1. Nechranice Woche



Nově vložený závod za zrušené závody

CTL 201149
Datum závodu 25.07.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy RS Feva-7P, RS500-7P, -7P, 29er-7P, 29er-3C
Poznámka Nově vložený závod za zrušené závody
Uzávěrka on-line přihlášek: 22.07.2020 23:59:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


RS700

CZE 788Jiří Kuthan1149-0001MužKapitán
CZE 842Richard Bartoš1149-0005MužKapitán
CZE 905Václav Brabec1130-0695MužKapitán
CZE 933Jan Štantejský7040-0197MužKapitán
CZE 984Klára Houšková1201-0162ŽenaKapitán
CZE 1018Tomáš Vastl1305-0420MužKapitán
CZE 1037Milan Šnajdr1401-0419MužKapitán
CZE 1065Milan Hájek1401-0120MužKapitán

RS Feva

CZE 7James Bond9999-0001VeteránKapitán
Agent Mrs. M9999-0002Veteránka
CZE 160Sára Svobodová1101-0551ŽačkaKapitán
Sofie Pavelková1101-0566Ml. žákyně
CZE 906Klára Kaltounková1101-0445DorostenkaKapitán
Dominik Szmaragowski1302-0053Ml. Žák
CZE 907Matěj Martan1401-0496Ml. ŽákKapitán
David Křížek1401-0518Ml. Žák
CZE 1130Ondřej Doležel1130-0992ŽákKapitán
Štěpán Krása1130-0960Žák
CZE 1131Adriana Šiknerová1130-0948ŽačkaKapitán
Viktorie Benovičová1130-0953Žačka
CZE 1132Ondřej Nantl1312-0043Ml. ŽákKapitán
Kristián Bezušek1130-0984Ml. Žák
CZE 1133Vojtěch Benovič1130-0954Ml. ŽákKapitán
Šimon Michalčín1130-1000Ml. Žák
CZE 1609Eliška Stibůrková1145-0109ŽačkaKapitán
Magdaléna Najvárková1145-0111Žačka
CZE 3647Jakub Václavík1703-0228ŽákKapitán
Kateřina Muchová1703-0248Žačka
CZE 4056Michal Sazama1101-0498ŽákKapitán
Šimon Nalevajko1101-0568Ml. Žák
CZE 4195Kateřina Kuthanová1101-0541DorostenkaKapitán
Matěj Iljuchin1145-0096Žák
CZE 4560Iva Brhelová1101-0446ŽačkaKapitán
Ema Skalová1101-0565Ml. žákyně
CZE 4826Ondřej Čoupek2103-0902ŽákKapitán
Lukáš Šmidtmajer2103-0888Žák
CZE 4980Bořek Borkovec1101-0466ŽákKapitán
Josef Hanton1401-0479Žák
CZE 5160David Szmaragowski1302-0054ŽákKapitán
Tereza Stibůrková1145-0110Žačka
CZE 5162Eliška Richterová1901-0469ŽačkaKapitán
Jan Richter1901-0468Žák
CZE 5344Adéla Pešková2103-0824ŽačkaKapitán
Kristýna Křenková2103-0852Žačka
CZE 5699Ondřej Baštář1401-0476ŽákKapitán
Petr Pelnář1401-0485Ml. Žák
CZE 5707Magdaléna Holá1401-0481ŽačkaKapitán
Tereza Dobrá1401-0473Dorostenka
CZE 6319Monika Křenková2103-0854ŽačkaKapitán
Hana Trubačíková2103-0928Žačka
CZE 7618Helena Navrátilová2103-0948Ml. žákyněKapitán
Vanda Navrátilová2103-0927Ml. žákyně

29er

CZE 29David Křížek - Operátor9999-0003MužKapitán
CZE 2277Markéta Bauerová1130-0003DorostenkaKapitán
Vanda Paigerová1130-0230Dorostenka
CZE 2278Tibor Nevelöš1609-0256JuniorKapitán
Adam Nevelöš1609-0255Junior
CZE 2279Jaroslav Čermák1901-0415MužKapitán
Petr Košťál1901-0414Muž
CZE 2284Vojtěch Cibulka1402-0405ŽákKapitán
Petr Tupý2103-0724Dorostenec
CZE 2286Anna Justová2103-0856ŽenaKapitán
Barbora Šabatová2103-0913Žena

RS500

CZE 535Jakub Nejezchleba2103-0736MužKapitán
Michal Žák2103-0741Muž
CZE 553Martin Benovič1130-1233MužKapitán
Radek Nalevajko1130-1201Muž
CZE 619Eva Matoušková1203-0602ŽenaKapitán
Michaela Mertlová1526-0039Žena
CZE 636Nikola Licková1206-0318DorostenkaKapitán
Aneta Licková1206-0317Dorostenka
CZE 671Jan Pour1145-0076MužKapitán
Lukáš Majchrák1145-0091Muž
CZE 727Patrik Škvařil2103-0817MužKapitán
Jan Buchta2103-0944Muž
CZE 965Michaela Szmaragowski1302-0018ŽenaKapitán
Daniel Szmaragowski1302-0058Muž
CZE 1015Miloš Buřil7040-0158Muž
CZE 1052Ondřej Najvárek1101-0467MužKapitán
Matěj Najvárek1149-0010Muž
CZE 1053Jan Dvořák1702-0258MužKapitán
Tobiáš Dvořák1130-1255Muž
CZE 1087Luboš Motl1604-0131MužKapitán
Monika Martinkovičová1604-0270Žena
CZE 1688Jakub Dobrý1401-0439MužKapitán
Veronika Cibulková1402-0406Žena

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ