Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) R2,R3 Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
209903 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,R3,J2,U2 Brněnská přehrada KSJ Jmk, z.s.
202167 28.10.2020 Modrá stuha 2020 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202165 30.09.2020 Prígl Rejs 2020 XXI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202158 20.09.2020 Předposlední vítr
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202152 12.09.2020 GP NJ 2020
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202151 09.09.2020 Prígl Rejs 2020 XIX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202149 02.09.2020 Prígl Rejs 2020 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202147 29.08.2020 Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202146 26.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202140 15.08.2020 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202139 15.08.2020 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202138 12.08.2020 Prígl Rejs 2020 XV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202136 05.08.2020 Prígl Rejs 2020 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202132 22.07.2020 Prígl Rejs 2020 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202131 19.07.2020 Nedělní Rejs III. L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202130 18.07.2020 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202129 15.07.2020 Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202128 08.07.2020 Prígl Rejs 2020 X OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202127 28.06.2020 Nedělní Rejs II. RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202126 27.06.2020 SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202125 24.06.2020 Prígl Rejs 2020 IX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202124 20.06.2020 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202120 10.06.2020 Prígl Rejs 2020 VII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202118 03.06.2020 Prígl Rejs 2020 IV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202111 20.05.2020 Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202109 13.05.2020 Prígl Rejs 2020 III OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202108 09.05.2020 Kiss My RS Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202106 06.05.2020 Prígl Rejs 2020 II OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202102 22.04.2020 Prígl Rejs 2020 I, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
199953 12.08.2019 Soustředění YC Brno HZS Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AH
199904 08.12.2019 Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS R1,J1 Brněnská přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
192171 07.09.2019 Showman Trophy
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII
závod se neuskutečnil pro nedostatek větru
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V.
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192150 28.09.2019 GRAND PRIX NJ
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII
neodjeto - absence rozhodčích
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192134 17.07.2019 Prígl Rejs 2019 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192133 14.07.2019 Nedělní Rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192132 13.07.2019 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192129 26.06.2019 Prígl Rejs 2019 IX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192128 14.08.2019 Pohár JMK III
přesunutý závod, který se v původním červnovém termínu neodjel z povětrnostních důvodů
Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192127 22.06.2019 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192124 19.06.2019 Prígl Rejs 2019 VIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192123 25.05.2019 MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192122 12.06.2019 Prígl Rejs 2019 VII
závod zrušen, bez účasti závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192119 29.05.2019 Prígl Rejs 2019 V
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192114 22.05.2019 Prígl Rejs 2019 IV
neodjeto - absence rozhodčích
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192113 15.05.2019 Prígl Rejs 2019 III
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192109 11.05.2019 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192108 08.05.2019 Prígl Rejs 2019 II
závod z technických důvodů zrušen
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ