Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221103 23.04.2022 Nechranický skluz 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
221402 23.04.2022 Okresní přebor 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
222106 27.04.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 1 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222407 07.05.2022 Květinová regata II RsT-2,Q-1,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222175 15.05.2022 Nedělní rejs I. Feva RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222002 21.05.2022 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222120 25.05.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 2 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
221308 04.06.2022 Cena Šumavy 29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221411 11.06.2022 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221209 29.06.2022 Přebor ČOS 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
222130 29.06.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 3 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222133 13.07.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 4 RsT-3M,RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
222142 14.08.2022 Nedělní rejs IV. Rs5-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans RsF-18me,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Český svaz jachtingu
222427 25.08.2022 Prázdninová regata RsT-2,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222428 27.08.2022 Přátelská regata RsT-7P,RsF-3M,Evr-2,RsT-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222149 31.08.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 5 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
222154 10.09.2022 Kiss my RS Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222432 14.09.2022 Cvilín race 2 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
222433 17.09.2022 Krnov Cvilín Race RsT-7P,RsF-3M,RsT-2 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
222160 21.09.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 6 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221110 24.09.2022 CERE Regatta Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
222436 28.09.2022 Cvilín race 3 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222170 09.10.2022 Nedělní rejs VII. Rs5-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222171 12.10.2022 Prígl Rejs 26 OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222438 12.10.2022 Cvilín race 4 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ