Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
211902 15.05.2021 Jarní závod
závod zrušen - COVID-19
Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
211803 22.05.2021 Pohár města Česká Skalice
Závod zrušen - COVID-19
Cad-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
212122 05.06.2021 Jarní závod Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Q-4K,Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
211308 12.06.2021 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
212128 19.06.2021 Voltax regata Sta-7P,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !!
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
212149 28.08.2021 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
212157 11.09.2021 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
212160 18.09.2021 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
211718 02.10.2021 Skiregata - Memoriál Petra Haubolda Bic-4K,Rac-4K,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,Rac-2,Q-1,Vau-1,OT-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
212014 09.10.2021 Druhá klubovka Q-1,Vau-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Vau-3M,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
221803 21.05.2022 Pohár města Česká Skalice 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova Fin-3M,Evr-2,Vau-2 Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Q-3M,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
221310 11.06.2022 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
222004 24.06.2022 MMČR Vaurien 2022 Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Q-2,L47-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Sta-7P,Vau-7P,Kaj-1,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
222155 10.09.2022 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
221717 08.10.2022 47. Skiregata - memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Q-2,Vau-1,WSR-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
222012 08.10.2022 Druhá klubovka Q-1,T93-1,Vau-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
232104 29.04.2023 JJEETTYY regata Vau-3M,Q-1MI Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
231803 20.05.2023 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
232205 03.06.2023 Jarní sokolská regata
Závod zrušen bez náhrady. !!!
Vau-3M,Vau-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
231904 10.06.2023 Jarní závod Vau-7P,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
232126 17.06.2023 Jarní závod Vau-1MI,Kaj-1MI,Sta-1MI,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
231307 17.06.2023 Pohár Hluboké Vau-7P,Pir-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
232004 23.06.2023 MČR Vaurien Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
232130 01.07.2023 Voltax regata Vau-3M,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
232207 22.07.2023 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Fin-3M,Vau-3M,Evr-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
234181 19.08.2023 O pohár primátora Liptovského Mikuláša Vau-4 Liptovská Mara TJ Fatran
232148 26.08.2023 O pohár Vranova Vau-7P,Sta-7P,Kaj-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
232210 09.09.2023 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
232164 16.09.2023 Dálková plavba Kaj-1MI,Vau-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
232158 16.09.2023 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
231716 30.09.2023 48. Skiregata memoriál Petra Haubolda Rac-3C,T93-3C,Vau-4K,Rac-4K,T93-4K,Q-2KP Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR AH
232168 30.09.2023 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Q-3M,L47-1MI Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
232303 14.10.2023 Pohár Kroměříže L47-3M,Q-4K,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI,Vau-1MI Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
242103 27.04.2024 YYEETTII regata Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
241901 11.05.2024 Jarní závod Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice
241803 25.05.2024 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Vau-3M,Vau-4K,Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
241307 15.06.2024 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
242004 21.06.2024 MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
242206 27.07.2024 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
242147 24.08.2024 O pohár Vranova Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242208 07.09.2024 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
242158 14.09.2024 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
241719 28.09.2024 49. skiregata memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI Jablonec TJ Delfín Jablonec
242167 05.10.2024 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.

nahoru