Memeoriál Jana Sedláka




CTL 202166
Datum závodu 03.10.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy RS Vareo-7P, Vaurien-7P, 29er-3C, ILCA 7-3M, ILCA 4-2, Optimist-2
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 02.10.2020 20:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


ILCA 7

CZE 170415David Blatecký2101-0473MužKapitán
CZE 182267David Štěpán2101-0258MužKapitán

Optimist

CZE 79Julie Čaganová2101-0756Ml. žákyněKapitán
CZE 432Matěj Maar2101-0779Ml. ŽákKapitán
CZE 856Veronika Blatecká2101-0757Ml. žákyněKapitán
CZE 878Martin Blatecký2101-0722ŽákKapitán
CZE 8181Albert Mátl2101-0752Ml. ŽákKapitán

Vaurien

CZE 28629Hana Ottová2205-0027ŽenaKapitán
Jiří Indrák2205-0067Muž
CZE 28663Jindřich Formánek2101-0462MužKapitán
Kateřina Formánková7014-0091Žena
CZE 32119Tomáš Karas2101-0405MužKapitán
Lenka Elfenbeinová2104-0151Žena
CZE 35875Karel Vacula2106-0240MužKapitán
Lucie Machovská7014-0057Žena
CZE 36030Michal Kubík2104-0073MužKapitán
Dana Kubíková2104-0145Žena

ILCA 4

CZE 1Radim Novotný2103-0965MužKapitán
CZE 8Rudolf Bína2103-0853MužKapitán
CZE 5750Jindřich Knetig2103-0951ŽákKapitán
CZE 16798Michaela Blatecká2101-0758ŽačkaKapitán
CZE 167677Radek Kuklík2103-0825MužKapitán
CZE 167988Markéta Kališová2101-0653DorostenkaKapitán

RS Vareo

CZE 143Jan Březina2103-1012MužKapitán
CZE 164Vojtěch Janáček2103-0857MužKapitán
CZE 236Jakub Prax2103-0755MužKapitán
CZE 348Radim Lička2103-0941MužKapitán
CZE 420Petr Janáček2103-0383MužKapitán
CZE 469Jindřich Knetig2103-0873MužKapitán
CZE 540Josef Pavlovský2103-0253MužKapitán
CZE 541Miroslav Fanta2103-0221MužKapitán
CZE 547Pavel Otevřel2103-0784MužKapitán
CZE 622Miroslav Filip2103-0908MužKapitán

29er

CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405ŽákKapitán
Petr Tupý2103-0724Dorostenec

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ