimist

CZE 3Hynek Karas2101-0772MužKapitán
CZE 44Jan Fikáček2405-0160MužKapitán
CZE 57Marek Beroun2101-0776MužKapitán
CZE 66Daniel Beroun2101-0729MužKapitán
CZE 79Sofie Čaganová2101-0780ŽenaKapitán
CZE 83Filip Karas2101-0742MužKapitán
CZE 124Eliška Blatecká2101-0768ŽenaKapitán
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051MužKapitán Zaplaceno
CZE 367Barbora Maarová2101-0783ŽenaKapitán
CZE 550Marie Halouzková2116-0013ŽenaKapitán
CZE 689Šimon Konopík2101-0765MužKapitán
CZE 710Tomáš Konopík2101-0705MužKapitán
CZE 772Vladimír Kováč2201-0054MužKapitán Zaplaceno
CZE 806Max Martiš2101-0784MužKapitán
CZE 810Richard Kováč2201-0053MužKapitán Zaplaceno
CZE 831Sára Hykrdová2101-0777ŽenaKapitán
CZE 833Ema Lidaříková2101-0767ŽenaKapitán
CZE 856Veronika Blatecká2101-0757ŽenaKapitán
CZE 864Vojtěch Sachs2101-0747MužKapitán
CZE 867Julie Čaganová2101-0756ŽenaKapitán
CZE 869David Ira2101-0754MužKapitán
CZE 878Martin Blatecký2101-0722MužKapitán
CZE 900Anna Hejnová2404-0463ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 927Tereza Ptáčková2001-0235ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 934Mariana Balzerová2101-0778ŽenaKapitán
CZE 936Albert Mátl2101-0752MužKapitán Zaplaceno
CZE 954Markéta Ptáčková2001-0240ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 8181Matěj Maar2101-0779MužKapitán
SVK 12Simon Hruska9999-0012MužKapitán Zaplaceno

Evropa

CZE 11Marek Směšný2201-0011MužKapitán Zaplaceno
CZE 25Roman Kafka2001-0155MužKapitán Zaplaceno
CZE 29Kateřina Blatecká9999-0015ŽenaKapitán
CZE 69Lenka Balzerová2101-0481ŽenaKapitán
CZE 76Richard Kafka2001-0154MužKapitán Zaplaceno
CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 177Tereza Kováčová2201-0019ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 200Jiří Žáček2404-0454MužKapitán Zaplaceno
CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287JuniorKapitán Zaplaceno

ILCA 6

AUT 197016Vít Hýža2101-0447MužKapitán
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán Zaplaceno
CZE 15Tomáš Hlavsa2101-0761MužKapitán Zaplaceno
CZE 152633Klára Pospíšilová9999-0014ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 170415David Blatecký2101-0473MužKapitán
CZE 171349Karel Hrubý2101-0453MužKapitán Zaplaceno
CZE 182267David Štěpán2101-0258MužKapitán Zaplaceno
CZE 190359Martin Kmenta2101-0608MužKapitán
CZE 212985Klára Himmelová1607-0166ŽenaKapitán
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165MužKapitán
CZE 217942Markéta Kališová2101-0653ŽenaKapitán

ILCA 4

CZE 1Michal Halouzka2116-0005MužKapitán
CZE 8Rudolf Bína2103-0853MužKapitán Zaplaceno
CZE 147698Jindřich Knetig2103-0951MužKapitán Zaplaceno
CZE 167677Claudia Jančová2103-1030ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 169433Helena Hýžová2101-0741ŽenaKapitán
CZE 197207Michaela Blatecká2101-0758ŽenaKapitán
CZE 216519Karolína Hejnová2404-0450ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 216530Tatiana Bělunková2404-0467ŽenaKapitán Zaplaceno

RS Vareo

CZE 101Jindřich Knetig2103-0873MužKapitán Zaplaceno
CZE 151Ivo Sláma2101-0342MužKapitán
CZE 153Jiří Pavlík2103-0207MužKapitán Zaplaceno
CZE 164Zdeněk Bureš2103-1001MužKapitán Zaplaceno
CZE 283Ondřej Labuda2103-0727MužKapitán Zaplaceno
CZE 445Martin Pospíšil2101-0375MužKapitán
CZE 457Fedor Kubeš2103-0874MužKapitán Zaplaceno
CZE 479Jan Daněk2103-0804MužKapitán Zaplaceno
CZE 541Miroslav Fanta2103-0221MužKapitán
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784MužKapitán Zaplaceno
CZE 605Martin Janáček2103-0399MužKapitán Zaplaceno
CZE 622Miroslav Filip2103-0908MužKapitán Zaplaceno

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ