MMČR - Vítr a slunce


CTL 201318
Datum 04.07.2020
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P


Uzávěrka on-line přihlášek: 03.07.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Flying Dutchman

CZE 11Petr Storch1605-0093Muž
Tomáš Palkovský1609-0262MužKapitán
CZE 5Milan Grill1304-0174Muž
Michal Novotný1302-0037MužKapitán
CZE 2Pavel Neužil1609-0305Muž
CZE 7Jan Čutka1302-0020MužKapitán
Zdeněk Pavlíček1526-0089Muž
CZE 38Otakar Ach-Hübner2103-0658MužKapitán
Miroslav Vlach1602-0130Muž
CZE 21Jiří Hrubý1609-0258MužKapitán
Roman Houdek2103-0693Muž
CZE 211Otakar Kleiner1302-0005MužKapitán
Karel Novotný1302-0111Muž
CZE 125Ondřej Suchomel1112-0108MužKapitán
Lukáš Pešek1112-0137Muž

Fireball

CZE 14553Jiří Šindýlek1206-0033MužKapitán
Radek Mika1124-0035Muž
CZE 14809Dominik Dragoun1402-0353Muž
Klára Janderová1124-0004ŽenaKapitán
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250MužKapitán
Jan Will1401-0215Muž
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015ŽenaKapitán
Jana Veselá1503-0276Žena
CZE 14827Petr Kořan1203-0172MužKapitán
Milan Kvasnik1203-0293Muž
CZE 15019Martin Kubový1214-0095MužKapitán
Roman Roček1203-0268Muž
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293MužKapitán
Jiří Gemperle1201-0127Muž
CZE 14949Jiří Beneš1130-0750MužKapitán
Matěj Špaček1130-0749Muž
CZE 14853Alexandr Průcha1108-0127MužKapitán
Vlastimil Beneš1108-0131Muž
CZE 15163Milan Šnajdr1401-0419MužKapitán
Matěj Šnajdr1401-0420Muž
CZE 14864Filip Krejza7012-0035Muž
Martin Veit7012-0034MužKapitán

29er

CZE 2280Tadeáš Tkadlec1214-0103MužKapitán
David Muzikář2101-0710Muž
CZE 2278Tibor Nevelöš1609-0256ŽákKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Žák
CZE 2287Šimon Jurečka1103-0010DorostenecKapitán
Matěj Jurečka1103-0008Muž
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405MužKapitán
Petr Tupý2103-0724Muž
CZE 2281Zuzana Vychová1203-0546ŽenaKapitán
Anna Teubnerová1103-0056Žena
CZE 2286Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena
CZE 1155Alexander Nahodil1130-1173DorostenecKapitán
Jan Sušil1130-0593Dorostenec
CZE 2282Lukáš Dadák2103-0796MužKapitán
Dan Viščor2103-0794Muž
CZE 22841Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán
Bára Košťálová1901-0449Žena
CZE 778Jan Pokorný7055-0002Muž

Cadet

CZE 9774Eliška Vychová1203-0562DorostenkaKapitán
Matyáš Roček1203-0589Ml. Žák
CZE 9640Matyáš Pfeifer1203-0586Žák
Lucie Hálová1214-0104DorostenkaKapitán
CZE 9470Miroslav Vlach1602-0131ŽákKapitán
Eliška Vlachová1602-0329Ml. žákyně
CZE 9517Veronika Pfeiferová1203-0595DorostenkaKapitán
Adéla Beretová1101-0513Žačka
CZE 9507Tereza Dítětová1203-0591ŽačkaKapitán
Anna Marie Dítětová1203-0608Ml. žákyně
CZE 9693Nela Dvořáková1203-0594DorostenkaKapitán
Vojtěch Krchňavý1602-0105Ml. Žák
CZE 9481Vít Krchňavý1602-0104ŽákKapitán
Anna Skořepová1214-0114Ml. žákyně
CZE 9511Annamaria Kramplová1101-0226Ml. žákyněKapitán
Berenika Cvikrová1214-0120Ml. žákyně
CZE 9518Adam Winkler1214-0110Ml. ŽákKapitán
Luděk Růžička1214-0122Žák
CZE 9551Jonáš Ronovský1101-0481DorostenecKapitán
Jiří Kulhavý1602-0340Ml. Žák
CZE 1Lucie Bryxová1203-0578DorostenkaKapitán
Antonín Dressler1101-0539Ml. Žák
CZE 9772Kristýna Holubová1101-0128DorostenkaKapitán
Anna Winklerová1214-0111Ml. žákyně
CZE 9769Josef Dressler1101-0538ŽákKapitán
Martin Morgan Šebor1101-0522Ml. Žák

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ