Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
169950 18.12.2016 Hlášení plaveb ČANY Nj Balt, Jadran ČANY
169903 29.08.2016 K1 Topcat Worlds CaO-36ms Biograd na Moru Valná hromada
AR
169902 30.07.2016 World Championship RS Tera RsT-24ms Santoa Valná hromada
AR
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
167046 04.07.2016 MČR FUS Fus-12mr,Fus-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
167045 23.09.2016 GRAND PRIX of CZECH REPUBLIC T24-8vc Prien am Chiemsee - Germany Valná hromada
167044 26.12.2016 MSJ Cadet Cad-24ms Buenos Aieres Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
167043 10.12.2016 2016 World Championships Fb-36ms Mossell Bay, South Africa Český Fireball, z.s.
167042 04.12.2016 Pre-Worlds and RSA Nationals Fb-12mm Mossell Bay, South Africa Český Fireball, z.s.
167041 11.11.2016 Jabuka Nj-6ip Vodice - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Nj-12mr,Nj-6ip Murter - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR AH
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
167038 23.09.2016 ČP Slalom VI. Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
167037 10.09.2016 Offshore Cup ČANY Nj-6ip Balt - Německo Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
167036 10.09.2016 Stauseepokal Cad-3C,Cad-7P Tallsperre Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
167035 25.08.2016 Mistrovství ČR Rac Rac-12mr,Fun-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
167034 26.08.2016 Austrian Meisterschaft Fin-7P Attersee "ALT FINN z.s."
167033 26.08.2016 Mem. Fratiška Ehla Fd-7P Otmuchov - Polsko ALT Flying Dutchman, z.s.
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
167031 11.08.2016 GBR Nationals Fb-12mm Hayling Islad, GBR Český Fireball, z.s.
167030 30.07.2016 FB Europeans Fb-24me Brenzone, Lago di Garda Český Fireball, z.s.
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Cad-18me Balatón Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
167028 25.07.2016 MS 29er 29r-24ms Medemblik ALT 29er a 49er
167027 18.07.2016 ME RS 700 Rs7-24me Torbole Asociace lodních tříd RS, z.s.
167026 04.07.2016 MČR FUN Fun-12mr,Fun-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
167025 29.06.2016 ME 29er 29r-18me Norsko ALT 29er a 49er
167023 10.06.2016 ČP Slalom IV. Fus-7P Nechranice/Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
167022 21.05.2016 Pohár Rozkoše Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
167021 13.05.2016 CECC POL Cad-6ip Zegrze Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
167020 29.04.2016 ČP Slalom III. Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
167019 24.04.2016 Slovak Sailing Week Nj-6ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
167018 22.04.2016 CECC HUN Cad-6ip Balatón Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
167017 22.04.2016 ČP Slalom II.
bezvětří - závod se neodjel
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
167016 15.04.2016 ČP Slalom I.
závod pro slabý vítr ZRUŠEN
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
167015 27.02.2016 Severní vítr Dn-3C,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167014 26.02.2016 Polish National Championship Dn-12mm Nejlepší Led ALT Lední jachty
167013 21.02.2016 Memoriál Pavla Harcuby Dn-3C,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167012 20.02.2016 Pohár Václava Hudce Dn-3C,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167011 14.02.2016 Pohár 311. Perutě Dn-7P,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167010 13.02.2016 Velká Cena DN Dn-7P,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167009 07.02.2016 Memoriál J. Novotného Dn-7P,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167008 06.02.2016 Cena Oldy Vintišky Dn-7P,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167007 27.01.2016 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP Dn-24me Nejlepší Led ALT Lední jachty
167006 23.01.2016 WORLD DN CHAMPONSHIP Dn-36ms Nejlepší Led ALT Lední jachty
167005 16.01.2016 Velká cena ALT DN Dn-8vc Nejlepší Led ALT Lední jachty
167004 09.01.2016 MITROPA TROPHY Dn-8iz Nejlepší Led ALT Lední jachty
167003 08.01.2016 GREAT WESTERN CHALLENGE Dn-8iz Nejlepší Led ALT Lední jachty
167002 03.01.2016 Pohár Máchova Jezera Dn-7P,Dn-2 Nejlepší Led ALT Lední jachty
167001 23.01.2016 První led Dn-3C,Dn-2 Lipno ALT Lední jachty
164334 28.12.2016 40.Međunarodna Novogodišnja Regata Q-10iz Hvar - Chorvatsko JK Zvir Hvar
164333 05.09.2016 Južnodalmatinská regata Nj-10iz Jadran JK Orsan Dubrovnik
164332 02.12.2016 XVIII Semana Olimpica Canaria de Vela Las-4iz Las Palmas de Gran Canaria Real Club Nautico Gran Canaria
164331 03.09.2016 Super G Nj-4iz Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Gargano
164330 10.09.2016 66th CENTOMIGLIA Nj-4iz Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Gargano
164329 03.09.2016 50 TROFEO RICCARDO GORLA Nj-4iz Lago di Garda, Itálie Circolo Vela Gargano
164328 02.12.2016 Sv. Nikola 2016 Lar-10iz Pula YC Vega
164327 02.12.2016 Europa Cup Monaco Las-10iz Monaco YC Monaco
164326 11.06.2016 júnová regata Kaj-4iz Domaša yc zatoka
164325 22.10.2016 Rolex Midlesee race Nj-10iz Malta LaValeta RMYC
164324 08.02.2016 International finn de Cannes Fin-14iz Cannes France Yacht club Cannes
164323 13.11.2016 Eisregatta Las-4iz Lac Vert- Mittersheim, Francie Yacht Club Saarbrucken
164322 22.10.2016 21. TROFEJ ZENTE Q-4iz Chorvatsko Split JK ZENTA
164321 30.09.2016 FINN CUP MALCESINE Fin-10iz Garda, Itálie FV Malcesine
164320 30.10.2016 Halloween Cup Q-10iz Lago di Garda, Torbole, Italia Circolo Vela Torbole
164319 27.10.2016 29-er 2016 Eurocup Italy 29r-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Fb-8iz Portorož, Slovinsko GO Sailing
164317 22.10.2016 Halloween Regatta 2016 Q-10iz Piran Klub Pirat
164316 14.10.2016 IV.Interpohár Puchr Rybnika Q-10iz Rybnik, Polsko TS Kuznia
164315 15.10.2016 Pohár Slovana Fin-4iz Senec YC Slovan Bratislava
164314 11.09.2016 Stavební regatta 2016
VPOZ
Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko Valná hromada
164313 06.09.2016 IT regatta 2016
VPOZ
Nj-1 Biograd na Moru, Chorvatsko Valná hromada
164312 08.10.2016 2016 Saisonende Regatta Attersee 420-8iz Attersee Union Yacht Club Attersee
164311 07.10.2016 Bavarian Masters Rac-8iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
164310 08.10.2016 Chiemsee Insel Marathon Rac-10iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
164309 08.02.2016 Gran Canaria Trophy Las-10iz Gran Canaria REAL CLUB NÁUTICO DE GRAN CANARIA
164308 22.09.2016 46. Tornado Torbole Trophy Tor-7iz Lago Garda - Italy CV Torbole
164307 23.07.2016 Finn Bayern Cup 2016 Fin-8iz Tegernsee YCBW
164306 15.09.2016 Thousand Islands Race 2016 Nj-7iz Chorvatsko, Černá Hora SAILING CLUB OF RIJEKA, SCOR
164305 09.09.2016 D-One Atersee Trophy De1-7iz AUT, Atersee Union Yacht Club Atttersee (UYCA)
164304 02.03.2016 XI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK Rsx-4iz Cadiz, ESP FAV
164303 01.01.2016 XII BAY OF CADIZ - NEW YEAR’S RACE Rsx-7iz Cadiz, ESP FAV
164302 20.08.2016 Finn Schwerpunkt 2016 Fin-4iz Seewalchen am Attersee Segelclub Kammersee
164301 24.05.2016 Delta Lloyd Regatta Las-14iz,Lar-14iz,Fin-14iz,Rsx-14iz Medemblik, NED
164299 09.09.2016 Rooster Laser Europa Cup 2016 Hungary Lar-10iz Balatonfured Balatonfuredi Yacht Club
164298 01.10.2016 XVII PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA Q-1iz Kraków KZ Horn Krakow
164297 09.09.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA Lar-4iz,Q-1 CHEŁM ŚLASKI Valná hromada
164296 05.08.2016 Srebrny Żagiel Optimista Q-4iz Poznań / Kiekrz JKW Poznań
164295 09.09.2016 EC HUN Balatonfured Las-7iz,Lar-10iz Balatonfured HUN Valná hromada
164294 23.09.2016 Mezinárodní mistrovství Bavorska T24-8iz Prien am Chiemsee SCPC
164293 20.08.2016 Mistrovství Horního Rakouska Pir-4iz Attersee, Weyregg YC Weyregg
164292 01.10.2016 Jesenná regata Q-4iz Senec YC Tatran Bratislava, Slovensko
164291 09.06.2016 Centomiglia del Garda 66th Mono Proto do 9 m Bogliacio- Lago di Garda Circolo Vela Garganano
164290 16.09.2016 EuropaCup Austria Las-7iz,Lar-8iz,L47-7iz Attersee, Rakousko Valná hromada
164289 03.02.2016 Super G OT-7iz Bogliacio- Lago di Garda Circolo Vela Garganano
164288 04.02.2016 50th Riccardo Gorla Trophy OT-9iz Marina Bogliacio Lago di Garda Circolo Vela Garganano
164287 02.09.2016 XXII PUCHAR BESKIDÓW – INTER PUCHA L47-7iz Zarzadce Valná hromada
164286 19.08.2016 ČTK 204 - O pohár Matusa Caka Kaj-4iz Orava YC Trencin
164285 13.08.2016 ČTK 201 -Memorial - Majstrovstvá oblasti Kaj-4iz Orava KJ Orava
164284 25.06.2016 ČTK 201 -Memorial - Majstrovstvá oblasti Kaj-4iz Orava KJ Orava
164283 01.09.2016 Puchar Beskidow XXII Q-8iz Zarzece, Polsko UKS Wiking, Zarzece, Polsko
164282 08.06.2016 Mistrovství horního Rakouska Pir-4iz Rakousko,Attersee YC Weireg
164281 11.06.2016 Goldener Geier Cad-7P Geierswaldersee Valná hromada
164280 25.03.2016 Eurocup FRA 29r-10iz Cavalaire-sur-mer YACHT CLUB DE CAVALAIRE
164279 09.07.2016 ITA National Cup RsF-7iz Lake Iseo Sebina Associazione Nautica Sebina
164278 13.08.2016 FD Eurocup Fd-8iz Achensee SC TWV Achensee
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Q-10iz Malcesine, Itálie Fraglia Vela Malcesine
164276 05.02.2016 Ora Cup Ora Q-10iz Arco, Itálie Circolo Vela Arco
164275 25.06.2016 REGATA 56. MDF Q-8iz Šibenik, Chorvatsko
164274 01.05.2016 Kornaty Cup 2016 Orc-8iz Biograd YC Kornati
164273 03.07.2016 FinnDuel Fin-10iz Wolfgangsee UYCWS
164272 03.07.2016 Europe Class Open Week muži Evr-10iz Garda - Itálie Circolo Vela Torbole
164271 03.07.2016 Europe Class Open Week ženy Evr-10iz Garda -Itálie Circolo Vela Torbole
164270 07.07.2016 Flying Phantom World Series - Malcesine CaO-10iz Malcesine, Lago di Garda ITA Fraglia Vela Malcesine
164269 09.07.2016 Foiling Week - Long Distance CaO-10iz Malcesine, Lago di Garda ITA Fraglia Vela Malcesine
164268 06.06.2016 Regata Bol d Or Mirabaud 2016 Kaj-10iz Ženeva ;Švýcarsko SOCIÉTÉ NAUTIQUE DE GENÈVE
164267 08.07.2016 EP POL Lar-10iz,L47-10iz Dziwnov POL Eurilca
164266 09.07.2016 Alpencup 2016 Tor-4iz Forgensee - Germany SC Fussen
164265 02.07.2016 79. WARNEMÜNDER WOCHE 2016 L47-10iz,Lar-10iz Warnemünde Valná hromada
164264 02.07.2016 D-One De1-2iz Wolfgangsee Union Yacht Club Wolfgangsee
164263 18.06.2016 WIRO INTERCUP 2016 Q-4iz Warnemunde Warnemünder Segel-Club
164262 16.06.2016 42 Trofeo Optimist D Argento Q-10iz Garda - Torbola Circolo Vela Torbole
164261 17.06.2016 VII Choco Cup Q-10iz Balatonfoldvár, Hungary Spartacus
164260 18.06.2016 PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA Q-4iz,Lar-4iz Mietków Valná hromada
164259 10.06.2016 Sanremo Race Orc-10iz Sanremo, ITA YCI
164258 15.06.2016 Giraglia Rolex Cup Orc-10iz St. Tropez-Genova YCI
164257 10.06.2016 Hungarian Super Cup Rac-8iz,Bic-8iz,Fun-4iz Balaton, Maďarsko MSZA
164256 03.02.2016 Rund Um Bodensee Kaj-10iz Bodensee Lindauer Segler-Club e.V.
164255 21.05.2016 GOLDENER OPTI Q-10iz KIEL, Německo TSV Schilksee
164254 08.04.2016 Flying Phantom World Series - Cannes FRA OT-7iz Cannes FRA Yacht Club Cannes
164253 04.06.2016 Flying Phantom World Series - Genéva SUI OT-7iz Genéva SUI Yacht Club de Genéva
164252 11.06.2016 PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY Q-4iz ŁĄKA UKZ Moris Pszczyna
164251 03.06.2016 Energa Sailing Cup Puchar Dziwnowa Q-10iz Dziwnow, Polsko PSKO
164250 24.05.2016 Regata Grada Poreča 2016 Q-10iz Poreč, Chorvatsko JK HORIZONT POREC
164249 21.05.2016 German Open Cup 2016 Spl-8iz Něnecko, Monhesse Yachtclub Westfalia Arnsberg e.V
164248 07.05.2016 Supercup SVK Rac-8iz Domaša ATU Košice
164247 23.04.2016 Jollenregatta Mammern Fb-4iz Untersee, Mammern SV Mammern
164246 14.05.2016 IINTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2016 Lar-2iz Pogoria 3 Jacht Klub POGORIA III
164245 14.05.2016 YES - Young Europeans Sailing 2016 L47-8iz,Lar-10iz Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
164244 09.04.2016 Rybnickie regaty zeglarskie Fin-4iz Rybnik (Polsko) TS Kuznia Rybnik
164243 09.05.2016 Garda Trentino Olympic Week Lar-8iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
164242 07.05.2016 NTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2016 Q-4iz Pogoria 3 Jacht Klub POGORIA III
164241 02.04.2016 Asia Cup Dn-10iz Bajkal, Russia RUS
164240 08.04.2016 Baikal Cup Dn-10iz Bajkal, Russia RUS
164239 05.05.2016 FD CUP Ammersee Fd-8iz Diessen - Ammersee DSC Diessen
164238 07.05.2016 13. Plauer Opticup Q-10iz Plau am See Plauer Wassersportverein e.V.
164237 25.04.2016 Marco Polo CUP Fus-10iz Francie - Hyeres Swisswindsurfing
164236 15.04.2016 Italia Cup Laser Malcesine Lar-8iz Malcesine ITA Associazione Italia Classi Laser
164235 05.05.2016 Dutch Youth Regatta Q-10iz Workum, Holandsko ZV Workum
164234 29.04.2016 Energa Sailing Cup Q-10iz Puck, Polsko Klub Sportowy „ZATOKA” Puck
164233 09.04.2016 2016 EUROPA CUP FRANCE L47-10iz,Lar-10iz Hyères Valná hromada
164232 23.04.2016 50. Kinder und Jugendregatta Q-4iz Potsdam - Templiner See Potsdamer Segelverein e.V.
164231 23.04.2016 Wiosenny Puchar Q-4iz Poznań, Kiekrz JKW Poznań
164230 24.03.2016 1 International Easter Meeting RSFEVA RsF-10iz Gargnano, Lago di Garda, ITA Circolo Vela Gargnano
164229 27.02.2016 Oxelösundsregattan Dn-8iz Täby, Švédsko Švédsko
164228 28.02.2016 Hardox race Dn-8iz Täby, Švédsko Švédsko
164227 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Lar-4iz Dzierżno -Polsko Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gli
164226 23.04.2016 OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI LOK Q-4iz Dzierżno Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gli
164225 28.03.2016 47 Trofeo S.A.R. Princesa Sofia Lar-14iz Palma de Mallorca Club Maritimo San Antonio de la Playa
164224 15.04.2016 Italia Cup Laser Lar-8iz,L47-8iz Malcesine, Italy Valná hromada
164223 09.04.2016 Trapezregatta Steinhude Fd-10iz Steinhude HYC Hannover
164222 09.04.2016 Velikonoční regata Nj-8iz Chorvatsko-Murter JK-ZAL
164221 09.04.2016 Coupe International de Printemps Q-10iz Valná hromada
164220 09.04.2016 Coupe Internationale de Printemps Q-10iz Marseille - Francie YCPR Marseille
164219 06.04.2016 ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA Rybnik Q-7iz Rybník - Polsko Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
164218 16.04.2016 26. Rahnsdorfer Opti Pokal Q-8iz Berlin Müggelsee Seglerverein Rahnsdorf 1926 e.V.
164216 12.08.2016 Limar Cup Vau-6ip Liptovská Mara Valná hromada
164215 25.03.2016 Easter Regatta 2016 Q-10iz Portorož, Slovinsko JK Pirat, Portorož
164214 23.03.2016 Laser Youth Easter Meeting L47-10iz,Lar-10iz Malcesine ITA Fraglia Vela Malcesine
164213 24.03.2016 34 Lake Garda Meeting Optimist Class Q-10iz Lago di Garda Fraglia vela Riva
164212 26.02.2016 Easter regata 29r-8iz . .
164211 12.03.2016 Garda Evr-10iz Garda Valná hromada
164210 01.01.2016 Memorial Zdenko Roić Q-10iz Hvar, Chorvatsko JK Zvir
164209 12.02.2016 REGATA DE CARNAVAL. CIUDAD DE LAS PALMAS Las-10iz,Lar-10iz Gran Canaria Real Club Náutico de Gran Canaria
164208 02.01.2016 Internacional Grand Prix Vila de Blanes Evr-10iz Blanes - Španělsko Valná hromada
164207 13.02.2016 Saaremaa Meistrivõistlused Dn-12mm Võrtsjärv, Valma Estonsko
164206 16.01.2016 Internationale Deutsche Meisterschaft Dn-12mm Saaler Bodden Německo
164205 09.01.2016 Bojerowy Puchar Mikolajek Dn-10iz Lake Sniardwy Polsko
164204 08.01.2016 Caligula Cup Dn-10iz Lake Sniardwy Polsko
164203 29.01.2016 IX. International Optimist Trophy Q-10iz Torrevieja, Španělsko Reál Club Náutico Torrevieja
164202 18.06.2016 Kieler Woche Lar-10iz,Evr-10iz,Fin-14iz,Las-14iz Kiel Valná hromada
164201 03.02.2016 23.Trofeo Marcello Campobasso Q-10iz Neapol - Itálie YC Canottieri Savoia Neapol
164027 18.11.2016 Johny Kohler Cup Dn-10iz Oulujarvi, Finsko
164026 19.11.2016 All Saints Regatta Dn-10iz Oulujarvi, Finsko
164025 27.10.2016 Mezinárodní Mistrovství Chorvatska Lar-12mm Split JK Mornar
164024 27.08.2016 MMSR Kaj-4iz zemplínská šírava j.k. cassovia ke
164023 22.06.2016 German Championship / EUROSAF Champions T24-12mm s KYC
164022 20.10.2016 Mistrovství Belgie - Anwerp City Cup T24-12mm Antwerpy RYCB
164021 06.10.2016 Mezinárodní mistrovství Německa Fd-12mm Cospudener see (Lipsko) CYC
164020 01.10.2016 Dutch Nationals RS-FEVA RsF-12mr BRUINISSE NED Aquavitesse, The Netherlands Bruinisse M
164019 28.09.2016 Internationale Deutsche Meisterschaft Fin-12mm Chiemsee Seebrucker Regatta-Verein
164018 22.09.2016 Hungarian 420 Nationals 420-12mm Balatonfüred, Balaton, HUN Hungarian Yachting Association
164017 10.09.2016 OPEN BELGIAN CHAMPIONSHIP EUROPE Evr-12mm Oostende Royal North Sea Yacht Club
164016 01.10.2016 Internationaler Nebelpokal - Mistrovství Fd-12mm Grosser Muggelsee YC Berliner Grunau
164015 08.09.2016 Mezionárodní mistrovství Rakouska Pir-12mm Alte Dounau WYC
164014 18.08.2016 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Q-12mm Puck, Polsko Valná hromada
164013 16.09.2016 International Championship of PODA Q-10iz Dziwnów, Poland Valná hromada
164012 16.09.2016 Otevřené mezinárodní mistrovství Itálie Fd-12mm Campione del garda Campione Univela
164011 07.09.2016 Möhl Optimist Swiss Championship 2016 Q-12mm Arbon, Švýcarsko Yacht Club Arbon
164010 18.08.2016 Austrian Championship 2016 Fin-12mm Attersse UYCAS
164009 26.08.2016 Mezinárodní mistrovství Polska Fd-12mm Otmuchow YC Opti
164008 14.07.2016 Mistrovství Německa 29r-12mm IJsselmeer Dusseldorf Yacht Club
164007 05.08.2016 Mistrovství Rakouska Tor-12mm Achensee SCTWV
164006 23.07.2016 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-12mm Balatonfured, Maďarsko HUN
164005 22.06.2016 Internationale Schweizermeisterschaft Fi Fin-12mm Thunersee .
164004 14.05.2016 Mezinárodní Mistrovství Sárska T24-12mm Bostalsee, Germany Yacht Club Saarbrucken
164003 22.06.2016 Texel Dutch Open Championship 2016 CaO-12mm Texel, Nizozemí
164002 04.04.2016 Open Championship of Russia Dn-12mm Bajkal, Russia
164001 08.07.2016 Velká cena Slovenska Vau-12mm,Vau-6ip Orava - Slovensko Valná hromada
163282 15.07.2016 2016 BPER BANCA OPTIMIST EUROPEAN CHAMPI Q-18me Crotone, Italy Club Velico Crotone
163226 21.05.2016 PARA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP T24-ms Medemblik World Sailing
163225 11.09.2016 Finn Masters European Cup 2016 Fin-18me Balaton THE (Tihanyi Vitorlás Egylet)
163224 07.06.2016 420 Class World Championship - Open 420-36ms Sanremo, Itálie YC Sanremo
163223 07.08.2016 Laser Radial Youth Europeans Championshi Lar-18me Tallinn, Estonia ESS Kalev Jachtklubi
163222 20.08.2016 European Championship U21 Las-18me Split, Chorvatsko J.K.Mornar
163221 22.07.2016 RS500 World Championships Rs5-36ms Travemunder Woche Lübecker Yacht-Club
163220 10.08.2016 Laser Under 21 World Championships Las-24ms Kiel, GER ILCA
163219 05.08.2016 Mistrovství Evropy juniorky Evr-18me Kamien Pomorski - Polsko Yacht Club Kamien Pomorski
163218 05.08.2016 Mistrovství Evropy junioři Evr-18me Kamien Pomorski - Polsko Yacht Club Kamien Pomorski
163217 02.08.2016 Mistrovství Evropy veteránů Evr-18me Kamień Pomorski - Polsko Yacht Club Kamien Pomorski
163216 30.07.2016 Laser 4.7 World Championship 2016 30/07 L47-24ms Kiel-Schilksee Kieler Yacht-Club e.V.
163215 22.07.2016 RS Feva Worlds 2016 RsF-24ms Santander Real Club Marítimo de Santander
AH
163214 03.07.2016 ORC European Championship Orc-24me Porto Carras, Řecko NCOT
163213 25.07.2016 RS700 European Championship Rs7-24me Lago di Garda, Itálie CV Torbole
163212 05.07.2016 European F18 Championship CaO-24me Brest USAM Voile Brest
163211 22.07.2016 World championships 2016 Spl-24ms Travemunde Německo SCIA
163210 23.07.2016 ME T293 European Championships Bic18me Sopoty Polsko IWA
163208 30.05.2016 MS Raceboard Masters Riga 206 Rac-24ms RIGA Lotyđsko Vindsçrfinga Klubs 360
163207 13.05.2016 Finn world masters championship 2016 Fin-24ms Torbole Circolo Vela Torbole
163206 19.05.2016 Mistrovství světa FD 2016 Fd-36ms Steinhude Meer HYC Hannover
163205 28.02.2016 ME LaR ženy 2016 Lar-24me Las Palmas, Gran Canaria, Španělsko Real Club Náutico de Gran Canaria
163204 01.01.2016 45TH ISAF YOUTH SAILING WORLD CHAMPIONSH Lar-24ms MAS Langkawi ISAF
163203 12.08.2016 MS Radial Youth Lar-24ms Kingston CORK sail
163202 26.02.2016 MS + ME Laser Radial Men Lar-36ms Gran Canaria Valná hromada
163201 07.08.2016 MEJ Pirat 2016 Pir-18me Balatón Valná hromada
163181 27.06.2016 MS Optimist Q-24ms Vilamoura Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
163140 03.06.2016 MSJ Silver cup Fin-24ms Aarhus, DEN
163139 14.12.2016 Youth Sailing World Championship 29r-24ms,Lar-24ms Auckland World Sailing
163135 20.11.2016 Slake Raceboard World Championships 2016 Rac-36ms Manly Brisbane, Austrálie Royal Queensland Yacht Squadron
163122 07.07.2016 Mezinárodní mistrovství světa ženy Evr-36ms Garda - Itálie Circolo Vela Torbole
163121 07.07.2016 Mistrovství Světa Evr-36ms Lago di Garda Itálie
163118 22.06.2016 Mistrovství Evropy Tornado 2016 Tor-24me Cesenatico - Italy Congregavelisti Cesenatico
163117 11.06.2016 Mistrovství světa Tornado 2016 Tor-36ms Lindau - Germany Lindauer Segelclub
163112 05.05.2016 MS Gold cup Fin-36ms Gaeta, ITA
163107 04.03.2016 ME Finn Fin-24me Barcelona Barcelona
163105 01.03.2016 European championship Las-24me Gran Canaria REAL CLUB NÁUTICO DE GRAN CANARIA
162422 10.09.2016 Závod Finařských nadějí před MMČR 2016
nově vložený závod
Fin-1 Petrův Rybník Yacht Club Krnov
AR AH
162421 01.10.2016 Hlučínská regata
přesun koef. Fb-3M ze závodu 16-2169
L47-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fb-3M,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
162420 17.09.2016 FLEXIMONT Cup
VPOZ
Evr-2,L47-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
162419 12.09.2016 Kontrolní závod IV.
VPOZ
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
162418 03.09.2016 Hornická regata 420-4K,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,Fin-3M,Evr-3M Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
162417 20.08.2016 Olešná regata Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Q-6ip,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip Slezská Harta KSJ kraj Moravskoslezský
AR AH
162415 30.07.2016 Beskydská regata
závod byl z technických důvodů zrušen
Fin-3M Žermanice Jacht club Frýdek Místek
162414 23.07.2016 Prázdninový závod
VPOZ
Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín Yacht Club Jezero Hlučín
AR AH
162413 09.07.2016 Bermuda Cup - O pohár Slezské Harty
VPOZ
OT-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR AH
162412 09.07.2016 Bermuda Cup Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-3M,Fin-3M Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR AH
162411 18.06.2016 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Evr-1,Q-1, Evr-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
162410 13.06.2016 Kontrolní závod III.
bezvětří - závod se neodjel
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
162409 11.06.2016 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,Fb-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
162408 04.06.2016 Bobova regata Fin-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR AH
162407 28.05.2016 Velká cena Ostravy 420-7P,Fb-3M,Fin-3M,Fb-4K,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2, Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
162406 23.05.2016 Kontrolní závod II.
VPOZ
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
162405 21.05.2016 Hornický kahan
závod se neodjel pro bezvětří
420-7P,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR AH
162404 09.05.2016 Kontrolní závod I.
VPOZ - změna termínu
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
162403 30.04.2016 Moravský pohár I Rac-4K,Rac-3M Těrlicko - KJT TJ Baník Karviná, o.s.
AR AH
162402 23.04.2016 Cena Olešné
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
162401 16.04.2016 Jarní závod L47-2,Lar-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
162303 15.10.2016 O Hanáckó klobáso
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
změna termínu
Q-4K,L47-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
162301 25.06.2016 Pohár Kroměříže Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
162209 08.10.2016 O kuře na rožni
JK Olomouc
Fin-4K,Fin-2,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
162208 17.09.2016 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Vau-6ip,Q-2,Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
162207 10.09.2016 Tvarůžková regata Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
162206 22.10.2016 Burčáková regata
závod z technických důvodů zrušen
Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Evr-3M,Las-2,Q-2,Fin-1 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR AH
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova
změna termínu
Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
162203 25.06.2016 Memoriál M.Kouřila
závod zrušen
Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-4K,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
162202 28.05.2016 Jarní sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR AH
162201 16.04.2016 Jarní závod Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
162175 12.10.2016 Yetty Laser rejs Las-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162173 28.10.2016 Poslední sváteční pohár
závod se neodjel pro bezvětří
RsV-3M,RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162172 22.10.2016 Modrá stuha
VPOZ
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162171 08.10.2016 Mem. Jana Sedláka
Q-4K přesun ze závodu 16-2208
Vau-7P,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,29r-3M,Q-4K Brněská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162170 05.10.2016 Prigl rejs XXVI
závod se neodjel - bezvětří
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162169 01.10.2016 Pohár Fireball
závod z organizačních důvodů zrušen
Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162168 28.09.2016 Sváteční pohár RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162167 25.09.2016 Kiss my RS III
závod se neodjel - bezvětří
RsV-7P,RsF-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162166 23.09.2016 MČR I.
závod se neodjel pro bezvětří
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162165 23.09.2016 MČR II.
závod se neodjel pro bezvětří
Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162164 21.09.2016 Prigl rejs XXV
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162163 17.09.2016 Modrý hrozen 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162162 18.09.2016 Velká cena NJ
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162161 14.09.2016 Prigl rejs XXIV
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162160 10.09.2016 Dálková plavba
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta
závod se neodjel - bezvětří
29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162157 09.09.2016 ČP Slalom V.
závod zrušen z povětrnostních důvodů
Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
162156 07.09.2016 Prigl rejs XXIII
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162155 07.09.2016 Pohár Jachtklubu Brno Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162154 03.09.2016 Vítr z vinohradů/Czech Supercup Bic-8mz,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162153 24.09.2016 Jedovnický kapr
změna termínu
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
162152 31.08.2016 Prigl rejs XXII
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162151 27.08.2016 O pohár Vranova Vau-7P,Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
162150 25.08.2016 MČR Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162149 27.08.2016 MČR - RS Feva RsF-12mr,RsV-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P, Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
162148 24.08.2016 Prigl rejs XXI
závod se neuskutečnil
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162147 20.08.2016 Kiss my RS II RsF-7P,RsO-7P,RsV-7P,RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
162146 17.08.2016 Prigl rejs XX
závod se neodjel - bezvětří
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162145 13.08.2016 Memoriál Dušana Vaculky
VPOZ
Kaj-1, OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162144 13.08.2016 Fidor Cup
VPOZ
Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
162143 10.08.2016 Prigl rejs XIX
závod se neodjel pro bezvětří
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162142 07.08.2016 Prigl rejs XVIII
závod se neodjel pro bezvětří
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162141 31.07.2016 Prigl rejs XVII
závod se neodjel pro nedostatek větru
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162140 13.08.2016 Finlandia Cup
VPOZ, změna termínu
Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
162139 20.07.2016 Prigl rejs XVI
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162138 17.07.2016 Prigl rejs XV
VPOZ, závod přesunut z 13.7.2016
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
162137 06.07.2016 Prigl rejs XIV
závod z technických důvodů zrušen
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162136 23.07.2016 Moravia Cup
VPOZ
Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
162135 29.06.2016 Prigl rejs XIII
závod se neodjel pro nedostatek větru
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162134 29.06.2016 Corfix Cup Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162133 25.06.2016 Cukrovarnická regata Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
162132 25.06.2016 Veterán Cup Rac-3M,Bic-1 Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
162131 25.06.2016 Předprázdninovej Rejs
závod zrušen - koef. přeloženy na CTL 16-2129
RsF-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162130 22.06.2016 Prigl rejs XII
závod se neodjel pro nedostatek větru
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162129 18.06.2016 Veletržní regata Lar-3M,Las-3M,Q-3M,29r-3M,RsF-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162128 15.06.2016 Prigl rejs XI
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162127 11.06.2016 Jarní závod
VPOZ
Kaj-1,Vau-1,Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR AH
162126 08.06.2016 Prigl rejs X
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162125 01.06.2016 Prigl rejs IX
závod se neodjel pro nedostatek větru
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162124 28.05.2016 Starobrno Cup Bic-4K,Rac-4K,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
162123 28.05.2016 Kiss my RS I RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
162122 25.05.2016 Prigl rejs VIII
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162119 29.05.2016 Prigl rejs VII
z povětrnostních důvodů přesunuto z 18.5. na 29.5.
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
162118 25.05.2016 KonicaMinolta Cup
z povětrnostních důvodů přesunuto z 18.5. na 25.5.
Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162117 14.05.2016 Věstonická Venuše Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
162116 11.05.2016 Prigl rejs VI
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162115 07.05.2016 Krajský RS Přebor RsO-4K,RsT-4K,RsV-4K,RsF-3M,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162113 04.05.2016 Prigl rejs V
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162112 30.04.2016 Pavlovská regata 420-7P,L47-7P,Lar-7P,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
162111 30.04.2016 To je celá to je půl RsO-7P,RsT-7P,RsV-7P,Fin-3M,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162110 27.04.2016 Prigl rejs IV
závod se neodjel pro nedostatek závodníků
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
162109 27.04.2016 Lanex Cup Q-2,29r-1,Las-1,Lar-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,L47-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
162106 20.04.2016 Prigl rejs III
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162105 16.04.2016 YYEETTYY REGATA
závod byl z technických důvodů zrušen
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
162104 16.04.2016 Krajský přebor Fin-4K,Q-4K,29r-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
162103 13.04.2016 Prigl rejs II
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162102 09.04.2016 Brněnský RS Start RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162101 06.04.2016 Prigl rejs I
VPOZ
Fb-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016
VPOZ
Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
162007 30.07.2016 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
162006 16.07.2016 Bambusová regata Q-3C,Q-3M,L47-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
162003 01.07.2016 MČR Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
162002 18.06.2016 Pohár Vysočiny Rac-7P,RsX-7P,Bic-7P,Rac-4K,Rac-3C,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
162001 14.05.2016 Májový pohár Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
161912 08.10.2016 Lanškrounská regata 420-4K,420-3C,420-3M,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
161911 21.09.2016 Miniregata 04 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
161910 14.09.2016 Miniregata 03
bezvětří - závod se neodjel
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Evr-4K, Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,L47-3C,Las-4K,Spl-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
161908 13.08.2016 Štít města Pardubic
závod se neodjel
Fin-3C,RsF-3C,Evr-2,Q-2 Sec Yachtclub Pardubice
AR AH
161907 06.08.2016 Prázdninová regata Q-4,Spl-4K Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
161906 25.06.2016 O perníkovou chaloupku Evr-2,Fin-2,Lar-2,L47-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
161905 29.10.2016 Neptunova regata
změna termínu a místa konání
Q-2,Spl-1 Peroj - Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
AR
161904 24.06.2016 Miniregata 02 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
161903 18.05.2016 Miniregata 01 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
161902 14.05.2016 Mem. T.Dymáka Pir-3C,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
161901 07.05.2016 Jarní závod Vau-7P Seč Yachtclub Pardubice
AR
161805 30.07.2016 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 31.7.
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
161804 11.06.2016 Odysseův pohár II
VPOZ
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
161803 10.06.2016 Odysseův pohár I
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Evr-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Q-7P,Spl-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
161721 22.10.2016 Star Cup
závod z technických důvodů zrušen
Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
161720 08.10.2016 Baban Cup Fin-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161719 01.10.2016 Skiregata Bic-4K,Rac-2,Fun-1,Q-1,Vau-1,OT-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
AR
161718 17.09.2016 Lighthouse Cup Pir-7P,Spl-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
161717 10.09.2016 Trojúhelník Pepy Jurka
VPOZ
Q-1,Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera
bezvětří - závod se neodjel
Sta-7P,T24-7P,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
161714 13.08.2016 Celká cena ALT Star + Star Cup Sta-8vc,Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161713 06.08.2016 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,T24-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161712 23.07.2016 EUROIMUN-DREI-LANDER-SEGEL-CUP
změna termínu
CaO-8mz,OT-8mz,Q-1 Berzdorfersee TJ Delfín Jablonec
AR
161711 23.07.2016 Mistrovství české flotily Sta-7P,T24-7P,Sta-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161710 01.07.2016 Czech Finn Masters Fin-3R Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161709 04.06.2016 Bohemia Cup
závod bez závodníků
Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
161707 14.05.2016 Mem. Bruno Hámy Sta-7P,Sta-2,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
161706 07.05.2016 Cena Primátora Bic-2,Rac-2,Q-1,Vau-1,OT-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
AR
161705 07.05.2016 Mácháčský zápich Rs7-7P,RsO-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
161704 30.04.2016 Mem. Ing. Böhma Fd-3C,Pir-3C,Pir-2,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč L47-4K,L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161702 16.04.2016 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161701 02.04.2016 Pohár Noprosu Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
161630 19.08.2016 MČR Bic Bic-12mr Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
161629 29.10.2016 Zlatá sekyrka
závod z technických důvodů zrušen
Fin-2 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
161628 16.10.2016 L47-2, Q-1 YachtClub SK Štětí
161627 27.10.2016 O Excalibur krále Arthura I.
závod zrušen
Bic-2 Igrane-Chorvatsko YachtClub SK Štětí
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí
pro Bic závod zrušen
Q-2,L47-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník
přesun koef. Spl-7P ze závodu 16-1208
Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2,Spl-7P Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161624 01.10.2016 Modrá stuha Labe Kaj-2 Ústí-Církvice TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
161623 24.09.2016 Cena Lučana-Závod Olympijských nadějí II
bezvětří - závod se neodjel
Q-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
161622 17.09.2016 Cena YCN Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
161621 17.09.2016 Sdružený krajský přebor Kaj-4K Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
161620 10.09.2016 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161619 27.08.2016 Labský pohár Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161617 20.08.2016 Nechranická buchta Rac-7P,Rsx-7P,Fun-7P Nechranice Sportklub Lomazice
AR AH
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161615 17.08.2016 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161613 13.08.2016 Cena Duchcova
přesun Evr-4K ze závodu 161604
Evr-4K,Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161612 09.09.2016 MMČR
změna termínu
Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
161611 02.07.2016 Optimist veterán cup
VPOZ
Q-1 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
161610 25.06.2016 Česká brána Kaj-3D Labe Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
161609 18.06.2016 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016
závod se neodjel - bezdvětří
L47-8mz,Q-8mz,L47-7P,Q-7P,L47-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
161607 04.06.2016 Hop Regata Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
161606 04.06.2016 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR AH
161605 28.05.2016 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
161602 09.04.2016 Cena Roudnice Fin-3C,L47-3C,Fin-2,L47-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí
pro Bic závod zrušen
Bic-2,L47-2,Q-2 Labe YachtClub SK Štětí
AR
161514 20.08.2016 Modrá stuha Jesenice Las-2,Lar-2,L47-2,Evr-1,Fin-2,Q-1 Jesenice JK Sokolov
AR
161511 30.07.2016 Femina regata
bezvětří - závod se neodjel
Evr-1, 420-1, Q-1, Rac-1 Regent Yacht Club Regent
161510 23.07.2016 Sdružený krajský přebor
bezvětří - závod se neodjel
Bic-4K,CaO-4K,Bic-3C,Rac-3C,CaO-2,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Fb-4K, RsF-4K, 420-4K Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
161508 09.07.2016 Porcelán cup Las-3C,Fin-2,Q-2,Evr-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR AH
161507 11.06.2016 Stříbrná plachetnice Pir-7P,Fin-4K,Lar-3C,Las-3C,Las-4K, Lar-4K, L47-4K, Evr-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
161506 21.05.2016 Krajský přebor
bezvětří - závod se neodjel
Las-3C,Las-4K,Lar-4K,L47-4K,Evr-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
161505 01.10.2016 Jesenický marathon Catamaran Open CaO-7P, Rac-3D,CaO-3D,CaO-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
161504 17.09.2016 Švestková regata Lar-7P,Las-7P,Evr-3C,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
161503 13.08.2016 Senior Cup Rac-3C,CaO-2,Q-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
161501 23.04.2016 Luky regata 2016 CaO-7P,Tor-7P,Rac-3C,CaO-2,Q-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
161415 22.10.2016 OptimistRace
VPOZ
OT-1 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161414 16.07.2016 Letní Hracholusky Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň
AR
161413 30.07.2016 MS Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
161412 27.08.2016 Konec na Hrachách Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
161411 05.07.2016 MS Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
161410 02.07.2016 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
161409 01.10.2016 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,RsF-2,420-1,Q-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
161408 13.08.2016 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
161407 07.05.2016 Cena Ziosu Bic-3C,Evr-2,Fun-2,Rac-2,Q-2,Fin-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
161406 23.04.2016 O cenu Plzeňské teplárenské Pir-2-,Evr-1,Fb-2,Fin-2,420-1,Q-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2,RsF-2, Fin-1 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161404 18.06.2016 Cena Lokomotivy Pir-4K,Fb-2,Evr-2,Pir-2, RsF-2,Fin-1,Q-1, Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161403 16.04.2016 Štít města Plzně Q-4K,Pir-3C,Pir-2,Q-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161402 09.04.2016 Bohemia Cup RsF-3C,RsF-2,Q-1 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Fb-3C,Fb-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
161344 23.07.2016 Bezdrevský maraton Evr-3V,Fd-3V,Pir-3V Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016
závod se neodjel pro bezvětří
CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
161342 08.10.2016 Lipenský kotrmelec
NESPLNĚNY KOEFICIENTY – BEZVĚTŘÍ!!!
Rs7-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsA-3R Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
161341 01.10.2016 Jihočeská žába Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Q-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
161338 03.09.2016 Borůvková regata Cad-7P,420-3C,420-3M,Q-3C,Spl-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
161337 03.09.2016 Memoriál K.Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161336 02.09.2016 MČR
pro LT De1 - pouze 2 dny 03.09.2016 - 04.09.2016
Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
161335 27.08.2016 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
161334 26.08.2016 Lipno regata Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161333 25.08.2016 MČR Pir-12mr Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
161332 20.08.2016 Modrá stuha Dvořiště
závod se nekonal - bez závodníků
Las-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
161330 19.08.2016 Mistrovství České republiky Rs7-12mr,Rs5-8vc,Rs5-7P,Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161329 13.08.2016 Optík regata Evr-2,Q-2 Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
161328 13.08.2016 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161327 30.07.2016 Modrá stuha Lipna 51.roč.
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Fb-3C, Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
161325 09.07.2016 O krále Šumavy
závod pro LT 420 zrušen na základě rozhodnutí ALT
420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce
závod pro LT 420 zrušen na základě rozhodnutí ALT
420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161323 25.06.2016 Radavská regata Kaj-1 VPOZ Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
161322 25.06.2016 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P, Evr-2,Las-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
161321 18.06.2016 24 hodin Nonstop 35.roč.
závod je z technických důvodů zrušen bez náhrady
Kaj-1 Lipno-Hrdoňov YC Lipno nad Vltavou
161320 18.06.2016 Jihočeský pohár Q-3C,Spl-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR AH
161319 18.06.2016 Bali Cup Vau-7P,Pir-3C,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
161318 18.06.2016 Windy point regatta Rs7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy De1-24me,De1-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
161316 11.06.2016 O pohár starosty Rs5-7P,RsO-7P,RsT-7P,29r-3C,RsF-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
161315 04.06.2016 Compotech De1-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
161314 04.06.2016 Pohár D.I.M. Rac-3C,Bic-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Q-7P,Vau-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161311 14.05.2016 Lipno Marathon 2016
Kaj-1 VPOZ pouze 14.5.2015
CaO-7P,Tor-7P,Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
161310 28.05.2016 Krajský přebor
bezvětří - závod se neodjel
Fd-4K, Pir-4K, Evr-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
161309 28.05.2016 100 bezdrevských kapříků Q-4K,Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open
MČR neodjeto - pouze 3 rozjížďky
CaO-12mr,CaO-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
161307 21.05.2016 Pohár Hluboké Evr-3C,Pir-7P,Spl-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
161306 13.05.2016 ME RS FEVA RsF-18me,RsA-6ip Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
161305 07.05.2016 jaRní Svezení RsF-8mz,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna
pro slabý vítr nesplněny koef. 7P
Rs5-7P,Rs7-7P,RsV-7P,RsF-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-3C,Spl-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
161301 09.04.2016 Slavoj Cup Pir-2, Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
161221 08.10.2016 Pohár 154 let Sokola Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161220 01.10.2016 Pohár města Neratovice
závod z organizačních důvodů zrušen
420-2,C-2,Fb-2 Pískovna Tišice YC Neratovice
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Fin-3D,Q-3R,Spl-3R Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
161218 24.09.2016 Veteránská regata- mem. J Sosnovce Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161217 24.09.2016 Zhasnutý kahan
změna termínu
Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad 420-3C,420-3M,Fb-2,Evr-1,Cad-1,Q-1 Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
161215 03.09.2016 Hurá do školy 420-2,Cad-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE TR-3R Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR AH
161213 31.07.2016 Modrá stuha ZC Kladno Fin-3V,Q-3V,Spl-3V Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
161212 29.07.2016 Prázdniny v půli Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
161211 29.06.2016 Přebor ČOS-dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-3C,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Fin-4K,Q-4K,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Spl-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
161208 04.06.2016 YC Kladno Finn Race
bezvětří - závod se neodjel
Fin-7P,Spl-7P Jesenice Yacht Club Kladno
AR AH
161207 28.05.2016 Cena YC Kladno a kraj. Přebor Spl. Spl-4K,Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
161206 14.05.2016 Župní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161205 10.09.2016 Pohár Sosios
změna termínu
Evr-2,Fin-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161204 09.04.2016 Regata Neumann Institut
změna termínu !!!
Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
161203 23.04.2016 Jarní závod Fin-2,Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
161202 16.04.2016 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Cad-3C,420-3C,Fb-3R Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser
náhradní termín
L47-12mr,Las-12mr Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161139 15.10.2016 MČR - ALT Cadet
náhradní termín - závod se neodjel pro bezvětří
Cad-12mr Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161138 12.08.2016 Olympic Chicken Race
nově vložený závod
Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Český Yacht Klub
AR AH
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Lig-7P Brněnská přehrada Melges 24 z.s.
AR AH
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lig-7P Lipno - Olympijský park Rio Melges 24 z.s.
AR AH
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Lig-7P Vltava - Praha Melges 24 z.s.
AR AH
161134 29.06.2016 Pražský točák XIII.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161133 22.06.2016 Pražský točák XII.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161132 15.06.2016 Pražský točák XI.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161131 08.06.2016 Pražský točák X.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161130 01.06.2016 Pražský točák IX.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161129 25.05.2016 Pražský točák VIII.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161128 18.05.2016 Pražský točák VII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161127 11.05.2016 Pražský točák VI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161126 04.05.2016 Pražský točák V.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161125 27.04.2016 Pražský točák IV.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161124 20.04.2016 Pražský točák III.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161123 13.04.2016 Pražský točák II.
VPOZ
OT-1 Vlatva - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161122 06.04.2016 Pražský točák I.
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Orc-12mr Vodice - Chorvatsko YACHT CLUB SaS, z.s.
AR
161120 04.11.2016 MČR Team race Q TRQ-12mr Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 TR-12mr Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161118 22.10.2016 Primátorský štít Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
161117 08.10.2016 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
161115 01.10.2016 Memoriál A. Burgermeistra Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II.
pozor změna termínu !!!!
Rs7-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. 29r-12mr,29r-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161112 10.09.2016 Královská regata
výsledky nepředány - závod zrušen z rozhodnutí STK
Kaj-1 Slapy - Meřín Jachtklub Královská
AR
161111 03.09.2016 Regata Laguna
VPOZ
Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
161110 13.08.2016 Slapská 24 Kaj-2 Slapy - Meřín Jachtklub Královská
AR
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Mr-12mr Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161108 18.06.2016 Cena CERE Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161107 04.06.2016 FIFE Cup
bezvětří - závod se neodjel
420-7P,Fb-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
161106 21.05.2016 Modrá stuha Slap Kaj-2 Slapy - Meřín Jachtklub Královská
AR
161105 30.04.2016 Nechranický Skluz 29r-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
161104 23.04.2016 O vorařskou houžev
VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Cad-3C,Cad-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR AH
161102 09.04.2016 Memoriál Dr. Štěpána L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
160002 12.09.2016 RIO 2016 PARALYMPIC SAILING COMPETITION T24-72oh Rio de Jainero MPC
160001 08.08.2016 Olympijske Hry Rio 2016 Fin-72oh,Lar-72oh,Rsx-72oh Rio de Janeiro, BRA ISAF
157045 11.06.2016 Goldener Geier Cad-7P Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
157024 04.06.2016 CECC GER Cad-6ip,Cad-7P Unteruckersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ