Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201101 28.03.2020 jaRní Svezení
Závod ZRUŠEN bez náhrady
RsF-3C Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201103 04.04.2020 Memoriál Rosslera-Ořovského
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY - KORONAVIRUS
Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201106 18.04.2020 Nechranický skluz
ZÁVOD ZRUŠEN
Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201403 18.04.2020 Cena Ziosu
ZÁVOD ZRUŠEN
Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého
ZÁVOD ZRUŠEN
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201402 25.04.2020 Plzeňské předháňky
ZÁVOD ZRUŠEN
RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
202105 01.05.2020 Spring Cup
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202403 06.05.2020 Cvilín race 1
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID 19
Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen
RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
204004 23.05.2020 European Championship Rs7-24me Carnac Asociace lodních tříd RS, z.s.
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
201146 30.05.2020 OYC Prague Regatta 2020 RsT-7P,RsA-1,RsV-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
201404 30.05.2020 Štít města Plzně RsF-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P,Rs5-1 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
201307 06.06.2020 h2rsO
ZÁVOD ZRUŠEN
Rs5-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202171 07.06.2020 Nedělní rejs
nově vložený závod
RsV-3M,RsF-1,RsT-1,L47-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202408 10.06.2020 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
202409 13.06.2020 Mladý vítr
ZÁVOD ZRUŠEN
RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
201147 13.06.2020 Skiffmania
Nově vložený závod za zrušené závody
Rs7-7P,Cad-7P,RsA-1,RsV-1 Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata)
změna termínu
Lar-7P,Lar-4K,Evr-3M,Evr-4K,Q-3M,Q-4K,RsV-4K,Vau-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
201120 27.06.2020 WindyPoint Regatta Rs7-7P,RsV-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
202127 28.06.2020 Nedělní Rejs II.
Závod se neuskutečnil z důvodů nepříznivého počasí.
RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
204979 09.07.2020 RS Feva EuroCup Hungary 2020 RsF-7iz RS Sailing Center Vitorlázó Gyermekekért Egyesület (VGYE)
205007 09.07.2020 RS Feva Euro Cup and National Championship 2020 RsF-12mm RS Sailing Center Tihany RS Sailing Center Tihany
202129 15.07.2020 Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK
Závod se neodjel pro bezvětří
RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201148 18.07.2020 Nechranický skluz
Nově vložený závod za zrušené závody
RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
202131 19.07.2020 Nedělní Rejs III.
závod se neodjel pro bezvětří
L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
204011 20.07.2020 World Championship
závod zrušen - COVID-19
Rs5-36ms, RsF-36ms Travemude Asociace lodních tříd RS, z.s.
201149 25.07.2020 1. Nechranice Woche
Nově vložený závod za zrušené závody
RsF-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,29r-7P,29r-3C Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII
RsF-2,RsT-2,RsV-2 přesun koef. ze závodu CTL 202129
RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
201327 01.08.2020 HIC Regatta RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
201329 20.08.2020 The Crown Cup Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202003 29.08.2020 Květákova regata
změna termínu
Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
202417 29.08.2020 Přátelská regata RsT-4K,RsT-3M,Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202108 05.09.2020 Kiss My RS
změna termínu !!!!
Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
201334 11.09.2020 RS AeroCup
Pro LT RS 500 závod pouze v termínu 12.09.2020 - 13.09.2020
RsA-8vc,RsA-8mz,RsA-7P,Rs5-7P Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
201336 12.09.2020 Pohár YC DIM Bezdrev
Závod zrušen - jiné místo konání.
Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
205023 19.09.2020 Open Dutch Championship RS500 and RS Aero 5-7 2020 Rs5-12mm Grevelingen off Bruinisse Zeilclub Kurenpolder (ZCK) and Aquavitesse
202179 20.09.2020 Nedělní Rejs XXIII.
náhradní závod za neodjetý závod CTL 20-2131
L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Rs5-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
201339 03.10.2020 Lipenský kotrmelec Rs7-7P,Rs5-3R,RsO-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
201412 03.10.2020 Cena Primátora
Změna místa konání !!!!
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Rac-1 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Las-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AH
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
202424 14.10.2020 Cvilín race 7
Závod zrušen COVID-19
Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201142 17.10.2020 Primátorský štít
Závod zrušen COVID-19.
Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                   
Závod zrušen COVID-19
Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211104 10.04.2021 Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211108 24.04.2021 Skiffmania
závod zrušen - COVID-19
29r-7P,RS7-7P,Was-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211402 24.04.2021 Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen)
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
212104 24.04.2021 Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
211705 01.05.2021 Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211111 08.05.2021 Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211901 08.05.2021 Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212110 12.05.2021 Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212114 16.05.2021 Nedělní rejs I.
závod zrušen - COVID-19
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212404 19.05.2021 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212115 19.05.2021 Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AH
212002 22.05.2021 Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19
Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
211517 22.05.2021 Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
212118 26.05.2021 Prígl Rejs 2021 V. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211116 29.05.2021 OYC Prague Regatta 2021
závod zrušen - COVID-19
RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
211411 29.05.2021 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212120 30.05.2021 Nedělní rejs II. RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
214020 01.06.2021 Allianz Regatta - World Cup Series 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz Medemblik World sailing
212406 02.06.2021 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212121 02.06.2021 Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
211305 05.06.2021 Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
212123 09.06.2021 Prígl Rejs 2021 VII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
212407 12.06.2021 Mladý vítr Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
212125 13.06.2021 Nedělní rejs III. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212408 16.06.2021 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212126 16.06.2021 Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
211613 19.06.2021 Pohár RS Nechranice Rs5-7P,RsF-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
212127 19.06.2021 Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212131 23.06.2021 Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211122 25.06.2021 Windy point regatta RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
212134 30.06.2021 Prígl Rejs 2021 X. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211315 10.07.2021 O krále Šumavy 29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
212137 14.07.2021 Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212138 17.07.2021 Omniplast Cup RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212139 21.07.2021 Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212136 25.07.2021 Nedělní Rejs IV. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212140 28.07.2021 Prígl Rejs 2021 XIII. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !!
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212141 04.08.2021 Prígl Rejs 2021 XIV. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
212142 11.08.2021 Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3C,Las-3M,Las-3M,RsF-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
212144 15.08.2021 Nedělní rejs V. RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212145 18.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212147 25.08.2021 Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211329 28.08.2021 Bezdrevský vítr Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata RsT-7P,Fb-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
212150 29.08.2021 Nedělní rejs VI. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212151 01.09.2021 Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212153 04.09.2021 MČR Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212155 08.09.2021 Prígl Rejs 2021 XIX. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212156 11.09.2021 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212158 15.09.2021 Prígl Rejs 2021 XX. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212161 18.09.2021 Modrý hrozen 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212162 19.09.2021 Nedělní rejs VII. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212163 22.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXI. OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211130 25.09.2021 Regata 725 RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021)
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212168 29.09.2021 Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211106 02.10.2021 Nechranický skluz
NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta
Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
211409 02.10.2021 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212170 06.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIII. "Funny" OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
212172 10.10.2021 Nedělní rejs VIII. RsV-3M,Rs5-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
212173 13.10.2021 Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ