Memoriál Rudolfa Holého




CTL 211133
Datum závodu 09.10.2021
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-3C, ILCA 6-2, ILCA 7-2, Optimist-2, RS Feva-2, Kajutové lodě-1
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 08.10.2021 23:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Cadet

CZE 9501Adéla Beretová1101-0513ŽenaKapitán Zaplaceno
Carla De Vita1101-0537Žena
CZE 9511Antonín Dressler1101-0539MužKapitán Zaplaceno
Pavel Horváth1101-0573Muž
CZE 9553Adam Vrána1101-0525MužKapitán Zaplaceno
Martin Morgan Šebor1101-0522Muž
CZE 9693Berenika Cvikrová9999-0153ŽenaKapitán Zaplaceno
Annamaria Kramplová9999-0154Žena
CZE 9773Luděk Růžička1214-0122MužKapitán Zaplaceno
Tomáš Jiřička1214-0123Muž

Optimist

CZE 84Jáchym Klíma1101-0433MužKapitán Zaplaceno
CZE 150Kateřina Tomolová1101-0505ŽenaKapitán
CZE 180Hynek Zákoucký1101-0592MužKapitán Zaplaceno
CZE 230Matilda Košíková9999-0157ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 813Václav Zákoucký1101-0526MužKapitán Zaplaceno
CZE 820Anna Busta1101-0500ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470MužKapitán
CZE 870Johana Klímová1101-0514ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 881Anna Skořepová1101-0507ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 917Benjamín Košík1101-0571MužKapitán Zaplaceno

RS Feva

CZE 11Kristián Bezušek1130-0984MužKapitán Zaplaceno
Petr Jeřábek1130-1566Muž
CZE 906Beáta Červinková1101-0595ŽenaKapitán Zaplaceno
Torsten Lukas Detwiler1101-0543Muž
CZE 4056Šimon Nalevajko1101-0568MužKapitán Zaplaceno
Ema Skalová1101-0565Žena
CZE 4195Vojtěch Vít1101-0569MužKapitán Zaplaceno
Jonáš Iljuchin1101-0643Muž
CZE 5338Lucie Lokajíčková1101-0352ŽenaKapitán Zaplaceno
Adam Povolný1702-0191Muž
CZE 7924Michal Sazama1101-0498MužKapitán Zaplaceno
Sofie Pavelková1101-0566Žena

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ