Mem. Ing. Böhma


CTL 201707
Datum 30.05.2020
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1


Uzávěrka on-line přihlášek: 29.05.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Optimist

CZE 840Jáchym Klíma1101-0433Ml. žákyněKapitán
CZE 870Johana Klímová1101-0514Ml. žákyněKapitán
CZE 781Anna Skořepová1101-0507Ml. žákyněKapitán
CZE 808Nina Paigerová1130-1129ŽačkaKapitán
CZE 845Jiří Tomeš1703-0249Ml. ŽákKapitán
CZE 97Tereza Chlumská1702-0205Ml. žákyněKapitán
CZE 797Tomáš Chlumský1702-0193Ml. ŽákKapitán
CZE 801Matyáš Zbořil1702-0190Ml. ŽákKapitán
CZE 764Roxie Berta Bartušková1101-0558Ml. žákyněKapitán
CZE 82Ema Drahorádová1504-0109Ml. žákyněKapitán
CZE 11Zuzana Cintlová1504-0132Ml. žákyněKapitán
CZE 924Pavlína Motlíková1504-0094Ml. žákyněKapitán
CZE 615Matyáš Ráža1606-0282Ml. ŽákKapitán
CZE 38Jindřich Kaláb1606-0279ŽákKapitán
CZE 12Jan Snížek1606-0304ŽákKapitán
CZE 910Petr Knorr1606-0956Ml. ŽákKapitán
CZE 823Jakub Lojka1305-0328Ml. ŽákKapitán
CZE 843Karolína Lojková1305-0321Ml. žákyněKapitán
CZE 6Jonáš Janota1101-0363MužKapitán
CZE 802Jakub Povolný1702-0206Ml. ŽákKapitán
CZE 844František Burda1703-0236Ml. ŽákKapitán
CZE 117Bartoloměj Bernt1702-0220Ml. ŽákKapitán
CZE 417Ela Berntová1702-0246Ml. žákyněKapitán
CZE 767Jan Valenta1130-0853ŽákKapitán
CZE 42Lea Rážová1606-0299Ml. žákyněKapitán
SVK 331Světlana Vlčková1606-0301Ml. žákyněKapitán
CZE 817Lukáš Kraus1703-0244ŽákKapitán
CZE 830Ela Štolbová1101-0478Ml. žákyněKapitán
CZE 770Barbora Čížková1702-0226Ml. žákyněKapitán
CZE 41Zuzana Čížková1702-0225Ml. žákyněKapitán
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485Ml. žákyněKapitán
CZE 2012David Hrubý1101-0544Ml. ŽákKapitán
CZE 195Roxana Adelaida Brázdová1101-0476Ml. žákyněKapitán
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470ŽákKapitán
CZE 259Vojtěch Novák1701-0337Ml. ŽákKapitán
CZE 542Adam Novák1701-0336Ml. ŽákKapitán
CZE 681Ondřej Klíma1701-0331ŽákKapitán

420

CZE 51370Vojtěch Klíma1101-0211MužKapitán
Lucie Lokajíčková1101-0352Žačka
CZE 56435Anna Synková2103-0729Žena
Alice Hamáčková1203-0314ŽenaKapitán
CZE 56750Ondřej Ptáčník1702-0192Dorostenec
Matěj Ptáčník1702-0186DorostenecKapitán
CZE 56485František Viták1402-0395DorostenecKapitán
Magdaléna Holá1401-0481Dorostenka
CZE 54300Jana Štursová1402-0464ŽenaKapitán
Ladislav Vít1402-0323Muž

Finn

CZE 125Vladimír Zbořil1702-0184MužKapitán
CZE 211Martin Kaloš1130-1197MužKapitán
CZE 8Jiří Outrata1214-0086MužKapitán

ILCA 4.7

CZE 204764Anna Vítová1703-0255ŽenaKapitán

Star

CZE 7219Václav Cintl1703-0160MužKapitán
Josef Babický1703-0161Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ