The Crown Cup




CTL 201329
Datum závodu 20.08.2020
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy -12mr, RS500-12mr, RS Feva-12mr, RS Aero-7P, -7P, RS Feva-7P
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 19.08.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS700

CZE 729Jiří Smrčka1101-0351MužKapitán
CZE 788Jiří Kuthan1149-0001MužKapitán
CZE 810Adam Ott2101-0650MužKapitán
CZE 845Adam Plhoň1134-0017MužKapitán
CZE 928Kamil Kotek1702-0062MužKapitán
CZE 933Jan Štantejský7040-0197MužKapitán
CZE 1018Tomáš Vastl1305-0420MužKapitán
CZE 1037Milan Šnajdr1401-0419MužKapitán
CZE 1065Milan Hájek1401-0120MužKapitán

RS Feva

CZE 907Matěj Martan1401-0496Ml. ŽákKapitán
Milan Harmáček1401-0508Ml. Žák
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaKapitán
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 2186Jakub Munzar1901-0487Ml. ŽákKapitán
Monika Munzarová1901-0490Žačka
CZE 2457Vojtěch Janáček2103-0857MužKapitán
Albert Schwanzer2103-0858Muž
CZE 4026Sarah Buchtová2103-0887ŽačkaKapitán
Filip Fenkart2103-0977Žák
CZE 4415Nela Viščorová2103-0795ŽačkaKapitán
Kateřina Šlechtická2103-0922Žačka
CZE 4980Bořek Borkovec1101-0466ŽákKapitán
Josef Hanton1401-0479Žák
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákKapitán
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaKapitán
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 5243Agnes Buchtová2103-0886ŽačkaKapitán
Anna Sofia Fenkart2103-0976Žačka
CZE 57071Jan Juha1401-0482JuniorKapitán
Ladislav Čechura1401-0478Junior

RS Aero

CZE 1162Jaroslav Verner1214-0037MužKapitán
CZE 1557Monika Brožová7040-0203ŽenaKapitán
CZE 1826Petr Bryx1206-0379MužKapitán
CZE 1928René Teissing7040-0198MužKapitán
CZE 2271Jan Hrubý7040-0220MužKapitán
CZE 2471Jiří Kuthan1149-0002MužKapitán
CZE 2956Petr Bříza1901-0475MužKapitán
GER 2743Martin Gebauer9903-0003MužKapitán
GER 3079Nana Rausch9903-0002ŽenaKapitán
GER 3350Eric Rieve9903-0001MužKapitán

RS500

CZE 0Vojtěch Cibulka1402-0405ŽákKapitán
Veronika Cibulková1402-0406Juniorka
CZE 499Lukáš Majchrák1145-0091MužKapitán
CZE 512Pavel Klíma1305-0236MužKapitán
Radek Luhan1305-0340Muž
CZE 554Štěpán Staniek1145-0079MužKapitán
Milan Uhlár1145-0106Muž
CZE 564Jan Mlčoch2205-0077DorostenecKapitán
Matěj Mlčoch2205-0068Muž
CZE 636Nikola Licková1206-0318JuniorkaKapitán
Aneta Licková1206-0317Juniorka
CZE 673Martin Blažek1130-0996MužKapitán
Marek Blažek1130-0997Muž
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 1010Sára Tkadlecová1214-0102ŽenaKapitán
Klára Houšková1201-0162Žena
CZE 1015Miloš Buřil7040-0158MužKapitán
Ladislav Vastl7003-0022Muž
CZE 1052Ondřej Najvárek1101-0467MužKapitán
Matěj Najvárek1149-0010Muž
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258MužKapitán
Tobiáš Dvořák1130-1255Muž
CZE 1087Luboš Motl1604-0131MužKapitán
Monika Martinkovičová1604-0270Žena
CZE 1652Michal Lojka1305-0203MužKapitán
Petra Lojková1305-0266Žena
CZE 1668Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
Lucie Svobodová1149-0006Žena
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439JuniorKapitán
Tereza Dobrá1401-0473Juniorka
SVK 1674Samuel Lukačovič7040-0172Muž

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ