Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
204935 06.02.2020 Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska Las-12mm,Lar-12mm Torrevieja Real Federacion Espanola de Vela
202101 18.04.2020 Memoriál Hynka Švédy
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202105 01.05.2020 Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
201308 06.06.2020 Cena Šumavy
ZÁVOD ZRUŠEN
29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí
nově vložený závod za zrušený CTL 20-1308
29r-7P,Evr-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
202407 06.06.2020 Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
204938 24.06.2020 LOTOS Nord Cup Gdaňsk Las-7iz,Q-7iz Górki Zachodne LOTOS Nord Cup
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Q-10iz,L47-8iz,Lar-7iz,Las-7iz Izola, Slovenia Jadralni klub BURJA Izola
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
204972 15.07.2020 Puchar PSKL a Puchar Pucka Las-7iz Puck Polskie Stowarzyszenie klasy Laser
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
204983 01.08.2020 zonale laser L47-7iz,Las-7iz,Lar-7iz Riva del Garda - ITA Fraglia Vela Riva
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Las-10iz,Lar-10iz,L47-10iz Dziwnow EurILCA
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
202421 05.09.2020 FLEXIMONT Cup
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
205016 09.09.2020 Kieler Woche Las-10iz,Lar-10iz Schilksee Kiel Olympiahafen Schilksee Kiel
205018 09.09.2020 Kieler Woche Fin-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,49r-14iz Kiel German sailing federation
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fin-2,Q-2,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
202423 03.10.2020 Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
205031 06.10.2020 Laser Senior European Championships Lar-24me,Las-24me Gorki Zachodne, Polsko EurILCA
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AH
201142 17.10.2020 Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19.
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
214053 19.03.2021 Italia Cup Formia Lar-10iz,Las-10iz Formia Associazione italiana classe Laser
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
212103 17.04.2021 Memoriál Hynka Švédy
závod zrušen - COVID-19
Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
214011 17.04.2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualification Las-50me,Lar-50me Vilamoura Vilamoura sailing
214052 19.04.2021 2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualifica Lar-10iz,Las-10iz Vilamoura Vilamoura
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212107 01.05.2021 Spring Cup
závod zrušen - COVID-19
420-7P,Fb-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
211502 15.05.2021 Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
214027 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys L47-7iz,Lar-7iz,Las-4iz Koper, Slovenia JK Jadro Koper
211609 29.05.2021 Pohár ILCA Nechranice
závod zrušen - COVID-19
Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
214020 01.06.2021 Allianz Regatta - World Cup Series 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz Medemblik World sailing
211305 05.06.2021 Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
211118 05.06.2021 FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P, koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
214012 12.06.2021 Krištáľový pohár 50. ročník Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz VD Gabčíkovo na Dunaji SVK - Slovak Republic
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. L47-4K,Las-4K,Q-4K,Fin-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
214043 28.06.2021 Lotos Nord Cup Gdaňsk Las-8iz Gorki Zachodne, Polsko Lotos Nord Cup
214041 03.07.2021 Puchar Miasta Gdynia Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Gdynia Gdynia sailing days
214039 08.07.2021 Europa cup Warnemunde Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Warnemunde EurILCA
214069 13.07.2021 Puchar PSKL L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz Puck Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
217008 14.08.2021 Laser Grand Prix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee Asociace lodní třídy Laser, z. s.
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
214095 16.08.2021 Europa cup Dziwnow Poland Las-15iz,Lar-8iz,L47-8iz Dziwnow EurILCA
214102 20.08.2021 ILCA Under-21 World Championships 2021 Las-24ms,Lar-24ms Gdynia Marina Gdynia
211510 21.08.2021 Modrá stuha Jesenice
závod ZRUŠEN
Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
214122 01.09.2021 CAMPIONAT ESPANYA CLASSES OLIMPIQUES Las-12mm,Lar-12mm Barcelona Federació Catalana de Vela
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA
POZOR změna termínu - COVID-19
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
214164 18.09.2021 Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG Las-4iz Vigo ESP R.C.N.Vigo
214164 18.09.2021 Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG Las-4iz Vigo ESP R.C.N.Vigo
211511 18.09.2021 Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
214143 23.09.2021 Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 Las-8iz, Lar-8iz,L47-8iz,Las-12mm,Lar-12mm,L47-12mm Balatonfüred Balatonfüredi Yacht Club
AR
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
214159 04.10.2021 ME senior Las-50me,Lar-50me Varna EurILCA
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ