nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
181101 | 24.03.2018 | jaRní Svezení | RsF-3C,Rs5-3R,RsA-3R,Rs5-1,RsF-2 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
184082 | 29.03.2018 | 3rd Easter Meeting RS Feva Open & RS 500 Open
pořadatel: Circolo Vela Gargnano Via Co. A. Bettoni , 23-25084 Gargnano |
RsF, Rs5 | Lago di Garda | ITA - Italy | |
183201 | 01.04.2018 | MS RS FEVA | RsF-24ms | Clearwater | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
181103 | 07.04.2018 | Memoriál Rosslera-Ořovského | Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
182104 | 11.04.2018 | Prigl rejs 1
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181105 | 14.04.2018 | Memoriál Dr.Štěpána | L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181402 | 14.04.2018 | Plzeňské předháňky | RsF-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
182102 | 14.04.2018 | Krajský přebor | Q-4K,RsF-4K,RsV-4K, Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Q-3M,RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M, Lar-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182105 | 18.04.2018 | Prigl rejs 2
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182107 | 25.04.2018 | Prigl rejs 3
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182109 | 02.05.2018 | Prigl rejs 4
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182110 | 05.05.2018 | To je celá, to je půl
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-7P,RsT-3M,Lar-1,Las-1,RsF-1,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181304 | 05.05.2018 | Decathlon Regatta | 29r-7P,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
182113 | 09.05.2018 | Prigl rejs 5
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182114 | 16.05.2018 | Prigl rejs 6
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181901 | 19.05.2018 | Jarní závod | Vau-7P,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
182404 | 19.05.2018 | Yacht-tenis regata | RsF-3C,RsF-3M | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
182116 | 23.05.2018 | Prigl rejs 7
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181504 | 26.05.2018 | Sdužený Krajský přebor | Fb-4K,RsF-4K | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
182121 | 26.05.2018 | Kiss My RS I.
POZOR změna termínu |
RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182122 | 30.05.2018 | Prigl rejs 8
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182123 | 06.06.2018 | Prigl rejs 9
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata
závod se neodjel pro bezvětří |
Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
181338 | 09.06.2018 | Bezdrevský vítr | Fd-1,Pir-1,Evr-1,RsF-1,Q-1,Rs5-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
182126 | 13.06.2018 | Prigl rejs 10
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181905 | 16.06.2018 | O perníkovou chaloupku | Evr-2, Fin-2, Q-2, RsF-2, L47 - 3C, Las-3C, Lar-3C | Seč | Yachtclub Pardubice | |
182129 | 20.06.2018 | Prigl rejs 11
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182154 | 24.06.2018 | Kiss my RS II. | RsV-7P,RsT-3M,RsF-2 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182133 | 27.06.2018 | Prigl rejs 12
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181315 | 30.06.2018 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
182134 | 11.07.2018 | Prigl rejs 13
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182137 | 15.07.2018 | První prázdninový závod | RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182138 | 18.07.2018 | Prigl rejs 14
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181409 | 21.07.2018 | Modrá Stuha Boleváku | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
184083 | 21.07.2018 | 129. Travemunder Woche 2018
pořadatel: Lubecker Yacht Club, Die Travemunde Woche gemeinn. Ges. mbH |
RsF | Lubecker Yacht Club | GER - Germany | |
182139 | 25.07.2018 | Prigl rejs 15
neodjeto pro nedostatek závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182140 | 01.08.2018 | Prigl rejs 16
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182418 | 01.08.2018 | Indiánské klání | Evr-1,RsT-1,RsF-1,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
182141 | 08.08.2018 | Prigl rejs 17
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
183206 | 09.08.2018 | ME RS FEVA | RsF-18me | Weymouth | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
181911 | 11.08.2018 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-2,RsT-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
182143 | 15.08.2018 | Prigl rejs 18
závod z technických důvodů zrušen |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 VPOZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181910 | 18.08.2018 | Štít města Pardubic | Fin-3C,RsF-3C,Evr-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
182145 | 19.08.2018 | Prázdninový závod II. | RsV-3M,RsT-2,RsF-2,RsO-1,Las-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182146 | 22.08.2018 | Prigl rejs 19
neodjeto pro bezvětří |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182147 | 25.08.2018 | Lanex Cup 2018
změna názvu závodu |
Las-3M,Q-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsF-3M,RsT-7P | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
182149 | 29.08.2018 | Prigl rejs 20
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182150 | 30.08.2018 | MČR
závod zrušen pro nedostatek vody, přesun na závod CTL 18-1327 |
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
181327 | 30.08.2018 | MČR - Lipno regata
RS700 pouze ve dnech 01.09.-02.09.2018, pro LT EVR, LAR závod v termínu 31.08.2018 - 02.09.2018
přesun koef. Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P ze závodu CTL 18-2150 |
Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
182152 | 05.09.2018 | Prigl rejs 21
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182153 | 08.09.2018 | Kiss My RS III. | RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182158 | 12.09.2018 | Prigl rejs 22
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
184141 | 15.09.2018 | Dutch National Championships
Pořadatel: Aquavitesse |
Rs5 , RsF , RsA | Bruinisse | NED - Netherlands | |
182161 | 16.09.2018 | Kiss My RS IV. | RsT-3M,RsV-3M,RsF-3M,RsO-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182162 | 19.09.2018 | Prigl rejs 23
závod se neuskutečnil |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182008 | 22.09.2018 | Dářkovské finále
závod zrušen, nízký stav hladiny |
Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
181341 | 22.09.2018 | Podzimní RSvezení
přesun koef. ze závodů CTL 18-2160 a 18-2008 |
Rs7-7p,Rs5-7p,RsF-7p,RsA-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
182164 | 22.09.2018 | Mem. Miloše Alexy | RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182166 | 26.09.2018 | Prigl rejs 24
závod se neuskutečnil |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181413 | 29.09.2018 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
182170 | 03.10.2018 | Prigl rejs 25
závod zrušen - bez účasti závodníků |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
181414 | 06.10.2018 | Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří |
Pir-3C,Fb-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
181140 | 06.10.2018 | Memoriál Bürgemeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
182171 | 06.10.2018 | Mem. Jana Sedláka | Las-3M,RsV-7P,RsF-3M,Q-3M,Lar-2,29r-3R | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
181141 | 13.10.2018 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
181142 | 20.10.2018 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
182172 | 20.10.2018 | Modrá stuha (dálkový závod)
VPOZ |
RsV-1,RsF-1,RsT-1,RsO-1,Las-1,Lar-1,Q-1,Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191107 | 30.03.2019 | jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady. |
RsF-3C,RsO-3R | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191109 | 06.04.2019 | Memoriál Rösslera- Ořovského | L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191415 | 13.04.2019 | Hollandia regata | RsF-3C a RsF-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191111 | 13.04.2019 | Memoriál Dr. Štěpána | Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191113 | 19.04.2019 | Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4. |
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
191403 | 27.04.2019 | Cena Ziosu | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
192103 | 27.04.2019 | Krajský přebor | Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
192106 | 01.05.2019 | Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191404 | 11.05.2019 | Optimistický Bolevák | RsF-2,Q-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
192109 | 11.05.2019 | Kiss my RS | Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191502 | 18.05.2019 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191902 | 25.05.2019 | Jarní závod | Vau-7P,RsF-3C | Seč | Yachtclub Pardubice | |
192118 | 26.05.2019 | Nedělní Rejs | RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191405 | 01.06.2019 | Štít města Plzně | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
192120 | 05.06.2019 | Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191306 | 08.06.2019 | Cena Šumavy | 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191903 | 15.06.2019 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
192126 | 22.06.2019 | MČR RS Feva | RsF-12mr,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
194102 | 04.07.2019 | RS Feva Eurocup Hungary 2019 | RsF-4iz | Maďarsko, Balaton | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) | |
192130 | 10.07.2019 | Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
194118 | 20.07.2019 | RS Feva World Championships ITA 2019 | RsF-24ms | Follonica - Italy | RS Feva Class Association | |
192138 | 07.08.2019 | Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191411 | 17.08.2019 | Modrá stuha Boleváku | Q-2,RsF-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191325 | 31.08.2019 | Borůvková regata | Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
192149 | 04.09.2019 | Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
191718 | 21.09.2019 | Mácháčské finále | RsF-7P,Bic-2,Rac-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
191146 | 05.10.2019 | Memoriál A.Bürgermeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191413 | 05.10.2019 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191148 | 12.10.2019 | Primátorský štít | Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
191414 | 12.10.2019 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
191149 | 19.10.2019 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
192165 | 20.10.2019 | Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ |
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201101 | 28.03.2020 | jaRní Svezení
Závod ZRUŠEN bez náhrady |
RsF-3C | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201103 | 04.04.2020 | Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS |
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201106 | 18.04.2020 | Nechranický skluz
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
201403 | 18.04.2020 | Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201402 | 25.04.2020 | Plzeňské předháňky
ZÁVOD ZRUŠEN |
RsF-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
201108 | 25.04.2020 | Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201505 | 23.05.2020 | Sdružený krajský přebor | Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
202116 | 27.05.2020 | Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201404 | 30.05.2020 | Štít města Plzně | RsF-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
201904 | 30.05.2020 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201307 | 06.06.2020 | h2rsO
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs5-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
202171 | 07.06.2020 | Nedělní rejs
nově vložený závod |
RsV-3M,RsF-1,RsT-1,L47-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201905 | 13.06.2020 | O perníkovou chaloupku | Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
202121 | 17.06.2020 | Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202127 | 28.06.2020 | Nedělní Rejs II.
Závod se neuskutečnil z důvodů nepříznivého počasí. |
RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
204979 | 09.07.2020 | RS Feva EuroCup Hungary 2020 | RsF-7iz | RS Sailing Center | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) | |
205007 | 09.07.2020 | RS Feva Euro Cup and National Championship 2020 | RsF-12mm | RS Sailing Center Tihany | RS Sailing Center Tihany | |
202129 | 15.07.2020 | Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK
Závod se neodjel pro bezvětří |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201148 | 18.07.2020 | Nechranický skluz
Nově vložený závod za zrušené závody |
RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
204011 | 20.07.2020 | World Championship
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-36ms, RsF-36ms | Travemude | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
201149 | 25.07.2020 | 1. Nechranice Woche
Nově vložený závod za zrušené závody |
RsF-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,29r-7P,29r-3C | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
202414 | 25.07.2020 | Cvilín race 4 | Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
202135 | 29.07.2020 | Prígl Rejs 2020 XIII
RsF-2,RsT-2,RsV-2 přesun koef. ze závodu CTL 202129 |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201908 | 08.08.2020 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
202141 | 16.08.2020 | Nedění Rejs IV | RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202142 | 19.08.2020 | Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201329 | 20.08.2020 | The Crown Cup | Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
202003 | 29.08.2020 | Květákova regata
změna termínu |
Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
202148 | 30.08.2020 | Nedění Rejs V | RsV-3M, RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202108 | 05.09.2020 | Kiss My RS
změna termínu !!!! |
Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
201336 | 12.09.2020 | Pohár YC DIM Bezdrev
Závod zrušen - jiné místo konání. |
Rs5-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
202154 | 13.09.2020 | Nedění Rejs VI | RsV-3M,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202159 | 23.09.2020 | Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
202162 | 26.09.2020 | Moravia RS Regatta | Rs5-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
201412 | 03.10.2020 | Cena Primátora
Změna místa konání !!!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Rac-1 | Hracholusky | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201140 | 10.10.2020 | Memoriál A. Burgermeistera | Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201413 | 10.10.2020 | Cena Lokomotivy | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
201142 | 17.10.2020 | Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19. |
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
201143 | 24.10.2020 | Modrá stuha Vltavy
Závod zrušen COVID-19 |
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211104 | 10.04.2021 | Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211402 | 24.04.2021 | Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen) |
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211111 | 08.05.2021 | Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211901 | 08.05.2021 | Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
212110 | 12.05.2021 | Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19 |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212002 | 22.05.2021 | Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
211517 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211411 | 29.05.2021 | Štít města Plzně
Závod z technických důvodů ZRUŠEN |
Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
212120 | 30.05.2021 | Nedělní rejs II. | RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212121 | 02.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211305 | 05.06.2021 | Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
212125 | 13.06.2021 | Nedělní rejs III. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211613 | 19.06.2021 | Pohár RS Nechranice | Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
212131 | 23.06.2021 | Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211903 | 26.06.2021 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
211222 | 03.07.2021 | Poděbradský jachting žije
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs5-1,RsF-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
212137 | 14.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212138 | 17.07.2021 | Omniplast Cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
214074 | 23.07.2021 | 132. Travemünder Woche 2021 | RsF-24msj, L47-18mej | Travemünde | Lübecker Yacht-Club e.V. Spolupořadatel | |
211412 | 24.07.2021 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady |
Q-2,RsF-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
212106 | 31.07.2021 | Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !! |
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211905 | 07.08.2021 | Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902 |
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
212142 | 11.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211906 | 14.08.2021 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
212144 | 15.08.2021 | Nedělní rejs V. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212146 | 21.08.2021 | Czech Junior Nationals - part I. | L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212114 | 22.08.2021 | Nedělní rejs I.
Nový termín závodu |
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211329 | 28.08.2021 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
212151 | 01.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212156 | 11.09.2021 | Kiss my RS | Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212168 | 29.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211106 | 02.10.2021 | Nechranický skluz
NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta |
Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211133 | 09.10.2021 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211413 | 09.10.2021 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
212172 | 10.10.2021 | Nedělní rejs VIII. | RsV-3M,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212173 | 13.10.2021 | Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
211135 | 16.10.2021 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211136 | 23.10.2021 | Modrá stuha Vltavy
Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221102 | 09.04.2022 | Memoriál Rösslera - Ořovského | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221103 | 23.04.2022 | Nechranický skluz | 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
222106 | 27.04.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 1 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
221104 | 07.05.2022 | Memoriál Bürgermeistera | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221901 | 07.05.2022 | Jarní závod | Vau-7P,Q-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
222111 | 07.05.2022 | Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor | RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222407 | 07.05.2022 | Květinová regata II | RsT-2,Q-1,RsF-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222175 | 15.05.2022 | Nedělní rejs I. Feva | RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222002 | 21.05.2022 | Květáková regata | Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
222120 | 25.05.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 2 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
224056 | 26.05.2022 | Dutch Youth Regatta | Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz | IJsselmeer off Workum | Royal Netherlands Watersports Association. | |
221607 | 28.05.2022 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
221902 | 28.05.2022 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
221308 | 04.06.2022 | Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334 |
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
222415 | 08.06.2022 | Cvilín race 1 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
221411 | 11.06.2022 | Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
222416 | 11.06.2022 | Mladý vítr | RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222419 | 18.06.2022 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
221207 | 25.06.2022 | Memoriál Josefa Šenkýře | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221318 | 25.06.2022 | Bezdrevský vítr
POZOR změna místa konání !!! |
Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht Club DIM Bezdrev | |
221903 | 25.06.2022 | O perníkovou chaloupku | 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
221208 | 27.06.2022 | Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN! |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221209 | 27.06.2022 | Přebor ČOS
Změna termínu |
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
222130 | 29.06.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 3 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
224125 | 06.07.2022 | RS Feva EuroCup 2022, Kutassy Áron Memorial Cup | RsF-8iz | Balaton | HUN - Hungary | |
222133 | 13.07.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 4 | RsT-3M,RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
221806 | 17.07.2022 | Soustředění mládeže - Léto dětí na Rozkoši | Q-1,RsF-1,T93-1,Rs4-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
229918 | 21.07.2022 | RS Feva World Championship | RsF-36ms | Weymouth | RS Feva | |
221412 | 23.07.2022 | Modrá stuha Boleváku
závod ZRUŠEN |
Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
221905 | 06.08.2022 | Štít města Pardubic | RsF-4K,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221906 | 13.08.2022 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
222142 | 14.08.2022 | Nedělní rejs IV. | Rs5-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
221302 | 25.08.2022 | The Crown Cup - RS Feva Europeans | RsF-18me,RsF-7P,OT-0 | Lipno - Černá v Pošumaví | Český svaz jachtingu | |
224107 | 30.08.2022 | RS Aero European Championship | Rs5-24me,Rs7-24me,RsF-24-24me | Portland, Weymouth, UK | WPNSA | |
222149 | 31.08.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 5 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
221807 | 04.09.2022 | Rozkošáci s větrem o závod | Q-1,RsT-1,RsF-1,Rs4-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
221621 | 10.09.2022 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
222154 | 10.09.2022 | Kiss my RS | Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222432 | 14.09.2022 | Cvilín race 2 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222433 | 17.09.2022 | Krnov Cvilín Race | RsT-7P,RsF-3M,RsT-2,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222160 | 21.09.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 6 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
221110 | 24.09.2022 | CERE Regatta | Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
222436 | 28.09.2022 | Cvilín race 3 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
221601 | 29.09.2022 | Czech Junior Nationals | 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
221112 | 08.10.2022 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221406 | 08.10.2022 | Cena Lokomotivy | Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
222170 | 09.10.2022 | Nedělní rejs VII. | Rs5-3M,RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222171 | 12.10.2022 | Prígl Rejs 26 | OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222438 | 12.10.2022 | Cvilín race 4 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221116 | 22.10.2022 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231103 | 15.04.2023 | Začalo to u nás | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231104 | 15.04.2023 | Nechranický skluz | RsF-7P,Rs5-7P,29r-7P,RsA-7P,RS7-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
232402 | 18.04.2023 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232403 | 21.04.2023 | Aprílová regata II | RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231106 | 22.04.2023 | Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě |
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231402 | 22.04.2023 | Okresní přebor | Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231108 | 29.04.2023 | Memoriál A. Bürgermeistra | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
232105 | 29.04.2023 | Spring cup | Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232406 | 29.04.2023 | Čarodějnická regata | RsT-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232107 | 06.05.2023 | Memoriál Miloše Alexy | RsV-7P,RsF-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232408 | 06.05.2023 | Květinová regata II | RsT-2KP,RsF-2KP,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232407 | 12.05.2023 | Květinová regata I
POZOR změna termínu |
RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232001 | 13.05.2023 | Květáková regata | RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
232410 | 13.05.2023 | Jarní zíváček | Kaj-2KP,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
234072 | 18.05.2023 | Dutch Youth Regatta | 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 | IJsselmeer | NED - Netherlands | |
231404 | 20.05.2023 | Štít města Plzně | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
232411 | 20.05.2023 | Jarní Budíček | RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231902 | 27.05.2023 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
232413 | 02.06.2023 | Dětská regata I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231304 | 03.06.2023 | MČR Cena Šumavy | Rs5-12mr,Rs4-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
232415 | 06.06.2023 | Dětská regata II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231406 | 10.06.2023 | Modrá stuha Boleváku | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
232417 | 10.06.2023 | 40.Mladý vítr | RsF-3M,RsT-3M,RsT-4K,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232418 | 14.06.2023 | Cvilín race 1 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231906 | 17.06.2023 | O perníkovou chaloupku | RsF-3C,Q-4K,Q-2KP,Evr-2KP,Fin-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
232419 | 17.06.2023 | Skoro letní regata | RsF-4K,Kaj-2KP,RsT-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232420 | 20.06.2023 | Letní slunovrat I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232422 | 23.06.2023 | Letní slunovrat II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231310 | 24.06.2023 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,Rs4-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
232423 | 01.07.2023 | Bermuda cup | L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
231805 | 09.07.2023 | Tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
234114 | 09.07.2023 | RS Feva Open European Championship | RsF-18meJ | Balatonfüred - Balaton | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) yacht club in associ | |
232424 | 12.07.2023 | Cvilín race 2 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231806 | 17.07.2023 | Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
234127 | 24.07.2023 | RS Feva World Championship 2023 | RsF-24msJ | Follonica, Italy | L.N.I. Follonica | |
232426 | 26.07.2023 | Cvilín race 3 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232427 | 02.08.2023 | Cvilín race 4 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231908 | 05.08.2023 | O Štít města Pardubic | 29r-3C,Fin-3C,RsF-4K,Evr-2KP,Q-2KP,RsA-2KP,RsV-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
231909 | 19.08.2023 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231411 | 19.08.2023 | Cena Primátora | Fb-2KP,Rac-2KP,Q-2KP,Fin-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231323 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie | 29r-12mr,Evr-12mr,Las-12mr,RsF-12mr,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
232437 | 02.09.2023 | 130 let jachtingu - Slezská regata | Kaj-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
232434 | 05.09.2023 | Hurá do školy I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232435 | 06.09.2023 | Cvilín race 5 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232154 | 09.09.2023 | Kiss My RS | Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232438 | 12.09.2023 | Hurá do školy II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232440 | 16.09.2023 | Tera Cvilín race | RsT-7P,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
231804 | 23.09.2023 | Fair play | Rs4-12mr,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,Rs4-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
232443 | 29.09.2023 | O cenu mrože | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232444 | 30.09.2023 | Těrlický podzimní fičák | Kaj-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232445 | 06.10.2023 | O cenu ledního medvídka | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
232447 | 07.10.2023 | Jachtařské rozloučení s Neptunem | Kaj-4K,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
231138 | 14.10.2023 | Primátorský štít | Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231413 | 14.10.2023 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
231139 | 21.10.2023 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
242401 | 16.04.2024 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242402 | 19.04.2024 | Aprílová regata II | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241105 | 20.04.2024 | Skiffmania | 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242102 | 24.04.2024 | Prýgl Rejs JMK I | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
242404 | 27.04.2024 | Čarodějnická regata | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242405 | 03.05.2024 | Květinová regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242105 | 04.05.2024 | Memoriál Miloše Alexy | RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241110 | 11.05.2024 | Nechranický skluz | 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242407 | 11.05.2024 | Jarní zíváček | Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242408 | 18.05.2024 | Jarní Budíček | RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
242113 | 22.05.2024 | Prýgl Rejs JMK II | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
242003 | 25.05.2024 | Květáková regata | RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242410 | 04.06.2024 | Dětská regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242119 | 08.06.2024 | RS Race | Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242412 | 11.06.2024 | Dětská regata II | RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241907 | 15.06.2024 | O perníkovou chaloupku | RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
242413 | 15.06.2024 | Mladý vítr | RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242414 | 18.06.2024 | Letní slunovrat I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242415 | 21.06.2024 | Midsummer regatta | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241311 | 23.06.2024 | XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 | Q-ch-10KZ,Q-di-10KZ,RsF-10KZ | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
242127 | 26.06.2024 | Prýgl Rejs JMK III | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
242130 | 10.07.2024 | Prýgl Rejs JMK IV | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241909 | 03.08.2024 | O Štít města Pardubic | Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI | Seč | Yachtclub Pardubice | |
242139 | 07.08.2024 | Prýgl Rejs JMK V | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
242144 | 21.08.2024 | Prýgl Rejs JMK VI | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242420 | 22.08.2024 | Prázdninová regata | RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242421 | 24.08.2024 | Přátelská regata | RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242150 | 29.08.2024 | Czech Junior Nationals II. | 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242423 | 03.09.2024 | Hurá do školy I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242154 | 07.09.2024 | Kiss my RS | RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242425 | 10.09.2024 | Vesele ve škole | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242427 | 14.09.2024 | Tera Cvilin race | RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
242160 | 18.09.2024 | Prýgl Rejs JMK VII | Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241804 | 21.09.2024 | Fair Play | Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
242428 | 27.09.2024 | O cenu mrože | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242430 | 04.10.2024 | O cenu ledního medvídka | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub |