Pohár YK Jestřábí


CTL 201340
Datum 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Yacht klub Jestřábí, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,Evr-7P,Las-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 05.06.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Evropa

CZE 352Tomáš Mlejnek1609-0287JuniorKapitán
CZE 76Richard Kafka2001-0154MužKapitán
CZE 90Kateřina Chlupová2101-0766ŽenaKapitán
CZE 25Roman Kafka2001-0155MužKapitán
CZE 11Marek Směšný2201-0011MužKapitán
CZE 200Jiří Žáček2404-0454MužKapitán
CZE 66Barbora Vachelová1305-0307ŽenaKapitán
CZE 41Roman Kala1701-0122MužKapitán
CZE 20Miloslav Soukal1203-0364MužKapitán
CZE 33Ondřej Matoušek1301-0230MužKapitán

ILCA

CZE 169063Matěj Liška1508-0231MužKapitán
CZE 152632Tomáš Vaidiš1508-0150MužKapitán
CZE 15495Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE 182268Kateřina Vainert1508-0171ŽenaKapitán
CZE 215857Benjamín Přikryl2301-0099DorostenecKapitán
CZE 192981Ondřej Vachel1305-0306MužKapitán
CZE 203036Mario Nuc1402-0361MužKapitán
CZE 199892Vítězslav Moučka2001-0214DorostenecKapitán
CZE 8Dan Audy2101-0577MužKapitán
CZE 9Viktor Teplý2101-0571MužKapitán
CZE 182267Ondřej Müller1609-0212DorostenecKapitán
CZE 6Štěpán Novotný1504-0086MužKapitán
CZE 208690Mikuláš Vaszi1609-0248DorostenecKapitán
CZE 1Jakub Halouzka2116-0004MužKapitán

29er

CZE 2286Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena
CZE 2280Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán
David Muzikář2101-0710Muž
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405MužKapitán
Petr Tupý2103-0724Muž
CZE 2278Tibor Nevelöš1609-0256ŽákKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE 2281Zuzana Vychová1203-0546ŽenaKapitán
Anna Teubnerová1103-0056Žena
CZE 778Veronika Cibulková1402-0406ŽenaKapitán
Jan Pokorný7055-0002Muž
CZE 2283Michal Krsička1130-0298DorostenecKapitán
Lukáš Krsička1130-0299Dorostenec
CZE 22841Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán
Bára Košťálová1901-0449Žena
CZE 2287Šimon Jurečka1103-0010DorostenecKapitán
Petr Košťál1901-0414Dorostenec
CZE 1155Alexander Nahodil1130-1173DorostenecKapitán
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE 2282Lukáš Dadák2103-0796DorostenecKapitán
Dan Viščor2103-0794Dorostenec
CZE 2285Lucie Košatová1101-0488DorostenkaKapitán
Anna Košťálová1901-0465Žačka

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ