Mem. Ing. Böhma




CTL 211708
Datum závodu 29.05.2021
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P, Star-3C, Finn-2, Pirát-2, Optimist-2, ILCA 6-1, ILCA 4-1
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 29.05.2021 11:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Finn

CZE 8Jiří Outrata1214-0086MužKapitán
CZE 75Vladimír Skalický1219-0006MužKapitán Zaplaceno
CZE 82Radek Vít1703-0256MužKapitán
CZE 92Martin Vacula1702-0039MužKapitán Zaplaceno
CZE 125Vladimír Zbořil1702-0184MužKapitán
CZE 211Martin Kaloš1130-1197MužKapitán Zaplaceno
CZE 318Martin Plecitý1214-0017MužKapitán Zaplaceno

Star

CZE 6902Ivan Rameš1703-0229MužKapitán Zaplaceno
Jan Kraus1703-0243Muž
CZE 7473Jiří Fetterle1703-0230MužKapitán Zaplaceno
David Fetterle1703-0250Muž
CZE 8367Michael Maier1702-0112MužKapitán Zaplaceno
Jakub Václavík1703-0228Muž
CZE 8447Jakub Čeřovský1703-0242MužKapitán
Jonáš Čeřovský1703-0235Muž
CZE 8478Tomáš Kramář1703-0132MužKapitán Zaplaceno
Zbyněk Zanker1702-0232Muž
ITA 7745Petr Kramář1703-0072MužKapitán
Kamil Záluský1607-0163Muž

420

CZE 1678Jaroslav Novák1402-0497MužKapitán Zaplaceno
Lukáš Sellner9999-0006Muž
CZE 51370Vojtěch Klíma1101-0211MužKapitán Zaplaceno
Lucie Lokajíčková1101-0352Žena
CZE 51448Adam Rek1909-0132MužKapitán
Matěj Kučera1909-0035Muž
CZE 53389František Viták1402-0395MužKapitán
Michaela Cvikrová1214-0121Muž
CZE 53495Zuzana Vychová1203-0546ŽenaKapitán Zaplaceno
Alexander Nahodil1203-0612Muž
CZE 56435Alice Hamáčková1203-0314ŽenaKapitán Zaplaceno
Lucie Hálová1214-0104Žena
CZE 56750Matěj Ptáčník1702-0186MužKapitán Zaplaceno
Ondřej Ptáčník1702-0192Muž

Optimist

CZE 2Tereza Chlumská1702-0205ŽenaKapitán
CZE 41Naďa Hegrová1705-0205ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 74Marek Michalík1705-0211MužKapitán Zaplaceno
CZE 80Jakub Povolný1702-0206MužKapitán Zaplaceno
CZE 259Vojtěch Novák1701-0337MužKapitán Zaplaceno
CZE 633Daniel Michalík1705-0209MužKapitán Zaplaceno
CZE 743Ondřej Šercl1705-0189MužKapitán Zaplaceno
CZE 756Daniel Zima1705-0188MužKapitán Zaplaceno
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 776Martina Zimová1705-0197ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 797Bartoloměj Bernt1702-0220MužKapitán Zaplaceno
CZE 802Ela Berntová1702-0246ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 816Matyáš Roček1203-0589MužKapitán Zaplaceno
CZE 845Jiří Tomeš1703-0249MužKapitán Zaplaceno
CZE 854Antonín Horký1130-1240MužKapitán Zaplaceno
CZE 865Jakub Štěpánek1702-0231MužKapitán Zaplaceno
CZE 908Max Valenta1130-0981MužKapitán Zaplaceno
CZE 926Jan Valenta1130-0853MužKapitán Zaplaceno
CZE 933Ondřej Klíma1701-0331MužKapitán

ILCA 4

CZE 2086Zdeněk Vysloužil1702-0146MužKapitán
CZE 190237Tomáš Chlumský1702-0193MužKapitán
CZE 208693Adam Povolný1702-0191MužKapitán
CZE 208694Matyáš Zbořil1702-0190MužKapitán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ