MMČR - Lipno regata


CTL 201331
Datum 28.08.2020
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 27.08.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


29er

CZE 2280Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán
David Muzikář2101-0710Muž
CZE 22841Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán
Bára Košťálová1901-0449Žena
CZE 1155Alexander Nahodil1130-1173DorostenecKapitán
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE 2286Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena
CZE 2278Tibor Nevelöš1609-0256ŽákKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE 2279Jaroslav Čermák1901-0415MužKapitán
Petr Košťál1901-0414Muž
CZE 2285Lucie Košatová1101-0488DorostenkaKapitán
Anna Košťálová1901-0465Dorostenka
CZE 2281Zuzana Vychová1203-0546DorostenkaKapitán
Anna Teubnerová1103-0056Dorostenka
CZE 2283Michal Krsička1130-0298MužKapitán
Lukáš Krsička1130-0299Muž
CZE 2277Markéta Bauerová1130-0003DorostenkaKapitán
Vanda Paigerová1130-0230Dorostenka
CZE 2282Lukáš Dadák2103-0796MužKapitán
Dan Viščor2103-0794Muž
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405MužKapitán
Petr Tupý2103-0724Muž
CZE 778Jan Pokorný7055-0002Muž
Anna Milerová1201-0166ŽenaKapitán
NED 1120Miriam de Jong9912-0002Žena
SVK 1973Oliver Lichvár9901-0001Muž
Viktor Mika9901-0002MužKapitán
CZE 2287Šimon Jurečka1103-0010MužKapitán
Matěj Jurečka1103-0008Muž
SVK 2533Oliver Krivosudský9901-0003MužKapitán
Ladislav Stlárik9901-0004Muž
SVK 2201Barbora Kocanová9901-0005ŽenaKapitán
Barbora Bartánusová9901-0006Žena
CZE 1188Adam Ott2101-0650MužKapitán
Daniela Ottová2106-0364Žačka

ILCA Radial

CZE 212985Klára Himmelová1607-0166DorostenkaKapitán
CZE 190237Markéta Kališová2101-0653DorostenkaKapitán
CZE 167986Lenka Kališová2101-0637ŽenaKapitán
CZE 21Alessia Palanti1130-1510DorostenkaKapitán
CZE 182267David Štěpán2101-0258MužKapitán
CZE 208692Ondřej Müller1609-0212MužKapitán
CZE 12Zdeněk Chlup2101-0509MužKapitán
CZE 155037Tomáš Hlavsa2101-0761MužKapitán
CZE 203036Mario Nuc1402-0361MužKapitán
CZE 216798Jiří Halouzka2116-0003MužKapitán
CZE 1Jakub Halouzka2116-0004MužKapitán
CZE 208363Martina Bezděková2111-0001ŽenaKapitán
CZE 213903Jiří Himmel1607-0165DorostenecKapitán
AUT 197016Tereza Kováčová2201-0019ŽenaKapitán
CZE 171349Jiří Žáček2404-0454MužKapitán
CZE 203038Tobiáš Kraus1703-0245DorostenecKapitán
CZE 199892Vítězslav Moučka2001-0214DorostenecKapitán

420

CZE 53495Vladimír Lambl1203-0130MužKapitán
Zuzana Kubáňová1130-1558Žena
CZE 56750Matěj Ptáčník1702-0186MužKapitán
Ondřej Ptáčník1702-0192Muž
CZE 56481Lukáš Kraus1703-0244ŽákKapitán
Michaela Cvikrová1214-0121Juniorka

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ