nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
211104 | 10.04.2021 | Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211106 | 02.10.2021 | Nechranický skluz
NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta |
Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211108 | 24.04.2021 | Skiffmania
závod zrušen - COVID-19 |
29r-7P,RS7-7P,Was-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211111 | 08.05.2021 | Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211116 | 29.05.2021 | OYC Prague Regatta 2021
závod zrušen - COVID-19 |
RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
211122 | 25.06.2021 | Windy point regatta | RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
211130 | 24.09.2021 | Regata 725 | RsA-12mr,RS7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
211133 | 09.10.2021 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211135 | 16.10.2021 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211136 | 23.10.2021 | Modrá stuha Vltavy
Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211217 | 28.08.2021 | Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803 |
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211219 | 02.10.2021 | Pohár města Neratovice
POZOR změna místa konání a délka závodu je pouze 1 den |
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211222 | 03.07.2021 | Poděbradský jachting žije
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs5-1,RsF-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211305 | 05.06.2021 | Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211315 | 09.07.2021 | O krále Šumavy
přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209
pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021 |
29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211329 | 28.08.2021 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211402 | 24.04.2021 | Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen) |
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211411 | 29.05.2021 | Štít města Plzně
Závod z technických důvodů ZRUŠEN |
Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
211412 | 24.07.2021 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady |
Q-2,RsF-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
211413 | 09.10.2021 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
211517 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211613 | 19.06.2021 | Pohár RS Nechranice | Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211626 | 04.09.2021 | Hop regata | Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211705 | 01.05.2021 | Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19 |
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211901 | 08.05.2021 | Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
211903 | 26.06.2021 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
211905 | 07.08.2021 | Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902 |
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
211906 | 14.08.2021 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
212002 | 22.05.2021 | Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212104 | 24.04.2021 | Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212106 | 31.07.2021 | Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !! |
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212110 | 12.05.2021 | Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19 |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212114 | 22.08.2021 | Nedělní rejs I.
Nový termín závodu |
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212115 | 19.05.2021 | Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212118 | 26.05.2021 | Prígl Rejs 2021 V. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212120 | 30.05.2021 | Nedělní rejs II. | RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212121 | 02.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212123 | 09.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VII. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212125 | 13.06.2021 | Nedělní rejs III. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212126 | 16.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212127 | 19.06.2021 | Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104 |
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212131 | 23.06.2021 | Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212134 | 30.06.2021 | Prígl Rejs 2021 X. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212136 | 25.07.2021 | Nedělní Rejs IV. | RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212137 | 14.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212138 | 17.07.2021 | Omniplast Cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212139 | 21.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212140 | 28.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XIII.
Závod zrušen pro nedostatek větru |
OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212141 | 04.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XIV. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212142 | 11.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212144 | 15.08.2021 | Nedělní rejs V. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212145 | 18.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XVI. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212146 | 21.08.2021 | Czech Junior Nationals - part I. | L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212147 | 25.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212150 | 29.08.2021 | Nedělní rejs VI. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212151 | 01.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212153 | 04.09.2021 | MČR Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212155 | 08.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XIX. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212156 | 11.09.2021 | Kiss my RS | Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212158 | 15.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XX. "Funny"
Závod se neodjel - bezvětří |
OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212161 | 18.09.2021 | Modrý hrozen | 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212162 | 19.09.2021 | Nedělní rejs VII. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212163 | 22.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XXI. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021) |
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212168 | 29.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212169 | 02.10.2021 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212170 | 06.10.2021 | Prígl Rejs 2021 XXIII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212172 | 10.10.2021 | Nedělní rejs VIII. | RsV-3M,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212173 | 13.10.2021 | Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212404 | 19.05.2021 | Cvilín race 1 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212406 | 02.06.2021 | Cvilín race 2 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212407 | 12.06.2021 | Mladý vítr | Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212408 | 16.06.2021 | Cvilín race 3 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212411 | 28.07.2021 | Cvilín race 4 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212414 | 28.08.2021 | Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401 |
RsT-7P,Fb-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212415 | 08.09.2021 | Cvilín race 5 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212418 | 18.09.2021 | Tera Cvilín race | RsT-3C,RsT-3M,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212422 | 06.10.2021 | Cvilín race 6 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212425 | 27.08.2021 | Přátelská miniregatta | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
214020 | 01.06.2021 | Allianz Regatta - World Cup Series | 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz | Medemblik | World sailing | |
214074 | 23.07.2021 | 132. Travemünder Woche 2021 | RsF-24msj, L47-18mej | Travemünde | Lübecker Yacht-Club e.V. Spolupořadatel | |
214083 | 31.07.2021 | RS AERO EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 | RsA-24me | Fraglia Vela Malcesine | Fraglia Vela Malcesine | |
214088 | 02.08.2021 | RS500 Words 2021 | Rs5-36ms | Colico, Italy | Per Sport ssd - GEAS NBC asd | |
214115 | 23.07.2021 | Tokyo 2020 Olympic Games | Rsx-100oh | Tokyo, JPN | MOV | |
214116 | 21.04.2021 | RS:X World Championship | Rsx-75ms | Cadiz, ESP | FAV | |
214161 | 18.09.2021 | ONK RS500 en Aero 2021 | Rs5-12mm | the Grevelingen off Bruinisse (Netherlands) | Zeilclub Kurenpolder (ZCK) and Aquavitesse | |
214163 | 09.10.2021 | Ankerlaterne Open German Nationals der RS | Rs5-12mm | Steinhuder Meer Germany | Baltische Segler-Vereinigung e.V. (BSV) | |
221102 | 09.04.2022 | Memoriál Rösslera - Ořovského | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221103 | 23.04.2022 | Nechranický skluz | 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
221104 | 07.05.2022 | Memoriál Bürgermeistera | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221107 | 28.05.2022 | OYC Prague Regatta | RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
221108 | 17.06.2022 | Windypoint regatta
Pro RS Vareo pouze dva dny 18.06.2022-19.06.2022 |
RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
221110 | 24.09.2022 | CERE Regatta | Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
221112 | 08.10.2022 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221114 | 14.10.2022 | Regatta 725 | RsA-12mr,RS7-7P,Rs4-7P,RsA-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
221115 | 15.10.2022 | Primátorský štít | L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221116 | 22.10.2022 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
221207 | 25.06.2022 | Memoriál Josefa Šenkýře | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221208 | 27.06.2022 | Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN! |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221209 | 27.06.2022 | Přebor ČOS
Změna termínu |
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
221211 | 27.08.2022 | Hurá do školy | Cad-7P,Pir-7P,Rs4-3C,Fb-2 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
221217 | 01.10.2022 | Pohár města Neratovice | Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
221301 | 20.08.2022 | The Crown Cup - RS500 Eurocup | Rs5-12mr,Rs5-8mz,Rs5-4K,OT-0 | Lipno - Černá v Pošumaví | Český svaz jachtingu | |
221302 | 25.08.2022 | The Crown Cup - RS Feva Europeans | RsF-18me,RsF-7P,OT-0 | Lipno - Černá v Pošumaví | Český svaz jachtingu | |
221308 | 04.06.2022 | Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334 |
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
221317 | 18.06.2022 | Lipenský Tera Cup | RsT-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
221318 | 25.06.2022 | Bezdrevský vítr
POZOR změna místa konání !!! |
Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht Club DIM Bezdrev | |
221332 | 24.09.2022 | ProYachting Regatta | Rs4-1,RsT-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
221406 | 08.10.2022 | Cena Lokomotivy | Fb-2,RsF-2,Fin-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
221411 | 11.06.2022 | Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
221412 | 23.07.2022 | Modrá stuha Boleváku
závod ZRUŠEN |
Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
221601 | 29.09.2022 | Czech Junior Nationals | 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
221607 | 28.05.2022 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
221621 | 10.09.2022 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
221707 | 28.05.2022 | Mácháčský zápich | RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
221803 | 21.05.2022 | Pohár města Česká Skalice | 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
221806 | 17.07.2022 | Soustředění mládeže - Léto dětí na Rozkoši | Q-1,RsF-1,T93-1,Rs4-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
221807 | 04.09.2022 | Rozkošáci s větrem o závod | Q-1,RsT-1,RsF-1,Rs4-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
221901 | 07.05.2022 | Jarní závod | Vau-7P,Q-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
221902 | 28.05.2022 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
221903 | 25.06.2022 | O perníkovou chaloupku | 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
221905 | 06.08.2022 | Štít města Pardubic | RsF-4K,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
221906 | 13.08.2022 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
222002 | 21.05.2022 | Květáková regata | Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
222104 | 20.04.2022 | Prígl Rejs 1 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222105 | 23.04.2022 | Krajský přebor | L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222106 | 27.04.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 1 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222110 | 04.05.2022 | Prígl Rejs 3 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222111 | 07.05.2022 | Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor | RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222113 | 11.05.2022 | Prígl Rejs 4 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222116 | 22.05.2022 | Nedělní rejs I.
změna termínu |
RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222118 | 18.05.2022 | Prígl Rejs 5 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222120 | 25.05.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 2 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222121 | 01.06.2022 | Prígl Rejs 7 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222123 | 05.06.2022 | Nedělní rejs II. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222124 | 08.06.2022 | Prígl Rejs 8 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222126 | 15.06.2022 | Prígl Rejs 9 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222129 | 22.06.2022 | Prígl Rejs 10 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222130 | 29.06.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 3 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222133 | 13.07.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 4 | RsT-3M,RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222134 | 16.07.2022 | OMNIPLAST CUP 2022 | RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222135 | 20.07.2022 | Prígl Rejs 13 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222137 | 24.07.2022 | Nedělní rejs III. | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222138 | 27.07.2022 | Prígl Rejs 14 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222139 | 03.08.2022 | Prígl Rejs 15 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222140 | 10.08.2022 | Prígl Rejs 16 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222142 | 14.08.2022 | Nedělní rejs IV. | Rs5-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222143 | 17.08.2022 | Prígl Rejs 17 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222144 | 24.08.2022 | Prígl Rejs 18 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222148 | 28.08.2022 | Nedělní rejs V. | Rs5-1,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222149 | 31.08.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 5 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222153 | 07.09.2022 | Prígl Rejs 20 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222154 | 10.09.2022 | Kiss my RS | Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222156 | 14.09.2022 | Prígl Rejs 21 | OT-1,RsV-1,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222158 | 17.09.2022 | Modrý hrozen | 420-7P,Cad-7P,RS7-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
222159 | 18.09.2022 | Nedělní rejs VI. | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222160 | 21.09.2022 | Prígl Rejs Pohár JmK 6 | RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222161 | 24.09.2022 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
222164 | 28.09.2022 | Prígl Rejs 23 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222165 | 30.09.2022 | MČR RS Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222168 | 05.10.2022 | Prígl Rejs 24 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222170 | 09.10.2022 | Nedělní rejs VII. | Rs5-3M,RsF-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222171 | 12.10.2022 | Prígl Rejs 26 | OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222172 | 19.10.2022 | Prígl Rejs 27 | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222175 | 15.05.2022 | Nedělní rejs I. Feva | RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222177 | 10.07.2022 | 1. Prázdninový | RsV-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
222403 | 20.04.2022 | Aprílová regata I | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222405 | 04.05.2022 | Květinová regata I | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222407 | 07.05.2022 | Květinová regata II | RsT-2,Q-1,RsF-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222411 | 21.05.2022 | Jarní budíček | RsT-3M,RsT-2 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222412 | 01.06.2022 | Dětská Tera regata I | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222414 | 03.06.2022 | Dětská Tera regata II | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222415 | 08.06.2022 | Cvilín race 1 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222416 | 11.06.2022 | Mladý vítr | RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222419 | 18.06.2022 | Modrá stuha Českého Těšína | Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
222420 | 22.06.2022 | Letní slunovrat I | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222421 | 24.06.2022 | Letní slunovrat II | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222427 | 25.08.2022 | Prázdninová regata | RsT-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222428 | 27.08.2022 | Přátelská regata | RsT-7P,RsT-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222429 | 07.09.2022 | Hurá do školy I | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222432 | 14.09.2022 | Cvilín race 2 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222433 | 17.09.2022 | Krnov Cvilín Race | RsT-7P,RsF-3M,RsT-2,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222436 | 28.09.2022 | Cvilín race 3 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222438 | 12.10.2022 | Cvilín race 4 | Q-1,RsF-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
222439 | 22.04.2022 | Aprílová regata II | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
222440 | 13.09.2022 | Hurá do školy II
změna termínu |
RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
224056 | 26.05.2022 | Dutch Youth Regatta | Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz | IJsselmeer off Workum | Royal Netherlands Watersports Association. | |
224107 | 30.08.2022 | RS Aero European Championship | Rs5-24me,Rs7-24me,RsF-24-24me | Portland, Weymouth, UK | WPNSA | |
224110 | 28.07.2022 | RS700 European Championship 2022 | Rs7-24me | Weymouth | WPNSA | |
224113 | 23.07.2022 | RS Aero Youth World Championship | RsA-24ms | Weymouth, UK Pořadatel | WPNSA | |
224125 | 06.07.2022 | RS Feva EuroCup 2022, Kutassy Áron Memorial Cup | RsF-8iz | Balaton | HUN - Hungary | |
224141 | 30.07.2022 | RS Aero European Championships 2022 | RsA-24me | Portland, Weymouth, UK | WPNSA | |
224147 | 30.07.2022 | RS500 World Championship | Rs5-36ms | UK - Weymouth | WPNSA | |
224163 | 10.09.2022 | German Open RS Aero 9 2022 | RsA-12mm | Tutzing, Deutschland | DTYC Tutzing | |
224437 | 08.10.2022 | Ankerlaterne Open German Nationals der RS | Rs5-12mm | Baltische Segler-Vereinigung | Baltische Segler-Vereinigung 1878/1940 eV Wettfahrtvereinig | |
227006 | 25.06.2022 | MiŠ regatta | RS7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
229918 | 21.07.2022 | RS Feva World Championship | RsF-36ms | Weymouth | RS Feva | |
229919 | 30.07.2022 | RS Tera World Championship | RsT-36ms | Weymouth | RS Tera | |
231103 | 15.04.2023 | Začalo to u nás | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231104 | 15.04.2023 | Nechranický skluz | RsF-7P,Rs5-7P,29r-7P,RsA-7P,RS7-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
231106 | 22.04.2023 | Memoriál Rösslera Ořovského
závod ZRUŠEN - vysoký průtok vody ve Vltavě |
Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231108 | 29.04.2023 | Memoriál A. Bürgermeistra | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231113 | 27.05.2023 | OYC Prague Regatta 2023 | RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
231117 | 17.06.2023 | Windypoint Regata
POZOR změna termínu |
RS7-12mr,RsA-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
231118 | 17.06.2023 | Windypoint regata | RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
231136 | 06.10.2023 | 725 m nad veci | RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,49er-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
231137 | 07.10.2023 | Memoriál R. Holého | Q-2KP,Cad-2KP,RsF-2KP,L47-2KP,420-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231138 | 14.10.2023 | Primátorský štít | Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231139 | 21.10.2023 | Modrá stuha Vltavy | Cad-3C,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,RsA-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
231211 | 26.08.2023 | Hurá do školy | Pir-7P,Cad-7P,Rs4-4K,Fb-2KP,Q-1MI | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
231304 | 03.06.2023 | MČR Cena Šumavy | Rs5-12mr,Rs4-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231310 | 24.06.2023 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,Rs4-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
231323 | 30.08.2023 | Regata 130 let - Czech Junior Nationals - Charlie | 29r-12mr,Evr-12mr,Las-12mr,RsF-12mr,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
231334 | 03.09.2023 | Regata 130 let - Slavnostní plavba | 29r-1MI,Cad-1MI,Evr-1MI,FD-1MI,FOI-1MI,Fb-1MI,Fin-1MI,Kaj-1MI,L47-1MI,Las-1MI,OT-1MI,Q-1MI,Rac-1MI,RsF-1MI,T93-1MI,Tor-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
231402 | 22.04.2023 | Okresní přebor | Fb-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231404 | 20.05.2023 | Štít města Plzně | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
231406 | 10.06.2023 | Modrá stuha Boleváku | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
231411 | 19.08.2023 | Cena Primátora | Fb-2KP,Rac-2KP,Q-2KP,Fin-2KP,RsF-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
231413 | 14.10.2023 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
231612 | 24.07.2023 | Mistrovství Světa RS500 | Rs5-36ms | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
231715 | 23.09.2023 | Mácháčský zápich | RsA-7P,RS7-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
231804 | 23.09.2023 | Fair play | Rs4-12mr,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,Rs4-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
231805 | 09.07.2023 | Tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
231806 | 17.07.2023 | Příměstský jachtařský tábor Rozkošáci | Q-1MI,RsF-1MI | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
231902 | 27.05.2023 | Memoriál Tomáše Dymáka | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Las-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Pir-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
231906 | 17.06.2023 | O perníkovou chaloupku | RsF-3C,Q-4K,Q-2KP,Evr-2KP,Fin-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
231908 | 05.08.2023 | O Štít města Pardubic | 29r-3C,Fin-3C,RsF-4K,Evr-2KP,Q-2KP,RsA-2KP,RsV-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
231909 | 19.08.2023 | Modrá vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-2KP,RsF-2KP,RsV-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
232001 | 13.05.2023 | Květáková regata | RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
232101 | 27.05.2023 | 2023 RS700 & RS Vareo European Championship | RS7-7P,RS7-24me,RsV-24me | Nové Mlýny | KSJ Jmk, z.s. | |
232102 | 19.04.2023 | Prýgl rejs 1 | OT-1MI,RsV-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232103 | 26.04.2023 | Prýgl rejs 2 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232105 | 29.04.2023 | Spring cup | Fb-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232106 | 03.05.2023 | Prýgl rejs 3 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232107 | 06.05.2023 | Memoriál Miloše Alexy | RsV-7P,RsF-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232109 | 10.05.2023 | Prýgl rejs 4 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232112 | 17.05.2023 | Prýgl rejs 5 JMK | RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232114 | 20.05.2023 | Velká cena YC Dyje | RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P,29r-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
232115 | 24.05.2023 | Prýgl rejs 6 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232118 | 31.05.2023 | Prýgl rejs 7 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232120 | 04.06.2023 | Nedělní rejs I | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232121 | 07.06.2023 | Prýgl rejs 8 JMK | RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232124 | 14.06.2023 | Prýgl rejs 9 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232127 | 21.06.2023 | Prýgl rejs 10 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232129 | 28.06.2023 | Prýgl rejs 11 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232132 | 12.07.2023 | Prýgl rejs 12 JMK | RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232133 | 15.07.2023 | Omniplast cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232134 | 19.07.2023 | Prýgl rejs 13 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232136 | 23.07.2023 | Nedělní rejs II | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232137 | 26.07.2023 | Prýgl rejs 14 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232139 | 02.08.2023 | Prýgl rejs 15 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232141 | 09.08.2023 | Prýgl rejs 16 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232143 | 13.08.2023 | Nedělní rejs III | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232144 | 16.08.2023 | Prýgl rejs 17 JMK | RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232146 | 23.08.2023 | Prýgl rejs 18 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232149 | 27.08.2023 | Nedělní rejs IV | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232150 | 30.08.2023 | Prýgl rejs 19 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232153 | 06.09.2023 | Prýgl rejs 20 JMK | RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232154 | 09.09.2023 | Kiss My RS | Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232156 | 13.09.2023 | Prýgl rejs 21 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232160 | 17.09.2023 | Nedělní rejs V | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232161 | 20.09.2023 | Prýgl rejs 22 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232162 | 22.09.2023 | MČR RS Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232165 | 27.09.2023 | Prýgl rejs 23 | RsV-1MI,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232168 | 30.09.2023 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Q-3M,L47-1MI | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232170 | 04.10.2023 | Prýgl rejs 24 JMK
Závod z technických důvodů zrušen |
RsT-2KP,RsV-2KP,OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232172 | 08.10.2023 | Nedělní rejs VI | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232173 | 11.10.2023 | Prýgl rejs 25
Závod z technických důvodů zrušen |
OT-1MI,RsV-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
232175 | 22.04.2023 | Krajský přebor | L47-3M,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
232402 | 18.04.2023 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232403 | 21.04.2023 | Aprílová regata II | RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232406 | 29.04.2023 | Čarodějnická regata | RsT-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232407 | 12.05.2023 | Květinová regata I
POZOR změna termínu |
RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232408 | 06.05.2023 | Květinová regata II | RsT-2KP,RsF-2KP,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232410 | 13.05.2023 | Jarní zíváček | Kaj-2KP,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232411 | 20.05.2023 | Jarní Budíček | RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232413 | 02.06.2023 | Dětská regata I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232415 | 06.06.2023 | Dětská regata II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232417 | 10.06.2023 | 40.Mladý vítr | RsF-3M,RsT-3M,RsT-4K,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232418 | 14.06.2023 | Cvilín race 1 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232419 | 17.06.2023 | Skoro letní regata | RsF-4K,Kaj-2KP,RsT-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232420 | 20.06.2023 | Letní slunovrat I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232422 | 23.06.2023 | Letní slunovrat II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232423 | 01.07.2023 | Bermuda cup | L47-3M,Fin-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsT-2KP,Kaj-1MI | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
232424 | 12.07.2023 | Cvilín race 2 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232426 | 26.07.2023 | Cvilín race 3 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232427 | 02.08.2023 | Cvilín race 4 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232430 | 19.08.2023 | Olešná regata | Evr-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
232432 | 24.08.2023 | Prázdninová regata | RsT-3M | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232433 | 26.08.2023 | Přátelská regata | RsT-7P | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232434 | 05.09.2023 | Hurá do školy I | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232435 | 06.09.2023 | Cvilín race 5 | Q-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232437 | 02.09.2023 | 130 let jachtingu - Slezská regata | Kaj-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232438 | 12.09.2023 | Hurá do školy II | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232439 | 16.09.2023 | Fleximont cup
Závod zrušen bez náhrady. |
Evr-2KP,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232440 | 16.09.2023 | Tera Cvilín race | RsT-7P,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
232443 | 29.09.2023 | O cenu mrože | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232444 | 30.09.2023 | Těrlický podzimní fičák | Kaj-2KP,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232445 | 06.10.2023 | O cenu ledního medvídka | RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232446 | 07.10.2023 | Hlučínská regata | Fin-3M,Rs4-4K,Evr-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
232447 | 07.10.2023 | Jachtařské rozloučení s Neptunem | Kaj-4K,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
232449 | 04.11.2023 | Zamykání vody
Závod ZRUŠEN |
Evr-1MI,Fin-1MI,L47-1MI,Q-1MI,Rs4-1MI | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
234072 | 18.05.2023 | Dutch Youth Regatta | 29r-8,L47-8,QMZ-8,QSZ-8,Cad-7,RsF-7 | IJsselmeer | NED - Netherlands | |
234114 | 09.07.2023 | RS Feva Open European Championship | RsF-18meJ | Balatonfüred - Balaton | Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE) yacht club in associ | |
234127 | 24.07.2023 | RS Feva World Championship 2023 | RsF-24msJ | Follonica, Italy | L.N.I. Follonica | |
234133 | 31.07.2023 | RS Tera World Championship 2023 | RsT-24msJ | Lago di Iseo | Associazione Nautica Sebina | |
234134 | 26.07.2023 | RS AERO WORLD CHAMPIONSHIP 2023 | RsA-36ms | Calasetta, Sardinie, Italie | LNI Sulcis | |
234161 | 07.09.2023 | RS 700 National Championship UK | RS7-12 | Brightlingsea, UK | SC Brightlingsea | |
234251 | 14.10.2023 | Ankerlaterne Open German Nationals der RS | Rs5-12 | Steinhuder Meer Germany | Baltische Segler-Vereinigung e.V. (BSV) | |
234252 | 16.09.2023 | Open Dutch Championship | Rs5-12 | The Grevelingen off Bruinisse (Netherlands) | K.R.Z.V. de Maas, Aquavitesse | |
237011 | 26.08.2023 | Miš regata | RS7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241105 | 20.04.2024 | Skiffmania | 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241110 | 11.05.2024 | Nechranický skluz | 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241114 | 31.05.2024 | WW: windy warmup | RS7-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
241115 | 01.06.2024 | OYC Prague Regatta | RsT-3C | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
241116 | 31.05.2024 | Windypoint Regata | RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241137 | 11.10.2024 | 725 m. nad věcí | RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,49er-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241311 | 23.06.2024 | XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 | Q-ch-10KZ,Q-di-10KZ,RsF-10KZ | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241314 | 04.07.2024 | MČR vítr a slunce | Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241318 | 24.08.2024 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,Rs4-7P | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241323 | 05.10.2024 | Bezdrevský maraton | FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241717 | 21.09.2024 | Mácháčský zápich | RS7-7P,RsA-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241804 | 21.09.2024 | Fair Play | Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241907 | 15.06.2024 | O perníkovou chaloupku | RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
241909 | 03.08.2024 | O Štít města Pardubic | Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI | Seč | Yachtclub Pardubice | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
242003 | 25.05.2024 | Květáková regata | RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242102 | 24.04.2024 | Prýgl Rejs JMK I | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242105 | 04.05.2024 | Memoriál Miloše Alexy | RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242106 | 04.05.2024 | Pálavská regata | Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242112 | 19.05.2024 | Nedělní rejs I | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242113 | 22.05.2024 | Prýgl Rejs JMK II | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242119 | 08.06.2024 | RS Race | Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242124 | 16.06.2024 | Nedělní rejs II | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242127 | 26.06.2024 | Prýgl Rejs JMK III | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242130 | 10.07.2024 | Prýgl Rejs JMK IV | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242131 | 13.07.2024 | Omniplast cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242134 | 21.07.2024 | Nedělní rejs III | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242139 | 07.08.2024 | Prýgl Rejs JMK V | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242141 | 18.08.2024 | Nedělní rejs IV | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242144 | 21.08.2024 | Prýgl Rejs JMK VI | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242148 | 25.08.2024 | Nedělní rejs V | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242150 | 29.08.2024 | Czech Junior Nationals II. | 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242154 | 07.09.2024 | Kiss my RS | RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242159 | 15.09.2024 | Nedělní rejs VI | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242160 | 18.09.2024 | Prýgl Rejs JMK VII | Rs5-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI,RsV-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242161 | 20.09.2024 | MČR RS Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242167 | 05.10.2024 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242401 | 16.04.2024 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242402 | 19.04.2024 | Aprílová regata II | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242404 | 27.04.2024 | Čarodějnická regata | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242405 | 03.05.2024 | Květinová regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242407 | 11.05.2024 | Jarní zíváček | Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242408 | 18.05.2024 | Jarní Budíček | RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
242410 | 04.06.2024 | Dětská regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242411 | 08.06.2024 | Baníkovská regata | Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
242412 | 11.06.2024 | Dětská regata II | RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242413 | 15.06.2024 | Mladý vítr | RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242414 | 18.06.2024 | Letní slunovrat I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242415 | 21.06.2024 | Midsummer regatta | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242420 | 22.08.2024 | Prázdninová regata | RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242421 | 24.08.2024 | Přátelská regata | RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242423 | 03.09.2024 | Hurá do školy I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242425 | 10.09.2024 | Vesele ve škole | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
242427 | 14.09.2024 | Tera Cvilin race | RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
242428 | 27.09.2024 | O cenu mrože | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242430 | 04.10.2024 | O cenu ledního medvídka | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
247009 | 24.08.2024 | MIŠ Regata | RS7-7P | Lipno - Jeníšov | Asociace lodních tříd RS, z.s. |