Memoriál A. Burgermeistera




CTL 201140
Datum závodu 10.10.2020
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-2, ILCA 4-2, ILCA 6-2, Optimist-2, RS Feva-2, ILCA 7-1
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 09.10.2020 12:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


ILCA 7

CZE 4Marek Straka1130-0836MužKapitán
CZE 5Max Černý1130-1579MužKapitán
CZE 7Jakub Janatka1130-1620MužKapitán

Cadet

CZE 764Roxie Berta Bartušková1101-0558Ml. žákyněKapitán
CZE 977Matyáš Pfeifer1203-0586Ml. ŽákKapitán
Adriana Hessová9999-0002Ml. žákyně
CZE 9507Tereza Dítětová1203-0591Ml. žákyněKapitán
Anna Marie Dítětová1203-0608Ml. žákyně
CZE 9511Annamaria Kramplová1101-0226Ml. žákyněKapitán
Berenika Cvikrová1214-0120Ml. žákyně
CZE 9517Veronika Pfeiferová1203-0595DorostenkaKapitán
Adéla Beretová1101-0513Ml. žákyně
CZE 9693Nela Dvořáková1203-0594DorostenkaKapitán
Nikita Kubáňová1130-1605Ml. žákyně

Optimist

CZE 6Jonáš Janota1101-0363MužKapitán
CZE 9Marek Štolba1101-0572Ml. ŽákKapitán
CZE 111Karolína Čulenová1130-1573Ml. žákyněKapitán
CZE 150Kateřina Tomolová1101-0505Ml. žákyněKapitán
CZE 222Tadeáš Pfeifer1130-1161Ml. ŽákKapitán
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485Ml. žákyněKapitán
CZE 768Max Valenta1130-0981Ml. ŽákKapitán
CZE 781Anna Skořepová1101-0507Ml. žákyněKapitán
CZE 793Petr Buchar1130-0816Ml. ŽákKapitán
CZE 808Nina Paigerová1130-1129Ml. žákyněKapitán
CZE 814Jan Škoda1101-0474MužKapitán
CZE 820Anna Busta1101-0500Ml. žákyněKapitán
CZE 830Ela Štolbová1101-0478Ml. žákyněKapitán
CZE 840Jáchym Klíma1101-0433Ml. ŽákKapitán
CZE 854Antonín Horký1130-1240Ml. ŽákKapitán
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470ŽákKapitán
CZE 870Johana Klímová1101-0514Ml. žákyněKapitán
CZE 908Jan Valenta1130-0853ŽákKapitán
CZE 911Federico Milan Falc Andino1130-1427ŽákKapitán
CZE 917Adam Vrána1101-0525ŽákKapitán
CZE 1382Roxana Brázdová9999-0001Ml. žákyněKapitán
CZE 2012David Hrubý1101-0544Ml. ŽákKapitán

ILCA 4

CZE 1Nina Naxerová1130-1659DorostenkaKapitán
CZE 2Lukáš Lederer1130-1682DorostenecKapitán
CZE 192635Adam Popov1130-1447MužKapitán

RS Feva

CZE 11Ondřej Nantl1130-1562Ml. ŽákKapitán
Kristián Bezušek1130-0984Ml. Žák
CZE 666Adriana Šiknerová1130-0948ŽačkaKapitán
Viktorie Benovičová1130-0953Žačka
CZE 1414Sára Svobodová1101-0551ŽačkaKapitán
Sofie Pavelková1101-0566Ml. žákyně
CZE 4195Matěj Iljuchin1101-0575ŽákKapitán
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 5334Ondřej Doležel1130-0992ŽákKapitán
Štěpán Krása1130-0960Žák
CZE 5336Klára Beránková1130-1309Ml. žákyněKapitán
Berta Rathousová1130-1288Ml. žákyně
CZE 5339Vojtěch Benovič1130-0954Ml. ŽákKapitán
Denis Ziegenfuss1130-1685Žák

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ