nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
191206 | 18.05.2019 | Župní přebor | Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
194246 | 22.06.2019 | Zonale Laser - Torbole | Lar-7iz | Torbole | CV Torbole | |
194249 | 07.04.2019 | Zonale Laser - Malcesine | L47-2iz | Malcesine | FV Malcesine | |
194250 | 24.03.2019 | Zonale Laser | L47-7iz | Campione, Garda, ITA | Campione Univela | |
191621 | 14.09.2019 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
191602 | 27.04.2019 | Zlatá plachta Barbory 49. ročník | Evr-3C,L47-2,Lar-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191220 | 28.09.2019 | Zhasnutý kahan | Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
192006 | 06.07.2019 | Závod mladých nadějí | Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
191217 | 07.09.2019 | Záplavsky závan | Fin-3V,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
192104 | 27.04.2019 | YYEETTYY Regata
závod zrušen pro neúčast závodníků |
Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
194173 | 12.08.2019 | Youth Match Racing World Championship | MR-24ms | Yekaterinburg | World Sailing | |
194078 | 08.06.2019 | YES - Young Europeans Sailing 2019 | Las-8iz,Lar-10iz,L47-10iz | Kiel, Německo | KIELER YACHT CLUB | |
192413 | 20.07.2019 | Yacht-tenis regata | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
194211 | 10.04.2019 | XXIII. Easter Regatta | Orc-4iz | Hvar | JK "ANA" , Bakar under the jurisdiction of Croatian Sailing | |
194136 | 13.04.2019 | XXI Europe Meeting: a Torbole Europe Meeting 2019 | Evr-10iz | Garda Trentino | Garda Trentino | |
194042 | 27.02.2019 | XIV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK | Rsx | Cadiz, Spain | Federación Andaluza de Vela | |
194067 | 27.02.2019 | XIV Andalusian Olympic Week | Rsx,Las,Bic | Puerto Sherry | FAV | |
194278 | 27.02.2019 | XIV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK | RS:X-W | Cadiz, Spain | ESP - Spain | |
194016 | 13.07.2019 | Worlds Youth | 420-10iz | Gdynia | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194147 | 25.08.2019 | World Championship A-Class 2019 | OT-36ms | Weymouth | British A-Class Association | |
194015 | 06.07.2019 | World Championship | Q-24ms | Antigua | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
194271 | 27.01.2019 | World Cup Miami | Fin | miami, USA | miami, USA | |
194274 | 26.08.2019 | World Cup Enoshima | Fin | Enoshima, JPN | Enoshima, JPN | |
194091 | 15.06.2019 | WIRO INTERCUP 2019 | Q-8iz | Ostsee, westlich vom Seekanal vor Warnemünde | Warnemünder Segel-Club e.V. (WSC) | |
191127 | 15.06.2019 | Windypoint regata
ve spolupráci s JK Černá |
Rs7-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
194258 | 23.07.2019 | Windsurfer World Championship 2019- slalom | OT-36ms | Torbole, ITA | Circolo Surf Torbole | |
194257 | 23.07.2019 | Windsurfer World Championship 2019- long distance | OT-36ms | Torbole, ITA | Circolo Surf Torbole | |
194256 | 23.07.2019 | Windsurfer World Championship 2019- course racing | OT-36ms | Torbole, ITA | Circolo Surf Torbole | |
194170 | 14.09.2019 | Weinlese Regatta | Fin-7iz | Neusiedlersee (Neusiedel am See) Rakousko | UYC Neusiedlersee | |
194108 | 06.07.2019 | Warnemünder Woche 2019 | RsA-7mm | Warnemünder | GER - Germany | |
194167 | 27.04.2019 | Wannsee Cup - RL 1,05 | Fin-7iz | Wansse | Club Seglerhaus am Wannsee | |
194241 | 27.04.2019 | Wannsee Cup - RL 1,05 | Fin-4iz | Club Seglerhaus am Wannsee | Club Seglerhaus am Wannsee | |
191147 | 05.10.2019 | Vytrvalostní závod | Kaj-3V,Kaj-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
192167 | 22.06.2019 | Voltax regata | Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
194225 | 28.09.2019 | Voiles des Saint-Tropez | Nj-4iz | Saint-Troper, Francie | Societe Nautique de Saint-Tropez | |
192151 | 07.09.2019 | Vítr z vinohradů | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194093 | 30.03.2019 | VI Puchar Mariny Tarnobrzeg - Memoriał im. Andrzej | Q-4iz | Tarnobrzeg | JK Kotwica Tarnobrzeg | |
194097 | 30.03.2019 | VI Puchar Mariny Tarnobrzeg - Memoriał im. Andrzej | Q-4iz | Tarnobrzeg | JK Kotwica Tarnobrzeg | |
191219 | 21.09.2019 | Veteránská regata | Evr-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
192410 | 21.06.2019 | Veteran CUP Finn | Fin-3R | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
192127 | 22.06.2019 | Veterán Cup | Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
192111 | 11.05.2019 | Věstonická Venuše - Czech supercup | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194232 | 19.10.2019 | Venice Hospitality Challenge Maxi 2019 | Nj-8iz | Venezia | Venice CV | |
192115 | 25.05.2019 | Velká cena YC Dyje | 29r-7P,L47-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194129 | 09.08.2019 | Veľká cena Slovenska 2019 | Fin-4iz,Q-8iz,Rac-4iz, | Oravská priehrada,Slovakia | Yacht club Martin | |
192116 | 25.05.2019 | Velká cena Q | Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191150 | 26.10.2019 | Velká cena Prahy MČR TR | Tmr-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192404 | 25.05.2019 | Velká cena Ostravy
závod se neodjel pro bezvětří |
Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
191310 | 22.06.2019 | Velká cena kajutových plachetnic
Kaj - VPOZ, Součást Lipenského poháru |
Kaj-8vc,Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
194059 | 10.02.2019 | Velká cena DN | DN-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
194043 | 07.04.2019 | Velikonoční regata | Bavaria 46 | Chorvatsko (Hramina - Dubrovnik - Hramina) | Akita Yacht | |
192125 | 22.06.2019 | Veletržní regata | Lar-7P,RsV-7P,Evr-3M,Q-3M,RsT-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
194106 | 02.07.2019 | Vector Sails Cup - Lotos Nord CUP Gdańsk 2019 | Q-8iz | Gdańsk - Górki Zachodnie | AZS Galion / YC Gdańsk | |
194058 | 07.02.2019 | Valenciana Olympic Week | L47,Lar,Las | Torrevieja, Španělsko | Real Club Nautico Torrevieja | |
191321 | 24.08.2019 | Uniqa cup | Evr-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
194149 | 17.08.2019 | UK National Championship A-Class 2019 | OT-12mm | Weymouth | British A-Class Association | |
192210 | 14.09.2019 | Tvarůžková regata | Bic-3M,Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
194194 | 31.08.2019 | Trucregata | Kaj-1 | Slapská přehrada | Yacht. s.r.o. | |
194130 | 06.08.2019 | TROFEO SIMONE LOMBARDI | Q-10iz | Malcesine,Lago di Garda, Italy | Fraglia della Vela di Malcesine | |
194243 | 22.09.2019 | Trofeo Paola | Lar-2iz | Riva del Garda, Itálie | Fraglia Vela Riva | |
194252 | 24.02.2019 | Trofeo Mario Vignolo | Lar-4iz | Pescheria del Garda | 9909 - ita - italy | |
194195 | 25.05.2019 | Trofeo Bosatta - Eurocup RS500 Colico | Rs5-4iz | Lake Como Italy | PerSport ssd | |
194216 | 03.10.2019 | Triple Match Trophy | T24-10iz | Baldeneysee, Essen, Německo | WSB 1919 e.V. | |
191201 | 06.04.2019 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
194124 | 08.07.2019 | Techno slalom cup 2019 U17 | Bis | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
194125 | 08.07.2019 | Techno slalom cup 2019 U15 | Bis | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
191213 | 10.08.2019 | TEAM RACE | TR-7P | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
194056 | 29.03.2019 | Tappa Coppa Italia Techno293 - U17 | Bic | Marsala, Itálie | Circolo Canottieri Marsala | |
191214 | 18.07.2019 | Táborová regata (uzavřený závod)
změna termínu |
420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191511 | 14.09.2019 | Švestková regata | L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
191216 | 07.09.2019 | Štít města Poděbrad | Pir-3C,420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191405 | 01.06.2019 | Štít města Plzně | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191904 | 10.08.2019 | Štít města Pardubic | 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
191608 | 08.06.2019 | Štít města Litoměřic | Evr-2,Kaj-2,470-1 | Labe - Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
199904 | 08.12.2019 | Školení pravidel pro závodníky a rozhodčí WS | R1,J1 | Brněnská přehrada | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
199901 | 02.03.2019 | Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 | R1,J1,U1 | Třemošice | Komise vrcholového sportu | |
199902 | 13.04.2019 | Školení klubových rozhodčích - KLU1801 | R3 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
192005 | 29.06.2019 | Šilhánkův memoriál | Evr-7P,Lar-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
194210 | 02.05.2019 | Šibenik ORC Cup Pre – Worlds 2019 | Orc-4iz | Šibenik | SC “Val” Šibenik under the authority of Croatian ORC | |
194066 | 27.01.2019 | SWC Miami 2019 | Rsx-16iz | Miami, USA | US Sailing | |
194160 | 14.09.2019 | Supercup Slovensko | Rac-8iz,Bic-7iz | Domaša | ATU Košice | |
194081 | 08.06.2019 | Supercup Hungary | Bic-8iz | Balaton | HWA | |
194082 | 08.06.2019 | Supercup Hungary | Rac-8iz | Balaton | HWA | |
194031 | 17.10.2019 | SUI Fireball Nationals | Fb-12mm | Beinwil am see, jezero Hallwilersee | Český Fireball, z.s. | |
191503 | 25.05.2019 | Stříbrná plachetnice | Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Las-3C,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
191210 | 24.06.2019 | Středočeský krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
194047 | 21.04.2019 | Stratos Challenge cup | Match racing - Laser Stratos | Medulin | Clivo sailing club, Croatia | |
194155 | 08.09.2019 | Stavební regatta 2019 | Nj-1 | Biograd na Moru, Chorvatsko | Yachting Holidays s.r.o. | |
197015 | 07.09.2019 | Stauseepokal
Fb-7P přesun ze zrušeného závodu 19-1327 |
Fb-7P,Cad-3C | Bautzen | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
192117 | 25.05.2019 | Starobrno Cup | Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
191722 | 26.10.2019 | STAR finále
změna termínu |
Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
194214 | 02.09.2019 | STAR EASTERN HEMISPHERE CHAMPIONSHIP | Sta-10me | Attersee | UYC Attersee | |
194270 | 06.12.2019 | St. Nicholas regata 2019 | L47-10iz,Lar-10iz,Las-10iz,Q-10iz | Pula, Chorvatsko | JK Vega Pula | |
192105 | 27.04.2019 | Spring Cup | Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194003 | 18.04.2019 | Spring Cup | 420-10iz | Izola | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
199991 | 31.12.2019 | Sportovní plavby 2019 | Kaj-1 | . | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
199953 | 12.08.2019 | Soustředění YC Brno | HZS | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
199951 | 15.06.2019 | Soustředění ČYK Zadar 15.-23. 6. | HZS | Jaderské moře - Zadar | Český Yacht Klub | |
199952 | 10.08.2019 | Soustředění ČYK Lipno 10.-20. 8. | HZS | Lipno - Černá v Pošumaví | Český Yacht Klub | |
194032 | 30.08.2019 | Slovenian Fireball Nationals | Fb-12mm | Portorož, Slovinsko | Český Fireball, z.s. | |
191337 | 07.08.2019 | Slavoj cup II.
nově vložený závod |
Pir-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
191301 | 20.04.2019 | Slavoj cup | Pir-3C,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
191720 | 28.09.2019 | Skiregata - 44. ročník | Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
194051 | 27.04.2019 | Silberreiher Regatta 2019 | Fd-7iz | Neusiedlersee | Union Yacht Club Neusiedlersee | |
194202 | 29.06.2019 | silberernes beil | Pir-7iz | Gustrow | WVG1928 | |
194083 | 14.06.2019 | Sigma 33 Class Championship 2019 | Nj-4iz | Dartmouth, Anglie | Royal Dart Yacht Club | |
192171 | 07.09.2019 | Showman Trophy
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191509 | 10.08.2019 | Senior Cup | CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
191513 | 15.06.2019 | Sdružený Krajský přebor Optimistu 14+15 | Q-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
191708 | 18.05.2019 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Q-4K,Lar-3C,Lar-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
191502 | 18.05.2019 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191507 | 20.07.2019 | Sdružený krajský přebor | CaO-3R,Rac-3C,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
194226 | 26.09.2019 | Sailstore.hu 29er Eurocup | 29r-8iz | Balatonfüred | Balatonfüredi Yacht Club | |
194040 | 05.04.2019 | Rybnickie Regaty Żeglarskie | Q,Las | Rybnik - Polsko | TS Kuznia Rybnik | |
194265 | 22.09.2019 | RS:X World Championships | Rsx-36ms | Torbole, Itálie | Circolo Club Torbole | |
194263 | 29.03.2019 | RS:X Princesna Sofía Iberostar | Rsx-14iz | Palma de Mallorca, Španělsko | CN S Areal | |
194268 | 20.05.2019 | RS:X Medemblik Regatta | Rsx-14iz | Medemblik, Holandsko | Medemblik | |
194267 | 07.04.2019 | RS:X European Championships | Rsx-24me | Palma de Mallorca, Španělsko | CN S Arenal | |
194118 | 20.07.2019 | RS Feva World Championships ITA 2019 | RsF-24ms | Follonica - Italy | RS Feva Class Association | |
194074 | 30.05.2019 | RS Feva European Championship 2019 | RS Feva | Du Havre | Sport nautique et plaisance Du Havre/ Fr | |
194102 | 04.07.2019 | RS Feva Eurocup Hungary 2019 | RsF-4iz | Maďarsko, Balaton | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) | |
194109 | 29.06.2019 | RS Aero International Regatta | RsA-4iz | Lago di Maggiore | RS Sailing Italia | |
194207 | 19.08.2019 | RS Aero European Championship | RsA-24me | Malcesine - Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
194084 | 14.05.2019 | ROLEX CAPRI SAILING WEEK | Orc-8iz | Capri, Itálie | YC Italiano, Circolo del Remo e della Vela Italia, YC Capri | |
197014 | 17.08.2019 | ROFI POKAL | Fin-7P | Attersee - Rakousko | "ALT FINN z.s." | |
192148 | 31.08.2019 | Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
194180 | 03.03.2019 | Regata Zonale 29er | 29r-10iz | Anzio, Itálie | Eastbay Yachting club Anzio | |
191616 | 17.08.2019 | Regata Petra Zouhara | Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191609 | 15.06.2019 | Regata Lovosice
závod zrušen |
Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
191141 | 07.09.2019 | Regata Laguna | Kaj-1 | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
194085 | 10.05.2019 | Regata dei Tre Golfi | Orc-10iz | Neapol, Capri, Itálie | YC Italiano, Circolo del Remo e della Vela Italia, YC Capri | |
191204 | 04.05.2019 | Regata Neumann Institut | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
194273 | 15.08.2019 | Ready steady Tokyo | Fin | Enoshima, JPN | Enoshima | |
194095 | 11.05.2019 | Puchar PZŽ 2019 | OT-4iz | Krynicq Morska | PZŽ | |
194187 | 29.06.2019 | Puchar Leonida Teligi | Cad-7iz | Myślibórz | MKS Szkuner Mysliborz | |
194053 | 02.05.2019 | Puchar K.S. Zatoka Puck | Q | Puck | KS Zatoka Puck | |
194064 | 16.05.2019 | Puchar Dziwnowa | Q-10iz | Dziwnow | Klub Sportów Wodnych | |
194189 | 13.04.2019 | Puchar Burmistrza Mysliborza | Cad-7iz | Myślibórz | MKS Szkuner Mysliborz | |
194101 | 06.07.2019 | Puchar Burmistrza Chojnic | Q-7iz | Charzykowy | LKS Charzykowy | |
191106 | 16.03.2019 | PTT Act. VI.
Závod zrušen bez náhrady |
TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191105 | 15.03.2019 | PTT Act. V. | TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191104 | 17.02.2019 | PTT Act. IV.
Závod zrušen bez náhrady. |
TR-3R | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191103 | 16.02.2019 | PTT Act. III. | TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191102 | 27.01.2019 | PTT Act. II.
Závod zrušen bez náhrady. |
TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191101 | 26.01.2019 | PTT Act. I. | TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191211 | 26.06.2019 | Přebor ČOS - dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
194041 | 13.04.2019 | Proljetni kup Galeba | Q,Lar,L47 | Kostrena | JK Galeb Kostrena | |
191148 | 12.10.2019 | Primátorský štít | Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
192160 | 25.09.2019 | Prígl Rejs 2019 XXII
závod se neuskutečnil pro nedostatek větru |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192155 | 18.09.2019 | Prígl Rejs 2019 XXI
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192153 | 11.09.2019 | Prígl Rejs 2019 XX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192147 | 28.08.2019 | Prígl Rejs 2019 XVIII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192143 | 21.08.2019 | Prígl Rejs 2019 XVII
neodjeto - absence rozhodčích |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192139 | 14.08.2019 | Prígl Rejs 2019 XVI | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192138 | 07.08.2019 | Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192149 | 04.09.2019 | Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192137 | 31.07.2019 | Prígl Rejs 2019 XIV | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192135 | 24.07.2019 | Prígl Rejs 2019 XIII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192134 | 17.07.2019 | Prígl Rejs 2019 XII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192130 | 10.07.2019 | Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192124 | 19.06.2019 | Prígl Rejs 2019 VIII | OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192122 | 12.06.2019 | Prígl Rejs 2019 VII
závod zrušen, bez účasti závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192120 | 05.06.2019 | Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192119 | 29.05.2019 | Prígl Rejs 2019 V
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192129 | 26.06.2019 | Prígl Rejs 2019 IX
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192114 | 22.05.2019 | Prígl Rejs 2019 IV
neodjeto - absence rozhodčích |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192113 | 15.05.2019 | Prígl Rejs 2019 III
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192108 | 08.05.2019 | Prígl Rejs 2019 II
závod z technických důvodů zrušen |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192106 | 01.05.2019 | Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
194020 | 21.08.2019 | Pre-Worlds and North American Championship | Fb-12mm | Montreal, Canada | Český Fireball, z.s. | |
191122 | 29.05.2019 | Pražský točák 9
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191121 | 22.05.2019 | Pražský točák 8
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191119 | 15.05.2019 | Pražský točák 7
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191118 | 08.05.2019 | Pražský točák 6
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191117 | 01.05.2019 | Pražský točák 5
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191115 | 24.04.2019 | Pražský točák 4
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191112 | 17.04.2019 | Pražský točák 3
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191145 | 25.09.2019 | Pražský točák 26
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191143 | 18.09.2019 | Pražský točák 25
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191142 | 11.09.2019 | Pražský točák 24
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191140 | 04.09.2019 | Pražský točák 23
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191139 | 28.08.2019 | Pražský točák 22
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191138 | 21.08.2019 | Pražský točák 21
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191137 | 14.08.2019 | Pražský točák 20
závod zrušen - bez závodníků |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191110 | 10.04.2019 | Pražský točák 2
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191136 | 07.08.2019 | Pražský točák 19
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191135 | 31.07.2019 | Pražský točák 18
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191134 | 24.07.2019 | Pražský točák 17
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191133 | 17.07.2019 | Pražský točák 16
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191131 | 10.07.2019 | Pražský točák 15
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191130 | 03.07.2019 | Pražský točák 14
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191129 | 26.06.2019 | Pražský točák 13
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191128 | 19.06.2019 | Pražský točák 12
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191125 | 12.06.2019 | Pražský točák 11
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191124 | 05.06.2019 | Pražský točák 10
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191108 | 03.04.2019 | Pražský točák 1
VPOZ |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192207 | 31.08.2019 | Prázdninový závod | Q-4K,Q-3M | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
191908 | 31.08.2019 | Prázdninová regata | Q-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
191132 | 12.07.2019 | Prague SailOpen | MR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191506 | 06.07.2019 | Porcelán cup | Las-3C,Q-2,Fin-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191207 | 25.05.2019 | Pohár YC Kladno | Fin-3C,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
192003 | 15.06.2019 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
192146 | 24.08.2019 | Pohár Vranova | Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
194190 | 12.10.2019 | Pohár Slovana | Fin-7iz | Senec | SVK-Slovak Republic | |
191807 | 24.08.2019 | Pohár Rozkoše | Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
192002 | 01.06.2019 | Pohár o Velké Dářko | Fin-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
191701 | 30.03.2019 | Pohár Noprosu | Fin-3C,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
191221 | 05.10.2019 | Pohár města Neratovic | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
192303 | 16.11.2019 | Pohár města Kroměříže | L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
191803 | 18.05.2019 | Pohár města Česká Skalice | Fin-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
194035 | 27.01.2019 | Pohár Máchova Jezera | DN | Máchovo jezero | ALT Lední jachty | |
191218 | 14.09.2019 | Pohár krále Jiřího | Q-3C | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
192163 | 02.10.2019 | Pohár JMK IV | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
192128 | 14.08.2019 | Pohár JMK III
přesunutý závod, který se v původním červnovém termínu neodjel z povětrnostních důvodů |
Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
192112 | 15.05.2019 | Pohár JMK II | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
192102 | 17.04.2019 | Pohár JMK I | Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
191307 | 15.06.2019 | Pohár Hluboké | Cad-7P,Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
191703 | 13.04.2019 | Pohár Haas+Sohn | Fin-7P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
191202 | 13.04.2019 | Pohár Bohemia | 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
194060 | 09.02.2019 | Pohár 311. perutě | DN-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191222 | 12.10.2019 | Pohár 157 let Sokola | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
191205 | 05.05.2019 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
192208 | 07.09.2019 | Podzimní sokolská regata | Vau-7P,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
191624 | 05.10.2019 | Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník | Evr-3C,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
194182 | 26.09.2019 | Pirat Staatsmeisterschaft WYC Pirat | Pir-12mm | Alten Donau, Vídeň, Rakousko | WYC | |
194132 | 03.08.2019 | Pirat Rosenwindpokal | Pir-4iz | Attersee | SVW-YS | |
194158 | 08.05.2019 | PALMAVELA | Orc-8iz | Mallorca | RCNP | |
191123 | 18.05.2019 | OYC Prague Regatta 2019 | RsT-7P,RsA-1,RsV-1 | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
194050 | 27.04.2019 | Otwarte Mistrzostwa LOK 2019 | Q-4iz,Q-8iz | Dzierzno Male | JK LOK Garland Gliwice | |
194188 | 27.04.2019 | Ostseecup | Cad-7iz | Warnemunde | MYCR | |
194206 | 24.08.2019 | ORC SPORTBOAT EUROPEAN CHAMPIONSHIP | Orc-24me | Portorož | Jadralni klub Ljubljana | |
194137 | 02.08.2019 | ORA CUP ORA - Cadeti | Q-10iz | Garda | Circolo Vela Arco | |
194127 | 02.08.2019 | Ora Cup Ora | Q-10iz | Garda | Circolo Vela Arco | |
191705 | 20.04.2019 | Optimistický Mácháč | L47-4K,420-3C,L47-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
191404 | 11.05.2019 | Optimistický Bolevák | RsF-2,Q-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
194111 | 06.07.2019 | Optimist World Champions | Q-24ms | Antigua Yacht Club | International Optimist Dinghy Association | |
194193 | 14.09.2019 | Open Dutch Championship RS500 and AERO 2019 | Rs5-12mm | Aquavitesse | ZCK | |
194092 | 23.05.2019 | ONE OCEAN SCL - Qualifier 2, Porto Cervo | Lig-10iz | Porto Cervo Italy | YACHT CLUB COSTA SMERALDA, Porto Cervo | |
194114 | 28.06.2019 | One Hour Classic - FW-foil | Fun-7iz | Lago di Garda | Circolosurftorbole | |
194112 | 28.06.2019 | One Hour Classic | Fus-10iz, Fun-10iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
192145 | 24.08.2019 | Omniplast Cup | RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192416 | 17.08.2019 | Olešná regata - mem. Václava Klementa
Fin-3M přesun ze závodu 19-2408 |
Fb-4K,Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
194235 | 20.09.2019 | Oktoberfestregatta | Sta-10iz | Ammersee | Herrschinger-Segelclub e.V. | |
191805 | 15.06.2019 | Odysseův pohár II.
VPOZ |
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
191804 | 14.06.2019 | Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
192423 | 06.04.2019 | Odemykání vody
závod neodjet pro bezvětří |
Q-2, Lar-2, Evr-2,Fin-2,OT-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
194269 | 25.11.2019 | Oceania championship | 49r-24me | Auckland, Nový Zéland | Auckland, Nový Zéland | |
194120 | 20.07.2019 | Oberland-Pütz | Fin-10iz | Starnberger See | Segelverein Oberland Seeshaupt e.V. | |
191114 | 04.05.2019 | O vorařskou houžev VPOZ
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191601 | 06.04.2019 | O Pohár YachtClubu Štětí | Q-2 | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
191153 | 10.11.2019 | O pohár předsedy | TrQ-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
194131 | 03.08.2019 | O pohár primátora L.Mikuláš (ČTK 257) | Vau,Q | Liptovská Mara | TJ Fatran Liptovský Mikuláš | |
191721 | 05.10.2019 | O pohár pivovaru Kocour | Fin-3C,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
191625 | 12.10.2019 | O pohár města Štětí | L47-2,Lar-2,Q-2 | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
191508 | 27.07.2019 | O Pohár Karlovarského Kraje | Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191903 | 15.06.2019 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
192211 | 19.10.2019 | O kuře na rožni
Koef. Q-2 je přesun ze závodu 19-2208 |
Fin-2,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
191335 | 29.06.2019 | O krále Šumavy II. | 29r-7P,420-7P,Rs5-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191312 | 29.06.2019 | O krále Šumavy | Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
192301 | 13.04.2019 | O hanáckó klobáso | Lar-4K,Lar-3M,Evr-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
191626 | 13.10.2019 | O Excalibur krále Arthura | L47-2,Lar-2,Q-1 | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
194153 | 15.06.2019 | Nordwasser Pokal 2019 | Q-10iz | Rostock - Unterwarnow | Rostocker Segelverein Citybootshafen e.V. | |
194279 | 07.12.2019 | Nicholas Regattas | Pir | Postupim Berlin | GER - Germany | |
191907 | 29.06.2019 | Neptunova regata | Q-1 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
191113 | 19.04.2019 | Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4. |
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191617 | 17.08.2019 | Nechranická buchta | Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-2,Bic-2 | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
192152 | 08.09.2019 | Nedělní Rejs V.
neodjeto - nedostatek přihlášených závodníků |
RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192142 | 18.08.2019 | Nedělní Rejs IV. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192136 | 28.07.2019 | Nedělní Rejs III. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192133 | 14.07.2019 | Nedělní Rejs II. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
192118 | 26.05.2019 | Nedělní Rejs | RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
194201 | 12.10.2019 | Nebelbeil | Pir-4iz | Gustrow | WVG1928 | |
194135 | 29.07.2019 | Nations Cup& World Championship 2019 | Evr-36ms | Sant Andreu de Llavaneres waters (Barcelona)Spain | Club Nàutic El Balís | |
194264 | 06.07.2019 | Nations CUP 2019 | Rac-10iz | Warnemünder Woche | WW GER | |
197012 | 05.08.2019 | MS+MČR RS500 | Rs5-36ms,Rs5-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
194001 | 04.01.2019 | MS TORNADO | Tor-36ms | Takapuna | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
194030 | 14.10.2019 | MS Open | T24-36ms | Genoa, Itálie | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194002 | 13.02.2019 | MS FD | Fd-36ms | NLZ | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
194014 | 01.07.2019 | MS Disabled | T24-36ms | Cadiz, Španělsko | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194019 | 28.07.2019 | MS Cadet 2019 | Cad-24ms | Krynica Morska | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
194222 | 26.10.2019 | MS BIC TECHNO 2019 U17 chlapci | Bic-24ms | El Puerto de Santa Maria - Cadiz | Club Náutico Puerto Sherry | |
194218 | 26.10.2019 | MS BIC TECHNO 2019 U17 dívky | Bic-24ms | El Puerto de Santa Maria - Cadiz | Club Náutico Puerto Sherry | |
194221 | 26.10.2019 | MS BIC TECHNO 2019 U15 chlapci | Bic-24ms | El Puerto de Santa Maria - Cadiz | Club Náutico Puerto Sherry | |
194220 | 26.10.2019 | MS BIC TECHNO 2019 U15 dívky | Bic-24ms | El Puerto de Santa Maria - Cadiz | Club Náutico Puerto Sherry | |
194234 | 05.10.2019 | Mrdulja Regata 2019 | Orc-10iz | Split | YC Labud | |
192168 | 13.07.2019 | Moravia Cup | Sta-4K | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
192205 | 20.07.2019 | Mohelnická regata | Evr-3M,Lar-3M,Evr-2,Q-2 | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
191314 | 20.07.2019 | Modrý stuha Lipna 54.ročník
Kaj - VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
192121 | 08.06.2019 | Modrý hrozen | 420-7P,Q-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191905 | 17.08.2019 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
191716 | 07.09.2019 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191212 | 03.08.2019 | Modrá stuha YC Kladno | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
191149 | 19.10.2019 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191504 | 08.06.2019 | Modrá stuha Regentu | Bic-2,Fin-2,420-1,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
191309 | 22.06.2019 | Modrá stuha Pojišťovny | Pir-7P, Q-2, E-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
192206 | 27.07.2019 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
191623 | 05.10.2019 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
191510 | 24.08.2019 | Modrá stuha Jesenice | Evr-1,Fin-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191407 | 05.07.2019 | Modrá stuha Hracholusek | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
191409 | 27.07.2019 | Modrá Stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
191320 | 17.08.2019 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-2, Q-2, E-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
192415 | 31.08.2019 | Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu |
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
191411 | 17.08.2019 | Modrá stuha Boleváku | Q-2,RsF-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191302 | 27.04.2019 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-7P,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
192165 | 20.10.2019 | Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ |
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191619 | 06.09.2019 | MMČR Eurocup
závod se neodjel - bezvětří |
Fd-12mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
191313 | 04.07.2019 | MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019 |
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191808 | 29.08.2019 | MMČR Bic, Rac | Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
191505 | 04.07.2019 | MMČR | Pir-12mr | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
194148 | 27.08.2019 | MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT | Q-12mm | Neusiedler See, Austria | Burgenländischer Yacht-Club | |
194023 | 30.08.2019 | MM Polska | Fd-12mm,Fd-7P | Glebinów | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
194022 | 29.08.2019 | MM Maďarska | 420-12mm | Balaton | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
192408 | 15.06.2019 | Mladý vítr | Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
194113 | 26.07.2019 | Mistrzostwa PSKO do lat 9 | Q-12mm | Tarnobrzeg | JK Kotwica Tarnobrzeg | |
194186 | 25.07.2019 | Mistrzostwa PSKC | Cad-12mm | Krynica Morska | Polskie Stowarzyszenie Klasy Cadet | |
192302 | 15.06.2019 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Q-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
194018 | 26.07.2019 | Mistrovství V. Británie | T24-12mm | Oakham | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194116 | 27.07.2019 | Mistrovství Tyrolska | T24-7iz | Achensee | SCTWV | |
194219 | 26.10.2019 | Mistrovství světa Laser U21 | Las-36ms,Lar-36ms | Split, Chorvatsko | J.K. MORNAR | |
194133 | 02.08.2019 | Mistrovství Rakouska Tornado 2019 | Tor-12mm | Achensee - Rakousko | SCTWV Achensee | |
194009 | 07.06.2019 | Mistrovství Rakouska | T24-12mm | Woerthersee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194126 | 09.08.2019 | Mistrovství Polska A Class 2019 | OT-12mm | Sopot | UKS Navigo | |
194038 | 01.01.2019 | Mistrovství Nového Zélandu Tornado 2019 | Tor-12mm | Takapuna | takapuna Boating Club | |
194034 | 30.10.2019 | Mistrovství Německa | T24-12mm | Baldeneysee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194162 | 19.09.2019 | Mistrovství Maďarska - FINN-DINGI MAGYAR BAJNOKSÁG | Fin-12mm | Balaton | BYC Alsóörs | |
194244 | 28.08.2019 | Mistrovství Itálie Youth Laser Radial | Lar-12mm | Calabria, ITA | ITA | |
194045 | 20.04.2019 | Mistrovství Itálie - Vele di Pasqua 2019 | Tor-12mm | Cesenatico - Italy | Congrega Velisti | |
194004 | 11.05.2019 | Mistrovství Itálie | T24-12mm | Jesolo | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194080 | 10.05.2019 | Mistrovství Itálie | T24-12mm | Jesolo | Uguali nel Vento Onlus | |
194025 | 13.09.2019 | Mistrovství Holandska | T24-12mm | Amsterdam | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194024 | 30.08.2019 | Mistrovství Francie | T24-12mm | Paris | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194065 | 07.04.2019 | Mistrovství Evropy RS:X | Rsx-24me | Palma de Mallorca | Arenal | |
197023 | 13.05.2019 | Mistrovství Evropy Raceboard - ŽENY | Rac-24me | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197004 | 13.05.2019 | Mistrovství Evropy Raceboard | Rac-24me | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
194200 | 14.09.2019 | mistrovství evropy pirat | Pir-24me | Bayramoglu | Turecko | |
194154 | 20.08.2019 | MISTROVSTVÍ EVROPY LASER U21 | Lar-18me,Las-18me | Dziwnow | ILCA + Polish Yachting Association | |
194143 | 15.08.2019 | Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 chlapci | Bic-18me | Michmoret, Izrael | Michmoret Sailing Club | |
194142 | 15.08.2019 | Mistrovství Evropy Bic Techno293 U17 dívky | Bic-18me | Michmoret, Izrael | Michmoret Sailing Club | |
194140 | 15.08.2019 | Mistrovství Evropy Bic Techno293 U15 chlapci | Bic-18me | Michmoret, Izrael | Michmoret Sailing Club | |
194141 | 15.08.2019 | Mistrovství Evropy Bic Techno293 U15 dívky | Bic-18me | Michmoret, Izrael | Michmoret Sailing Club | |
192162 | 27.09.2019 | Mistrovství České republiky | Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191712 | 20.07.2019 | Mistrovství české flotily | Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
194033 | 25.10.2019 | Mistrovství Belgie | T24-12mm | Antwerpen | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194028 | 20.09.2019 | Mistrovství Bavorska | T24-12mm | Chiemsee | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
199903 | 18.08.2019 | Micro Class World Championship 2019 | OT-36ms | Liptovská Mara - SVK | SZJ+Kolotočári Sailing Club | |
194070 | 29.05.2019 | Mezinárodní mistrovství Německa | Fd-12mm | Diesen am Amersee | DSC Amersee | |
191901 | 18.05.2019 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
191109 | 06.04.2019 | Memoriál Rösslera- Ořovského | L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
192158 | 21.09.2019 | Memoriál Miloše Alexy - MČR | RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191209 | 22.06.2019 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
192110 | 11.05.2019 | Memoriál Hynka Švédy | Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
192141 | 17.08.2019 | Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191111 | 13.04.2019 | Memoriál Dr. Štěpána | Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191146 | 05.10.2019 | Memoriál A.Bürgermeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191713 | 03.08.2019 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
192164 | 05.10.2019 | Mem. Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
191706 | 27.04.2019 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191707 | 11.05.2019 | Mem. Bruno Hámy | Pir-7P,Pir-4K,L47-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
194008 | 05.06.2019 | ME TORNADO | Tor-24me | Rimini | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
194017 | 22.07.2019 | ME RS700 | Rs7-24me | Garda | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
194027 | 16.09.2019 | ME FD | Fd-24me | Balaton | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
194026 | 14.09.2019 | ME | Pir-24me | Turecko | Asociace lodní třídy Pirát, z. s. | |
191714 | 09.08.2019 | MČR Star | Sta-12mr,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
192126 | 22.06.2019 | MČR RS Feva | RsF-12mr,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
197110 | 15.07.2019 | MČR FUS | Fus-12mr, Bic-7P | Vigaň - Chorvatsko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197010 | 15.07.2019 | MČR FUN | Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P,Bic-3R | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
191330 | 27.09.2019 | MČR 420 | 420-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
192144 | 22.08.2019 | MČR - Optimist | Q-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191152 | 08.11.2019 | MČR - O krále Prahy | TrQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192154 | 13.09.2019 | MČR - Moravia Skiff Regata
Rs5, RsA, RsV, 29r, pouze dvoudenní (14.-15.9.) |
Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191323 | 30.08.2019 | MČR - Lipno regata II. | 29r-12mr,Rs7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191322 | 30.08.2019 | MČR - Lipno regata I. | Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191311 | 22.06.2019 | MČR - Catamaran Open Cup | CaO-12mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
192161 | 26.09.2019 | MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019 - koef. Fd-12mr, přesun ze závodu 19-1619 |
Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191328 | 13.09.2019 | MČR | Tor-12mr,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
192004 | 28.06.2019 | MČR | Vau-12mr,Vau-6ip | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
192156 | 20.09.2019 | MČR | Fin-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191326 | 07.09.2019 | McDONALD'S CUP 2019
přesun koef. Q-12mr ze závodu 19-2144 |
Q-12mr,420-7P,Q-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
194238 | 30.08.2019 | Maxi Worlds Porto Cervo World championship | Nj-36ms | Porto Cervo | Club nautico Porto Cervo | |
194171 | 07.03.2019 | Mallorca sailing center regatta | Las-8iz,Lar-8iz | Mallorca | UYC Neusiedlersee | |
194171 | 07.03.2019 | Mallorca sailing center regatta | Las-8iz,Lar-8iz | Mallorca | UYC Neusiedlersee | |
194171 | 07.03.2019 | Mallorca sailing center regatta | Las-8iz,Lar-8iz | Mallorca | UYC Neusiedlersee | |
192202 | 11.05.2019 | Májový závod | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
192001 | 18.05.2019 | Májový pohár | Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
192123 | 25.05.2019 | MÁJOVÁ PŘEHÁŇKA
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191711 | 13.07.2019 | MAIER Star Cup | Sta-7P,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191709 | 25.05.2019 | Mácháčský zápich | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191718 | 21.09.2019 | Mácháčské finále | RsF-7P,Bic-2,Rac-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
192107 | 03.05.2019 | M.B Keramika Pálavská regata | Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
191501 | 27.04.2019 | Lucky regata | CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1, | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
194224 | 03.06.2019 | Loro Piana Superyacht Regatta | OT-1iz | Porto Cervo, Itálie | Yacht Club Costa Smeralda | |
194123 | 10.07.2019 | Long Distance Techno293 2019 | Bic | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
191333 | 15.06.2019 | Lipno Marathon - Kajutové lodě
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
191308 | 15.06.2019 | Lipno Marathon | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Yachtclub Lipno | |
191318 | 10.08.2019 | Lipenský vítr | KAJ-1VPOZ | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191717 | 14.09.2019 | Lighthouse Cup | Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
191410 | 10.08.2019 | Letní závod | Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191408 | 13.07.2019 | Letní Hracholusky | Evr-1,Fin-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
191316 | 27.07.2019 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
191327 | 07.09.2019 | Last Summer Day
závod zrušen |
Fb-7P | Lipno - Kovářov | Český Fireball, z.s. | |
194055 | 17.04.2019 | Laser Youth Easter Meeting | L47,Lar | Malcesine, Italy | Circolo Vela Malcesine | |
194174 | 04.07.2019 | Laser Senior World Championship 2019 | Las-36ms | Sakaiminato, Japonsko | Sakaiminato, Japonsko | |
194175 | 20.05.2019 | Laser Senior European Championship 2019 | Las-24me | Porto | EurILCA | |
194245 | 29.06.2019 | Laser Radial Youth European Championship | Lar-18me | Kalamaki, Athens, Greece | EURILCA | |
194251 | 08.03.2019 | Laser Italia Cup - Marina di Ragusa | Lar-10iz | Marina di Ragusa | Marina di Ragusa | |
194248 | 26.04.2019 | Laser Italia Cup - Livorno | L47-10iz | Livorno | ITA | |
194247 | 14.06.2019 | Laser Italia Cup - Civitanova Marche | Lar-10iz | Civitanova Marche | ITA | |
194253 | 15.02.2019 | Laser Italia Cup - Andora | Lar-10iz | Andora | ITA | |
194242 | 08.10.2019 | Laser Italia Cup | Lar-10iz | Napoli, Itálie | ITA | |
197013 | 15.08.2019 | Laser Grandprix | Lar-7P,Las-7P | Wolfgangsee - AUT | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
194172 | 06.09.2019 | Laser Europa cup Balaton | Lar-10iz,Las-10iz,L47-10iz | Balaton | EurILCA | |
194069 | 18.05.2019 | Laser 4.7 Europeans | L47 | Hyere, Francie | COYC Hyeres | |
194071 | 18.05.2019 | Laser 4.7 European - chlapci | L47 | Hyere, Francie | COYC Hyeres | |
194229 | 02.11.2019 | Landesmeisterschaft 2019 RS Aero, Kanu-Segel-Club | RsA-4iz | 59846 Sundern Langscheid / Sorpesee | Kanu-Segel-Club Hemer e.V. | |
191618 | 31.08.2019 | Labský pohár | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
191909 | 05.10.2019 | Krajský přebor Q | Q-4K | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
191303 | 25.05.2019 | Krajský přebor
závod zrušen |
Evr-4K,Pir-4K,Fd-3R | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
191622 | 21.09.2019 | Krajský přebor | Kaj-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
192103 | 27.04.2019 | Krajský přebor | Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
191615 | 15.08.2019 | Kontrolní závod II | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191613 | 12.08.2019 | Kontrolní závod I | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191412 | 31.08.2019 | Konec na Hrachách | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
192109 | 11.05.2019 | Kiss my RS | Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
194011 | 22.06.2019 | Kielerwoche | 420-10iz | Kiel-Schilksee | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
194090 | 22.06.2019 | Kieler Woche 1 | L47-10iz, Lar-10iz, 29r-10iz, Evr-10iz | Kiel | KIELER YACHT CLUB | |
194013 | 22.06.2019 | Kieler Woche | T24-10iz | Kiel | Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s. | |
194134 | 31.07.2019 | KALÓZ MAGYAR BAJNOKSÁG 2019 | Pir-7iz | Balatonfüred | Atomerőmű SE, és a Koloska Marina | |
191305 | 01.06.2019 | Jihočeský pohár+Krajský přebor Q | Q-4K,Q-3C,Evr-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
191331 | 05.10.2019 | Jihočeská žába | Pir-3C,Q-1 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
191329 | 21.09.2019 | Jestřábí Cup | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
191512 | 21.09.2019 | Jesenický marathon | CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
192159 | 31.08.2019 | Jedovnický kapr
změna termínu |
Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
191906 | 27.03.2019 | Jarní závod Q
závod se nekonal - bez závodníků |
Q-2 | Peroj, Chorvatsko | TJ Lanškroun - Jachting | |
192201 | 20.04.2019 | Jarní závod - mem. M. Kouřila | Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
191203 | 23.04.2019 | Jarní závod | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
191902 | 25.05.2019 | Jarní závod | Vau-7P,RsF-3C | Seč | Yachtclub Pardubice | |
192166 | 08.06.2019 | Jarní závod | Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
192406 | 01.06.2019 | Jarní závod | Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
191107 | 30.03.2019 | jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady. |
RsF-3C,RsO-3R | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192203 | 01.06.2019 | Jarní sokolská regata | Vau-4K,Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
191801 | 04.05.2019 | Jarní premiéra | 420-7P,Q-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
191802 | 11.05.2019 | Jarní fireballistická Rozkoš | Cad-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
191605 | 25.05.2019 | Jarní cena Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
197022 | 02.08.2019 | Jachtařská liga III. - Finále | Lig-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Melges 24 z.s. | |
194203 | 16.09.2019 | IT-Regatta 2019 | Nj-1 | Biograd - CRO | JK/Biograd a YFA s.ro | |
194184 | 20.09.2019 | ITA Nationals 2019 | Fb-12mm | Marina di Salivoli / Piombino ITA | Marina di Salivoli / Piombino ITA | |
194029 | 20.09.2019 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | Punta Ala, Italy | Český Fireball, z.s. | |
192414 | 02.08.2019 | Interpohár 2018 | Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip | Olešná | KSJ kraj Moravskoslezský | |
194183 | 03.10.2019 | Internationale Deutsche Jugend Meisterschaft 2019 | Cad-8mm | Ribnitz - Damgarten | Deutscher Segler-Verband e.V. | |
194161 | 21.09.2019 | Internationale Absegelregatta Berzdorfer See 2019 | OT-4iz | Berzdorfer see | Sportverein Schönau-Berzdorf | |
194159 | 13.09.2019 | International Championship of the Polish Optimist | Q-12mm | Dziwnów | PSKO | |
194179 | 27.09.2019 | INTERNATIONAL FINN CUP - 16th Trofeo Menoni | Fin-10iz | Lago di Garda | ITA-Italy | |
194076 | 11.05.2019 | Inter Puchar Zagłębia-Poland | Q-4iz | Dąbrowa Górnicza- Poland | JK Pogorii III | |
194146 | 24.08.2019 | Int. German Para Championship 2019 | T24-12mm | Geierswalder See | WSVLS | |
194181 | 29.09.2019 | IDM - Finn | Fin-12mm,Fin-12mm | Flensburger - Glücksburg | Flensburger Segel-Club e.V. | |
194191 | 05.10.2019 | Chiemsee Inselmarathon | Rac-4iz | Chiemsee | Surfclub Chiemsee | |
194103 | 03.07.2019 | Championnat de France Finn | Fin-12mm | Canet en Roussillon | Club Nautique Canet Perpignan | |
191215 | 31.08.2019 | Hurá do školy | Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
194156 | 07.09.2019 | Hungarian Champinship | Fd-12mm | Balatonföldvár | Spartacus Sailing Club | |
192402 | 18.05.2019 | Hornický kahan | Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
192421 | 28.09.2019 | Hornická regata
přesun koeficientu Q-4K ze závodu 19-2406 |
Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
191604 | 18.05.2019 | Hop Regata
Posun z 11.5.2019 |
Fd-7P,Cad-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
191415 | 13.04.2019 | Hollandia regata | RsF-3C a RsF-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
192422 | 05.10.2019 | Hlučínská regata
přesun koef. Evr-4K + Fin-3M ze závodu 19-2417 |
Evr-4K,Fin-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
197011 | 27.07.2019 | HIC Regata | RsT-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
194144 | 14.04.2019 | HEMPEL WORLD CUP SERIES GENOVA 2019-20 | 49r-16iz,Las-16iz,Lar-16iz,Fin-16iz,470-16iz | Genoa, Itálie | World Sailing | |
194079 | 02.06.2019 | Hempel World Cup Series Final 2019 | Rsx-16iz,Lar-16iz,Las-16iz,Fin-16iz,49r-16iz,470-16iz | Marseille, FRA | France federation voile | |
194099 | 29.06.2019 | Hellecat 29.-30.6.2019 | OT-4iz | Hellecat | Hellecat | |
194117 | 27.07.2019 | Hellecat 27.-28.6.2019 | OT-1iz | Holandsko | Hellecat | |
192150 | 28.09.2019 | GRAND PRIX NJ
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191336 | 15.06.2019 | Grand Prix Czech Republic Devoti One | De1-8vc | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
191715 | 31.08.2019 | Grand Prix Bohemia
závod zrušen bez náhrady z technických důvodů pořadatele |
Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191719 | 27.09.2019 | Grand Prix 2.4mR | T24-8vc | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
194196 | 31.08.2019 | Golden Finn - RL1,00 | Fin-4iz | SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV Hauptst | SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV | |
194240 | 31.08.2019 | Golden Finn - RL1,00 | Fin-4iz | Pöhlská přehrada | SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV | |
204999 | 29.08.2019 | Golden Finn - RL1,00 | Finn,FD | Pöhl | SCHP - Plachetní klub "Handwerk" Plauen eV | |
194165 | 31.08.2019 | Golden Finn | Fin-4iz | Pöhl | SCHP | |
197009 | 12.07.2019 | Gardský fičák - Euros test event
závod zrušen |
Rs7-3R | Garda | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
191324 | 31.08.2019 | Frymburský pohár | CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
194223 | 23.10.2019 | French National Championship A-Class 2019 | OT-12mm | Maubuisson | Maubuisson | |
191399 | 04.07.2019 | Foiling Thursday | OT-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
192417 | 07.09.2019 | FLEXIMONT Cup | Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
194237 | 08.06.2019 | Fiumanka regata | Orc-10iz | Rijeka | Rijeka | |
194185 | 30.08.2019 | Fireball and Flying Junior Open Slovenian Champion | Fb-8mm | Portorož/ Pyran | YK Pyran | |
192170 | 17.08.2019 | Finnlandia Cup
VPOZ |
Fin-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
194104 | 07.06.2019 | Finn World Masters | Fin-24ms | Copenhagen - Skovshoved | The Royal Danish Yacht Club | |
194166 | 23.08.2019 | Finn State Championship 2019 | Fin-4iz | Traunsse | SC Traunkirchen | |
191702 | 06.04.2019 | Finn premiera | Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
194281 | 16.12.2019 | Finn gold cup - mistrovství světa | Finn | Melbourne, AUS | AUS - Australia | |
194164 | 11.09.2019 | Finn European Masters 2019 | Fin-18me | Schwerin | Schweriner Yacht -klub | |
194272 | 18.05.2019 | Finn European championship 2019 | Fin | Athens, GRE | GRE - Greece | |
194163 | 23.08.2019 | Finn Dinghy IÖSTM | Fin-10iz | Traunsee | Segelclub Traunkirchen | |
194115 | 27.07.2019 | Finn Bayern Cup 2019 | Fin-7iz | Tegernsee | Yacht-Club Bad Wiessee e.V. | |
192424 | 07.06.2019 | Finn 24
závod od pátku 07.06.2019 19.00 hod, do soboty 08.06.2019 19:00 hod (24 hodin) |
Fin-3V | Petrův rybník - Krnov | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
191126 | 15.06.2019 | FIFE Cup | Fb-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
194138 | 16.08.2019 | FD EUROCUP - Tiroler Meisterschaft | Fd-10iz | Achensee | SCTWV | |
191116 | 27.04.2019 | Fast & Furious | Rs7-7P,OT-1 | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
194236 | 29.06.2019 | Falkensteintrophy 2019 Star | Sta-8iz | Wolfgangsee | UYCWg | |
191223 | 16.11.2019 | Evropa Cup | Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
194007 | 27.05.2019 | EUROSAF European Para Inclusion Sailing Championsh - OPEN | T24-8iz | Traunsee, Rakousko | UYC Traunsee | |
194077 | 27.05.2019 | EUROSAF European Para Inclusion Sailing Championsh | T24-24me | Traunsee | UYC Traunsee | |
191304 | 26.05.2019 | European Championship | Fb-24me | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
194012 | 22.06.2019 | European Championship | Q-18me | France, Crozon-Morgat | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
194254 | 09.05.2019 | Europa Cup Laser
Circolo vela Torbole |
L47, LaR, Las | Torbole, Itálie | ITA - Italy | |
194039 | 01.01.2019 | EUROMED REGATTA | Q | Malta | Malta Young Sailors Club | |
194169 | 27.07.2019 | Euroimmun-Dreiländer-Cup 2019 | CaO-4iz | Berzorfer See | Sportverein Schönau-Berzdorf | |
194063 | 18.05.2019 | EURO-CUP 2019 | Tor-7iz | Bodamské jezero | Yachtclub Rheindelta | |
194036 | 23.01.2019 | EuroCup 2019 | DN | Lake Sniardwy - Poland | POL - Poland | |
194209 | 18.05.2019 | ERSTE PREMIER TROPHY 2019
VPOZ |
Ela-1,Bav-1 | Biograd na Moru | CRO - Croatia, YFA | |
194046 | 13.04.2019 | EASTER REGATTA | 29er | Lago di Garda | Circolo Vela Arco | |
194157 | 13.09.2019 | Dutch A-Class Nationals 2019 | OT-12mm | Hellecat | Hellecat | |
194212 | 10.06.2019 | D-One Gold Cup | De1-36ms | Lac Du Der | Lac Du Der | |
194213 | 12.09.2019 | D-One European Championship | De1-24me | Lac Biel | YCB | |
194037 | 20.01.2019 | DN European Championship 2019 | DN | Lake Sniardwy | POL - Poland | |
194073 | 01.06.2019 | D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-C | Orc-36ms | Jaderské moře, Šibenik | Sailing Club "VAL" Šibenik | |
194072 | 01.06.2019 | D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B | Orc-36ms | Jaderské moře, Šibenik | Sailing club "VAL" Šibenik | |
194215 | 30.08.2019 | DISTRICT CHAMPIONSHIP 17TH DISTRICT | Sta-10iz | Attersee | UYC Attersee | |
194105 | 20.07.2019 | Decathlon Cup | Q-10iz | Sopron, Lake Ferto and Neusiedler See,Hungary | Club FVSZ | |
191614 | 14.08.2019 | Dálková plavba | 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
192140 | 17.08.2019 | Dálková plavba | Q-3D | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
192169 | 28.09.2019 | Dálková plavba | Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
197019 | 04.10.2019 | ČP Slalom X.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197016 | 13.09.2019 | ČP Slalom VIII. | Fus-7P,Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197008 | 21.06.2019 | ČP Slalom VII. | Fus-7P,Bis-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197007 | 14.06.2019 | ČP Slalom VI.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197006 | 07.06.2019 | ČP Slalom V. | Fus-7P,Bis-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197018 | 20.09.2019 | ČP Slalom IX.
náhradní termín |
Fus-7P,Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197005 | 24.05.2019 | ČP Slalom IV.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197003 | 26.04.2019 | ČP Slalom III.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197002 | 19.04.2019 | ČP Slalom II.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
197001 | 12.04.2019 | ČP Slalom I.
závod zrušen před termínem pro nepříznivé podmínky |
Fus-7P,Bis-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
191120 | 11.05.2019 | Česká jachtařská liga II. | Lig-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192101 | 13.04.2019 | Česká jachtařská liga I. | Lig-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191611 | 22.06.2019 | Česká brána
Labe-Roudnice n. Labem-Ústí n. Labem |
Kaj-3D,OT-1 | Labe - Roudnice | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
192204 | 29.06.2019 | Červnový závod | Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
192425 | 02.10.2019 | Cvilín Race 8 | Q-1 | Štěrkovna Hlučín | Yacht Club Krnov | |
192419 | 25.09.2019 | Cvilín race 6 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192420 | 25.09.2019 | Cvilín race 6 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192418 | 11.09.2019 | Cvilín race 5 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192409 | 19.06.2019 | Cvilín race 4 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192407 | 12.06.2019 | Cvilín race 3 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192405 | 29.05.2019 | Cvilín race 2 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
192403 | 22.05.2019 | Cvilín race 1 | Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
194044 | 18.04.2019 | CSC CUP 2019 | Q | Medulin - Croatia | Clivo Sailing Club | |
194121 | 11.07.2019 | Coppa Italia Nazionali 2019 III. U17 | Bic | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
194122 | 11.07.2019 | Coppa Italia Nazionali 2019 III. U15 | Bic | Garda, Torbole - Itálie | Circolo Surf Torbole | |
194061 | 03.05.2019 | Coppa Italia Nazionale Techno293 U17 | Bic | Řím, Itálie | Tognazzi Marine Village | |
194062 | 03.05.2019 | Coppa Italia Nazionale Techno293 U15 | Bic | Řím, Itálie | Tognazzi Marine Vilagge | |
194057 | 29.03.2019 | Coppa Italia di Windsurf 2018 - U15 | Bic | Marsala, Itálie | Circolo Canottieri Marsala | |
194068 | 19.01.2019 | Copa Andalucia | Rsx,Rac,Bic | Puerto Sherry | C.N. Sevilla | |
191144 | 21.09.2019 | CERE regata | Lar-7P,Q-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
194277 | 07.09.2019 | Centomiglia | Orc-10iz | Garda | ISF | |
191403 | 27.04.2019 | Cena Ziosu | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191607 | 01.06.2019 | Cena YCN
Na svazu pod 1203 |
Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
191334 | 08.06.2019 | Cena Šumavy II. | L47-7P,Las-7P,Evr-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191306 | 08.06.2019 | Cena Šumavy | 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191606 | 01.06.2019 | Cena Roudnice | Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
191704 | 13.04.2019 | Cena Primátora
závod ZRUŠEN |
Bic-2,Rac-2,Q-1,OT-1,Vau-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
191413 | 05.10.2019 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191406 | 29.06.2019 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
191620 | 07.09.2019 | Cena Povodí Labe - Církvice | Kaj-2,OT-1 | Labe - Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
192401 | 27.04.2019 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
191603 | 11.05.2019 | Cena Oldřichova 32. ročník+KP
POZOR změna termínu !!! |
Evr-4K,Q-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191610 | 15.06.2019 | Cena Nechranic | L47-7P,Las-7P,RsA-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
191414 | 12.10.2019 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191612 | 10.08.2019 | Cena Duchcova | Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
191402 | 20.04.2019 | Cena Atawa | Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
194006 | 25.05.2019 | CECC POL | Cad-6ip | Krynica Morska | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
194010 | 08.06.2019 | CECC GER | Cad-6ip | Geierswaldersee | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
192157 | 20.09.2019 | CECC CADET | Cad-7P,Cad-6ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194228 | 08.05.2019 | Capri Classica 2019 | OT-1iz | Capri, Itálie | CRC Italia + YC Capri | |
194176 | 11.09.2019 | CAMPIONATO ITALIANO CLASSI OLIMPICHE 2019 | Las-12mm | Gargnano, Garda | FIV | |
192132 | 13.07.2019 | Brněnská šestka (Cabin Trophy 2019)
VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191325 | 31.08.2019 | Borůvková regata | Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
194208 | 14.06.2019 | Bol d'Or Mirabaud | Kaj-10iz | Ženevské jezero | CERCLE DE LA VOILE DE LA SOCIÉTÉ NAUTIQUE DE GENÈVE COMITÉ D | |
194208 | 14.06.2019 | Bol d'Or Mirabaud | Kaj-10iz | Ženevské jezero | CERCLE DE LA VOILE DE LA SOCIÉTÉ NAUTIQUE DE GENÈVE COMITÉ D | |
191401 | 13.04.2019 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191710 | 01.06.2019 | Bohemia Cup | Pir-3C,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
192209 | 14.09.2019 | Bleděmodrá stuha Plumlova | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
191315 | 27.07.2019 | Bezdrevský maraton | Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
191317 | 03.08.2019 | Bezdrevský kapr | Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
192412 | 06.07.2019 | Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ |
Kaj-1,OT-1 | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
192411 | 06.07.2019 | Bermuda CUP
Evr-3M přesun ze závodu 19-2408 |
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2,Evr-3M | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
194052 | 03.05.2019 | Berlin Cup | T24-8iz | Müggelsee | YCBG | |
194192 | 04.10.2019 | Bavarian Masters | Rac-7iz | Chiemsee | Surfclub Chiemsee | |
194233 | 12.10.2019 | Barcolana 2019 | Orc-10iz | Trieste | YC Trieste | |
192007 | 13.07.2019 | Bambusová regata | Q-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
194075 | 26.04.2019 | Austrian Windsurf Slalom Nationals 2019 | Fus-2mm | Neusiedler | Windsurfing Austria | |
194275 | 11.11.2019 | Athens Winter Series | Fin | Athens, GRE | GRE - Greece | |
194098 | 06.07.2019 | Alpen Cup - 50.Jahre | Tor-2iz,OT-2iz | Forgensee | Segelclub Fussen | |
194088 | 30.03.2019 | Allenamenti Monfalcone II. | Orc-4iz | Monfalcone, Itálie | North Adriatic Rating Circuit | |
194177 | 28.09.2019 | A-Cat Univela Trophy | OT-8iz | Garda Campione | Campione Univela | |
194178 | 04.10.2019 | A-CAT German open Championship | OT-12mm | Garda | Circolo Vela Arco | |
194204 | 18.10.2019 | Abu Dhabi Open Regatta | Q-10iz | Abu Dhabi Theater Road, Near Marina Mall | Abu Dhabi Sailing & Yacht Club | |
194094 | 31.05.2019 | A CAT 7th European Spring Championship | OT-24me | Garda | Circolovela Arco | |
197017 | 15.09.2019 | 7. Offshore Cup ČANY | Nj-7P | Německo, Balt | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
194230 | 01.11.2019 | 7. Halloween cup optimist cadeti | Q-10iz | Lake Garda Torbole | Circolo Vela Torbole | |
194217 | 01.11.2019 | 7. Halloween cup optimist | Q-10iz | Garda Lake | Circolo Vela Torbole | |
194262 | 07.06.2019 | 67° ROLEX GIRAGLIA 2019 SANREMO RACE | Orc-10iz | San Remo - St. Tropez | Yacht Club Italiano | |
194261 | 09.06.2019 | 67° ROLEX GIRAGLIA 2019 INSHORE RACES | Orc-10iz | St. Tropez | Yacht Club Italiano | |
194260 | 12.06.2019 | 67° ROLEX GIRAGLIA 2019 GIRAGLIA RACE | Orc-10iz | St. Tropez - Giraglia - Monaco | St. Tropez - Giraglia - Monaco | |
194048 | 30.03.2019 | 50 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia IBEROSTAR | Rs:x, Lar, Las, 470, 49erFX, Finn | Palma de Mallorca, ESP | Club Nautic S Arená | |
194139 | 22.08.2019 | 46 Trofeo Marina Preis | Fd-10iz | Lago di Garda | Circolo vela Torbole | |
194089 | 14.06.2019 | 45.Trophy Optimist silver 6.Trophy D. Turazza | Q-10iz | Lago di Garda | Circolo vela Torbole | |
194086 | 26.04.2019 | 45. REGATA DEI DUE GOLFI - PROVE INSHORE | Orc-4iz | Lignano, Itálie | Y.C. Lignano | |
194087 | 24.04.2019 | 45. REGATA DEI DUE GOLFI - REGATA LUNGA | Orc-8iz | Lignano, Itálie | Y.C. Lignano | |
194280 | 18.12.2019 | 44. Christmas Race | Lar-10iz,Las-10iz | Costa Brava | ESP - Spain | |
194100 | 24.05.2019 | 420er ÖStM SCTWV 2019 420er | 420-4iz | Achensee | Achensee / SCTWV | |
191319 | 17.08.2019 | 420 Sailing Party Cup | 420-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
194005 | 18.05.2019 | 4 Nations Cup | 420-10iz | Garda | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
191806 | 27.07.2019 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7. |
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
194150 | 27.07.2019 | 38 Copa del Rey MAPFRE | Orc-8iz | Palma de Mallorca | Real Club Nautico de Palma | |
194107 | 20.07.2019 | 37.Cisalpino trophy | Tor-4iz | Lake Como - Italy | Centro Vela Dervio | |
194119 | 26.07.2019 | 29er World Championships | 29r-24ms | Gdynia, Polsko | Polish Yachting Association | |
194145 | 16.08.2019 | 29er European Championship | 29r-18me | LAGO DI GARDA | CIRCOLO VELA ARCO | |
194205 | 23.10.2019 | 29er Eurocup 2019 | 29r-10iz | Riva del Garda | Fraglia vela Riva | |
194239 | 29.06.2019 | 27. Braniborské mistrovství - RL1.10 | Fin-4iz | Schwielochsee | Sailing Association Schwielochsee eV | |
194168 | 29.06.2019 | 27. Braniborské mistrovství - RL1,10 | Fin-7iz | Schwielochsee | Sailing Association Schwielochsee eV | |
194054 | 04.05.2019 | 24 Trofeo Paolo Neirotti | Fus-10iz | Lago di Garda | Circolosurf Torbole | |
192008 | 03.08.2019 | 24 hodin Dářka | Rac-3D | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
197020 | 12.10.2019 | 23. Česká námořní rallye - MČR One Design | NJ-12mr, NJ-7P | Chorvatsko | TPS Centrum s.r.o. | |
194152 | 13.07.2019 | 2019 Youth Sailing World Championships | Rsx-24ms, Lar-24ms, 29r-24ms, 420-24ms | Gdynia, Poland | World sailing | |
194021 | 25.08.2019 | 2019 World Championships | Fb-36ms | Montreal, Canada | Český Fireball, z.s. | |
194259 | 03.12.2019 | 2019 World Championship 49er, 49erFX, Nacra 17 | 49r-36ms | Auckland, Nový Zéland | Auckland, Nový Zéland | |
194255 | 22.09.2019 | 2019 RS:X Windsurfing World Championship | Rsx-36ms | Torbole, ITA | Circolo Surf Torbole | |
194227 | 07.04.2019 | 2019 RS:X European Youth Championship muži | Rsx-18me | Palma de Mallorca, ESP | Club Arenal | |
194049 | 07.04.2019 | 2019 RS:X European & Youth European Championships | Rs:x | Palma de Mallorca, ESP | Club Nautic S Arenal | |
194266 | 05.07.2019 | 2019 Raceboard World Championships | Rac-36ms | Warnemünde, Germany | GER | |
194151 | 20.05.2019 | 2019 Medemblik Regatta | Rsx-14iz | Medemblik, NED | Sportivents Coöperatie U.A. | |
194096 | 19.04.2019 | 1st Foiling Easter Cup | OT-7iz | Garda | Campione Univela | |
197021 | 08.11.2019 | 17. Jabuka | Orc-10iz,NJ-7P | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
194110 | 21.07.2019 | 130. Travemunde Woche 2019 - mistrovství Německa | L47-12mr,Las-7iz | Travemunde, Německo | Lübecker Yacht-Club e.V. | |
191332 | 05.10.2019 | 10. Lipenský kotrmelec | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou |