Modrá stuha Vltavy



Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209

CTL 211136
Datum závodu 23.10.2021
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-3C, Cadet-2, Kajutové lodě-2, ILCA 4-2, ILCA 6-2, Optimist-2, RS Feva-2
Poznámka Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209
Uzávěrka on-line přihlášek: 22.10.2021 23:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Cadet

CZE 9470Radek Jiránek1602-0341MužKapitán Zaplaceno
Filip Juda1602-0348Muž
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104MužKapitán Zaplaceno
Martin Morgan Šebor1101-0522Muž
CZE 9489Vojtěch Krchňavý1602-0105MužKapitán Zaplaceno
Jaromír Kukla1101-0584Muž
CZE 9501Adéla Beretová1101-0513ŽenaKapitán Zaplaceno
Carla De Vita1101-0537Žena
CZE 9517Matyáš Pfeifer1203-0586MužKapitán Zaplaceno
Nikita Kubáňová1203-0613Žena
CZE 9640Adam Winkler1214-0110MužKapitán
Berenika Cvikrová1214-0120Žena
CZE 9769Antonín Dressler1101-0539MužKapitán Zaplaceno
Pavel Horváth1101-0573Muž
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128ŽenaKapitán
Anna Winklerová1214-0111Žena
CZE 9773Luděk Růžička1214-0122MužKapitán Zaplaceno
Adam Rexa9999-0297Muž
CZE 9774Tereza Dítětová1203-0591ŽenaKapitán
Josefína Nebeská1101-0621Žena

Optimist

CZE 84Jáchym Klíma1101-0433MužKapitán Zaplaceno
CZE 465Edita Fuchsová2001-0258ŽenaKapitán
CZE 556Matilda Košíková1101-0615ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 766Jan Šulc1902-0224MužKapitán
CZE 781Roxie Berta Bartušková1101-0558ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 789Jakub Čulen1130-1708MužKapitán
CZE 813Václav Zákoucký1101-0526MužKapitán Zaplaceno
CZE 814Jan Škoda1101-0474MužKapitán Zaplaceno
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470MužKapitán
CZE 870Johana Klímová1101-0514ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 881Anna Skořepová1101-0507ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 908Max Valenta1130-0981MužKapitán
CZE 917Benjamín Košík1101-0571MužKapitán Zaplaceno
CZE 926Jan Valenta1130-0853MužKapitán
CZE 1382Kateřina Škodová1101-0616ŽenaKapitán Zaplaceno
SUI 69274Max Fortin9911-0006MužKapitán Zaplaceno
SVK 650Karolína Čulenová1130-1573ŽenaKapitán

RS Feva

CZE 11Kristián Bezušek1130-0984MužKapitán
Petr Jeřábek1130-1566Muž
CZE 5111Alena Barth1130-1709ŽenaKapitán
Kristina Barth1130-1710Žena
CZE 5333James Barnard1130-1449MužKapitán
Anna Hozáková1130-1838Žena
CZE 5334Ota Macháček1130-1629MužKapitán
Richard Lipták1130-1441Muž
CZE 5337František Bauer1130-0002MužKapitán
Janek Bauer1130-0006Muž
CZE 5338Štěpán Tomola1130-1849MužKapitán
Konstantin Bilej1130-1850Muž
CZE 5339Václav Ernst1130-1861MužKapitán
Štěpán Stojanov1130-0305Muž
CZE 7827Milan Harmáček1401-0508MužKapitán Zaplaceno
David Křížek1401-0518Muž
CZE 7924Michal Sazama1101-0498MužKapitán Zaplaceno
Jonáš Iljuchin1101-0643Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ