Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
154208 01.01.2015 Memorial Zdenko Roić Q-4iz Hvar, Chorvatsko Valná hromada
154209 01.01.2015 38th New Years regatta Q-10iz Hvar, Chorvatsko JK Zvir
154217 01.01.2015 Koper christmas race Q-10iz Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
154207 02.01.2015 Grand Prix Vila de Blanes Evr-10iz Blanes, Španělsko Club Vela Blanes
157001 03.01.2015 První led Dn-3C,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157002 04.01.2015 Pohár Máchova Jezera Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157003 10.01.2015 Cena Oldy Vintišky Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157004 11.01.2015 Memoriál Pavla Škopa Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157005 17.01.2015 MČR Dn-12mr Nejlepší led ALT Lední jachty
154201 24.01.2015 ISAF Sailing World Cup Miami
ISAF Grade 200
49r-16iz,470-16iz,Fin-16iz,Lar-16iz,Las-16iz,Rsx-16iz Miami USA
154001 24.01.2015 Mistrovství Lotyšska DN 2015 Dn-4mm Riga DN Icesailing Latvia
157006 24.01.2015 Memoriál J. Novotného Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157007 25.01.2015 Velká Cena DN Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157008 31.01.2015 Pohár 311. Perutě Dn-7P,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157009 01.02.2015 Pohár Václava Hudce Dn-3C,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
154211 02.02.2015 33 Lake Garda Meeting Optimist Class Q-10iz Lago di Garda FRAGLIA VELA RIVA
154310 02.02.2015 International Finn Cup Fin-10iz Lago di Garda, Itálie Fragila Vela Malcesine
153313 04.02.2015 ME D-one De1-24me Riva del Garda Fraglia vela Riva
154281 04.02.2015 PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR Lar-3iz Zarzecze KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ ZARZECZE
154250 05.02.2015 VIII Campeonato de Portugal de Classes O Rsx-4iz Portimao, POR FPVela/ ICMPortimão/ ARVSul
154313 05.02.2015 Centomiglia2015 Kaj-4iz IT Garda Circolo VELA Gargnano
154232 06.02.2015 Caligula Cup 2015 Dn-10iz jezero Sniardwy, Mazury, Polsko
154319 06.02.2015 Karnevalská regatta Nj-4iz Biograd n. Moru YC Biograd
157010 07.02.2015 MITROPA TROPHY Dn-8mz Nejlepší led ALT Lední jachty
154233 07.02.2015 Puchar Floty Polskiej DN 2015 Dn-10iz jezero Sniardwy, Mazury, Polsko POL
154241 08.02.2015 South East Open Optimist cup, Palič Srbi Q-10iz Palič Srbsko Palič Sailing club
154273 08.02.2015 Mistrovství horního Rakouska,Rosewind Po Pir-3iz Aersee, Rakousko YC Weireg
153301 14.02.2015 Polish National Championship Dn-12mm Mazurian Lakes POL - Poland
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 R3 LS Brno KSJ Jmk, z.s.
AR
154002 14.02.2015 Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Dn-12mm jezero Sniardwy, Mazury, Polsko POL
154222 20.02.2015 Velika Nagrada Mornara 2015 Lar-8iz,Las-4iz Split CRO YC Mornar Split
157011 21.02.2015 Memoriál Pavla Harcuby Dn-3C,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
157012 22.02.2015 Severní vítr Dn-3C,Dn-2 Nejlepší led ALT Lední jachty
154245 25.02.2015 Andalucian olympic week Las-10iz Cadiz Cadiz
153302 01.03.2015 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP Dn-24me Nejlepší led NED - Netherlands
154210 03.03.2015 BIOR Bodrum International Optimist Regat Q-10iz Bodrum, Turecko B.B.Bodrum Sailing Club
154003 12.03.2015 Mistrovství Španělska Las-12mm Torrevieja Torrevieja
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení
Závod pro LT RsO zrušen
RsO-7P,RsF-3R Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
154213 14.03.2015 NSW State Championship.Sydney Fin-4iz Sydney Woollahra SC
154320 15.03.2015 Uskrsnja regatta Orc-4iz Hvar- Croatia JK ANA
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích R1, J1, U1 Vlašim Valná hromada
AR
164217 25.03.2015 Marco Polo Cup Fus-10iz Hyeres Francie Valná hromada
154212 27.03.2015 Ruhr City Cup - Essen T24-4iz Essen, Baldeneysee WSB 1919
154202 28.03.2015 Trofeo SAR Princess Sofia
ISAF Grade 100
49r-14iz,470-14iz,Fin-14iz,Lar-14iz,Las-147iz,Rsx-14iz Palma de Majorca ESP
154214 28.03.2015 17. TORBOLE EUROPE MEETING (2015) Evr-10iz Itálie Garda Il Circolo Vela a Torbole
154215 28.03.2015 Easter regatta 29r-8iz Circolo Vela Arco, Garda Circolo Vela Arco
151126 01.04.2015 Pražšký Točák
závod se neuskutečnil - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
154228 01.04.2015 1st Country Cup Q-7iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
154216 03.04.2015 Easter regatta 2015 Q-10iz Portorož, Slovinsko JK Pirat Portorož, Slovinsko
154218 03.04.2015 SaarLorLux Regatta T24-4iz Bostalsee, Germany Yacht Club Saarbrucken
154219 03.04.2015 The first of the Kings M24-4iz Loano-Italy YC Marina di Loano
154220 03.04.2015 EuroCup FRA 29r-10iz Cavalaire-sur-mer YC Cavalaire + FF Voile
154229 03.04.2015 Asia Cup 2015 Dn-10iz jezero Bajkal, Rusko
154239 03.04.2015 High Level Europa Cup Grade 0 Las-8iz Brest Francie S. R. Brest
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Fb-3C,RsF-3C Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
154231 04.04.2015 Baikal Cup 2015 DN Dn-10iz jezero Bajkal, Rusko RUS
152102 08.04.2015 Prigl Rejs I
závod z technických důvodů zrušen
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151127 08.04.2015 Pražský Točák II.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
154230 08.04.2015 Russian Cup 2015 DN Dn-10iz jezero Bajkal, Rusko RUS
154223 09.04.2015 EC Macesina ITA Lar-10iz Macesina ITA YC Malcesina
152104 11.04.2015 YYEETTYY REGATA
závod zrušen - nový termín bude sdělen
Vau-2,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
151102 11.04.2015 Memoriál Dr. Štěpána Cad-2,Q-2,Lar-2,L47-2,RsF-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3R,420-3C,420-3M Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
151203 11.04.2015 Jarní závod Optimist a Splash
zmena terminu
Q-2,Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
151301 11.04.2015 Slavoj Cup Pir-3C,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151402 11.04.2015 Jarní závod Fin-1,Evr-2,Q-1,Fb-2,RsF-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151602 11.04.2015 Pohár YC Štětí Q-2,L47-1 Labe YachtClub SK Štětí
AR
151701 11.04.2015 Pohár Noprosu
nový termín
Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
152103 11.04.2015 Brněnský RStart RsF-3M,RsV-3M,RsT-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154236 11.04.2015 Regatta Opti Q-10iz Berlin, Něměcko Berliner Yacht-Club e.V.
154325 11.04.2015 Velikonoční regatta Nj-4iz Murter - Croatia JK Zal a Akita Yacht
151128 15.04.2015 Pražský Točák III.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152105 15.04.2015 Prigl Rejs II
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152108 18.04.2015 Český pohár slalom I.
závod zrušen pro nedostatek větru
Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
151103 18.04.2015 Memoriál Rosslera - Ořovského Cad-3C,Cad-2,Q-2,RsF-2,Lar-2,L47-2,Kaj-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Evr-2,Fb-2,420-2,Cad-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
151403 18.04.2015 Štít města Plzně Pir-7P Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Q-4K,Evr-3C,Spl-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151702 18.04.2015 Pohár Haas-Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Evr-3M,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
152201 18.04.2015 Jarní závod Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
152401 18.04.2015 Jarní závod Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Fb-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
154221 18.04.2015 Munster Cup 2.4 T24-4iz Aasee, Munster, Německoi Segel Club Munster
154224 18.04.2015 XXV Śląski Puchar Optimista Q-7iz Rybník -Polsko Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
154237 18.04.2015 25. Rahnsdorfer Opti-Pokal Q-7iz Berlin, Něměcko Seglerverein Rahnsdorf 1926 e. V.
154203 20.04.2015 ISAF Sailing World Cup Hyeres
ISAF Grade 200
49r-16iz,470-16iz,Fin-16iz,Lar-16iz,Las-16iz,Rsx-16iz Hyeres FRA
152109 22.04.2015 Prigl Rejs III
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151129 22.04.2015 Pražský Točák
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152110 23.04.2015 Závod 1 Q-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
151703 25.04.2015 Optimistický Mácháč
závod zrušen
Q-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
152113 25.04.2015 Český pohár slalom II.
závod se neodjel - bezvětří
Fus-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
151104 25.04.2015 O vorařskou houžev
VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP M24-7P Lipno - Kovářovská zátoka Melges 24 z.s.
AR
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Pir-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151304 25.04.2015 Velká cena YC Lipna RsF-7P,RsO-7P,Rs7-3R,Cad-3C,Spl-7P Lipno - Lipno n.Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Tor-7P Vltava - Praha Yacht klub CERE Plzeň
AR
151420 25.04.2015 Broker bussines regatta 2015
VPOZ
Tor-1 Vltava - Praha Yacht klub CERE Plzeň
AR
151601 25.04.2015 Pohár Roudnice
nový termín 25.04.-26.04.2015
Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
152111 25.04.2015 Krajský přebor Q-4K,Q-3M,L47-4K,L47-3M,Lar-4K,Lar-3M,Las-4K,Las-3M,Fin-4K,Evr-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
152403 25.04.2015 Cena Olešné Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
154227 25.04.2015 49. Kinder und Jugendregtta Q-4iz Templenersee Potsdamer Seglerverein e. V.
154238 25.04.2015 49. Kinder- und Jugendregatta Q-4iz Potsdamer, Německo Potsdamer Seglerverein e. V.
157013 26.04.2015 Slovak Sailing Week Nj-6ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
152404 27.04.2015 Kontrolní závod I
VPOZ
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
152114 29.04.2015 Prigl Rejs IV
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151604 01.05.2015 Český pohár slalom III.
závod se neodjel pro bezvětří
Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
152115 01.05.2015 Sváteční pohár I.
závod se neodjel - bezvětří
RsF-3M,RsV-3M,RsT-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151204 01.05.2015 Regata Neumann Institut Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
154234 01.05.2015 OM FD Classe FD Neusiedler Fd-8iz neusiedler OESV OESV Segel centrum neusiedler
154235 01.05.2015 ACT 2 MELGES 24 - PORTO VENERE M24-7iz Porto Venere Italy ITA
154308 01.05.2015 2015 Korea Fus-10iz Korea PWA
157014 02.05.2015 Lužická regata Ssc-5iz,Ssc-7P Bärwaldersee ALT Sea Scape
151205 02.05.2015 Pohár Sosios Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
151501 02.05.2015 Luky regata 2015 Tor-7P,CaO-7P,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
151704 02.05.2015 Mem. Ing. Böhma Pir-7P,Pir-2,Fin-2,Q-1,Fd-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl RsF-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152405 02.05.2015 Moravský pohár I Rac-4K,Rac-3M Těrlicko - KJT TJ Baník Karviná, o.s.
AR
154240 02.05.2015 Kornati Cup 2015 Orc-8iz Murter JK Kornati
154225 04.05.2015 Jollenregatta Fb-4iz Mammern, Švýcarsko segler vereinigung mammern
154246 05.05.2015 Inter Puchar Zagłębia - Pogoria III Q-4iz Pogoria III-Polsko Jacht Klub POGORIA III
154263 05.05.2015 Auditron Sailing series Melges 24 M24-10iz Lago di Garda Fraglia vela riva
151130 06.05.2015 Pražský točák VI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152119 06.05.2015 Prigl Rejs V
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154258 06.05.2015 VI. Choco cup 2015 Q-10iz Balatonföldvár - Balaton, Maďarsko Spartacus Vitorlás Egylet
154264 06.05.2015 Kiel-Cup Foxtrot Melges 24 M24-3iz Kiel Kieler Yacht-Klub
153122 07.05.2015 World Championship 2015 Europe Class Evr-36ms Arendal Norway Arendals Seilforening
153203 07.05.2015 f18 worlds championship 2015 CaO-36ms Kiel, Německo Kieler yacht club
154243 07.05.2015 Eurosaf Trentino Olympic Week 49r-14iz,470-14iz,Fin-14iz,Lar-14iz,Las-14iz Lago di Garda Fraglia vela Riva
154266 07.05.2015 Open Week 2015 Europe Class Evr-10iz Arendal Norway Arendals Seilforening
154316 07.05.2015 Rodosto cup Q-7iz Tekirdag, Turecko Tekirdag Yelken
151705 08.05.2015 MČR
závod zrušen
T24-12mr,T24-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
151206 08.05.2015 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
152120 08.05.2015 Výroční rejs - 50 let YCLSB
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
154008 08.05.2015 Mistrzowstwa Polski do lat 9 Q-11mm Tarnobrzeg-Polsko YC Kotwica Tarnobrzeg
154242 08.05.2015 SEEOOC 2015 Q-10iz Palič, Serbia - IODA regata JK Palič
154290 08.05.2015 Test Event Rio Las-10iz Rio, BRA Aquece Rio
157015 08.05.2015 CECC POL Cad-6ip Zegrze Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
151706 09.05.2015 Příšovický trojúhelník VPOZ
závod zrušen - neúčast závodníků
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir,1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
151105 09.05.2015 Cena Modřan
VPOZ pro Evr
Q-2,Fin-2,Evr-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
151405 09.05.2015 O cenu Plzeňské Teplárenské Fin-1,Evr-2,Q-4K,Fb-2,RsF-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151901 09.05.2015 Jarní závod Q-2,Cad-2,Fin-2,Vau-7P,Lar-2,Las-2,L47-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
152122 09.05.2015 Krajský přebor RS RsF-4K,RsT-4K,RsV-4K,RsO-4K Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152123 09.05.2015 Starobrno Cup Rac-3M,Rac-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
153102 09.05.2015 ME Finn Fin-24me Spliot JK Labud
154284 09.05.2015 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski-Otwarte Q-7iz Chełm Śląski-Polsko UKS Silesia
153303 11.05.2015 ME PIRAT Pir-24me Traunsee AUT - Austria
151131 13.05.2015 Pražský točák VII.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152124 13.05.2015 Prigl Rejs VI
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154248 14.05.2015 Melges Austrian Open 2015 M24-7iz Attersee sck
157016 15.05.2015 Treofeo P.Neroti Fun-7P Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
154244 15.05.2015 FD-Cup 2015 Ammersee Fd-10iz Diessen Ammersee Diessner-Segel-Club e.V.
154247 15.05.2015 PUCHAR POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO Rsx-4iz Puck, POL PZZ
151207 16.05.2015 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
151305 16.05.2015 Pohár D.I.M. Rac-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Fb-7P,Evr-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
152001 16.05.2015 Májový pohár Q-7P,Q-3M,Spl-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Rs7-7P,RsV-7P,29r-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Las-7P,L47-7P,De1-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
154294 16.05.2015 Krištálový Pohár Fin-3iz SENEC,SLOVENSKO SLOVAN BRATISLAVA
152402 18.05.2015 Kontrolní závod II
VPOZ
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
152128 20.05.2015 Prigl Rejs VII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151132 20.05.2015 Pražský točák VIII.
VPOZ
OT-1 Praha - Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152127 20.05.2015 Závod 2 Q-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
157017 22.05.2015 Melges Week M24-7P Riva del Garda Melges 24 z.s.
153201 22.05.2015 Finn World Masters Championships Fin-24ms Kavala, Greece Nautico Club Kavala
154249 22.05.2015 2015 EUROPEAN SAILING SERIES M24-10iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
152190 23.05.2015 Český pohár I.
závod zrušen
Kit-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
153305 23.05.2015 ME RS700 Rs7-24me Carnac BLR - Belarus
151502 23.05.2015 Krajský přebor
závod se neodjel - bezvětří
Las-3C,Lar-3C,L47-3C,Las-4K,Lar-4K,L47-4K,Las-2,Lar-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
151106 23.05.2015 První vítr Slap Kaj-7P Slapy-Měřín Jachtklub Královská
AR
151306 23.05.2015 Pohár Hluboké Pir-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 CaO-12mr,CaO-7P Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
151803 23.05.2015 Pohár Rozkoše Fun-7P,Rac-7P,Fun-3M,Rsx-7P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
151902 23.05.2015 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-2 , Evr-2, Fin-2, FB-2 ,Q-2, Las-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152130 23.05.2015 Velká cena YC Dyje II. Q-7P,Cad-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152406 23.05.2015 Hornický kahan Fb-3M,420-3C,420-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
153304 23.05.2015 ME RS Feva 2015 RsF-18me Garda ITA - Italy
AR
154004 23.05.2015 Mistrovství AUT,GER,SUI Tornado Tor-12mm Bodensee YC Rheindelta
154253 23.05.2015 YES - Young Europeans Sailing Las-8iz,Lar-8iz Kiel GER Kieler Yacht Club
154314 24.05.2015 Helloween regata Q-7iz Slovinsko, Portorož Valná hromada
154251 26.05.2015 Delta Lloyd Regatta T24-16iz,Fin-14iz,Las-14iz,Lar-14iz,Rsx-14iz Medemblik Delta Lloyd
151133 27.05.2015 Pražský Točák IX.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152131 27.05.2015 Prigl Rejs VIII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151107 30.05.2015 O pirátský šátek Kaj-7P Slapy-Měřín Jachtklub Královská
AR
151308 30.05.2015 Krajský přebor Pir-4K,Evr-4K Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151309 30.05.2015 Jihočeský pohár Q-3C,Spl-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
151310 30.05.2015 Lipno maraton 2015 CaO-7P,Tor-7P,Ssc-7P Lipno - Černá v Poš. YC Lipno nad Vltavou
AR
151311 30.05.2015 Lipno maraton 2015 II.
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno n.Vltavou YC Lipno nad Vltavou
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Lar-3C,L47-3C,Fb-4K,Fin-4K,Evr-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
151606 30.05.2015 Jarní cena Labe Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
151607 30.05.2015 Hop Regata 420-7P,Fd-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
152132 30.05.2015 Kiss my RS I. RsF-3M,RsV-7P,RsT-7P,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152133 30.05.2015 Věstonická Venuše WS Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152202 30.05.2015 Jarní sokolská regata Vau-3M,Vau-4K,Q-2,Vau-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
152134 01.06.2015 Brněnskej Mač I
závod zrušen
MR-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
154323 02.06.2015 regatta TREND Nj-4iz Murter - Croatia JK Zal
152135 03.06.2015 Prigl Rejs IX
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151134 03.06.2015 Pražský Točák X.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151903 03.06.2015 Miniregata 01 Q-1,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
154204 05.06.2015 Garda and Trentino Olympic Week
ISAF Grade 100
49r-14iz,470-14iz,Fin-14iz,Lar-14iz,Las-147iz,Rsx-14iz Riva del Garda ITA
153106 05.06.2015 World championship 2015 Melges 24 M24-36ms Middelfarth sail klub Middelfarth
154005 05.06.2015 EUROCUP Dutch Nationals Medemblik Fd-12mm Medemblick Holandsko K.Z.&R.V. Hollandia
154252 05.06.2015 Puchar Burmistrza Pszczyny Q-4iz Łąka-Polsko UKŻ MORiS Pszczyna
154260 05.06.2015 Energa sailing cup puchar Dziwńowa Q-10iz Dziwńow, Poland Marina Dziwńow
152191 06.06.2015 Český pohár II.
závod zrušen
Kit-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
151709 06.06.2015 Bohemia Cup
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen
T24-12mr,T24-7P,Pir-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
151109 06.06.2015 FiFe Cup RsF-7P,Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151208 06.06.2015 YC Kladno Race Fin-8mz,Fin-7P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Las-7P,29r-3C,Evr-7P,L47-7P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Q-7P,Vau-7P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti De1-7P Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
151406 06.06.2015 Cena Ziosu
změna termínu
Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1,Pir-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151608 06.06.2015 Štít města Litoměřic Kaj-2,Evr-2,470-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
152408 06.06.2015 Bobova regata Fin-2,Evr-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
157018 08.06.2015 MS RAC Rac-36ms Sopoty - Polsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
154205 08.06.2015 ISAF Sailing World Cup Weymounth
ISAF Grade 200
49r-16iz,470-16iz,Fin-16iz,Lar-16iz,Las-16iz,Rsx-16iz Weymounth GBR
153108 08.06.2015 2015 RACEBOARD WORLD CHAMPIONSHIPS Rac-36ms Sopoty, Polsko Sopocki Klub Żeglarski, Sopot, Poland
151315 09.06.2015 MČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
154309 09.06.2015 2015 Costa Brava Fus-10iz Costa Brava PWA
151135 10.06.2015 Pražský Točák XI.
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152136 10.06.2015 Prigl Rejs X
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154254 10.06.2015 41° TROFEO OPTIMIST D ARGENTO Q-10iz Torbole, Lago di Garda Circolo vela Torbole
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Tor-24me Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
154256 11.06.2015 Trofeo Conde de Godo Orc-4iz Barcelona RCNB
151804 12.06.2015 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
152137 12.06.2015 Český pohár slalom IV. Fus-7P Nechranice / Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
154255 12.06.2015 Regata Zlato Sidro Q-10iz Izola Slovinsko JK- Opimpic Izola
152138 13.06.2015 Veterán Cup Finn
závod zrušen
Fin-3R Brněnská Přehrada Jachtklub Brno, z.s.
152139 13.06.2015 Kiss my RS II.
závod se neodjel - bezvětří
RsT-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151317 13.06.2015 Velká cena ICZ M24-7P Lipno - Kovářovská zátoka Melges 24 z.s.
151318 13.06.2015 O pohár starosty Q-3C,Spl-7P,29r-3C Lipno - Lipno n.Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
151609 13.06.2015 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
151610 13.06.2015 Cena Damet Fd-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
151805 13.06.2015 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
152140 13.06.2015 Jarní závod
VPOZ
Vau-1, Sta-1, Kaj-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR
154259 13.06.2015 Optimist SP SCTWV Q-10iz Achensee, Rakousko Segelclub TWV Achensee
157019 13.06.2015 CECC GER Cad-6ip,Cad-7P Geierswaldersee Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
151407 15.06.2015 Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže Q-5R Bolevecký rybník KSJ kraj Plzeňský
AR
154303 16.06.2015 Landesmeisterschaft von OÓ Finn Fin-7iz Traunkirchen SC-Traunkirchen
151136 17.06.2015 Pražský Točák XII.
VPOZ
OT-1 Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152141 17.06.2015 Závod 3 Q-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
152142 17.06.2015 Prigl Rejs XI
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151319 20.06.2015 Bali Cup Vau-7P,Pir-3C,Spl-3C,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151320 20.06.2015 24 hodin nonstop 34.ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Hrdoňov Yachtclub Lipno
AR
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Lipno - Černá v Poš. YC Lipno nad Vltavou
AR
151611 20.06.2015 Česká brána Kaj-3D,OT-3D Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
151904 20.06.2015 O perníkovou chaloupku Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2,Las-2,L47-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Rac-7P,Rsx-7P,Fun-3M,Rac-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152143 20.06.2015 Veletržní regata Las-3M,Q-3M, Lar-2,L47-2,Fin-2,Vau-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
152203 20.06.2015 Červnový závod Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
154206 20.06.2015 Kieler Woche
ISAF Grade 100
49r-14iz,470-14iz,Fin-14iz,Lar-14iz,Las-147iz,Rsx-14iz Kiel GER
154257 20.06.2015 WIRO Intercup 2015 Q-8iz Warnemünde Warnemünder Segel-Club e.V.
151137 24.06.2015 Pražský Točák XIII.
VPOZ
OT-1 Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
152144 24.06.2015 Prigl Rejs XII
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151905 26.06.2015 Miniregata 02 Q-1,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Vau-12mr,Vau-6ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015
VPOZ - závod veteránů
Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152145 26.06.2015 Finn Masters Fin-8mz,Fin-3R Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
154271 26.06.2015 Europa Cup Grade 1 Las-7iz Ega, Dánsko YV Ega. Aarhus
151612 27.06.2015 Optimist veterán cup VPOZ
bezvětří - závod se neodjel
Q-1 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a
přebor pro F a Q
Cad-3C,Evr-2,Fin4K,Fb-3C,Q-4K,420-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
151322 27.06.2015 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Kovářov
AR
151344 27.06.2015 Modrá stuha Lipna - 50.ročník
VPOZ
OT-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151408 27.06.2015 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,RsF-2,Pir-4K Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
151409 27.06.2015 Cena Prazdroje Q-2,Evr-2,Fin-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
152146 27.06.2015 Veterán Cup Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
153202 27.06.2015 ORC World Championship 2015 Orc-36ms Barcelona RCNB
154261 27.06.2015 Sommersonnenwende Q-3iz Rerik, Germany SVAG
154262 27.06.2015 Kacper Sailor Q-2 Poraj-Polsko Yacht Club Zefir Drakkar
153104 28.06.2015 Finn silver cup Fin-24ms Valencia, ESP ESP
151210 29.06.2015 Krajský přebor Cad-4K,Evr-4K,Fin-3C,Fb-4K,Q-2,420-4K Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
152008 30.06.2015 První Bic závod
nově vložený závod
Bic-7P Velké Dářko Valná hromada
AR
152147 01.07.2015 Brněnskej Mač II
závod zrušen
MR-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
152148 01.07.2015 Prigl Rejs XIII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151138 01.07.2015 Pražský točák XIV.
závod se neuskutečnil - bez závodníků
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,420-3D, Cad-3D,Q-3D Orlík - Velký Vír T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS
nově vložený závod
Bic-7C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
153115 03.07.2015 Youth European Championchip 2015 Evr-18me ESP - Port dAro Club Nautic Port dAro
151323 04.07.2015 MČR Pirát Pir-12mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce
FB 3dny, FD 2 dny
29r-12mr,Cad-7P,Fb-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151410 04.07.2015 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152149 04.07.2015 Moravia Cup
VPOZ
Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR
152411 04.07.2015 Modrá stuha Českého Těšína
Fin-4K pro bezvětří nesplněn přesun na 15-2417
Fin-4K,Evr-2,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
153126 04.07.2015 ME 49er 49r-24me Porto Portugalsko
154265 04.07.2015 Alpencup 2015 Tor-3iz Forgensee SC Fussen
154268 04.07.2015 2015 Europa Cup Germany L47-10iz Warnemunde GER
151139 08.07.2015 Pražský točák XV.
závod se neodjel - bezvětří
OT-1 Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
152150 10.07.2015 Prigl Rejs XIV
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151325 10.07.2015 O krále Šumavy
Fb+Fd pouze so+ne
Cad-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
154267 10.07.2015 2015 Europa Cup Poland L47-1iz Dziwnow POL
157034 10.07.2015 Velká cena Slovenska SZJ-závod OH nadějí Lar-7mm,Evr-12mm,420-12mm,470-12mm,L47-12mm,Q-7mm,Fin-7mm,Rac-12mm,Vau-12mm,Vau-6ip Králová Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
152151 11.07.2015 Prázdninový rejs
závod se neodjel - bezvětří
RsF-3M,RsV-3M,RsT-3M,RsO-3M,Fb-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
153306 11.07.2015 MS F18 CaO-36ms Kiel GER - Germany
151504 11.07.2015 Porcelán Cup
přesun koef. ze závodu 15-1502 z důvodu bezvětří
Las-3C, Lar-3C, L47-3C, Las-4K, Lar-4K, L47-4K, Las-2, Lar-2, L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
152006 11.07.2015 Bambusová regata Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
152152 11.07.2015 Cukrovarská regata
VPOZ
Vau-1, Kaj-1, Sta-1, Q-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR
152412 11.07.2015 Bermuda CUP Evr-3M,Fin-3M,Fb-2,L47-2,Lar-3M Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
152413 11.07.2015 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
151140 15.07.2015 Pražský točák XVI.
bezvětří - závod se neodjel
OT-1 Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
152153 15.07.2015 Prigl Rejs XV
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
153117 17.07.2015 ME Laser Radial Men Lar-24me Aarhus DEN ILCA
153112 17.07.2015 Laser Europeans (ME) Las-24me Kalovig, Aarhus, Dánsko Kalovig Baadelaug YC
153204 17.07.2015 Magic Marine Optimist European Champions Q-18me Pwllheli
153311 17.07.2015 European Laser 4.7 Youth Championship & L47-18me Gdynia, Poland Polish Yachting Association, EurILCA
153312 17.07.2015 Splashworlds 2015 Spl-24ms,SpR- Španělsko, Sant Feliu de Guixol Splash, SCIA
151411 18.07.2015 Letní Vánoční regata
Závod z technických důvodů zrušen
Pir-2,Fb-2,RsF-2,Q-2,Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
152414 18.07.2015 Prázdninový závod
bez účasti závodníků
Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
151512 18.07.2015 Jesenická miniregata
nově vložený závod
Q-1,RsF-1 Jesenice TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Q-3M,Las-3M,Evr-3M,Vau-3M,Evr-4K,Evr-2,Vau-2,Q-2,L47-3M Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
153208 18.07.2015 29er Europeans 29r-24me Medemblik 29er class
153307 18.07.2015 MS RS Feva 2015 RsF-24ms Travemünde GER - Germany
143113 19.07.2015 ME LASER RADIAL ZENY Lar-24me Aarhus, Dánsko Dánsko
153116 19.07.2015 MS + ME Laser Radial Men Lar-36ms Aarhus DEN ILCA
152154 22.07.2015 Prigl Rejs XVI
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154307 24.07.2015 2015 Fuerteventura Fus-10iz Fuerteventura PWA
151711 25.07.2015 Prázdninová regata
závod se neuskutečnil
Q-1,Vau-1,Fun-1,Rac-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
151506 25.07.2015 Femina Regata 420-1,Q-1,Evr-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Fb-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
151327 25.07.2015 Lipenský vítr
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151412 25.07.2015 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,E-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
151505 25.07.2015 Srdružený krajský přebor CaO-4K,Rac-4K,Fun-4K,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
151806 25.07.2015 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
151907 25.07.2015 Prázdninová regata Q-2,420-3C,420-3M Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152156 25.07.2015 Finlandia Cup Fin-1 jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
154269 25.07.2015 Finn Bayern Cup 2015 Fin-7iz Tegernsee YC Bad Wiessee e.V.
154006 27.07.2015 Internationale Deutsche Jüngstenmeisters Q-12mm Utting am Ammersee Augsburger Segler Club e.V.
154007 28.07.2015 Mezinárodní mistr. Maďarska Pir-12mm Balaton, Czopak YC Czopak
154317 28.07.2015 International Istanbul Optimist Week Q-10iz Istanbul, Turecko Istanbul Yelken Kulubu
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
153308 31.07.2015 MS CADET Cad-24ms Riva del Garda Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
154270 31.07.2015 Interpohár Orava Q-6ip,Lar-6ip Orava Valná hromada
AR
157020 01.08.2015 Swiss cup Reschensee Fb-4iz Reschensee Český Fireball, z.s.
151110 01.08.2015 Slapská 24 Kaj-7P Slapy-Měřín Jachtklub Královská
AR
151212 01.08.2015 Prázdniny v půli Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Fb-3C,Fd-7P Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
151413 01.08.2015 Cena Primátora Fin-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,RsF-2,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151710 01.08.2015 Mistrovství české flotily
změna termínu - nízký stav hladiny
Sta-7P,T24-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
151908 01.08.2015 Regata kapitána Nema 420-4K,420-3C,420-3M Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152007 01.08.2015 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Q-4K,Evr-3M,Fin-2,Evr-2,Las-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
154276 01.08.2015 Turmregatte - SUI Cup Fb-3iz Reschensee SV Aegeri
153120 02.08.2015 Laser worlds Kanada 2015 Las-36ms Kanada ISAF
154272 04.08.2015 Trofeo Simeone Lombardi Q-10iz Garda - Malcesine Fraglia Vela Malcesine
152158 05.08.2015 Prigl Rejs XVIII
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
157021 05.08.2015 SUI Nationals Fb-12mm Reschensee Český Fireball, z.s.
153133 06.08.2015 2015 Laser 4.7 Youth Worlds L47-24ms Medemblik, Netherlands ILCA
152415 07.08.2015 Interpohar Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
151910 08.08.2015 Adventure race
závod odložen - nový termín bude sdělen
Q-2,Spl-4K Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
152416 08.08.2015 Beskydská regata
závod z technických důvodů zrušen
Fin-8mz,Fin-3M Žermanice Jacht club Frýdek Místek
151329 08.08.2015 Bezrdevský maraton Pir-3V,Evr-3V Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
151345 08.08.2015 ChickenRace
VPOZ
Q-1 Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
151414 08.08.2015 Letní závod Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1,RsF-2,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151712 08.08.2015 Mem. Oldy Vintišky T24-7P,Sta-7P,Sta-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
151909 08.08.2015 O štít města Pardubic Fin-3C,Evr-3,Lar-2,RsF-3C Seč Yachtclub Pardubice
AR
154274 08.08.2015 ORA CUP ORA Q-10iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
157033 08.08.2015 O pohár primátora Vau-6ip Liptovský Mikuláš SVK - Slovak Republic
152159 12.08.2015 Prigl Rejs XIX
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151713 14.08.2015 MČR Sta-12mr,Sta-7P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
152160 15.08.2015 Kiss my RS II.
závod z technických důvodů zrušen
RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE TR-3R Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
151330 15.08.2015 Modrá stuha Dvořiště Pir-2,Q-2,Evr-2,Lar-2,Las-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
151331 15.08.2015 Optík regata
VPOZ
Q-1,Evr-1 Orlík - Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
151507 15.08.2015 Senior Cup Rac-3C,Fun-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Q-2,Evr-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
152155 15.08.2015 Fidorkap
změna termínu
Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
152409 15.08.2015 Mladý vítr
změna termínu
Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
154275 15.08.2015 4.Opti Cup Q-3iz Altmühlsee Altmühltal-Segelclub
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Las-7P,Lar-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
157036 15.08.2015 Limar Cup Vau-6ip Liptovská Mara Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
153134 17.08.2015 MS Worlds Laser U 21 Las-24ms Medemblik, Nizozemí Sail Center Medemblik
153135 17.08.2015 ME Laser Radial U21 Lar-18me Medemblik, Holandsko Holandsko
154306 17.08.2015 2015 Alacati Fus-10iz Alacati PWA
157023 17.08.2015 GBR Nationals Fb-12mm Pwllheli, GBR Český Fireball, z.s.
152162 19.08.2015 Prigl Rejs XX
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151616 19.08.2015 Dálková plavba Evr-3D,Q-3D,470-3D,Fin-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Evr-2,Q-1,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 M24-8vc,M24-7P Lipno - Kovářovská zátoka Melges 24 z.s.
AR
154277 21.08.2015 12. Müggelschlößchen-Cup Q-3iz Berlin Müggelsee Seglergemeinschaft am Müggelsee e. V.
151333 22.08.2015 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Evr-2,Las-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
151415 22.08.2015 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Fb-2,RsF-2,Q-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
151508 22.08.2015 Modrá stuha Jesenice Las-3C,Evr-2,L47-2,Las-2,Lar-2,Fin-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
151618 22.08.2015 Nechranická buchta Rac-7P,Rsx-7P,Fun-7PFun-4K,Rac-4K,Bic-7P Nechranice Sportklub Lomazice
AR
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Evr-2,Q-1,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151707 22.08.2015 Mem. Bruno Hámy
nový termín závodu !!!
Sta-7P,Sta-2,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
151911 22.08.2015 Modrá vlajka Seče Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Evr-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
152106 22.08.2015 50. narozeniny JO TJ Lodní sporty Brno
VPOZ
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152161 22.08.2015 Memoriál Dušana Vaculky
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152168 22.08.2015 Jedovnický kapr
změna termínu
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso
Evr-3M přesun ze závodu CTL 152409
Evr-4K,Q-1,L47-4K,Evr-3M Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
152417 22.08.2015 Olešná regata
Fin-4K - přesun ze závodu 15-2411
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Fb-2,Q-2,Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
154278 22.08.2015 O pohár Matúša Čáka Kaj-3iz Orava - Slovensko Slovakia Yacht Klub Trenčín
154301 22.08.2015 Finn Trophy Attersee um den Rofi Pokal Fin-10iz Attersee UYCAS
153309 23.08.2015 2015 World Championships Fb-36ms Pwllheli, GBR Český Fireball, z.s.
154296 23.08.2015 ROFI POKAL Fin-0iz ATERSEE RAKOUSKO UNION YACHT CLUB
153205 24.08.2015 MS junior 49er 49r-24ms Germany, Flensburg FSC Flensburg
153130 25.08.2015 OPTIMIST WORLD CHAMPIONSHIP Q-24ms Dziwńow, Poland Marina Dziwńow
152163 26.08.2015 Prigl Rejs XXI
závod se neodjel - bezdvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
152164 27.08.2015 MČR Rac-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151336 28.08.2015 MČR Fin-12mr,De1-12mr Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
154280 28.08.2015 Trofeo Marine priize Garda Lake Fd-8iz Torbole, Lake Garda Circolo Vela Torbole
157035 28.08.2015 MM Polska
změna termínu
Fd-3C Otmuchów ALT Flying Dutchman, z.s.
151111 29.08.2015 Pohár ALT Q
závod se neodjel - bezvětří
Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151214 29.08.2015 Hurá do školy Cad-2,Evr-1,FB-2,Q-1,420-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
151335 29.08.2015 Plážový RS povaleč Rs7-7P,RsF-7P,RsO-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
151337 29.08.2015 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Kovářov
AR
151416 29.08.2015 Konec na Hrachách Fin-2,Q-1,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
151620 29.08.2015 Labský pohár Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
152165 29.08.2015 O pohár Vranova Vau-7P Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
AR
153137 29.08.2015 EUROPEANS LASER U21 Las-24me Murcia ESP ILCA
154279 29.08.2015 H2O regata Kaj-3iz Orava, Slovensko Yacht club - H2O centrum
153138 30.08.2015 ME Laser Radial U21 Lar-18me Los Alcazares, Španělsko
152166 01.09.2015 Brněnskej Mač III
závod z technických důvodů zrušen
MR-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151912 02.09.2015 Miniregata 03 Q-1,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152167 02.09.2015 Prigl Rejs XXII
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
154282 04.09.2015 Interpuchar, Puchr Beskidów Q-8iz Zarzece Klub Zeglarski Perkoz
154322 04.09.2015 Campionato Europeo De1-8iz Riva del Garda Fraglia Vela
151715 05.09.2015 Cena Příšovic VPOZ
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir,1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
151112 05.09.2015 Regata Laguna Kaj-3R Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
151113 05.09.2015 Cena CERE Evr-3C,Fin-7P,L47-7P,Lar-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151338 05.09.2015 Borůvková regata
RsF-7P přesun ze závodu 15-1335
Cad-7P,RsF-7P,,Q-3C,RsF-3C,420-7P Lipno - Lipno n.Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
151621 05.09.2015 MMČR Fd-12mr,Fd-7P Nechranice YachtClub SK Štětí
AR
151714 05.09.2015 Grand Prix Bohemia Pir-7P,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152170 05.09.2015 Vítr z vinohradů Spl-7P,29r-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152419 05.09.2015 Hornická regata 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Fin-2,L47-1,Lar-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
153310 05.09.2015 MS TOR Tor-36ms Carnac FRA - France
152410 07.09.2015 Kontrolní závod III
závod se neodjel - bezdvětří
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
154326 08.09.2015 SSL WC GRAND SLAM CUP Sta-10iz Grandson SUI Grandon sc- Star clas org
152171 09.09.2015 Prigl Rejs XXIII
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
153206 09.09.2015 Finn Masters European Cup Fin-18me Tihany Tihanyi Hajós Egylet
154324 09.09.2015 IT Regatta Nj-4iz Bioggrad n.M YC Biograd yfa
152172 11.09.2015 ČP Slalom V. Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
153143 11.09.2015 FD EUROPEAN CHAMPIONSHIP Fd-24me Umag Chorvatsko ACI Marine Umag
154283 11.09.2015 Europa Cup Hungary, Grade 1 Las-7iz Balatonfured, Maďarsko YC Balatonfured
151913 12.09.2015 Opatovický pohár
závod z technických důvodů zrušen
Q-1, Evr-2, Fin-2, Lar-2, Las-2, L47-2 Seč Yachtclub Pardubice
151114 12.09.2015 Modrá stuha Slap Kaj-7P Slapy-Měřín Jachtklub Královská
AR
151215 12.09.2015 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-1,FB-2,Q-1,420-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
151339 12.09.2015 Memoriál K.Smetany
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
151340 12.09.2015 Lipenská jízda RsF-7P,Rs7-7P Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
151509 12.09.2015 Švestková regata Q-3C,Las-3C,Fin-3C,Lar-7P,L47-2,Lar-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Pir-3C,T24-7P,Sta-7P,Fb-3C,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
151717 12.09.2015 Trojúhelník Pepy Jurka Q-1,Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
152206 12.09.2015 Burčáková regata Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
152207 12.09.2015 Tvarůžková regata Rac-3M,Rac-4K Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
157031 12.09.2015 Stauseepokal Cad-7P Talsperre Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
151914 13.09.2015 Opti race Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152420 14.09.2015 Kontrolní závod IV
VPOZ
Evr-1,L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
152173 16.09.2015 Závod 4 Q-1,L47-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
152174 16.09.2015 Prigl Rejs XIV
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
157024 18.09.2015 ITA Nationals Fb-12mm Antignano, ITA Český Fireball, z.s.
151623 18.09.2015 ČP Slalom VI.
závod se neodjel pro bezvětří
Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
154286 18.09.2015 Mistrovství Bavorska T24-3iz Prien am Chiemsee SCPC
154287 18.09.2015 EC AUT Attersee Las-3iz Attersee Union-Yacht-Club Attersee
151624 19.09.2015 Sdružený krajský přebor
nedojeto - bezvětří přesun 151627
Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
152176 19.09.2015 Dálková plavba
závod z technických důvodů zrušen
Vau-1,Kaj-1,Sta-1 Vranov Yacht club Znojmo, z.s.
157025 19.09.2015 Veká cena Nj-6ip,Nj-8mz Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
151216 19.09.2015 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2, Spl-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Las-7P,Evr-3C,Las-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
151718 19.09.2015 Lighthouse Cup Pir-4K,Pir-3C,Spl-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
152175 19.09.2015 Pohár NJ
VPOZ
Kaj-1, OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Fb-7P,Vau-7P,420-7P,Fd-3C Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152421 19.09.2015 FLEXIMONT Cup L47-4K,Lar-4K,Evr-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
154288 19.09.2015 Eurocup 3 The Grand Final - NL Nationals RsF-12mm Muiderzand, NL Dutsch RS Feva Class Organization
152180 20.09.2015 Kiss my RS III. RsF-3M,RsV-7P,RsT-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
157026 20.09.2015 Offshore Cup ČANY Nj-6ip Neměcko - Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
151625 25.09.2015 ČP Slalom VII.
závod se neodjel pro bezvětří
Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
152181 25.09.2015 MČR + CECC
RsF so+ne+po, Cad pá+so+ne
Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn
Fin pouze so+ne
Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
157027 26.09.2015 Nautic regata Ssc-7P Bärwaldersee ALT Sea Scape
151115 26.09.2015 Královská regata Kaj-7P Slapy-Měřín Jachtklub Královská
AR
151116 26.09.2015 Cena Modřan jarní Q-2,Fin-2,Evr-2 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
151217 26.09.2015 Veteránská regata - Mem. J. Sosnovce Evr-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
151511 26.09.2015 Jesenický marathon Catamaran Open Rac-3D,CaO-7P,Fun-3D,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Q-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
152183 26.09.2015 Kiss my RS IV. RsV-7P,RsT-3M,RsO-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152208 26.09.2015 Podzimní sokolská regata Vau-6ip,Vau-7P,Q-2,Vau-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
154285 26.09.2015 Puchar Ziemi Sądeckiej Q-3iz Znamirowice -Polsko YC PTTK Beskid Nowy Sazc
151218 28.09.2015 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1,Spl-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
152184 28.09.2015 Sváteční pohár II
VPOZ
RsT-7P,RsO-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152185 30.09.2015 Prigl Rejs XV
závod se neodjel - bezvětří
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
151915 01.10.2015 Miniregata 04 Q-1,Spl-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
154010 01.10.2015 Mezinárodní Mistrovství Německa T24-12mm Plau am See Plauen Hai
154295 01.10.2015 MALCESINE CUP Fin-10iz LAGO DI GARDA, ITALIE FRAGLIA VELA MALCESINE
154305 01.10.2015 International finn regatta Fin-10iz Garda ITA
154291 02.10.2015 Bavarian Masters Rac-7iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
151117 03.10.2015 Euro Cup
závod se neodjel - bezvětří
29r-8mz Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
151628 03.10.2015 Regata V.Vacka
bezvětří - závod se neodjel
Evr-3C,Spl-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
151118 03.10.2015 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151119 03.10.2015 Memoriál Eduarda Burgermeistera RsF-2,Q-2,Cad-2,L47-2,Lar-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151219 03.10.2015 Pohár města Neratovice
změna trvání závodu - pouze jeden den
Cad-2,Fb-2,420-2 Pískovna Tišice YC Neratovice
AR
151341 03.10.2015 Jihočeská žába Pir-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
151342 03.10.2015 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Poš. Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR
151417 03.10.2015 Poslední vítr
doplněna LT RsF-4K
RsF-4K,Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1,RsF-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
151627 03.10.2015 Modrá stuha Labe
přesun Kaj-4K ze závodu 151624
Kaj-4K,Kaj-2 Ústí-Církvice TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
151719 03.10.2015 SKI regata Q-1,Vau-1,Fun-3R,Rac-3R,Bic-3R Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
AR
152186 03.10.2015 MČR - Poslední vítr RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo RsF-3M,RsT-7P,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Fb-3M,Fb-2,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Las-3M,L47-2,Lar-3M,Q-2,Fb-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
154289 03.10.2015 Chiemsee Insel Marathon Rac-10iz Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
154292 03.10.2015 65. Internationaler Nebelpokal EURO CUP Fd-8iz Berlin Müggelsee Yacht Club Berlin-Grünau e.V.
157028 03.10.2015 CEEC HUN Cad-6ip Balaton Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
151120 10.10.2015 Modrá stuha Vltavy Q-2,RsF-2,L47-2,Lar-2,Kaj-2, Cad-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
151220 10.10.2015 Pohár 153 let Sokola Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
151343 10.10.2015 Lipenský kotrmelec Rs7-7P,RsT-7P,RsO-8vc,RsO-7P,29r-3C Lipno - Lipno n.Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
151418 10.10.2015 Konec v Plzni Pir-2,FB-2,RsF-1,Q-2,Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
151613 10.10.2015 O pohár města Štětí Q-2,L47-1 Labe YachtClub SK Štětí
AR
151720 10.10.2015 Baban Cup Fin-7P,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
151916 10.10.2015 Lanškrounská regata 420-3C,420-3M Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR
152188 10.10.2015 Memoriál Jana Sedláka Q-3M,Lar-3M,Las-1,L47-1,Fin-1,Vau-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
152209 10.10.2015 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
154304 10.10.2015 Saisonfinale 2015 Fd-3iz Cospudene see - Lipsko Cospudener Yachtclub e.V
154312 10.10.2015 Nebel-beil Pir-7iz Německo,Gústrow Gústrow
151630 11.10.2015 O Excalibur krále Arthura Q-1,L47-1 Igrane-Chorvatsko YachtClub SK Štětí
AR
157029 16.10.2015 Slovenian nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
152192 17.10.2015 Český pohár III.
závod zrušen
Kit-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
151121 17.10.2015 Primátorský štít Kaj-4K,RsF-4K,RsF-3C,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-3C,420-3C,420-3M,Spl-3C,Las-3C,Cad-4K,Cad-3C Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
152101 17.10.2015 Modrá stuha
VPOZ
RsF-1,RsT-1,RsV-1,RsO-1,Fb-1,OT-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
152302 17.10.2015 Mistrovství Valašskoslovácka L47-3M,Q-4K,Lar-1,Evr-1 Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
154293 17.10.2015 4th GoSAILING Cup Fb-1iz Portorož, Slovinsko Everybody GoSailing
154297 17.10.2015 Pohár Slovana Fin-4iz SENEC,SLOVENSKO SLOVAN BRATISLAVA
154299 17.10.2015 ROLEX MIDDLE SEA RACE Orc-16iz Malta RMYC
154300 17.10.2015 Trofeo Torboli Q-2iz Lake Garda Fraglia Vela Riva
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Nj-12mr,Nj-6ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
154011 22.10.2015 Mistrovství Belgie - R.Y.C.B.Antwerp Cit T24-12mm Galgenweel RYCB
151721 24.10.2015 Star Cup Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Tr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151419 24.10.2015 Optimist race OT-1 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
152189 28.10.2015 Poslední sváteční pohár RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
151629 31.10.2015 Zlatá sekyrka
změna termínu
Fin-2 Labe Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
154302 31.10.2015 Halloween cup 2015 Q-10iz Torbole, Lago di Garda Circolo vela Torbole
154315 31.10.2015 Halloween cup Q-10iz Lago di Garda Circolo vela Torbole
151123 07.11.2015 MČR - TMR Q
změna termínu
TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Orc-12mr Kremik - Chorvatsko KSJ kraj Praha
AR
152423 07.11.2015 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
151125 13.11.2015 Jabuka NJ-6ip,Orc-10iz Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
153146 21.11.2015 finn gold cup Fin-36ms Takapuna Boating club takapuna
153207 26.11.2015 Para World Championship T24-36ms Melbourne RYCV
154318 28.11.2015 Regata sv. Nikolo-Miklavževa regata Q-10iz Slovinsko, Portorož ŠD Piran
154321 04.12.2015 Sv. Nikola 2015 Q-10iz Pula, Chorvatsko JK Vega Pula
154401 31.12.2015 Plavby CANY 2014-2015 Nj-1 Celý svět ČANY

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ