Pohár YK Jestřábí


CTL 201340
Datum 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,Evr-7P,Las-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 05.06.2020 12:00:00

Seznam přihlášených


Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Evropa

CZE 352 Tomáš Mlejnek1609-0287JuniorKapitán
CZE 76 Richard Kafka2001-0154MužKapitán
CZE 90 Kateřina Chlupová2101-0766ŽenaKapitán
CZE 25 Roman Kafka2001-0155MužKapitán
CZE 11 Marek Směšný2201-0011MužKapitán
CZE 200 Jiří Žáček2404-0454MužKapitán
CZE 66 Barbora Vachelová1305-0307ŽenaKapitán
CZE 41 Roman Kala1701-0122MužKapitán
CZE 20 Miloslav Soukal1203-0364MužKapitán
CZE 33 Ondřej Matoušek1301-0230MužKapitán

Laser

CZE 169063 Matěj Liška1508-0231MužKapitán
CZE 152632 Tomáš Vaidiš1508-0150MužKapitán
CZE 15495 Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE 182268 Kateřina Vainert1508-0171ŽenaKapitán
CZE 215857 Benjamín Přikryl2301-0099DorostenecKapitán
CZE 192981 Ondřej Vachel1305-0306MužKapitán
CZE 203036 Mario Nuc1402-0361MužKapitán
CZE 199892 Vítězslav Moučka2001-0214DorostenecKapitán
CZE 8 Dan Audy2101-0577MužKapitán
CZE 9 Viktor Teplý2101-0571MužKapitán
CZE 182267 Ondřej Müller1609-0212DorostenecKapitán
CZE 6 Štěpán Novotný1504-0086MužKapitán
CZE 208690 Mikuláš Vaszi1609-0248DorostenecKapitán
CZE 1 Jakub Halouzka2116-0004MužKapitán

29er

CZE 2286 Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena
CZE 2280 Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán
David Muzikář2101-0710Muž
CZE 2284 Vojtěch Cibulka1402-0405MužKapitán
Petr Tupý2103-0724Muž
CZE 2278 Tibor Nevelöš1609-0256ŽákKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE 2281 Zuzana Vychová1203-0546ŽenaKapitán
Anna Teubnerová1103-0056Žena
CZE 778 Veronika Cibulková1402-0406ŽenaKapitán
Jan Pokorný7055-0002Muž
CZE 2283 Michal Krsička1130-0298DorostenecKapitán
Lukáš Krsička1130-0299Dorostenec
CZE 22841 Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán
Bára Košťálová1901-0449Žena
CZE 2287 Šimon Jurečka1103-0010DorostenecKapitán
Petr Košťál1901-0414Dorostenec
CZE 1155 Alexander Nahodil1130-1173DorostenecKapitán
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE 2282 Lukáš Dadák2103-0796DorostenecKapitán
Dan Viščor2103-0794Dorostenec
CZE 2285 Lucie Košatová1101-0488DorostenkaKapitán
Anna Košťálová1901-0465Žačka

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ