Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
204935 06.02.2020 Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska Las-12mm,Lar-12mm Torrevieja Real Federacion Espanola de Vela
202101 18.04.2020 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202105 01.05.2020 Spring Cup Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Las-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201308 06.06.2020 Cena Šumavy 29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202407 06.06.2020 Jarní závod Q-4K,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
201907 08.08.2020 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ