Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192108 08.05.2019 Prígl Rejs 2019 II
závod z technických důvodů zrušen
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192109 11.05.2019 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192113 15.05.2019 Prígl Rejs 2019 III
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192114 22.05.2019 Prígl Rejs 2019 IV
neodjeto - absence rozhodčích
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192117 25.05.2019 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192123 25.05.2019 MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192119 29.05.2019 Prígl Rejs 2019 V
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192122 12.06.2019 Prígl Rejs 2019 VII
závod zrušen, bez účasti závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192124 19.06.2019 Prígl Rejs 2019 VIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192125 22.06.2019 Veletržní regata Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192127 22.06.2019 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
192129 26.06.2019 Prígl Rejs 2019 IX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192132 13.07.2019 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192133 14.07.2019 Nedělní Rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192134 17.07.2019 Prígl Rejs 2019 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
199953 12.08.2019 Soustředění YC Brno HZS Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AH
192128 14.08.2019 Pohár JMK III
přesunutý závod, který se v původním červnovém termínu neodjel z povětrnostních důvodů
Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII
neodjeto - absence rozhodčích
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192171 07.09.2019 Showman Trophy
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V.
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII
závod se neuskutečnil pro nedostatek větru
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
192150 28.09.2019 GRAND PRIX NJ
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
199904 08.12.2019 Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS R1,J1 Brněnská přehrada Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) R2,R3 Brněnská přehrada Komise rozhodčích
AR
209903 14.03.2020 Školení krajských rozhodčích R2,R3,J2,U2 Brněnská přehrada KSJ Jmk, z.s.
202102 22.04.2020 Prígl Rejs 2020 I, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202106 06.05.2020 Prígl Rejs 2020 II OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202108 09.05.2020 Kiss My RS Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202109 13.05.2020 Prígl Rejs 2020 III OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202111 20.05.2020 Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202118 03.06.2020 Prígl Rejs 2020 IV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202120 10.06.2020 Prígl Rejs 2020 VII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202124 20.06.2020 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202125 24.06.2020 Prígl Rejs 2020 IX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202126 27.06.2020 SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202127 28.06.2020 Nedělní Rejs II. RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202128 08.07.2020 Prígl Rejs 2020 X OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202129 15.07.2020 Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202130 18.07.2020 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202131 19.07.2020 Nedělní Rejs III. L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202132 22.07.2020 Prígl Rejs 2020 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202136 05.08.2020 Prígl Rejs 2020 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202138 12.08.2020 Prígl Rejs 2020 XV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202139 15.08.2020 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202140 15.08.2020 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202146 26.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202147 29.08.2020 Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202149 02.09.2020 Prígl Rejs 2020 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202151 09.09.2020 Prígl Rejs 2020 XIX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202152 12.09.2020 GP NJ 2020
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202158 20.09.2020 Předposlední vítr
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202165 30.09.2020 Prígl Rejs 2020 XXI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202167 28.10.2020 Modrá stuha 2020 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ