nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
224086 | 19.03.2022 | Prvý vietor | 420-7iz,Q-7iz | Senec, SK | Slovan Bratislava | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
224097 | 14.05.2022 | Krištáľový pohár | 420-8iz | Gabčíkovo | Slovan Bratislava | |
221803 | 21.05.2022 | Pohár města Česká Skalice | 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
224098 | 28.05.2022 | Balnea Cup | 420-7iz,Fin-7iz,Q-7iz | Slnava | TJ Slnava Piestany | |
221509 | 04.06.2022 | Modrá stuha Regentu | Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 | Regent | Yacht club Regent | |
221708 | 04.06.2022 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221207 | 25.06.2022 | Memoriál Josefa Šenkýře | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221208 | 27.06.2022 | Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN! |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221209 | 27.06.2022 | Přebor ČOS
Změna termínu |
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221319 | 02.07.2022 | MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022) |
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221320 | 09.07.2022 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
224087 | 05.08.2022 | 420 World Championships - U17 | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
224170 | 05.08.2022 | 420 World Championships WOMEN | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
224171 | 05.08.2022 | 420 World Championships MEN/MIXED | 420-24ms | Alsóörs, Balaton, HU | Balatoni Yacht Club | |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221404 | 20.08.2022 | Letní závod | 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1,Rac-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221520 | 20.08.2022 | Klubový přebor | Evr-1,Fin-1,Rac-1,420-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
224150 | 23.08.2022 | Österreichischen Jugendmeisterschaften 2022 | Q-12mm,420-12mm | Traunsee | Segelclub Ebensee | |
224206 | 16.09.2022 | Slovenian Nationals | Fb-12mm,420-12mm | Izola, SLO | JK Olimpic Izola | |
222158 | 17.09.2022 | Modrý hrozen | 420-7P,Cad-7P,RS7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222163 | 24.09.2022 | Burčáková regata | 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P,Cad-8iz | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
221217 | 01.10.2022 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221908 | 08.10.2022 | Krajský přebor
Změna termínu |
Q-4K,OT-1,420-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231605 | 20.05.2023 | Pohár YC Nechranice I | Las-7P,Lar-7P,420-7P,Lar-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231608 | 27.05.2023 | Pohár YC Nechranice II | FD-7P,Fb-7P,Cad-7P,420-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231503 | 03.06.2023 | Modrá stuha Regentu | Fin-2KP,420-1MI,Evr-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,T93-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
231207 | 24.06.2023 | MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE | Fb-3C,Cad-3C,Fin-4K,Fb-4K,Cad-4K,Q-4K,420-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
231313 | 01.07.2023 | Král Šumavy | Cad-7P,420-7P,Fb-7P,FD-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
234108 | 04.07.2023 | 420 & 470 Junior Europeans 2023 | 420-18meJ,470-18meJ | Gdynia, Poland | Polski zwiaziek zeglarski | |
231316 | 05.07.2023 | MČR Vítr a slunce | Cad-12mr,420-8vc,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
232163 | 23.09.2023 | Modrý hrozen | Cad-8mz,29r-7P,420-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241802 | 18.05.2024 | Jarní FB Rozkoš | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
241611 | 08.06.2024 | Pohár YC Nechranice II | 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241505 | 08.06.2024 | Modrá stuha Regentu | Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241312 | 29.06.2024 | Král Šumavy | FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241621 | 31.08.2024 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub |