Bermuda CUP



Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407

CTL 202411
Datum závodu 04.07.2020
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
Zúčastněné třídy Fireball-4K, Optimist-4K, Finn-4K, Fireball-3M, Finn-3M, ILCA 6-3M, Evropa-2, Fireball-1
Poznámka Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Uzávěrka on-line přihlášek: 03.07.2020 18:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Finn

CZE 4Zdeněk Gebhart1504-0010MužKapitán
CZE 5Libor Valouch2203-0158MužKapitán
CZE 23Vlastimil Valouch2203-0151MužKapitán
CZE 28Ivan Kantorík2408-0001MužKapitán
CZE 43Ladislav Hyrš2408-0002MužKapitán
CZE 61Vojtěch Nalezenec1902-0211MužKapitán
CZE 63Kamil Ščerba2405-0099MužKapitán
CZE 98Patrik Ščerba2405-0118MužKapitán
CZE 99Zdeněk Dybal2404-0427MužKapitán
CZE 211Martin Kaloš1130-1197MužKapitán
CZE 500Petr Sedláček2201-0024MužKapitán

Optimist

CZE 66Daniel Beroun2101-0729Ml. ŽákKapitán
CZE 183Tomáš Bílek2405-0144Ml. ŽákKapitán
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051Ml. ŽákKapitán
CZE 318Karolína Hejnová2404-0450ŽačkaKapitán
CZE 421Teo Zajíček2301-0244ŽákKapitán
CZE 550Marie Halouzková2116-0013Ml. žákyněKapitán
CZE 710Marek Beroun2101-0776Ml. ŽákKapitán
CZE 772Vladimír Kováč2201-0054Ml. ŽákKapitán
CZE 800Jiří Holý2404-0465Ml. ŽákKapitán
CZE 810Richard Kováč2201-0053Ml. ŽákKapitán
CZE 826Vojtěch Nováček2101-0750Ml. ŽákKapitán
CZE 828Patrick Štafa2116-0011Ml. ŽákKapitán
CZE 833Tatiana Bělunková2419-0063Ml. žákyněKapitán
CZE 848Jan Zahornacký2301-0220ŽákKapitán
CZE 864Vojtěch Sachs2101-0747Ml. ŽákKapitán
CZE 900Anna Hejnová2404-0463Ml. žákyněKapitán

Fireball

CZE 14046Radim Čudek2402-0007MužKapitán
Jiří Ščerba2407-0031Muž
CZE 14504Jaromír Kuřava2404-0260MužKapitán
Jindřich Řezáč2404-0256Muž
CZE 14521Vendula Škráčková2419-0003ŽenaKapitán
Michal Daněk2301-0138Muž
CZE 14763Vlastimil Lasztowka2403-0007Muž
CZE 14827Lukáš Trňák2301-0137MužKapitán
Jakub Slíva2301-0185Muž
CZE 15040Radek Běhal2419-0042MužKapitán
Rostislav Kroupa2405-0150Muž

Evropa

CZE 47Lucie Bílková2405-0132DorostenkaKapitán
CZE 65Michal Tichánek2405-0121MužKapitán
CZE 84Marie Kilarová2404-0404ŽenaKapitán
CZE 152Lucie Kučerová2201-0020ŽenaKapitán
DEN 1683Eva Chamradová2419-0048ŽenaKapitán
ITA 1045Radim Strejček2405-0122MužKapitán

ILCA 6

CZE 155043Julie Šušková2419-0058DorostenkaKapitán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ