nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
181401 | 07.04.2018 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
181201 | 14.04.2018 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,FB-3R,420-2 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
182401 | 14.04.2018 | Jarní závod | L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
181202 | 21.04.2018 | Pohár Bohemia | 420-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181403 | 21.04.2018 | Cena Atawa | Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
182402 | 21.04.2018 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
181404 | 28.04.2018 | Cena Ziosu | Bic-2,Evr-2,Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,Fin-1,Pir-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
184032 | 28.04.2018 | Jollenregatta
pořadatel: Seglerevereinigung Mammern |
Fb, Fin | Mammern | SUI - Switzerland | |
182111 | 05.05.2018 | Pavlovská regata | Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
181802 | 12.05.2018 | Jarní fireballistická Rozkoš | Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
181707 | 19.05.2018 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,FB-3C,Lar-3C,Lar-2,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
182403 | 19.05.2018 | Hornický kahan | Fb-3M,Fin-2,420-2,Evr-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
181504 | 26.05.2018 | Sdužený Krajský přebor | Fb-4K,RsF-4K | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
182405 | 26.05.2018 | Velká cena Ostravy | Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
184001 | 31.05.2018 | SUI Fireball Nationals | Fb-12mm | SUI - Switzerland | ||
181903 | 02.06.2018 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata
závod se neodjel pro bezvětří |
Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
182407 | 16.06.2018 | Modrá stuha Českého Těšína | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
181209 | 23.06.2018 | Memoriál Josefa Šenkýře | Fb-4K,420-4K,Cad-4K,Q-4K,420-3C,Fb-3C,Cad-3C,420-2,Evr-2,Fin-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
182408 | 23.06.2018 | Mladý vítr | Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
181210 | 25.06.2018 | Středočeský krajský přebor
závod se neodjel - bezvětří |
Evr-4K,Fb-4K,Cad-2,Fin-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
181211 | 27.06.2018 | Sletový přebor ČOS- dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Velký Vír | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
181315 | 30.06.2018 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
181317 | 05.07.2018 | MMČR - Vítr a slunce
Přesun koef. Cad-7P ze závodu 181609. |
Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
182409 | 07.07.2018 | Bermuda CUP | Fin-4K,Evr-2,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Lar-2 | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
181409 | 21.07.2018 | Modrá Stuha Boleváku | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
182411 | 21.07.2018 | Prázdninový závod | Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
184047 | 21.07.2018 | Fireball UK 2018 National and UK Open Championship
Pořadatel UKFA / Penzance SC |
Fb | Penzance, UK | GBR - Great Britain | |
181319 | 28.07.2018 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
181320 | 04.08.2018 | Bezdrevský kapr | Fd-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
181411 | 11.08.2018 | Memoriál Honzy Procházky | 420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181911 | 11.08.2018 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-2,RsT-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
183209 | 22.08.2018 | Pre-Worlds and FRA Nationals | Fb-12mm | Carnac, Francie | Český Fireball, z.s. | |
182413 | 25.08.2018 | Olešná regata - mem. Václava Klementa | Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
183210 | 26.08.2018 | 2018 World Championships | Fb-36ms | Carnac, Francie | Český Fireball, z.s. | |
182414 | 01.09.2018 | Hornická regata
Závod zrušen z technických důvodů |
420-4K,Evr-4K,Fb-4K,420-2,Fin-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
181214 | 01.09.2018 | Hurá do školy
přesun koef. Pir-7C z neodjetého závodu CTL 181302 |
Pir-7P,Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181215 | 08.09.2018 | Štít města Poděbrad | 420-2,Cad-2,Fb-2,Pir-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
181337 | 08.09.2018 | Last Summer Day | Fb-7P | Lipno - Hrdoňov | YC Lipno nad Vltavou | |
181510 | 15.09.2018 | Švestková regata
přesun koef. Fin-7P z neodjetého závodu 18-1208 |
Fin-7P,L47-7P,Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
182416 | 15.09.2018 | FLEXIMONT Cup
Fb-4K a Evr-4K přesun ze zrušeného závodu 182414
Závod se neodjel pro bezvětří. |
Fb-4K,Evr-4K,Lar-4K,Fin-1,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
184002 | 21.09.2018 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | ITA - Italy | ||
182164 | 22.09.2018 | Mem. Miloše Alexy | RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
182168 | 28.09.2018 | Burčáková regata
závod zrušen pro nedostatek vody |
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
181342 | 28.09.2018 | Bez vody nemůžeme jezdit
přesun všech koeficientů ze závodu 18-2167 + 18-2168 |
420-12mr,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
181413 | 29.09.2018 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
181414 | 06.10.2018 | Cena Lokomotivy
závod se neodjel pro bezvětří |
Pir-3C,Fb-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
181220 | 06.10.2018 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
182421 | 06.10.2018 | Hlučinská Regata I. | Fb-4k, 2; Fin-3M; Evr-2; Lar-2; Q-1,Fin-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
184003 | 12.10.2018 | Slovenian Fireball Nationals | Fb-12mm | SLO - Slovenia | ||
181221 | 13.10.2018 | Pohár 156 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 181210, který se neodjel pro bezvětří |
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
182417 | 13.10.2018 | Hlučínská regata II. | Evr-4K, 3M; Lar-4K; Fb-2; Q-2; Fin-1,Evr-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
191201 | 06.04.2019 | Toušeňský pohár | 420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
191202 | 13.04.2019 | Pohár Bohemia | 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
191401 | 13.04.2019 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
191402 | 20.04.2019 | Cena Atawa | Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191403 | 27.04.2019 | Cena Ziosu | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
192105 | 27.04.2019 | Spring Cup | Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
192401 | 27.04.2019 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
191802 | 11.05.2019 | Jarní fireballistická Rozkoš | Cad-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
191206 | 18.05.2019 | Župní přebor | Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
191502 | 18.05.2019 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
191901 | 18.05.2019 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
192402 | 18.05.2019 | Hornický kahan | Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
192404 | 25.05.2019 | Velká cena Ostravy
závod se neodjel pro bezvětří |
Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
191304 | 26.05.2019 | European Championship | Fb-24me | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191405 | 01.06.2019 | Štít města Plzně | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
192406 | 01.06.2019 | Jarní závod | Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
191126 | 15.06.2019 | FIFE Cup | Fb-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
192408 | 15.06.2019 | Mladý vítr | Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
191209 | 22.06.2019 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191210 | 24.06.2019 | Středočeský krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191211 | 26.06.2019 | Přebor ČOS - dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
191312 | 29.06.2019 | O krále Šumavy | Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
191313 | 04.07.2019 | MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019 |
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
192411 | 06.07.2019 | Bermuda CUP
Evr-3M přesun ze závodu 19-2408 |
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2,Evr-3M | Slezská Harta | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
191316 | 27.07.2019 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
191317 | 03.08.2019 | Bezdrevský kapr | Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
191410 | 10.08.2019 | Letní závod | Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
191905 | 17.08.2019 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
192416 | 17.08.2019 | Olešná regata - mem. Václava Klementa
Fin-3M přesun ze závodu 19-2408 |
Fb-4K,Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
194020 | 21.08.2019 | Pre-Worlds and North American Championship | Fb-12mm | Montreal, Canada | Český Fireball, z.s. | |
194021 | 25.08.2019 | 2019 World Championships | Fb-36ms | Montreal, Canada | Český Fireball, z.s. | |
194185 | 30.08.2019 | Fireball and Flying Junior Open Slovenian Champion | Fb-8mm | Portorož/ Pyran | YK Pyran | |
194032 | 30.08.2019 | Slovenian Fireball Nationals | Fb-12mm | Portorož, Slovinsko | Český Fireball, z.s. | |
191215 | 31.08.2019 | Hurá do školy | Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
192415 | 31.08.2019 | Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu |
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
191327 | 07.09.2019 | Last Summer Day
závod zrušen |
Fb-7P | Lipno - Kovářov | Český Fireball, z.s. | |
191216 | 07.09.2019 | Štít města Poděbrad | Pir-3C,420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
192417 | 07.09.2019 | FLEXIMONT Cup | Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
197015 | 07.09.2019 | Stauseepokal
Fb-7P přesun ze zrušeného závodu 19-1327 |
Fb-7P,Cad-3C | Bautzen | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
191511 | 14.09.2019 | Švestková regata | L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
194029 | 20.09.2019 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | Punta Ala, Italy | Český Fireball, z.s. | |
194184 | 20.09.2019 | ITA Nationals 2019 | Fb-12mm | Marina di Salivoli / Piombino ITA | Marina di Salivoli / Piombino ITA | |
192161 | 26.09.2019 | MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019 - koef. Fd-12mr, přesun ze závodu 19-1619 |
Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
192421 | 28.09.2019 | Hornická regata
přesun koeficientu Q-4K ze závodu 19-2406 |
Q-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
191221 | 05.10.2019 | Pohár města Neratovic | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
191413 | 05.10.2019 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
192422 | 05.10.2019 | Hlučínská regata
přesun koef. Evr-4K + Fin-3M ze závodu 19-2417 |
Evr-4K,Fin-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
191222 | 12.10.2019 | Pohár 157 let Sokola | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
191414 | 12.10.2019 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
194031 | 17.10.2019 | SUI Fireball Nationals | Fb-12mm | Beinwil am see, jezero Hallwilersee | Český Fireball, z.s. | |
201401 | 04.04.2020 | Bohemia Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201201 | 11.04.2020 | Pohár Bohemia Poděbrady
ZÁVOD ZRUŠEN |
420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201403 | 18.04.2020 | Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
202402 | 25.04.2020 | Cena Olešné
ZÁVOD ZRUŠEN |
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
202105 | 01.05.2020 | Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
201802 | 16.05.2020 | Jarní Fireballistická Rozkoš
ZÁVOD ZRUŠEN |
Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
201202 | 16.05.2020 | Toušeňský pohár
NÁHRADNÍ TERMÍN původně zrušeného závodu - pozor omezení vypsaných lodních tříd !!!
Fb-3C přesun ze zrušeného závodu CTL 201401 |
Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
201505 | 23.05.2020 | Sdružený krajský přebor | Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
201706 | 23.05.2020 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
Pir-7P - přesun ze závodu CTL 201705 |
Pir-7P,Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
202406 | 30.05.2020 | Baníkovská regata
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19 |
Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
201904 | 30.05.2020 | Memoriál Tomáše Dymáka | Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
201118 | 06.06.2020 | FIFE Cup
přesun koef. Fd-7P ze závodu 201802 |
Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
202407 | 06.06.2020 | Jarní závod
koef. Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202406 |
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
202409 | 13.06.2020 | Mladý vítr
ZÁVOD ZRUŠEN |
RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
202410 | 20.06.2020 | Hornický kahan
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody |
Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
201207 | 20.06.2020 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře | 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201208 | 22.06.2020 | Cena Sokola - Vytrvalostní závod | Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201217 | 23.06.2020 | Přebor ČOS - dálková plavba | Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201318 | 04.07.2020 | MMČR - Vítr a slunce
pro LT FD pouze 04.07.2020-06.07.2020 |
Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
202411 | 04.07.2020 | Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410
Q-4K přesun ze závodu 202407 |
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
201320 | 10.07.2020 | O krále Šumavy
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
29r-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
201407 | 18.07.2020 | Letní Hracholusky
doplněna lodní třída Fb-1 |
Evr-1,Fin-1,Q-1,Fb-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
202413 | 18.07.2020 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
201324 | 25.07.2020 | Lázeňská regata | Fb-3C,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
201325 | 01.08.2020 | Bezdreveský kapr | Fd-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
204013 | 05.08.2020 | Pre-Worlds and Irish Nationals
závod zrušen - COVID 19 |
Fb-12 | Dublin, Irsko | Český Fireball, z.s. | |
201409 | 08.08.2020 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
201908 | 08.08.2020 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
204015 | 09.08.2020 | 2020 World Championships
závod zrušen - COVID 19 |
Fb-36ms | Dublin, Irsko | Český Fireball, z.s. | |
201410 | 22.08.2020 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN |
Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
201516 | 22.08.2020 | Modrá stuha Jesenice | Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
202416 | 22.08.2020 | Olešná regata - mem. Václava Klementa
přesun koef. Fin-3M ze závodu 20-2402 |
Fin-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
201211 | 29.08.2020 | Hurá do školy | Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201808 | 29.08.2020 | Letní fireballistická Rozkoš
náhradní závod za zrušený CTL 201802 (Fb-7P) a CTL 207037 (Cad-7P) |
Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
204017 | 03.09.2020 | SUI Fireball Nationals | Fb-12 | Davos, Switzerland | Český Fireball, z.s. | |
201212 | 05.09.2020 | Štít města Poděbrad
přesun koef. Pir-3C ze závodu 20-1211 |
Pir-3C,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
201624 | 05.09.2020 | HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9 |
Fb-7P,Fd-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
202419 | 05.09.2020 | Hornická regata
POZOR změna termínu !!! |
Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
202157 | 19.09.2020 | Fireballistické vinobraní | 420-7P,Fb-7P,Cad-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
204025 | 25.09.2020 | ITA Fireball Nationals | Fb-12mm | Castiglioncello, Italy | Český Fireball, z.s. | |
204022 | 02.10.2020 | Slovenian Fireball Nationals
Změna termínu !!! |
Fb-12mm | Portorož, Slovinsko | Český Fireball, z.s. | |
201215 | 03.10.2020 | Pohár města Neratovice | 420-3C,Cad-3C,420-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
201412 | 03.10.2020 | Cena Primátora
Změna místa konání !!!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Rac-1 | Hracholusky | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
202423 | 03.10.2020 | Žermanická regata
změna místa konání a pořadatele
přesun koef. Fb-3M ze závodu 202419 |
Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
201216 | 10.10.2020 | Pohár 158 let Sokola | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
201413 | 10.10.2020 | Cena Lokomotivy | Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211401 | 10.04.2021 | Bohemia regata
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211201 | 17.04.2021 | Toušeňský pohár
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Fb-3M | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
211402 | 24.04.2021 | Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen) |
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
212401 | 24.04.2021 | Cena Olešné
závod zrušen COVID-19 |
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
212107 | 01.05.2021 | Spring Cup
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,Fb-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
211205 | 08.05.2021 | Župní přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211802 | 15.05.2021 | Jarní fireballistická Rozkoš
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,FD-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211707 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
212405 | 22.05.2021 | Hornický kahan
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
211517 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211118 | 05.06.2021 | FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P,
koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305 |
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
212407 | 12.06.2021 | Mladý vítr | Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
211209 | 26.06.2021 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211211 | 03.07.2021 | Přebor ČOS - dálková plavba
nový termín závodu a změna místa konání závodu |
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211313 | 03.07.2021 | Vítr a Slunce | 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
212409 | 03.07.2021 | Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401
přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405 |
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
211315 | 09.07.2021 | O krále Šumavy
přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209
pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021 |
29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
212410 | 10.07.2021 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fb-4K | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
212207 | 31.07.2021 | Olympijská regata
Závod zrušen !!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
211318 | 31.07.2021 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
211319 | 07.08.2021 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211407 | 14.08.2021 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211906 | 14.08.2021 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
212413 | 21.08.2021 | Olešná regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 212410 |
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
211217 | 28.08.2021 | Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803 |
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
212414 | 28.08.2021 | Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401 |
RsT-7P,Fb-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
211626 | 04.09.2021 | Hop regata | Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
212417 | 11.09.2021 | Hornická regata | Evr-4K,L47-4K,Q-4K,Fb-3M,L47-3M,Q-3M,Evr-2,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
214137 | 11.09.2021 | 2021 FIREBALL EUROPEANS | Fb-24me | Italy, Piombino | Fireball International | |
211511 | 18.09.2021 | Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510 |
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021) |
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
214152 | 30.09.2021 | GUL Fireball UK National Championships | Fb-12mm | Hayling Island | Hayling Island Sailing Club | |
211219 | 02.10.2021 | Pohár města Neratovice
POZOR změna místa konání a délka závodu je pouze 1 den |
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211409 | 02.10.2021 | Cena Primátora
přesun koef. Fin-3C ze závodu 211701
přesun koef. Fb-4K ze závodu 211517 |
Fb-4K,Fin-3C,Fb-2,Fin-2,Q-2,CaO-2,Rac-2 | Jesenice | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
212421 | 02.10.2021 | Hlučínská regata
POZOR změna místa konání !!! |
Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 | Olešná | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
212423 | 09.10.2021 | Žermanická regata
závod z technických důvodů ZRUŠEN!!! |
Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
211220 | 09.10.2021 | Pohár 159 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 21-1209 |
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211413 | 09.10.2021 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
214195 | 15.10.2021 | Portorož Cup 2021 | Fb-7iz | Portorož, Slovinsko | Jadralni Klub Pirat Portorož | |
211210 | 16.10.2021 | Cena Sokola - Vytrvalostní závod
nový termín závodu a změna místa konání
přesun koef. Q-4K ze závodu 21-1209 |
Q-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221401 | 02.04.2022 | Bohemia regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
221201 | 09.04.2022 | VEKRA Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3M | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222404 | 30.04.2022 | Cena Olešné | Fin-3M,Evr-2,L47-2,Q-2,Fb-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
222409 | 14.05.2022 | Baníkovská regata
Závod z technických důvodů zrušen (havárie vodovodní přípojky) |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
221205 | 14.05.2022 | Župní přebor | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221802 | 14.05.2022 | Jarní fireballistická Rozkoš | Cad-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
221706 | 21.05.2022 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor | Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
221106 | 04.06.2022 | FIFE Cup
změna termínu |
Fb-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
222419 | 18.06.2022 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
221207 | 25.06.2022 | Memoriál Josefa Šenkýře | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221208 | 27.06.2022 | Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN! |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221209 | 27.06.2022 | Přebor ČOS
Změna termínu |
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221220 | 29.06.2022 | Cena Sokola | Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221319 | 02.07.2022 | MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022) |
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
222422 | 02.07.2022 | Bermuda CUP | Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
221320 | 09.07.2022 | O krále Šumavy | 420-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221412 | 23.07.2022 | Modrá stuha Boleváku
závod ZRUŠEN |
Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
221323 | 30.07.2022 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
221324 | 06.08.2022 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221906 | 13.08.2022 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
224148 | 18.08.2022 | The Irish Fireball National Championship | Fb-12mm | Lough Derg, Irsko | Lough Derg Yacht Club | |
221404 | 20.08.2022 | Letní závod | 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1,Rac-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
222426 | 20.08.2022 | Olešná regata | Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
224149 | 21.08.2022 | GUL Fireball World Championship | Fb-36ms | Lough Derg, Irsko | Lough Derg Yacht Club | |
221211 | 27.08.2022 | Hurá do školy | Cad-7P,Pir-7P,Rs4-3C,Fb-2 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
221622 | 10.09.2022 | Podzimní Nechranice | Fb-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
222431 | 10.09.2022 | Hornická Regata | L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
224206 | 16.09.2022 | Slovenian Nationals | Fb-12mm,420-12mm | Izola, SLO | JK Olimpic Izola | |
221517 | 17.09.2022 | Švestková regata | Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2,Fb-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
222434 | 17.09.2022 | Hlučínská regata | Fb-4K,L47-1,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
222163 | 24.09.2022 | Burčáková regata | 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P,Cad-8iz | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222435 | 24.09.2022 | Těrlický podzimní fičák | Fb-2,Fin-2,Kaj-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
221217 | 01.10.2022 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
224182 | 01.10.2022 | Herbstregatta - Swiss Cup Bodensee | Fb-7iz | Bodamské jezero | Yacht Club Romanshorn | |
221406 | 08.10.2022 | Cena Lokomotivy | Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
222437 | 08.10.2022 | Fleximont CUP | Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1,L47-4K | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
221218 | 15.10.2022 | Pohár 160 let Sokola
Přesun koef. Evr-4K ze závodu 22-1208 |
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231401 | 01.04.2023 | BOHEMIA Sekt Regata | Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231201 | 15.04.2023 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
231402 | 22.04.2023 | Okresní přebor | Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
232105 | 29.04.2023 | Spring cup | Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232405 | 29.04.2023 | Cena Olešné | Fin-3M,L47-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
231205 | 13.05.2023 | Župní přebor | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231802 | 13.05.2023 | Jarní FB Rozkoš | Fb-7P,Cad-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
231404 | 20.05.2023 | Štít města Plzně | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231706 | 20.05.2023 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Sta-3C,Fb-3C,Fin-4K,Pir-4K,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
231608 | 27.05.2023 | Pohár YC Nechranice II | FD-7P,Fb-7P,Cad-7P,420-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231406 | 10.06.2023 | Modrá stuha Boleváku | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
231504 | 17.06.2023 | SKP 14+15 | Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
232414 | 17.06.2023 | Modrá stuha Českého Těšína
POZOR změna termínu |
Fin-3M,Q-4K,Fb-2KP,L47-2KP,Evr-1MI | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
231207 | 24.06.2023 | MEMORIÁL JOSEFA ŠENKÝŘE | Fb-3C,Cad-3C,Fin-4K,Fb-4K,Cad-4K,Q-4K,420-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
231208 | 26.06.2023 | Přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-2KP | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
231313 | 01.07.2023 | Král Šumavy | Cad-7P,420-7P,Fb-7P,FD-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
232423 | 01.07.2023 | Bermuda cup | L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
231316 | 05.07.2023 | MČR Vítr a slunce | Cad-12mr,420-8vc,FD-7P,Fb-7P,29r-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231319 | 05.08.2023 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
231320 | 12.08.2023 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
231411 | 19.08.2023 | Cena Primátora | Fb-2KP,Rac-2KP,Q-2KP,Fin-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
232430 | 19.08.2023 | Olešná regata | Evr-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
231211 | 26.08.2023 | Hurá do školy | Pir-7P,Cad-7P,Rs4-4K,Fb-2KP,Q-1MI | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
231333 | 02.09.2023 | Regata 130 let - MišMaš regata | Fb-1MI | Lipno - Jeníšov | Český Fireball, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231623 | 09.09.2023 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
232439 | 16.09.2023 | Fleximont cup
Závod zrušen bez náhrady. |
Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
234193 | 16.09.2023 | Mistrovstí Evropy Fireball | Fb-24me | Portorož | Jadralni klub PIRAT | |
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Fb-12mr,Lar-12mr,420-7P,Cad-7P,Fin-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232446 | 07.10.2023 | Hlučínská regata | Fin-3M,Rs4-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
231413 | 14.10.2023 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241401 | 06.04.2024 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241201 | 13.04.2024 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242106 | 04.05.2024 | Pálavská regata | Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241802 | 18.05.2024 | Jarní FB Rozkoš | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
241611 | 08.06.2024 | Pohár YC Nechranice II | 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
242411 | 08.06.2024 | Baníkovská regata | Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241502 | 22.06.2024 | SKP 14+15 | Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
241208 | 24.06.2024 | Sletový přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241312 | 29.06.2024 | Král Šumavy | FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
241314 | 04.07.2024 | MČR vítr a slunce | Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241315 | 03.08.2024 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241316 | 10.08.2024 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241621 | 31.08.2024 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. |