Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
204935 06.02.2020 Valenciana Olympic Week - Mistrovství Španělska Las-12mm,Lar-12mm Torrevieja Real Federacion Espanola de Vela
204929 22.02.2020 Championat de Mediterranee Laser 2020 L47-10iz,Lar-10iz Hyeres-Francie Coych
201601 28.03.2020 O Pohár YachtClubu Štětí
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201602 29.03.2020 Jarní Labe
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
202401 04.04.2020 Odemykání vody
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201702 11.04.2020 Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN
Fin-3C,L47-3C,Lar-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč
ZÁVOD ZRUŠEN
Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy
změna termínu
L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Lar-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje 29r-7P,420-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
202407 06.06.2020 Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata)
změna termínu
Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
204937 27.06.2020 POKAL BURJA 2020 Q-10iz,L47-8iz,Lar-7iz,Las-7iz Izola, Slovenia Jadralni klub BURJA Izola
202411 04.07.2020 Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
204983 01.08.2020 zonale laser L47-7iz,Las-7iz,Lar-7iz Riva del Garda - ITA Fraglia Vela Riva
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Las-10iz,Lar-10iz,L47-10iz Dziwnow EurILCA
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata
Lar-12mr přesun ze závodu CTL 20-2107
29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
202421 05.09.2020 FLEXIMONT Cup
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Sta-12mr ze závodu CTL 20-1712
Sta-12mr,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
205016 09.09.2020 Kieler Woche Las-10iz,Lar-10iz Schilksee Kiel Olympiahafen Schilksee Kiel
205018 09.09.2020 Kieler Woche Fin-14iz,Lar-14iz,Las-14iz,49r-14iz Kiel German sailing federation
205011 10.09.2020 Mistrovstvi Italie U19 Lar-12mm Salerno Salerno
205009 17.09.2020 CICO Lar-10iz Follonica Follonica
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
202423 03.10.2020 Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
205031 06.10.2020 Laser Senior European Championships Lar-24me,Las-24me Gorki Zachodne, Polsko EurILCA
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AH
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201142 17.10.2020 Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19.
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                   
Závod zrušen COVID-19
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
214003 14.02.2021 1. Tappa zonale laser Lar-7iz Torbole Circolo vela Torbole
214002 26.02.2021 Italia cup Lar-10iz Circolo Nautico Andora Andora
214053 19.03.2021 Italia Cup Formia Lar-10iz,Las-10iz Formia Associazione italiana classe Laser
214004 19.03.2021 Italia Cup Lar-10iz Formia Circolo nautico Caposele
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211702 10.04.2021 Finn premiera
závod zrušen - COVID-19
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211603 17.04.2021 Zlatá plachta Barbory 51. ročník
Závod zrušen - COVID-19
Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
214011 17.04.2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualification Las-50me,Lar-50me Vilamoura Vilamoura sailing
214052 19.04.2021 2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualifica Lar-10iz,Las-10iz Vilamoura Vilamoura
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
214051 30.04.2021 Spring cup Lar-2iz Torbole Circolo vela Torbole
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
214049 14.05.2021 Italia cup Lar-10iz Marina di Campo Marina di Campo
211502 15.05.2021 Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
214048 23.05.2021 Selezione zonale Lar-7iz Acquafresca Acquafresca sport center
214027 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys L47-7iz,Lar-7iz,Las-4iz Koper, Slovenia JK Jadro Koper
214071 28.05.2021 Laser Europa Cup Slovenia 2021 Women Lar-7iz, L47-4iz Koper JK Jadro Koper
211609 29.05.2021 Pohár ILCA Nechranice
závod zrušen - COVID-19
Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
211708 29.05.2021 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Lar-1,L47-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
214020 01.06.2021 Allianz Regatta - World Cup Series 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz Medemblik World sailing
214060 11.06.2021 2021 Under 21 European Championships & Open Europe Lar-24ms TIVAT LUSTICA BAY
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje
POZOR nový termín závodu !!!
L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212007 26.06.2021 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
214035 26.06.2021 2021 Radial Youth European Championships & Open Eu Lar-18me Kastela Eurilca
214067 26.06.2021 2021 RADIAL YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIPS Lar-18me Kastela Eurilca
211704 03.07.2021 Optimistický Mácháč
Nový termín závodu
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
212409 03.07.2021 Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401 přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
214041 03.07.2021 Puchar Miasta Gdynia Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Gdynia Gdynia sailing days
214039 08.07.2021 Europa cup Warnemunde Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Warnemunde EurILCA
214069 13.07.2021 Puchar PSKL L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz Puck Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser
211711 17.07.2021 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
214113 26.07.2021 Mistrovství Světa U19 Lar-24ms Arco Ilca
211712 31.07.2021 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
212208 31.07.2021 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
212412 07.08.2021 Interpohár Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
217008 14.08.2021 Laser Grand Prix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee Asociace lodní třídy Laser, z. s.
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
214095 16.08.2021 Europa cup Dziwnow Poland Las-15iz,Lar-8iz,L47-8iz Dziwnow EurILCA
214102 20.08.2021 ILCA Under-21 World Championships 2021 Las-24ms,Lar-24ms Gdynia Marina Gdynia
211714 21.08.2021 Mácha jezdil Evropu Evr-7P,Lar-7P Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
214122 01.09.2021 CAMPIONAT ESPANYA CLASSES OLIMPIQUES Las-12mm,Lar-12mm Barcelona Federació Catalana de Vela
211626 04.09.2021 Hop regata Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
214120 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Q-8iz,Lar-7iz,L47-8iz Poland,Zarzeczu ul. Żeglarska 5 KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ ZARZECZE
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA
POZOR změna termínu - COVID-19
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
214143 23.09.2021 Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 Las-8iz, Lar-8iz,L47-8iz,Las-12mm,Lar-12mm,L47-12mm Balatonfüred Balatonfüredi Yacht Club
AR
214144 23.09.2021 CICO Lar-8iz Riva del Garda FIV
214165 02.10.2021 ILCA 6 Men European Championship 2021 Lar-18me Varna EurILCA
212421 02.10.2021 Hlučínská regata
POZOR změna místa konání !!!
Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 Olešná JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
214159 04.10.2021 ME senior Las-50me,Lar-50me Varna EurILCA
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
211601 16.10.2021 O Pohár YachtClubu Štětí
Nový termín !!!
Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
211602 17.10.2021 Jarní Labe
Nový termín !!!
Lar-1,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ