Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
224448 03.12.2022 71. Trofeo Ciutat de Palma Q-8iz Palma de Mallorca Real Club Nautico de Palma
224442 01.12.2022 31 St.Nicholas Regatta 2022 Q-8iz,L47-8iz Pula JK Vega
224454 14.11.2022 IQ Foil Games 5, Azores IQF-7iz Terceira Island, POR Terceira Island, POR
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
224208 30.10.2022 10. Halloween Cup Q-8iz Torbole, Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
AH
224215 29.10.2022 2022 IQFOIL YOUTH & JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IQF-18me Brest Francie IQfoil class
224216 29.10.2022 2022 IQFOIL YOUTH & JUNIOR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS IQF-18me Brest Francie IQfoil class
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
224165 22.10.2022 Herbstpokal des Südens Q-8iz Chiemsee vor Bernau-Felden, Německo Bernauer Segel-Club e.V. Felden
224202 21.10.2022 Portorož Halloween regatta 2022 Q-8iz Portorož JK Pirat Portorož
221630 16.10.2022 O pohár města Štětí L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221218 15.10.2022 Pohár 160 let Sokola
Přesun koef. Evr-4K ze závodu 22-1208
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221629 15.10.2022 Podzimní Labe Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže L47-4K,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
224183 15.10.2022 Meer-Seen Cup 2022 Q-8iz Großer Müggelsee Berlin Seglergemeinschaft am Müggelsee e. V.
224207 14.10.2022 IQ Foil World Championship IQF-75ms Brest, FRA FFVoile
224436 14.10.2022 iQFOiL World Championships 2022 - women IQF-75ms Brest FFVoile
222438 12.10.2022 Cvilín race 4 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222213 08.10.2022 O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
221628 08.10.2022 Podzimní regata Václava Vacka 26.ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221716 08.10.2022 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
221717 08.10.2022 47. Skiregata - memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Q-2,Vau-1,WSR-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
221908 08.10.2022 Krajský přebor
Změna termínu
Q-4K,OT-1,420-1 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
222012 08.10.2022 Druhá klubovka Q-1,T93-1,Vau-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1,L47-4K Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
224185 07.10.2022 Mistrovství Polska do 13 let Q-11mm Štětín, Polsko Centrum Žeglarskie, Szczecin
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
227011 30.09.2022 ČP Slalom VIII
Závod zrušen z důvodu kolize se závodem 221601
IQJ-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
222436 28.09.2022 Cvilín race 3 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
221214 27.09.2022 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
221213 24.09.2022 Zhasnutý kahan Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
224166 24.09.2022 Stanjek Sailing Cup 2022 - Opti A Q-8iz Müggelsee, Berlin, Německo Yachtclub Berlin-Grünau e. V.
221331 24.09.2022 Bezdrevský Dutchman
přesun koef. Q-4K ze závodu 221309
FD-7P,Q-4K Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
221518 24.09.2022 Jesenický maraton CaO-7P,Q-1,Rac-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
221624 24.09.2022 Podzimní regata Václava Vacka Q-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
224175 20.09.2022 iQFOiL International Games#4 Torbole - MEN IQF-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
224176 20.09.2022 iQFOiL International Games#4 Torbole - WOMEN IQF-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
221212 17.09.2022 Veteránská regata Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
221517 17.09.2022 Švestková regata Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2,Fb-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova L47-3M,Q-2,L47-4K Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
222433 17.09.2022 Krnov Cvilín Race RsT-7P,RsF-3M,RsT-2,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Fb-4K,L47-1,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
224156 17.09.2022 19. Müggelschlösschen-Cup SGaM Q-8iz Großer Müggelsee Berlin, Německo Seglergemeinschaft am Müggelsee e. V.
224168 16.09.2022 Baltic Cup MMPSKO Q-8iz Dziwnów, PL Klub Sportów Wodnych BALTIC
224177 15.09.2022 Veľká cena Slovenska 2022 - okruhový jachting T93-7iz,Q-7iz Zemplínska Šírava YC Michalovce
222432 14.09.2022 Cvilín race 2 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
221504 10.09.2022 Jesenický pohár III.
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221714 10.09.2022 Lighthouse Cup Pir-7P,Q-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
222431 10.09.2022 Hornická Regata L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
221807 04.09.2022 Rozkošáci s větrem o závod Q-1,RsT-1,RsF-1,Rs4-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
221329 03.09.2022 MC Donalds cup QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
222206 03.09.2022 Burčáková regata
změna termínu
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
224158 03.09.2022 PUCHAR BESKlDOW lNTERPUCHAR L47-7iz,Lar-7iz,Q-7iz Jezioro Żywieckie WIKING ZARZECZE
224419 01.09.2022 Allianz SWC Test Event - Men's and Women's Windsur IQF-8iz he Hague - Netherlands World Sailing
221405 27.08.2022 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
221516 27.08.2022 Modrá stuha Jesenice L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Sta-7P,Vau-7P,Kaj-1,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
224161 27.08.2022 Schielochsee Pokalregatta Q-7iz Schwielochsee SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V.
224154 25.08.2022 48 SEMANA DE VELA TROFEO WINDSURF IQF-2 Javea, Španělsko Club Nautico Javea
224462 24.08.2022 Allianz SWC Test Event - Men's and Women's Windsur IQF-8iz Haag, NED WS
224134 23.08.2022 Hungarian Open Optimist Championship 2022 Q-12mm Balaton, Hungary Spartacus Sailing Club
224150 23.08.2022 Österreichischen Jugendmeisterschaften 2022 Q-12mm,420-12mm Traunsee Segelclub Ebensee
AH
224143 21.08.2022 Y&J World Championships - youth women IQF-24ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
224144 21.08.2022 Y&J World Championships - youth men IQF-24ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
224145 21.08.2022 Y&J World Championships - junior U17 kluci IQF-24ms Silvaplana. Švýcarsko IQfoil class
224146 21.08.2022 Y&J World Championships - junior U17 dívky IQF-24ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
221336 20.08.2022 Modrá stuha Dvořiště
Závod zrušen pro nedostatek vody.
Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
221907 20.08.2022 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
221404 20.08.2022 Letní závod 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1,Rac-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
221515 20.08.2022 Velká cena Catamaran Open CaO-8vc,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
221616 20.08.2022 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
222426 20.08.2022 Olešná regata Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
224138 20.08.2022 EurOpti-Cup 2022 Q-7iz Partwitzer See, Německo 1. Segelclub Partwitzer See e.V.
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P QMZ-7P,QSZ-7P Gabčíkovo (SVK) Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
221615 18.08.2022 Kontrolní závod II. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
222008 18.08.2022 Krajský přebor Q Q-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
221614 17.08.2022 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221613 15.08.2022 Kontrolní závod I. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
221612 13.08.2022 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221617 13.08.2022 Nechranická buchta IQJ-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
222304 13.08.2022 Jachtařinka Q-1 Hrubý rybník Lodní Sporty Kroměříž, JO
224140 12.08.2022 Combined International German Youth Championships L47-12mm,IQF-8mm Kiel-Schilksee Olympic Sailing Centre Kieler Yacht-Club e.V.
224131 11.08.2022 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Q-7iz Puck, Poland Polski Związek Żeglarski
224116 09.08.2022 Trofeo Simone Lombardi Q-8iz Lago di Garda, Itálie Fraglia Vela Malcesine
222209 06.08.2022 Olympijská regata
závod ZRUŠEN
Fin-2,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221152 06.08.2022 Chicken Race Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AR AH
221711 06.08.2022 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic RsF-4K,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 L47-8mz,Lar-8mz,Evr-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
224122 06.08.2022 Strander KÜZ Regatta 2022 L47-8iz,Q-8iz Kiel Kieler Yacht-Club e.V.
224120 05.08.2022 ORA CUP ORA 2022 Q-8iz Arco, Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Arco
224121 05.08.2022 Mistrovství Polska U-11 Q-12mm Jezero Siecino, Polsko Uczniowski Klub Sportowy Złocieniec,
224114 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR - Youth men IQF-8iz Torbola, Lake Garda IQfoil class
224115 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR - Youth women IQF-8iz Torbola, Lake Garda IQfoil class
224123 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR - JW IQF-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
224124 31.07.2022 IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES YOUTH & JUNIOR MAN IQF-8iz LAGO DI GARDA CIrcolo Surf Torbole
221210 30.07.2022 Prázdniny v půli Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
221513 30.07.2022 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
222208 30.07.2022 Mohelnická regata Evr-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso
změna termínu
L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
224118 30.07.2022 2022 Optimist European Championship Demark Q-24me Denmark, SØNDERBORG SØNDERBORG YACHT-CLUB
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku
závod ZRUŠEN
Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221322 23.07.2022 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
221410 23.07.2022 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
221721 23.07.2022 Letní vánek Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Q-2,L47-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
224127 22.07.2022 II ECO Regaty o Puchar Burmistrza Trzebiatowa, II Q-8iz Mrzeżyno Zarząd Portu Morskiego Mrzeżyno, KSW Baltic, Gmina Trzebiat
221806 17.07.2022 Soustředění mládeže - Léto dětí na Rozkoši Q-1,RsF-1,T93-1,Rs4-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
221409 16.07.2022 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
221512 16.07.2022 SKP 14 a 15 CaO-7P,Rac-4K,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
222007 16.07.2022 Bambusová Regata QMZ-7P,QSZ-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
221519 09.07.2022 Porcelán Cup Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
224439 08.07.2022 Youth Sailing World Championships 2022 IQF-24ms, 29r-24ms,Kit-24ms,Lar-24ms The Hague TIG Sports & the Koninklijk Nederlands Watersport Verbond
224128 05.07.2022 Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Q-8iz Gdansk, Poland Yacht Club Gdańsk
221408 05.07.2022 Modrá stuha Hracholusek Fin-2,Evr-1,OT-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
224090 05.07.2022 Lotos Nord Cup Q-8iz Gdaňsk Polsko AZS Galion w Górkach Zachodnich, Gdaňsk Polsko
224092 05.07.2022 ChocoCUP 2022 Q-8iz Balatonföldvár, Móló Spartacus Sailing Club
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
221904 02.07.2022 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
224083 02.07.2022 Obelix trophy Q-7iz Obertrumersee SSC Seeham
221220 29.06.2022 Cena Sokola Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN!
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221209 27.06.2022 Přebor ČOS
Změna termínu
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
224101 27.06.2022 2022 Arkas Optimist World Championship Q-36ms Turecko B.B. Bodrum Sailing Club
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR AH
221511 25.06.2022 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222205 25.06.2022 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
224450 23.06.2022 Optimist D´Argento Trophy Q-8iz Garda Circolo Vela Torbole
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
227004 17.06.2022 ČP Slalom V IQJ-7P,IQJ-7P,SLA-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
222418 16.06.2022 5.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
224129 16.06.2022 Dometic Puchar Trzech Ryb Q-8iz Gizycko Energa Giżycka Grupa Regatowa
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
221411 11.06.2022 Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Lar-7P,Lar-2,QMZ-7P,QSZ-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY QMZ-8iz,QSZ-7iz,L47-7iz,Lar-7iz GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE Klub Żeglarski „NYSA”
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
221309 04.06.2022 Cena Dvořiště
Závod ZRUŠEN pro nízký stav hladiny, náhradní termín bude sdělen !!!
Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR AH
221508 04.06.2022 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
221509 04.06.2022 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 Regent Yacht club Regent
AR AH
221708 04.06.2022 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
222413 02.06.2022 4.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Q-8mz Dziwnów (POL)
224072 30.05.2022 Hempel World Cup Serie Almere - Alianz Regatta Lar-30iz,49r-30iz, Kit-30iz,IQF-30iz Almere, Holandsko World Sailing
221507 28.05.2022 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Q-3M,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
224098 28.05.2022 Balnea Cup 420-7iz,Fin-7iz,Q-7iz Slnava TJ Slnava Piestany
224449 28.05.2022 Puchar Ziemi Zlocienieckiej Q-7iz jezero Siecino UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Q-8iz Sondeborg, Dánsko Sonderborg Yacht Club
221206 21.05.2022 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
221306 21.05.2022 Na vlně WS Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222410 19.05.2022 3.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
224047 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil women IQF-50iz Torbola, Lake Garda, Italie IQfoil class
224050 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil IQF-50iz Torbola, Lake Garda IQfoil class
222010 15.05.2022 První klubovka Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222409 14.05.2022 Baníkovská regata
Závod z technických důvodů zrušen (havárie vodovodní přípojky)
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
221205 14.05.2022 Župní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Q-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
222202 14.05.2022 Májový závod Q-4K,Evr-2,Fin-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221801 07.05.2022 Jarní premiéra L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222407 07.05.2022 Květinová regata II RsT-2,Q-1,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222406 05.05.2022 2.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
204055 03.05.2022 2022 iQFOiL International Games#3 Campione - Women IQF-7iz Campione - Lago di Garda - Itálie Campione Univela
224429 03.05.2022 iQFOiL International Games#3 - Campione IQF-8iz Campione del Garda iQFOiL Class
221204 01.05.2022 Regata Neumann Institut Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221503 30.04.2022 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221203 30.04.2022 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Vau-3M,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
222404 30.04.2022 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,L47-2,Q-2,Fb-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
224052 30.04.2022 Puchar KS Zatoka Puck - eliminace ME,MS Q-8iz Puck - Polsko JK Puck
224103 29.04.2022 2° Tappa Trofeo Optimist Italia Kinder Joy Q-8iz Malcesine, Garda Fraglia Vela Malcesine
221202 23.04.2022 Jarní pohár YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221502 23.04.2022 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221402 23.04.2022 Okresní přebor 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
221501 23.04.2022 Lucky regata Q-2,T93-2,CaO-7P,Rac-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
222105 23.04.2022 Krajský přebor L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
224049 23.04.2022 French Olympic week Las-30iz,Lar-30iz,IQF-30iz,49r-30iz, Hyeres FF Voile, World sailing
227002 22.04.2022 ČP Slalom II IQJ-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
222401 21.04.2022 1.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221603 16.04.2022 Zlatá plachta Barbory 52. ročník Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Q-8iz Portorož, Slovinsko Jadralni klub Pirat
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
AH
224021 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-8iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224022 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-7iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224034 13.04.2022 8° RESIDENCE CENTRO VELA COUNTRY CUP Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
221102 09.04.2022 Memoriál Rösslera - Ořovského Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
222402 09.04.2022 Jarní závod Fin-2,L47-1,Lar-1,Q-1 Olešná JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
221701 02.04.2022 Pohár Noprosu Fin-3C,Lar-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Q-8iz Bodrum / Mugla, Turecko Bior
224456 01.04.2022 Trofeo S.A.R Princesa Sofia - IQF Men IQF-30iz Palma de Mallorca, ESP RFEV
224126 30.03.2022 Puchar Klubu Sportowego „ZATOKA” Puck I eliminacja Q-8iz Puck, Poland Klub Sportowy ZATOKA Puck
221602 27.03.2022 Jarní Labe L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
221632 26.03.2022 O Pohár YachtClubu Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
224086 19.03.2022 Prvý vietor 420-7iz,Q-7iz Senec, SK Slovan Bratislava
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Q-8iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224015 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - junior U17 dívky IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224016 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Anda - U17 men IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224017 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224018 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Q-8iz Portorož Jadralni klub Pirat
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Q-8iz Valencia, Španělsko Real Club Náutico de Valencia
224204 23.02.2022 XVII ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2022 - COPA DE ESPAÑ IQF-8iz Cadiz, ESP FAV
224011 16.02.2022 Palamos Optimist Trophy Q-8iz Palamos, Španělsko Real Federación Española de Vela
224010 11.02.2022 Lanzarote Olympic Week 2022 IQF-8iz Lanzarote Lanzarote
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Q-8iz Birzebbuga, Malta Birzebbuga Sailing Club
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Q-8iz Real Club Náutico de Gran Canaria RCN Torrevieja
224005 24.01.2022 2022 IQFOIL INTERNATIONAL GAMES, LANZAROTE - MEN IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224004 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Women IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224006 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Men IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224003 04.01.2022 TROFEO MARCELLO CAMPOBASSO XXVIII Q-8iz Neapol R. Y. C. C. Savoia
214201 02.12.2021 30th St. Nicolas cup L47-8iz,Lar-8iz,Q-8iz Pula, Chorvatsko YC Vega Pula
219988 29.11.2021 pokus IQF-7iz ccc cxcc
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Q-2,Q-3M,L47-2,L47-3M Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr,TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
214182 30.10.2021 Halloween Cup QSZ-8iz,QMZ-8iz Lago do Garda Circolo Vela Torbole
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy
Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
214196 22.10.2021 2021 IQFoil Europeans Championships IQF-24me Marseille, France IQfoil class
214210 22.10.2021 IQ Foil European Championship IQF-24me Marseille, FRA FFVoile
211602 17.10.2021 Jarní Labe
Nový termín !!!
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
214168 17.10.2021 BIOR Country Cup 2021 Q-7iz Bodrum, Turecko B.B.Bodrum Sailing Club
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
211210 16.10.2021 Cena Sokola - Vytrvalostní závod
nový termín závodu a změna místa konání přesun koef. Q-4K ze závodu 21-1209
Q-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211601 16.10.2021 O Pohár YachtClubu Štětí
Nový termín !!!
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
214169 13.10.2021 Bodrum International Optimist Regatta Q-8iz Bodrum, Turecko B.B.Bodrum Sailing Club
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
212423 09.10.2021 Žermanická regata
závod z technických důvodů ZRUŠEN!!!
Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
211220 09.10.2021 Pohár 159 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 21-1209
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
211719 09.10.2021 O pohár pivovaru Kocour
koef. Fin-7P - přesun ze závodu 21-1703 koef. Fin-4K - přesun ze závodu 21-1707
Fin-7P,Fin-4K,Fin-3C,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
212014 09.10.2021 Druhá klubovka Q-1,Vau-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212212 09.10.2021 O kuře na rožni
Změna termínu, koef. Fin-3M přesunut z CTL 212201, koef. Q-2 přesunut z CTL 212202.
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
214185 08.10.2021 Audi optimist Q-8iz Balaton, Maďarsko, Alsoors BYC 1912
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
211409 02.10.2021 Cena Primátora
přesun koef. Fin-3C ze závodu 211701 přesun koef. Fb-4K ze závodu 211517
Fb-4K,Fin-3C,Fb-2,Fin-2,Q-2,CaO-2,Rac-2 Jesenice Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník
přesun koef. Q-4K, L47-4K ze zrušeného závodu CTL 21-1707 přesun koef. Q-3C ze zrušeného závodu CTL 21-1502
Q-4K,L47-K4,Evr-3C,Q-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Bic-4K,Rac-4K,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,Rac-2,Q-1,Vau-1,OT-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212421 02.10.2021 Hlučínská regata
POZOR změna místa konání !!!
Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 Olešná JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
211218 28.09.2021 Svatováclavský závan Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211215 25.09.2021 Štít města Poděbrad
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí pořadatele
Pir-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211216 25.09.2021 Zhasnutý Kahan
přesun koef. Fin-4K ze závodu 21-1209
Fin-4K,Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211513 25.09.2021 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
211801 25.09.2021 Optimistický podzim
POZOR - změna termínu
L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
214142 23.09.2021 CAMPIONATO ITALIANO CLASSI OLIMPICHE IQF-12mm Torbola, Lake Garda Garda Trentino Vela
212179 22.09.2021 JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212160 18.09.2021 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
211214 18.09.2021 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211328 18.09.2021 Modrá stuha Dvořiště
změna termínu !!!
Q-4K,Fd-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
211511 18.09.2021 Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
212001 18.09.2021 Májový pohár
nový termín závodu !!!
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Q-12mm Dziwnow, Polsko Polish Optimist Dinghy Association (PSKO) a KSW BALTIC
212211 11.09.2021 Burčáková regata
Závod ZRUŠEN
Fin-2,Evr-1,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
211716 11.09.2021 Lighthouse Cup
přesun koef. Pir-4K ze zrušeného závodu CTL 21-1707
Pir-7P,Pir-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1,470-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
212417 11.09.2021 Hornická regata Evr-4K,L47-4K,Q-4K,Fb-3M,L47-3M,Q-3M,Evr-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
214199 11.09.2021 Puchar Opti 2021 Q-7iz Gdynia Opti CWM Gdynia
212178 08.09.2021 JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
214124 06.09.2021 2021 iQFOiL ME holky U19 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
214125 06.09.2021 iQFOiL Youth & Junior ME kluci U17 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
214126 06.09.2021 iQFOiL Youth & Junior ME holky U17 IQF-18me Bol, Brač, Chorvatsko IQfoil class
211126 04.09.2021 CERE regata L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
211715 04.09.2021 Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Pir-7P ze závodu 211706
Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
214120 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Q-8iz,Lar-7iz,L47-8iz Poland,Zarzeczu ul. Żeglarska 5 KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ ZARZECZE
214166 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Q-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Ziwiec UKS Wiking
211217 28.08.2021 Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
211408 28.08.2021 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
212149 28.08.2021 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401
RsT-7P,Fb-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
211510 21.08.2021 Modrá stuha Jesenice
závod ZRUŠEN
Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211907 21.08.2021 Prázdninová regata
Závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ
Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
211309 21.08.2021 McDonalds cup
POZOR - změna termínu
QSZ-7P,QMZ-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
212413 21.08.2021 Olešná regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 212410
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211618 18.08.2021 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
214097 16.08.2021 iQFOiL World Championships 2021 women IQF-36ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
214098 16.08.2021 iQFOiL World Championships 2021 men IQF-36ms Silvaplana. Svýcarsko IQfoil class
211151 14.08.2021 Chicken Race Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AR AH
211407 14.08.2021 Letní závod Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Q-4K,L47-4K Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
212013 13.08.2021 První klubovka Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
214087 10.08.2021 Trofeo Simone Lombardi QSZ-8iz,QMZ-8iz Garda Fraglia Vela Malcesine
211223 09.08.2021 Táborová regata Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
211522 07.08.2021 Jesenický pohár VI.
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody na straně pořadatele
Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
212412 07.08.2021 Interpohár Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
214082 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Juniores Q-8iz Garda Circolo Vela Arco
214086 06.08.2021 Ora cup ORA 2021 - Cadeti Q-8iz Garda Circolo Vela Arco
214090 06.08.2021 MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO Q-12mm Złocieniec UKS Szkwał Złocieniec
212207 31.07.2021 Olympijská regata
Závod zrušen !!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
211212 31.07.2021 Prázdniny v půli Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211406 31.07.2021 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
211507 31.07.2021 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
211712 31.07.2021 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
212208 31.07.2021 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
214072 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth women U19 IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214073 26.07.2021 MS iQFoil Junior & Youth men U19 IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214077 26.07.2021 MS iQFoil Junior U17 girls IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
214078 26.07.2021 MS iQFoil Junior U17 boys IQF-24ms Campione, Garda ITA Campione univela sailing
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady
Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
211521 24.07.2021 Jesenický pohár V. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
211722 24.07.2021 Letní vánek Q-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
211405 17.07.2021 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
211506 17.07.2021 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
212010 17.07.2021 Bambusová regata QSZ-7P,QMZ-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
214037 15.07.2021 Kinder Joy of moving Puchar Trenerów Q-8iz Gdynia Polski Zwiazek Zeglarski
214038 12.07.2021 TORBOLE WINDSURFING WEEK – 2° TAPPA CAMPIONATO NAZ IQF-10iz Lake Garda Circolo surf Torbole
211520 10.07.2021 Porcelan Cup
Závod neodjet - bezvětří
Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212410 10.07.2021 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fb-4K Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
214040 06.07.2021 Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2021 Q-8iz,Bic-8iz Gdańsk - Górki Zachodnie YC Gdańsk
211404 05.07.2021 Modrá Stuha Hracholusek Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
211515 05.07.2021 Závod jesenických nadějí Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
211211 03.07.2021 Přebor ČOS - dálková plavba
nový termín závodu a změna místa konání závodu
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
211403 03.07.2021 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
211704 03.07.2021 Optimistický Mácháč
Nový termín závodu
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
211904 03.07.2021 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
212409 03.07.2021 Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401 přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
211519 02.07.2021 Jesenický pohár IV. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
212177 30.06.2021 JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
214089 30.06.2021 Optimist World Championship 2021 Q-36ms Garda Fraglia vela Riva
211209 26.06.2021 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
212133 26.06.2021 Pavlovská regata QSZ-7P,QMZ-7P,L47-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212205 26.06.2021 Červnový závod
přesun koef. Fin-4K ze zrušené závodu CTL 21-2202
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
214034 24.06.2021 OPTIMIST D'ARGENTO Q-8iz Lake Garda Circolo Vela Torbole
211615 20.06.2021 Tour Techno IV
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen
Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
214123 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist Q-24me Cadiz Bahía de Cadiz Espana
214080 20.06.2021 Mistrovství Evropy třídy Optimist Q-24me El Puerto de Santa Maria, Spain IODA
211614 19.06.2021 Tour Techno III
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen
Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. L47-4K,Las-4K,Q-4K,Fin-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212128 19.06.2021 Voltax regata Sta-7P,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
212176 16.06.2021 JMK I. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje
POZOR nový termín závodu !!!
L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
214012 12.06.2021 Krištáľový pohár 50. ročník Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz VD Gabčíkovo na Dunaji SVK - Slovak Republic
214024 11.06.2021 Dometic's Three Fish Cup Q-7iz Giżycko, Polsko Giżycko Regatta
214025 08.06.2021 YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST Q-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
211326 05.06.2021 Cena Dvořiště
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
212122 05.06.2021 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
211503 05.06.2021 Modrá stuha Regentu 420-2,Bic-2,Evr-2,Fin-2,Rac-2,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR AH
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
211207 29.05.2021 Pohár Bohemia
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211411 29.05.2021 Štít města Plzně
Závod z technických důvodů ZRUŠEN
Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211518 29.05.2021 Jesenický pohár III.
Závod zrušen - COVID 19
Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
211608 29.05.2021 Cena Roudnice
přesun koef. Cad-3C ze závodu CTL 21-1104
Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
211708 29.05.2021 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Lar-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova
POZOR změna místa konání, lodní třída - L47-3M zrušena z rozhodnutí pořadatele (COVID-19)
Fin-3M,Q-3M Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
214021 28.05.2021 Dziwnów Cup 2021 Q-7iz Dziwnów KS Baltic Dziwnów
212405 22.05.2021 Hornický kahan
závod zrušen - COVID-19
Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
211517 22.05.2021 Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211206 22.05.2021 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
214018 20.05.2021 39th Lake Garda Meeting QSZ-8iz,QMZ-8iz Riva del Garda the Fraglia Vela Riva
214118 20.05.2021 COPA DE ESPANA - A DE WINDSURF 2021 IQF-7iz Cadiz, ESP FAV
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
214013 17.05.2021 iQFoil international games 2021 IQF-10iz Campione, Garda ITA Campione univela sailing
211502 15.05.2021 Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211706 15.05.2021 Mem. Bruno Hámy
závod zrušen - COVID-19
Pir-7P,Q-4K,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
212202 15.05.2021 Májový závod
závod zrušen - COVID-19
Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
214050 13.05.2021 Puchar YKP Gdynia Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
211516 08.05.2021 Jesenický pohár II.
závod zrušen - COVID-19
Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211205 08.05.2021 Župní přebor
závod zrušen - COVID-19
Fin-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
214022 08.05.2021 KS Zatoka Puck Cup Q-7iz Puck sportovní klub "ZATOKA" Puck
211204 02.05.2021 Regata Neumann Institut
závod zrušen - COVID-19
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
211203 01.05.2021 Pohár SOSIOS
závod zrušen - COVID-19
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
214193 30.04.2021 1° Tappa Trofeo Optimist Italia Kinder Joy of Movi Q-2iz Campione del Garda - Univela FIV - Optimist Italia
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212401 24.04.2021 Cena Olešné
závod zrušen COVID-19
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
211202 24.04.2021 Jarní pohár DFA
závod zrušen - COVID-19
Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211603 17.04.2021 Zlatá plachta Barbory 51. ročník
Závod zrušen - COVID-19
Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
212301 17.04.2021 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
závod zrušen - COVID-19
L47-3M,Q-3M Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212201 10.04.2021 Jarní závod - mem. M. Kouřila
závod zrušen - COVID-19
Fin-3M,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
211701 03.04.2021 Noprosu Cup
závod zrušen - COVID-19
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Q-12mm Medulin CSC, JK Uljanik
214192 26.02.2021 TROFEO CÉSAR MANRIQUE - NAVIERA ARMAS – TRASMEDITE Q-8iz Arrecife, Lanzarote, Španělsko REAL CLUB NAUTICO ARRECIFE
214119 25.02.2021 XVI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2021 IQF-8iz Cadiz, ESP FAV
214005 20.02.2021 TROFEO NAVIERA ARMAS Q-10iz Arrecife, Las Palmas (ESP) Real Club Náutico de Arrecife
201910 21.11.2020 Poslední regata
závod zrušen COVID-19
Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže
závod zrušen COVID-19
Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy
Závod zrušen - COVID 19, náhradní termín bude sdělen
TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
205043 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Junior Q-10iz Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
205044 30.10.2020 8° HALLOWEEN CUP, Cadetti Q-10iz Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Torbole
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                   
Závod zrušen COVID-19
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
205034 18.10.2020 Optimist European Championship - Chlapci Q-18me Portorož, SLOVENIA Jadralni Klub Pirat Portorož
205048 18.10.2020 Optimist European Championship - Dívky Q-18me Portorož, SLOVENIA Jadralni Klub Pirat Portorož
201301 17.10.2020 Uniqa cup
Fd-4K přesun ze závodu 201306, Pir-7P přesun ze závodu 201714 - Závod zrušen COVID-19
Pir-7P,Fd-4K,Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201142 17.10.2020 Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19.
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
202424 14.10.2020 Cvilín race 7
Závod zrušen COVID-19
Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AH
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
201219 03.10.2020 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2,OT-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
201412 03.10.2020 Cena Primátora
Změna místa konání !!!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Rac-1 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník
přesun Evr-3C ze závodu 20-1604 přesun Evr-4K, Q-4K ze závodu 201615
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
202423 03.10.2020 Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
201218 28.09.2020 Svatováclavský závan Fin-3V,Q-3V Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fin-2,Q-2,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad
Závod se neodjel pro bezvětří.
Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
202002 12.09.2020 Májový pohár
změna termínu
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
205010 12.09.2020 Veľká cena Slovenska 2020 Q-7P Domaša ATU Košice
205020 12.09.2020 Puchar Opti - skupina B Q-7iz Gdyně - Polsko CWM Opti
205035 12.09.2020 Puchar Opti - skupina A Q-7iz Gdyně - Polsko CWM Opti
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
202421 05.09.2020 FLEXIMONT Cup
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad
přesun koef. Pir-3C ze závodu 20-1211
Pir-3C,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AH
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Sta-12mr ze závodu CTL 20-1712
Sta-12mr,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
202419 05.09.2020 Hornická regata
POZOR změna termínu !!!
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
205019 04.09.2020 XXVI Międzynarodowe Regaty Puchar Beskidów INTERPU Q-10iz Żywieckie-Polsko UKS Wiking
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
201343 29.08.2020 Jihočeský pohár
nově vložený závod
Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába
Závod zrušen pro nedostatek vody
Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa
přesun koef. Fin-3M ze závodu 20-2402
Fin-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
205012 22.08.2020 Mistrovství Maďarska Q-12mm Balaton, Maďarsko Balatoni Yacht Club Nyílt Optimist Országos Bajnok
205004 21.08.2020 Österreichische Jugendmeisterschaft 2020 Optimist Q-12mm Litzlberg - Attersee, Austria Segelclub Kammersee – Meldegeld
204993 17.08.2020 Puchar treneruv Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
204998 17.08.2020 Puchar Trenerów volvo gdynia sailing day Q-7iz Gdynia YKP Gdynia
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII.
Závod se neuskutečnil - bez závodníků
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202139 15.08.2020 Dálková plavba
ZÁVOD ZRUŠEN na žádost pořadatele ze dne 2.6.2020 z důvodu kolize termínu s jiným závodem
Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
201328 15.08.2020 Marmeláda
doplněna LT 420-7P
Q-7P,420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!!
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
201342 12.08.2020 Bezdrev Q CUP
Q-2 přesun ze závodu CTL 20-1330
Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
201617 12.08.2020 Dálková plavba
Změna termínu !!!
470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
204987 11.08.2020 Trofeo Simone Lombardi 2020 - juniores Q-10iz Garda - Itálie Fraglia Vela Malcesine
204988 11.08.2020 Q-10iz Q-10iz Garda - Itálie Fraglia Vela Malcesine
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
201514 08.08.2020 Senior Cup
Závod se neodjel - bez větru
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory
Změna termínu !!!
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
204982 07.08.2020 ORA CUP ORA 2020 - Juniores Q-10iz LAGO DI GARDA - Itálie Circolo Vela Arco
204985 07.08.2020 Ora CUP ORA 2020 - cadetti Q-10iz Lago DI GARDA - Itálie Circolo Vela Arco
204989 07.08.2020 MISTRZOSTWA PSKO w klasie OPTIMIST DO LAT 11 - dívky Q-12mm Jeziorze Siecino UKS Szkwał Złocieniec
204990 07.08.2020 MISTRZOSTWA PSKO w klasie OPTIMIST DO LAT 11 - chlapci Q-12mm Jeziorze Siecino UKS Szkwał Złocieniec
205005 06.08.2020 Mistrzostwa Polski Juniorów - chlapci Q-12mm Puck Puck
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
204981 01.08.2020 Limar cup - Interpohár 2020 Q-8iz Liptovská Mara, Slovensko YC LIMAR
204991 31.07.2020 SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA - skup. A Q-7iz Poznań jez. Kiekrz Jacht Klub Wielkopolski Poznań
204992 31.07.2020 SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA - skup. B Q-8iz Poznań jez. Kiekrz Jacht Klub Wielkopolski Poznań
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19
Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19
TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
201720 25.07.2020 Letní vánek L47-1,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
204973 25.07.2020 Chojnicki Złoty Konik Morski - skup. A Q-4iz Jeziorze Charzykowskim Chojnicki Klub Ževlarski
204974 25.07.2020 Chojnicki Złoty Konik Morski - skup. B Q-7iz Jeziorze Charzykowskim Chojnicki Klub Ževlarski
204984 25.07.2020 JoJo Pokal 2020 Q-8iz Attersee Union-Yacht-Club Attersee
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky
doplněna lodní třída Fb-1
Evr-1,Fin-1,Q-1,Fb-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
201511 18.07.2020 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
202009 18.07.2020 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
201521 07.07.2020 Závod jesenických nadějí
nově vložený závod
Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
204971 06.07.2020 XI. Choco cup 2020 Q-7iz Balatonfoldvár Spartacus Sailing Club
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
201906 04.07.2020 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
202411 04.07.2020 Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
205045 04.07.2020 Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickie - skupina A Q-7iz Charzykowy - Polsko LKS
205046 04.07.2020 Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickie - skupina B Q-7iz Charzykowy - Polsko LKS
204009 01.07.2020 World Championship Q-24ms Itálie, Garda Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
204940 30.06.2020 Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2020 Q-7 Gdańsk - Górki Zachodnie YC Gdańsk
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR
201509 27.06.2020 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
202205 27.06.2020 Červnový závod
Změna termínu. Fin-4K přesun ze závodu CTL 20-2202
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
204936 27.06.2020 Dunaj regata Q-4iz Vd. Gabčíkovo Dynamo
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Q-10iz,L47-8iz,Lar-7iz,Las-7iz Izola, Slovenia Jadralni klub BURJA Izola
204939 26.06.2020 Puchar Dziwnowa Q-7iz Dziwnów KS Baltic Dziwnów
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
204938 24.06.2020 LOTOS Nord Cup Gdaňsk Las-7iz,Q-7iz Górki Zachodne LOTOS Nord Cup
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
204008 22.06.2020 European Championship Q-18me Estonsko, Tallinn SUI - Switzerland
201208 22.06.2020 Cena Sokola - Vytrvalostní závod Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
201614 21.06.2020 Tour Techno II Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
202123 20.06.2020 Vranovský pohár Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202410 20.06.2020 Hornický kahan
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody
Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K  Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR
201315 20.06.2020 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Evr-2,Q-2,Fd-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR AH
201508 20.06.2020 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
201613 20.06.2020 Tour Techno I Bic-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata)
změna termínu
Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
205015 19.06.2020 ROOSTER-MONAUTIX BYC KUPA Q-8iz BALATONFÜRED, Maďarsko Balatonfüredi Yacht Club,
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I
Změna termínu
L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
202409 13.06.2020 Mladý vítr
ZÁVOD ZRUŠEN
RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
201507 13.06.2020 Jesenický pohár III. Q-4K,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
201805 13.06.2020 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso
Q-3M,L47-3M - přesun ze zrušeného závodu 202301
Q-3M,L47-3M,L47-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
204980 13.06.2020 Balnea cup L47-4iz,Q-7iz Slnava YC Slnava Piestany
202408 10.06.2020 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
201203 07.06.2020 Regata Neumann Institut
nový termín zrušeného závodu
Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
201306 06.06.2020 Krajský přebor
závod zrušen z technických důvodů - nedostatek vody
Cad-7P,Fd-4K,Q-4K,Q-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201204 06.06.2020 Župní přebor
nový termín zrušeného závodu
Evr-2,Fin-1,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 Regent Yacht Club Regent
AR AH
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Q-7P,L47-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
202407 06.06.2020 Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
201305 30.05.2020 U nás na Dvořišti
ZÁVOD ZRUŠEN - nedostatek vody
Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
202406 30.05.2020 Baníkovská regata
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201404 30.05.2020 Štít města Plzně RsF-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
201608 30.05.2020 Cena Roudnice
přesun Cad-3C ze zrušeného závodu CTL 20-1103
Cad-3C,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma
koef. Q-3C přesun ze závodu 20-1704
420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Q-3C,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
Pir-7P - přesun ze závodu CTL 201705
Pir-7P,Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen
RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice
Las-3C zrušeno na základě vládního rozhodnutí
Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy
změna termínu
L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Lar-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
202202 16.05.2020 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
202403 06.05.2020 Cvilín race 1
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201206 03.05.2020 Pohár Sosios
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
201801 02.05.2020 Jarní premiéra
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201503 25.04.2020 Jesenický pohár II.
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201604 25.04.2020 Zlatá plachta Barbory 50. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-4K,Evr-3C,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202402 25.04.2020 Cena Olešné
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201403 18.04.2020 Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201501 18.04.2020 Jesenický pohár I.
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201603 18.04.2020 Cena Oldřichova 33. ročník
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady
ZÁVOD ZRUŠEN
420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201902 11.04.2020 Přípravný závod II
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201701 04.04.2020 Pohár Noprosu
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202301 04.04.2020 Mistrovství Valšskoslovácka na Hané
ZÁVOD ZRUŠEN
L47-3M,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202401 04.04.2020 Odemykání vody
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201602 29.03.2020 Jarní Labe
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201601 28.03.2020 O Pohár YachtClubu Štětí
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201901 07.03.2020 Přípravný závod I
ZÁVOD ZRUŠEN
Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
205013 14.02.2020 Carnival cup Opatia 2020 Q-10iz Opatia Chotvatslo JK Opatia, Chorvatsko
205014 01.01.2020 Novoroční regata Q-10iz Hvar JK Zvir

nahoru