Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
242430 04.10.2024 O cenu ledního medvídka RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242428 27.09.2024 O cenu mrože OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242427 14.09.2024 Tera Cvilin race RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242425 10.09.2024 Vesele ve škole RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242423 03.09.2024 Hurá do školy I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242421 24.08.2024 Přátelská regata RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242420 22.08.2024 Prázdninová regata RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242417 29.06.2024 Bermuda cup RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
242415 21.06.2024 Midsummer regatta OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242414 18.06.2024 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242413 15.06.2024 Mladý vítr RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242412 11.06.2024 Dětská regata II RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242410 04.06.2024 Dětská regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242408 18.05.2024 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
242407 11.05.2024 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242406 04.05.2024 Květinová regata II RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242405 03.05.2024 Květinová regata I OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242404 27.04.2024 Čarodějnická regata RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242402 19.04.2024 Aprílová regata II OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242401 16.04.2024 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
242160 18.09.2024 Prýgl Rejs JMK VII Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242154 07.09.2024 Kiss my RS RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242150 29.08.2024 Czech Junior Nationals II. 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242144 21.08.2024 Prýgl Rejs JMK VI RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242139 07.08.2024 Prýgl Rejs JMK V RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242130 10.07.2024 Prýgl Rejs JMK IV RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242127 26.06.2024 Prýgl Rejs JMK III RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242119 08.06.2024 RS Race Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242113 22.05.2024 Prýgl Rejs JMK II RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242105 04.05.2024 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242102 24.04.2024 Prýgl Rejs JMK I RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
242003 25.05.2024 Květáková regata RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241804 21.09.2024 Fair Play Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
241422 12.10.2024 Cena Lokomotivy RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241416 17.08.2024 Cena Primátora L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241405 27.04.2024 Štít města Plzně RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
241311 23.06.2024 XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 Q-ch-10KZ,Q-di-10KZ,RsF-10KZ Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241139 19.10.2024 Modrá stuha Vltavy Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241138 12.10.2024 Primátorský štít L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241136 05.10.2024 Memoriál R. Holého Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241110 11.05.2024 Nechranický skluz 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
241107 27.04.2024 Memoriál A. Bürgermeistra Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
241105 20.04.2024 Skiffmania 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
241104 20.04.2024 Memoriál Rösslera Ořovského Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
234127 24.07.2023 RS Feva World Championship 2023 RsF-24msJ Follonica, Italy L.N.I. Follonica
AR
234114 09.07.2023 RS Feva Open European Championship RsF-18meJ Balatonfüred - Balaton Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) yacht club in associ
234072 18.05.2023 Dutch Youth Regatta 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 IJsselmeer NED - Netherlands
AH
232447 07.10.2023 Jachtařské rozloučení s Neptunem Kaj-4K,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232445 06.10.2023 O cenu ledního medvídka RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232444 30.09.2023 Těrlický podzimní fičák Kaj-2KP,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232443 29.09.2023 O cenu mrože RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232440 16.09.2023 Tera Cvilín race RsT-7P,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232438 12.09.2023 Hurá do školy II RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232437 02.09.2023 130 let jachtingu - Slezská regata Kaj-2KP,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232435 06.09.2023 Cvilín race 5 Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232434 05.09.2023 Hurá do školy I RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232427 02.08.2023 Cvilín race 4 Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232426 26.07.2023 Cvilín race 3 Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232424 12.07.2023 Cvilín race 2 Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232423 01.07.2023 Bermuda cup L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
232422 23.06.2023 Letní slunovrat II RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232420 20.06.2023 Letní slunovrat I RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232419 17.06.2023 Skoro letní regata RsF-4K,Kaj-2KP,RsT-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232418 14.06.2023 Cvilín race 1 Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232417 10.06.2023 40.Mladý vítr RsF-3M,RsT-3M,RsT-4K,RsF-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232415 06.06.2023 Dětská regata II RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232413 02.06.2023 Dětská regata I RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232411 20.05.2023 Jarní Budíček RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
232410 13.05.2023 Jarní zíváček Kaj-2KP,RsF-2KP Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232408 06.05.2023 Květinová regata II RsT-2KP,RsF-2KP,Q-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232407 12.05.2023 Květinová regata I
POZOR změna termínu
RsF-1MI,RsT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232406 29.04.2023 Čarodějnická regata RsT-2KP,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232403 21.04.2023 Aprílová regata II RsF-1MI,RsT-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232402 18.04.2023 Aprílová regata I RsT-1MI,RsF-1MI Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
232154 09.09.2023 Kiss My RS Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
232107 06.05.2023 Memoriál Miloše Alexy RsV-7P,RsF-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
232105 29.04.2023 Spring cup Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
232001 13.05.2023 Květáková regata RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
231909 19.08.2023 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
231908 05.08.2023 O Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,RsF-4K,Evr-2KP,Q-2KP,RsA-2KP,RsV-2KP Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
231906 17.06.2023 O perníkovou chaloupku RsF-3C,Q-4K,Q-2KP,Evr-2KP,Fin-2KP Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
231902 27.05.2023 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
231806 17.07.2023 Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
231805 09.07.2023 Tábor Rozkošáci Q-1MI,RsF-1MI Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
231804 23.09.2023 Fair play Rs4-12mr,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,Rs4-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
231413 14.10.2023 Cena Lokomotivy RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
231411 19.08.2023 Cena Primátora Fb-2KP,Rac-2KP,Q-2KP,Fin-2KP,RsF-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
231406 10.06.2023 Modrá stuha Boleváku RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
231404 20.05.2023 Štít města Plzně RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
231402 22.04.2023 Okresní přebor Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
231334 03.09.2023 Regata 130 let - Slavnostní plavba 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
231323 30.08.2023 Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie 29r-12mr,Evr-12mr,Las-12mr,RsF-12mr,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
231310 24.06.2023 Bezdrevský vítr Rs5-7P,Rs4-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
231304 03.06.2023 MČR Cena Šumavy Rs5-12mr,Rs4-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
231139 21.10.2023 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
231138 14.10.2023 Primátorský štít Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
231137 07.10.2023 Memoriál R. Holého Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
231108 29.04.2023 Memoriál A. Bürgermeistra Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
231106 22.04.2023 Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
231104 15.04.2023 Nechranický skluz RsF-7P,Rs5-7P,29r-7P,RsA-7P,RS7-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
231103 15.04.2023 Začalo to u nás Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP Vltava - Praha Český Yacht Klub
229918 21.07.2022 RS Feva World Championship RsF-36ms Weymouth RS Feva
AR
224125 06.07.2022 RS Feva EuroCup 2022, Kutassy Áron Memorial Cup RsF-8iz Balaton HUN - Hungary
224107 30.08.2022 RS Aero European Championship Rs5-24me,Rs7-24me,RsF-24-24me Portland, Weymouth, UK WPNSA
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz IJsselmeer off Workum Royal Netherlands Watersports Association.
222438 12.10.2022 Cvilín race 4 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222436 28.09.2022 Cvilín race 3 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222433 17.09.2022 Krnov Cvilín Race RsT-7P,RsF-3M,RsT-2,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222432 14.09.2022 Cvilín race 2 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
222407 07.05.2022 Květinová regata II RsT-2,Q-1,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222175 15.05.2022 Nedělní rejs I. Feva RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222171 12.10.2022 Prígl Rejs 26 OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222170 09.10.2022 Nedělní rejs VII. Rs5-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222160 21.09.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 6 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222154 10.09.2022 Kiss my RS Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222149 31.08.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 5 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222142 14.08.2022 Nedělní rejs IV. Rs5-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222133 13.07.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 4 RsT-3M,RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222130 29.06.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 3 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222120 25.05.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 2 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222106 27.04.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 1 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222002 21.05.2022 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic RsF-4K,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
221807 04.09.2022 Rozkošáci s větrem o závod Q-1,RsT-1,RsF-1,Rs4-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
221806 17.07.2022 Soustředění mládeže - Léto dětí na Rozkoši Q-1,RsF-1,T93-1,Rs4-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku
závod ZRUŠEN
Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221411 11.06.2022 Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR AH
221402 23.04.2022 Okresní přebor 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr
POZOR změna místa konání !!!
Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C Lipno - Černá v Pošumaví Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
221308 04.06.2022 Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans RsF-18me,RsF-7P,OT-0 Lipno - Černá v Pošumaví Český svaz jachtingu
AR AH
221209 27.06.2022 Přebor ČOS
Změna termínu
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN!
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR AH
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221110 24.09.2022 CERE Regatta Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221103 23.04.2022 Nechranický skluz 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH

nahoru