Primátorský štít




CTL 211135
Datum závodu 16.10.2021
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-4K, ILCA 4-4K, ILCA 6-4K, ILCA 7-4K, RS Feva-4K, Optimist-4K, 420-3C, Cadet-3C, ILCA 4-3C, ILCA 6-3C, ILCA 7-3C, Optimist-3C, RS Feva-3C, Optimist-2, Kajutové lodě-1
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 15.10.2021 23:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Cadet

CZE 6068Ondřej Bulušek1206-0345MužKapitán
CZE 9470Radek Jiránek1602-0341MužKapitán Zaplaceno
Filip Juda1602-0348Muž
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104MužKapitán Zaplaceno
Pavel Svoboda1206-0406Muž
CZE 9489Vojtěch Krchňavý1602-0105MužKapitán Zaplaceno
Matěj Vojík1602-0111Muž
CZE 9501Adéla Beretová1101-0513ŽenaKapitán Zaplaceno
Carla De Vita1101-0537Žena
CZE 9509Jaroslav Karbusický1206-0360MužKapitán
Matěj Bulušek1206-0378Muž
CZE 9511Josef Dressler1101-0538MužKapitán Zaplaceno
Martin Morgan Šebor1101-0522Muž
CZE 9517Matyáš Pfeifer1203-0586MužKapitán
Nikita Kubáňová1203-0613Žena
CZE 9553Adam Vrána1101-0525MužKapitán Zaplaceno
Jaromír Kukla1101-0584Muž
CZE 9640Adam Winkler1214-0110MužKapitán
Petr Svoboda1206-0327Muž
CZE 9693Annamaria Kramplová9999-0224ŽenaKapitán Zaplaceno
Berenika Cvikrová9999-0225Žena
CZE 9769Antonín Dressler1101-0539MužKapitán Zaplaceno
Pavel Horváth1101-0573Muž
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128ŽenaKapitán Zaplaceno
Anna Winklerová1214-0111Žena
CZE 9773Luděk Růžička1214-0122MužKapitán Zaplaceno
Tomáš Jiřička1214-0123Muž
CZE 9774Tereza Dítětová1203-0591ŽenaKapitán
Josefína Nebeská1101-0621Žena

Optimist

CZE 84Jáchym Klíma1101-0433MužKapitán Zaplaceno
CZE 150Kateřina Tomolová1101-0505ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 230Matilda Košíková1101-0615ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 382Kateřina Škodová1101-0616ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 569Jan Šulc1902-0224MužKapitán
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 814Jan Škoda1101-0474MužKapitán Zaplaceno
CZE 820Anna Busta1101-0500ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 823Jakub Lojka1305-0328MužKapitán Zaplaceno
CZE 830Marek Štolba1101-0572MužKapitán Zaplaceno
CZE 843Karolína Lojková1305-0321ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 854Antonín Horký1130-1240MužKapitán
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470MužKapitán
CZE 870Johana Klímová1101-0514ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 881Anna Skořepová1101-0507ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 908Max Valenta1130-0981MužKapitán
CZE 917Benjamín Košík1101-0571MužKapitán Zaplaceno
CZE 925Ela Štolbová1101-0478ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 926Jan Valenta1130-0853MužKapitán
SUI 69274Max Fortin9911-0006MužKapitán Zaplaceno
SVK 650Karolína Čulenová1130-1573ŽenaKapitán

ILCA 4

CZE 4Markéta Fanfrlová2419-0079ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 7Ondřej Nantl1130-1562MužKapitán
CZE 217126Nina Paigerová1130-1129ŽenaKapitán

RS Feva

CZE 11Kristián Bezušek1130-0984MužKapitán
Petr Jeřábek1130-1566Muž
CZE 666Adriana Šiknerová1130-0948ŽenaKapitán
Viktorie Benovičová1130-0953Žena
CZE 4056Ema Skalová1101-0565ŽenaKapitán Zaplaceno
Torsten Lukas Detwiler1101-0543Muž
CZE 4195Vojtěch Vít1101-0569MužKapitán Zaplaceno
Jonáš Iljuchin1101-0643Muž
CZE 5111Klára Beránková1130-1309ŽenaKapitán
Berta Rathousová1130-1288Žena
CZE 5330Ota Macháček1130-1629MužKapitán
Richard Lipták1130-1441Muž
CZE 5334Ondřej Doležel1130-0992MužKapitán
Štěpán Krása1130-0960Muž
CZE 5337Janek Bauer1130-0006MužKapitán
František Bauer1130-0002Muž
CZE 5339Vojtěch Benovič1130-0954MužKapitán
Lara Němcová1130-1756Žena
CZE 7827Milan Harmáček1401-0508MužKapitán Zaplaceno
David Křížek1401-0518Muž
CZE 7851Helena Navrátilová2103-0948ŽenaKapitán Zaplaceno
Vanda Navrátilová2103-0927Žena
CZE 7924Michal Sazama1101-0498MužKapitán Zaplaceno
Sofie Pavelková1101-0566Žena

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ