Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
134210 01.01.2013 Puchar Floty Polskiej DN Dn-4iz Jezero Niegocijne, Mazury, Polsko
134211 01.01.2013 Regate internationale de Noel Evr-3iz Cannes, Francie CN Croisette
134212 01.01.2013 Great Western Challenge Dn-5iz Lake Pelican, Alexandria, Minesotta, USA
131701 05.01.2013 První led Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
131702 06.01.2013 Pohár Máchova Jezera Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
131703 12.01.2013 Cena Oldy Vintišky
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Mr-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
131704 13.01.2013 Memoriál Pavla Škopa
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
131705 19.01.2013 MČR
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-6mr Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
131301 02.02.2013 Memoriál J. Novotného Dn-4P,Dn-2 Lipno ALT Lední jachty
132001 02.02.2013 SNOW BIG DAY
závod se neuskutečnil - nebyl sníh
OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
134213 02.02.2013 Copernicus CUP Dn-4iz Poland, Frombork Poland, Frombork
131302 03.02.2013 Pohár 311. Perutě Dn-4P,Dn-2 Lipno ALT Lední jachty
134214 03.02.2013 Puchar Burmistra Fromborka Dn-4iz Poland, Frombork Poland, Frombork
131303 09.02.2013 Velká Cena DN
závod zrušen - nebyl led
Dn-4p,Dn-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 R2,R3,J2,U2 Praha - Strahov KSJ kraj Praha
AR
139902 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 21 R2,R3 Pavlov - Nové Mlýny KSJ Jmk, z.s.
AR
131304 10.02.2013 Ledový dech
závod zrušen - nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
134297 12.02.2013 Semaine Internationale de Cannes de Finn Fin-7iz Cannes YC de Canes
131706 16.02.2013 Severní vítr
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 R2,R3 Duchcov KSJ kraj Ústecký
AR
139911 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 13 R2,R3 Lipno nad Vltavou Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
131707 17.02.2013 Memoriál Pavla Harcuby
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
134002 19.02.2013 Qatar Internat. Regatta (Championship) TrQ-6mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
134003 19.02.2013 Qatar Internat. Regatta (Championship) Q-6mm,Las-6mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
131708 23.02.2013 MITROPA TROPHY
zrušen pro nepříznivé povětrnostní podmínky – led
Dn-5mz Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
133202 01.03.2013 RSX World Championship 2013 Rsx-12ms Buzios, BRA Buzios vela club
139907 02.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 14 15 R2,R3 Plzeň KSJ kraj Plzeňský
AR
134004 02.03.2013 Mistrovství­ Polska DN 2013 DN-6mm Warszawa, Nieporet POL
134291 08.03.2013 Europa Cup Slovenia Lar-5iz,L47-5iz Slo.Koper
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 R2,R3 LS Brno KSJ Jmk, z.s.
AR
139906 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 18+19 R2,R3 bude upřesněno KSJ kraj Královéhradecký
AR
139908 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 22 R2,R3 Tovačov KSJ kraj Olomoucký
AR
139910 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 24 R2,R3 Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AR
133301 10.03.2013 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP Dn-10me Finland Finland
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 R2,J2,R3 Žďár nad Sázavou KSJ kraj Vysočina
AR
133311 11.03.2013 Mistrovsví Evropy DN 2013 Dn-10me Poland, Niegocin a Semionowka Finsko
133501 13.03.2013 SOSW Las-5iz Split JK Labud
133503 13.03.2013 EUROPA CUP LASER Las-7iz,Lar-7iz,Lar-5iz LE HAVRE SN P Havre
133401 14.03.2013 Europacup Malcesine 2013 Lar-7iz Malcesine, Italy Fraglia Vela Malcesine
139912 16.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 13 R2,R3 České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
131102 16.03.2013 Jarní svezení RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
134290 21.03.2013 Europa Cup Italy Lar-5iz,L47-5iz ITA,Malcesine ITA
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Komise vrcholového sportu
AR
134216 23.03.2013 XV. Torbole Europa Meeting Evr-5iz Torbole, Itálie Circolo Vela Torbole
134215 24.03.2013 Easter Regatta 29er-4iz Lake Garda Circolo Vela Arco
134218 26.03.2013 MEOR Q-3iz Umag, Chorvatsko JK Histria
134223 27.03.2013 LASER YOUTH EASTER MEETING 2013 Lar-5iz Malcesine, Italy Fraglia Vela Malcesine
134220 28.03.2013 31. LAKE GARDA MEETING OPTIMIST CLASS-A Q-5iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
134217 29.03.2013 Izola Spring Cup L47-5iz,Lar-5iz Izola, Slovinsko YC Burja
134219 29.03.2013 Easter Regatta Q-5iz Portorož, Slovinsko SC Pirat
134222 29.03.2013 Magic Marine Easter Regatta 2013 Q-5iz Braassemermeer, the Netherlands WV Braassemermeer & Optimist Club Ned.
133502 30.03.2013 44 Trofeo SAR Princesa Sofia 470-8iz,Fin-8iz,Las-8iz,Lar-8iz,Rsx-8iz S Arenal, Španělsko CNSA
134221 30.03.2013 France open skiff Rs7-6mm Lac du Der Lac du Der
133508 01.04.2013 SP Palma Las-8iz Malorka, ESP Can pastilla
134224 01.04.2013 ITC RS Feva RsF-5iz L´Estartit - Spain RS Feva
132401 06.04.2013 Jarní závod
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-2,Lar-2,L47-2,Q-2,Fb-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
131104 06.04.2013 CERE Match Racing II. Mr-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
131129 06.04.2013 Memoriál Dr. Štěpána Cad-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-2 Vltava Český Yacht Klub
AR
131401 06.04.2013 Bohemia Regata RsF-4P,Q-3C Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
132301 06.04.2013 Jarní rozcvička Q-2, Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
134321 06.04.2013 Monocup Ssc-3iz Portorož
137001 13.04.2013 Offshore Sailing Week
First 45
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
132201 13.04.2013 Jarní závod
závod se neodjel - povětrnostní podmínky
Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
131228 13.04.2013 Jarní závod II.
nově vložený závod
Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131305 13.04.2013 Slavoj Cup Pir-3C,Q-2,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
131402 13.04.2013 Jarní závod Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-1,RsF-2,RS7-1,Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Fb-3C Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Fin-4P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
134225 19.04.2013 Europacup Marathon 2013 LaR-5iz Schinias, Greece Sailing Academy
132101 20.04.2013 YYEETTYY Regata
závod zrušen - nedostatek posádek
Las-3M,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
137002 20.04.2013 ČP Kiteboarding I.
závod zrušen bez náhrady
Kit-4P Nové Mlýny Český Kiting, z.s.
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Cad-3C,RsF-3C,420-1,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár 420-3C,420-3M,Fb-3R,Cad-2,Evr-1 Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
131403 20.04.2013 Štít města Plzně Q-4K,Pir-2,Fb-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
131404 20.04.2013 Prague Catamaran Speed Regatta 2013 Tor-5mz,Tor-4P Vltava Yacht klub CERE Plzeň
AR
131405 20.04.2013 Broker Regatta 2013
VPOZ
Tor-1 Vltava - Praha Asociace lodní třídy Tornado z.s.
AR
131602 20.04.2013 Pohár Roudnice Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
132102 20.04.2013 Krajský přebor Q-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Fin-4K,De1-4K,Lar-3M,Las-3M,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
132402 20.04.2013 Cena Olešné Q-3M,Evr-2,Fin-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
133504 20.04.2013 ISAF Sailing World Cup 2013 - Hyeres Fin-8iz Francie, Hyeres Ffvoile
134237 20.04.2013 Swiss-Cup Mammern Fb-4iz Mammern, Švýcarsko MSC
131901 24.04.2013 mini regata Lanškroun 01
závod zrušen bez náhrady
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
134230 25.04.2013 Palermo 130Nm Orc-3iz Palermo, Italie CUS Palermo
134226 26.04.2013 F. W. Raiffeisen Private Bankig Cup Q-5iz HUN Balatonföldvár Spartacus Sailing Club
131711 27.04.2013 Baban Cup
závod zrušen bez náhrady
Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
131106 27.04.2013 O vorařskou houžev
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
131306 27.04.2013 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lar-4P,Q-4P,RsF-4P,Spl-4P,Q-4K,Cad-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131501 27.04.2013 Luky Regata Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
131709 27.04.2013 Pohár NOPROSU
změna termínu
Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
132103 27.04.2013 To je celá, to je půl
KP pro RS přesunut na závod 132107
420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
134229 28.04.2013 Eolian Sailing Week Orc-3iz Salina, Italie CUS Palermo
134243 28.04.2013 Kornati Cup 2013 Orc-5iz Murter Croatia YC Kornati Murter
134292 28.04.2013 First Sailing Week Nj-3iz Split, CRO Dynamo BA
134310 28.04.2013 Slovak sailing week Nj-3iz Split (CRO) Dynamo Bratislava
137024 01.05.2013 Trofeo P. Neirotti Fun-4P Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
131204 01.05.2013 Regata Neuman Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
132105 01.05.2013 Prigl Rejs I
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
132302 01.05.2013 1. máj na vodě Q-2, Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
134228 02.05.2013 South East European Open Optimist Cup Q-5iz Lake Palic, Srbsko Sailing Club Palic
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
131107 04.05.2013 Cena Orionu 420-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
131205 04.05.2013 Pohár Sosios Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
131206 04.05.2013 Krajský přebor Optimistů Q-4K Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131308 04.05.2013 Jihočeský pohár Q-3C,Spl-3C,Evr-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
131406 04.05.2013 Okresní přebor Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-1,RsF-2,RS7-1,Lar-1,Las-1,L47-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131502 04.05.2013 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
131712 04.05.2013 Memoriál Ing. Böhma T24-4P,Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Fb-4P Rozkoš Český Fireball, z.s.
AR
132107 04.05.2013 Kiss my RS I
KP pro RS přesunut z CTL 132103
RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132403 04.05.2013 Moravský pohár I Rac-4K,Rac-3M Těrlicko - KJT TJ Baník Karviná, o.s.
AR
134227 04.05.2013 Ostseecup Cad-3iz Warnemünde MYCR
134236 04.05.2013 Pálya rajz HYC kupa 2013 Q-3iz Balatonfüred Hungaria Yacht Club SE
134282 04.05.2013 PWA Ulsan Fus-5iz Ulsan Korea PWA
132108 08.05.2013 Prigl Rejs II
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132157 08.05.2013 Prigl Rejs - Feva
VPOZ
RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132303 08.05.2013 Ahoj Sluníčko Q-2, Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
133507 08.05.2013 Eurosaf campions sailing cup 470-7iz Riva del Garda ITA
134298 08.05.2013 Garda Trentino Olympic Week 2013 Fin-7iz Garda Malcesine Fragila Vella Malcesine
134231 09.05.2013 Open Dutch Championship (DYR) 2013 Q-6mm Workum, The Netherlands Dutch Sailing Federation
134232 09.05.2013 Open Dutch Championship (DYR) 2013 Q-6mm Workum, The Netherlands Dutch Sailing Federeation
134233 09.05.2013 FD Cup 2013 Fd-2iz Ammersee Diessner-Segel-Club e.V.
134234 09.05.2013 75 yahre Pirat / holz Pirat Pir-3iz Berlin TSC Berlin
134235 09.05.2013 75 yahre Pirat Pir-5iz Berlin TSC Berlin
134319 09.05.2013 Traunsee Woche Ssc-3iz Traunsee, AUT AUT
134201 10.05.2013 CECC POL Cad-5ip Kiekrz Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
131713 11.05.2013 Jarní hrádecký trojúhelník Q-1,RAC-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
131108 11.05.2013 CompoTech CATAMARAN OPEN 2013 CaO-5vc,CaO-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
131201 11.05.2013 Jarní závod
změna termínu
Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131207 11.05.2013 Župní přebor-120 let jachtingu Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
131309 11.05.2013 Pohár D.I.M. Fun-3C,Rac-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Evr-4P,Q-4P,Spl-3C Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
131903 11.05.2013 Jarní závod Q-2,Cad-2,Fin-2,Vau-4P,RsF-4P Seč Yachtclub Pardubice
AR
132109 11.05.2013 Pavlovská regata 420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,L47-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
131208 15.05.2013 Pohár YC Kladno I Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131904 15.05.2013 mini regata Lanškroun 02 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132110 15.05.2013 Prigl Rejs III
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
133302 16.05.2013 ME TOR Tor-10me Bodensee - Rohspitz AUT
134239 16.05.2013 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Rsx-3iz Puck, POL PSZ
133204 17.05.2013 World Championship Finn Master 2013 Fin-10ms La Rochelle France SRR La Rochelle
137003 18.05.2013 Regatta Lipno Point I.
závod se neuskutečnil - technické problémy
Lon-4P Lipno nad Vltavou ALT Longtze Premier
137029 18.05.2013 Melges Tour 1
závod se neuskutečnil
M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
131109 18.05.2013 Pirátská sekyrka
závod zrušen
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská
132112 18.05.2013 Kiss my RS II
závod se neuskutečnil
RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
132111 18.05.2013 Věstonická Venuše
Výsledky : "okruh A" CTL 132191 a "okruh B" 132192
Rac-4P,Rsx-4P,Rs7-4P,RsV-4P,T24-4P,Fun-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
131209 18.05.2013 Závod Izoglass
závod se neodjel - bezvětří
Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
131407 18.05.2013 Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor Pir-4K, RS7-4K, RSF-4K,Fb-4K Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Lar-4P,Evr-3C,Lar-3C,Las-3C,L47-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
131714 18.05.2013 Příšovický trojúhelník
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
131715 18.05.2013 Memorial Bruno Hámy Sta-4P,Sta-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
132002 18.05.2013 Májový pohár Cad-4P,Q-3M,L47-3M,RsF-3C,Spl-3C, Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
132191 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh A Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
132192 18.05.2013 Věstonická Venuše - okruh B T24-4P,Rs7-4P, RsV-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
134318 18.05.2013 Peter Kretschmann Memorial Ssc-3iz Velden, AUT AUT
133505 21.05.2013 EUROSAF Champions Sailing Cup-Medemblik Las-7iz,Lar-7iz,Fin-7iz,Rsx-7iz,T24-7iz,470-7iz Medemblik Nizozemí Regatta Center Medemblik
132113 22.05.2013 Prigl Rejs IV
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
131905 23.05.2013 mini regata Lanškroun 03
změna termínu
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
134202 24.05.2013 Spring CUP 420-5iz Neusiedler Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
133201 24.05.2013 FLYING DUTCHMAN WORLD CHAMPIONSHIP Fd-12ms Balatonföldvár, Balaton Spartacus Vitorlás Egylet
134005 24.05.2013 Swiss Nationals Fb-6mm Lugano CVLL
131310 25.05.2013 Krajský přebor
změna místa a pořadatele
Evr-4K,Pir-4K,Rs7-4K Bezdrev YC Lipno nad Vltavou
AR
131504 25.05.2013 Krajský přebor Lar-3C,Las-3C,L47-3C, Evr-4K, Lar-4K,Las-4K,L47-4K,Fin-4K Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
131604 25.05.2013 Cena Oldřichova+KP 16,17 Evr-4K,Q-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 420-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
131906 25.05.2013 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-2,Evr-2,Fin-2,Cad-2,Q-2,Las-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
132115 25.05.2013 Moravský pohár II Rac-3M,Rac-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
132404 25.05.2013 Hornický kahan 420-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
137004 25.05.2013 ČP Kiteboarding II. Kit-4P Lipno Mulda Klub
AR
132116 29.05.2013 Prigl Rejs V
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
131210 29.05.2013 Pohár YC Kladno II
závod se neodjel - bezvětří
Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
134025 30.05.2013 Austrian Open Melges 24 Championship M24-5mm Attersee, Rakousko SCK
134240 30.05.2013 ORCi Mediterranean Championship Orc-3iz S.Vito, Sicílie CMSSV
134241 30.05.2013 Bodrum International Optimist Regatta Q-5iz Bodrum, Turkey B.B.Bodrum Sailing Club
134242 31.05.2013 Europa Cup Netherlands Lar-5iz Hoorn, Holandsko WSV Hoorn
132202 01.06.2013 Jarní sokolská regata
závod zrušen
Vau-4P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
131605 01.06.2013 Jarní cena Labe
závod zrušen - povodně
Kaj-2,OT-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
131103 01.06.2013 Jarní team racing Q
závod zrušen - náhradní termín bude sdělen
TrQ-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
131211 01.06.2013 Cena Izoglass Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131311 01.06.2013 Lipno marathon
VPOZ
Kaj-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131312 01.06.2013 Lipno marathon 2013 CaO-4P,Tor-4P,Ssc-5mz,Ssc-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131606 01.06.2013 Hop regata Fb-4P,L47-4P,Las-4P,Fd-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Pir-4P,Cad-4P,T24-4P,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
131803 01.06.2013 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Fun-3M,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
131902 01.06.2013 Májová regata Lanškroun
změna termínu
Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132119 01.06.2013 Kiss my RS III RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132405 01.06.2013 Velká cena Ostravy Evr-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
134238 01.06.2013 Pohár mládeže Q-3iz Senec Slovensko Tatran Bratislava a SSJ
132120 05.06.2013 Prigl Rejs VI
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134306 05.06.2013 HN Bussines Regatta Nj-3iz Rogoznica First sailing
134001 06.06.2013 MM Rakousko 420-6mm Neusiedler Rakousko
134309 06.06.2013 Zonale de ITALIA Lar-4iz Gravedona, ITA
131212 07.06.2013 Izoglass Race Fin-5mz,Fin-4P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
137005 08.06.2013 Regatta Lipno Point II.
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Lon-4P Lipno nad Vltavou ALT Longtze Premier
131110 08.06.2013 Regata Sasanek
závod zrušen
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská
131313 08.06.2013 Cena Šumavy
závod zrušen-případný náhradní termín bude doplněn
L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Q-4P,Pir-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
131608 08.06.2013 Cena Damet
závod zrušen - povodně
420-4P,Fb-4P,Fd-4P,RsF-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
131111 08.06.2013 Comtech Cup De1-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
132003 08.06.2013 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Rac-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
132406 08.06.2013 Bobova regata Fin-2,Evr-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
133126 08.06.2013 470 European Championship 470-10me Formia, Italy
134203 08.06.2013 CECC GER Cad-5ip Geierswalde Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
134276 08.06.2013 Melges20 Audi series2 M24-4iz Portoferraio Melges20
134320 08.06.2013 Open Slovenian National Championship Ssc-6mm Portorož, SLO
137006 08.06.2013 ČP Kiteboarding III. Kit-4P Nové Mlýny Český Kiting, z.s.
AR
133205 11.06.2013 Masters World Raceboard Championship Rac-10ms Marina Julia, Monfalcone, Itálie AVW Marina Julia
134283 11.06.2013 Catalunia Costa Brava Fus-5iz Costa Brava PWA
132121 12.06.2013 Prigl Rejs VII
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
131907 13.06.2013 mini regata Lanškroun 04
změna termínu - povodně (nezpůsobilost terénu)
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
131804 14.06.2013 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
137030 15.06.2013 Melges Tour 2
závod se neuskutečnil
M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
131609 15.06.2013 Regata Lovosice
závod zrušen - povodně
Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
132004 15.06.2013 Dragon board cup Velké Dářko
závod zrušen neúčast závodníků
Rac-4K,Rac-3M,Fun-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
131314 15.06.2013 Pohár Hluboké Pir-4P,Vau-4P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
131315 15.06.2013 O pohár starosty Lipna
pro RsF-4P přesun ze zruš. 13-1608
Rs7-4P,RsV-4P,Spl-4P,Q-3C,RsF-3C,Rs1-4P,RsF-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131408 15.06.2013 Cena Ziosu Evr-1,Fin-1,Fb-2,Q-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131805 15.06.2013 Odysseův pohár II.
VPOZ
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
132123 15.06.2013 Moravia Cup Sta-4P,Sta-3M,Vau-2, Kaj-2,Q-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
132407 15.06.2013 Mladý vítr
koef. Fin-2 a Q-2 přesun z 13-2401
Fb-4K,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
134010 15.06.2013 MVM MAGYAR LASER FLOTTABAJNOKSÁG L47-6mm Balaton YC Balatonfured
134244 15.06.2013 Intervela 29er-3iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva ITA
134245 15.06.2013 Sachs. Landmeisterschaft FD 2013 Fd-3iz Plauen - Talsperre Pohl ssvpe
134246 15.06.2013 Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Ps Q-3iz Laka u Pszczyny Moris Pszczyna
134248 15.06.2013 MVM Fleet Championships Lar-2iz Balatonfüred MVM Sailing Club
132124 19.06.2013 Prigl Rejs VIII
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132158 19.06.2013 Na hranici možností
nově vložený závod
Q-1,Lar-1,L47-1 Jachtklub Brno, z.s.
AR
131908 20.06.2013 mini regata Lanškroun 05
změna termínu
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
133214 20.06.2013 D-one European Champoinship 2013 De1-10ms Campione, Lago di Garda, Italie Campione Univela
133206 21.06.2013 ORC Worlds Orc-12ms Ancona, Itálie AYC
134247 21.06.2013 IV. Choco Cup Q-5iz Balatonfoldvár, Hungary Spartacus
134250 21.06.2013 Kieler Woche Fin-7iz,470-7iz,Las-7iz,Lar-7iz,Rsx-7iz Kiel, Německo KYC
137007 22.06.2013 Kieler Woche 420-5iz Kiel Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
131610 22.06.2013 Česká Brána
závod zrušen = povodně
Kaj-3D,OT-3D Labe YCR Jachting Roudnice n/Labem
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
131316 22.06.2013 Bali Cup Fd-3C,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva RsF-5mz Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131318 22.06.2013 24 hodin NONSTOP 32.ročník
VPOZ
Kaj-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131718 22.06.2013 Optimistický Mácháč Q-3C,Spl-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
131909 22.06.2013 O perníkovou chaloupku Cad-2,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
132125 22.06.2013 Euro Moravia Cup Kaj-4P,Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
132126 22.06.2013 Veterán Cup Rac-3M, Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
132203 22.06.2013 Červnový závod Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso L47-4K,Q-2,Evr-4K,L47-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
134249 22.06.2013 Silberbarrentrophy Tor-3iz Attersee UYCAS
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
133105 24.06.2013 Laser Radial Youth European Championship Lar-8me CRO Split CRO
131215 26.06.2013 Přebor ČOS dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
131216 26.06.2013 Pohár YC Kladno III Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
132127 26.06.2013 Prigl Rejs IX
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134255 26.06.2013 Euro Radial Youth 2013 Lar-5iz Split, Chorvatsko J. K. Mornar Split
137031 28.06.2013 Velká cena Melges 24
závod se neuskutečnil
M24-5vc,M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
132005 28.06.2013 MČR Vau-6mr,Vau-5ip Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
134253 28.06.2013 OTP Junior BYC Cup Balaton Laser Worlds L47-5iz Balatonfüred HUN
134257 28.06.2013 OTP Junior BYC Cup Balaton Laser Worlds L47-5iz Balatonfüred, Balaton BYC
131611 29.06.2013 Optimist veterán Cup
závod zrušen - povodně
OT-1 Žernoseky Jacht klub Litoměřice
131506 29.06.2013 Hurá na prázdniny
závod se neodjel
Q-1,Evr-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
131319 29.06.2013 O krále Šumavy
přebor LT FB hl.m.Prahy
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
131320 29.06.2013 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
131409 29.06.2013 Cena Prazdroje Q-2,Evr-2,Fin-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
133110 29.06.2013 IODA European Championship Q-8iz HUN - Balatonföldvár Spartacus Sailing Club
134251 29.06.2013 Regata 53 MDF Q-3iz Chorvatsko, Šibenik JK Val
134260 29.06.2013 21.Offene Brandenburgische Meisterschaft Fin-3iz Schwielochsee Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V.
133218 01.07.2013 ME RSX Rsx-10me Brest, FRA SOF
134011 02.07.2013 Mezinárodní mistrovství Maďarska-Pirát Pir-3mm Balatonfuzfo Maďarská asociace třídy Pirát
134007 03.07.2013 Optimist North American Championship Q-8me Pembroke, Bermuda Valná hromada
137032 03.07.2013 Melges Week M24-4P Riva del Garda Melges 24 z.s.
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
134006 04.07.2013 Mistrovství Německa Tornado Tor-6mm Forgensee SC Fussen
134303 04.07.2013 Melges 24 Long Distance Race M24-5iz Lago di Garda, Itálie Fraglia vela Riva
131507 05.07.2013 Mistrovství ČR Pir-6mr Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
134027 05.07.2013 1st Polish D-One Championships - NordCup De1-3mm Gdaňsk, Polsko POL
131410 06.07.2013 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Q-4K,Evr-4K,L47-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
132128 06.07.2013 Excalibur City Cup Kaj-3M Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
132408 06.07.2013 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Evr-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
133106 06.07.2013 Laser 4.7 world championship L47-10ms Balaton YC Balatonfured
133107 06.07.2013 Laser 4.7 Youth World & European Champio L47-10ms Balatonfüred, Balaton BYC
134254 06.07.2013 KRČKA REGATA L47-3iz Krk, Croatia Jedriličarski klub “PLAV” KR
134277 06.07.2013 Melges20 Audi series 3 M24-4iz Garda Torbole Melges 20
132417 09.07.2013 Open Week Harta
nově vložený závod
Evr-1,L47-1 Slezká Harta Yacht Club Slezská Harta o.s.
AR
133209 09.07.2013 Formula Windsurfing Worlds Fun-12ms Viganj - Chorvatsko IWA
133303 11.07.2013 ISAF Youth 420-10ms Limassol Kypr
131508 13.07.2013 Porcelan cup Evr-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
131910 13.07.2013 Setkání Finnařů na Seči
VPOZ
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
132008 13.07.2013 Bambusová regata Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
132409 13.07.2013 Bermuda Cup Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,L47-2 ,Fd-1,Q-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
132410 13.07.2013 Bermuda Cup-O pohár Slezské Harty
pro všechny třídy VPOZ
Kaj-1, Pir-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
133115 13.07.2013 43rd ISAF YOUTH SAILING WORLD CHAMPIONSH Lar-10ms Limassol, Cyprus ISAF
134252 13.07.2013 Turm-regatta, Swiss cup Fb-3iz Reschensee Segel Club Aegeri
134256 13.07.2013 Kraljevačka regata 2013 Q-2iz Chorvatsko JK Oštro Kraljevica
134293 13.07.2013 Oberlandpütz 2013 Fin-3iz Lake Starnberg SVOS
133109 14.07.2013 MSJ Las Las-10ms Balaton ILCA
133207 14.07.2013 Laser Radia Womens U21 World + Europea Lar-10ms Balatonfured. Hungary BYC
133113 15.07.2013 OPTIMIST WORLDS CHAMPIONSHIP 2013 Q-10ms Riva del Garda, Italy IODA
133114 15.07.2013 ISAF YOUTH WORLDS 2013 Lar-10ms Limassol, Kypr ISAF
133137 16.07.2013 EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2013 Evr-8me Brest Francie Societé des Régates de Brest
133138 16.07.2013 World Championship Youth 2013 Evr-10ms Sonderborg, Dánsko Sonderborg Yacht Club
132411 19.07.2013 51.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Evr-5ip,Lar-5ip,L47-5ip,Fin-5mz,Q-5mz,Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
133134 19.07.2013 2013 Finn Open European Championship Fin-10me Warnemünde, Německo ASVzR
133208 19.07.2013 MS RS Feva RsF-10ms Marina di Grosseto Compagnia della Vela Grosseto
133304 20.07.2013 MS SPL Spl-10ms Sttellendam - NED
131509 20.07.2013 Femina regata
VPOZ
Q-1,Evr-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
131730 20.07.2013 Letní optimistické ladění
VPOZ
Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
132162 20.07.2013 Modrá stuha Kaj-3M Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
133305 22.07.2013 MS 420 420-12ms Valencia Španělsko
133116 22.07.2013 MS 420 - Ladies 420-12ms Valencia Španělsko
132131 23.07.2013 Fidorkap
změna termínu
Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
134008 23.07.2013 Mistrovství Itálie ORC Orc-6mm Ravenna CVR
133118 25.07.2013 MS CAD Cad-10ms Niewport Belgie
134307 26.07.2013 European sailing series M24-5iz Torbole CVT
137009 27.07.2013 GBR Nationals + Grand Nationals Fb-6mm GBR - Looe Český Fireball, z.s.
131411 27.07.2013 Letní Vánoční regata
závod zrušen bez náhrady
RsF-4K,Pir-4K,Fb-2,Pir-2,Evr-1,Lar-2,Las-2,L47-2,Q-2,Fin-1,RsF-3C Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
131322 27.07.2013 Bezdrevský marathon Fd-3C,Evr-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
131324 27.07.2013 Modrá stuha Lipna
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
131412 27.07.2013 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,E-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
131806 27.07.2013 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
132122 27.07.2013 Veletržní regata
změna termínu
Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Vau-2,Cad-2,De1-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
132204 27.07.2013 Modrá stuha Plumlova
změna termínu
Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Evr-2,Vau-2,Q-2,Lar-2 Mohelnice - Moravičany JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
133119 27.07.2013 470 World Championship 470-12ms La Rochelle, France International 470 class
134281 27.07.2013 ČTK 360-Bogarka Cup 2013 Kaj-3iz Domaša JK Dobrá
137010 28.07.2013 Lužická regata
závod zrušen bez náhrady
Ssc-4P Hafen Klitten ALT Sea Scape
131229 28.07.2013 Kladenská šestidenní
nově vložený závod
Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun Yacht Club Kladno
AR
133210 28.07.2013 MS 29er 29er-10ms Aarhus - Kalovig Kalovig Sailing Centrum
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 L47-5iz,Lar-5iz,Las-5iz Puck Valná hromada
AR
137012 01.08.2013 MČR Fin-6mr Lipno "ALT FINN z.s."
AR
134205 02.08.2013 Interpohár Las-5ip,Lar-5ip,L47-5ip,Evr-5ip,Q-5ip Orava SVK - Slovak Republic
134022 02.08.2013 Mistrovství Rakouska Tornado Tor-6mm Achensee, Rakousko YC Achensee
134259 02.08.2013 Interpohár Orava Evr-5ip Orava YC Martin
131112 03.08.2013 24 hodin Slap
závod zrušen
Kaj-4P Slapy Asociace kajutových plachetnic
137033 03.08.2013 Melges Tour 1
závod se neuskutečnil
M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
131218 03.08.2013 24 hodin
bez účasti závodníků
Kaj-4P Jezero Slapy 92 Km Lodní klub Štěchovice
131510 03.08.2013 Modrá stuha Regentu
závod se neodjel
Q-1,Evr-1,RAC-1,P-1,420-1 Regent Yacht Club Regent
AR
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Fd-4P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
131413 03.08.2013 Cena Primátora Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2,RsF-2,RS7-2,Pir-2,Lar-2,Las-2,L47-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131911 03.08.2013 Krajsky prebor Q Q-4K Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132009 03.08.2013 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
132130 03.08.2013 Finnlandia Cup
pro všechny LT - VPOZ
Fin-1,Evr-1,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
134208 03.08.2013 O pohár presidenta Vau-5ip Liptovský Mikuláš SVK - Slovak Republic
132132 04.08.2013 Prázdninový závod
změna termínu
Cad-1,RsF1,Rs7-1,RsV-1,420-1,Fb-1,Vau-1,Kaj-1,OT-1, pro všechny třídy VPOZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134206 06.08.2013 Puchar Beskidów Lar-5ip,L47-5ip,Evr-5ip,Q-5ip Polsko POL - Poland
134265 06.08.2013 Trofeo Simone Lombardi Juniores Q-5iz Malcesine FRAGLIA VELA MALCESINE
134266 06.08.2013 Trofeo Simone Lombardi Cadetti Under 12 Q-5iz Malcesine FRAGLIA VELA MALCESINE
133139 08.08.2013 Mistrovství světa třídy Evropa Evr-12ms Dánsko, Sonderborg Valná hromada
131337 09.08.2013 Kontrolní regata I.
nově vložený závod
RsF-4K,Q-1,L47-1,Rs1-1,RsV-1,RsT-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
134209 09.08.2013 Velká cena Slovenska 420-6mm,470-6mm,Fin-6mm,Evr-6mm,L47-6mm,Lar-6mm,Q-6mm,Rac-6mm,Vau-6mm,420-5iz,Vau-5ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
137011 10.08.2013 Regatta Lipno Point III. Lon-4P Lipno nad Vltavou ALT Longtze Premier
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. MR-6mr,Mr-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
131326 10.08.2013 Optík regata Evr-2,Q-2 Orlík Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
131414 10.08.2013 Letní závod Evr-1,Fin-1,Fb-1,Q-1,RsF-2,RS7-1,Pir-2 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131511 10.08.2013 Srdružený krajský přebor Fun-3C,Rac-3C,Fun-4K,Rac-4K Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
131607 10.08.2013 Štít města Litoměřic
změna termínu - náhradní termín
Kaj-2,470-1,Evr-2,Fin-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
131719 10.08.2013 Memoriál O. Vintišky
doplněna LT 2.4mR jako 3R
Sta-4P,Sta-3C,T24-3R,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Fin-3C,Q-3,Evr-3,Cad-2,Lar-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
132134 10.08.2013 Prázdninový vítr Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
132205 10.08.2013 Tovačovskéma zátokama Q-4K,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
134261 10.08.2013 otvoreno prvenstvo istarske županije Q-5iz Rovinj JK Maestral
134263 10.08.2013 Trofeo 4 Laghi Q-4iz ARCO CIRCOLO VELA ARCO
134267 10.08.2013 Trofeo 4 Laghi Q-5iz ARCO CIRCOLO VELA ARCO
134268 10.08.2013 Otvoreno prvenstvo istarske župamije L47-3iz ROVINJ JK Maestral
132160 11.08.2013 Prázdninový Prigl Rejs 2
VPOZ
RsF-1, RsV-1, OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
133125 13.08.2013 ME Irsko Lar-10me Dublin, IRL IRL
133307 14.08.2013 MEJ 420 420-8me Pwllheli Wels - GBR
134023 14.08.2013 Mistrovství Rakouska Fin-6mm Boden see - Bregenz Yachtclub Bregenz
134012 15.08.2013 Mezinárodní mistrovství Rakouska Pir-6mm Atersse-Weireg Asociace piráta Rakouska
134262 16.08.2013 IODA Audi junior cup Q-5iz Koper JK KOPER
131327 17.08.2013 Modrá stuha Dvořiště
závod se neodjel - bez závodníků
L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
131114 17.08.2013 Modrá stuha Slap
pro kaj VPOZ
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská
AR
131613 17.08.2013 Cena Duchcova
závod se neodjel - bezvětří
Q-2,Evr-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131720 17.08.2013 Mistrovství České flotily
závod se neodjel - bezvětří
Sta-4P,T24-4P,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
131217 17.08.2013 Prázdniny v půli
změna termínu
Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka
MR na lodích 420
Mr-3R Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
131415 17.08.2013 Modrá stuha Boleváku
koef. 4K přesun z CTL 13-1411
Pir-4K,Fb-2, Pir-2,Evr-1,Lar-1,Las-1,L47-1,Evr-2,Fin-1,FSF-2, Q-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
131512 17.08.2013 Senior Cup CaO-4P,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
132135 17.08.2013 Memoriál Dušana Vaculky
pro všechny třídy VPOZ
Kaj-1,OT-1, Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134272 17.08.2013 Vorregatta IDM Fin-4iz Steinhuder Meer Schaumburg-Lippischer Seglerverein e.V.
132161 18.08.2013 Prázdninový Prigl Rejs 3
VPOZ
RsF-1, RsV-1, OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Q-1,Evr-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
134009 19.08.2013 Open Championship UK/EuropaCup 29er-6mm Hayling Island , UK Hayling Island Sailing Club
134284 19.08.2013 Pegasus Cup Fus-5iz Alacati PWA
131328 20.08.2013 ME Pirát Pir-10me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
134013 20.08.2013 Splash, Flash, Championship 2013 Spl-6mm Stellendam SKON
134273 20.08.2013 International German Championship 2013 F Fin-6mm Steinhuder Meer Schaumburg-Lippischer Seglerverein e.V.
131615 21.08.2013 Dálková plavba Q-3D,Evr-3D Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Q-1,Evr-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr,L47-5mz Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
133121 22.08.2013 Mistrovství světa handicapovaných jachta T24-12ms Kinsale, Irsko Kinsale Yacht Club
133212 22.08.2013 OPTIMIST ASIAN CHAMPIONSHIP 2013 Q-8me Hayama, Japan IODA, JODA
131329 23.08.2013 Grand prix - MČR Rs7-6mr,RsF-6mr,RsV-5vc,Rs1-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131721 23.08.2013 MČR Sta-6mr Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
134026 23.08.2013 1 MISTRZOSTWA POLSKI KATAMARANÓW CaO-5mm Sopot, Polsko UKS Navigo
131330 24.08.2013 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
131513 24.08.2013 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1,Lar-2,Las-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Q-1,Evr-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131618 24.08.2013 Nechranická buchta Rac-4P, Rsx-4P,Fun-3C Lomazice Sportklub Lomazice
AR
131913 24.08.2013 Modrá vlajka Seče Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,Las-4K,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
132137 24.08.2013 O pohár Vranova Sta-3M,Vau-4P,Kaj-4P,Kaj-3M,Q-2,Vau-3M Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
132412 24.08.2013 Olešná regata
přesun koef. Evr-3M ze závodu 13-2201
Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
134264 24.08.2013 ROFI POKAL Fin-5iz Atersee UYCAS
133136 26.08.2013 Finn Gold Cup 2013 - Tallinn Fin-12ms Tallinn, Estonsko Kalev Yacht Club
133211 26.08.2013 Youth and Masters World 2013 Fun-10ms Neusidler See IWA
133215 27.08.2013 PWA Fus-12ms Sylt PWA
133141 28.08.2013 Mistrovství Evropy Melges 24 M24-10me Medemblik, Holandsko Valná hromada
133216 28.08.2013 ME Melges 20 M24-10me Porto Rotondo Sardinie, Italy Valná hromada
134271 28.08.2013 Karwendelcup Achensee (AUT) Fd-5iz Achensee - Rakousko FD SP SCTWV
132138 29.08.2013 Mezinárodní Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
134270 29.08.2013 Trofeo Marina Preis FD (ITA) Fd-5iz Totbole - Itálie Cirkolo Vela Torbole
131115 30.08.2013 MČR De1-6mr,Rs7-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
131331 30.08.2013 Lipno regata
pro Q přesun ze závodu 131313
L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
133124 30.08.2013 European Championship Las-10me Dun Laoghaire, IRL Dun Laoghire
137013 30.08.2013 2013 Slovenian nationals Fb-6mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
131221 31.08.2013 Truc Regata
bez účasti závodníků
Kaj-1 Slapy, Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
131220 31.08.2013 Hurá do Školy 420-2,Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
131416 31.08.2013 Konec na Hrachách Fin-2,Q-1,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
131619 31.08.2013 Labský pohár Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
131723 31.08.2013 Grand Prix Bohemia 420-4P,Pir-4P,Cad-3C,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
131914 31.08.2013 Poslední prázdninový závod
změna místa závodu
Q-2,Evr-2,Las-2,470-1,FD-3C Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132141 31.08.2013 Jedovnický kapr
změna termínu
Vau-3M,Vau-2,Q-2,L47-2,Evr-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
134269 31.08.2013 Lindenblatt Chiemsee Fin-4P Chiemsee Wassersportverein Fraueninsel e.V.
134317 31.08.2013 ValNavtika Cup Ssc-3iz Izola, SLO SLO
132139 02.09.2013 Mistrovství světa RAC Rac-12ms Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
131915 04.09.2013 mini regata Lanškroun 06
závod se neodjel - bezvětří
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
132140 04.09.2013 Prigl Rejs X
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
131116 06.09.2013 MČR Tornádo +CATAMARAN OPEN Tor-6mr,Tor-4P,CaO-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
133213 06.09.2013 Otevřené mistrovství světa lt2.4mR T24-12ms Poole,Británie Poole yacht club
134287 06.09.2013 Puchar Beskydow L47-3iz,Lar-3iz Zarzecze UKS Viking
131118 07.09.2013 Pirátský šátek
závod zrušen
Kaj-1 Slapy Měřín Jachtklub Královská
131117 07.09.2013 Regata Laguna
závod zrušen - technické důvody
Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
131332 07.09.2013 Lipenská vlna
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
131333 07.09.2013 Borůvková regata 420-4P,Cad-4P,RsF-4P,Q-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131420 07.09.2013 Veterán regata 2013
nově vložený závod - VPOZ
Pir-1 Bolevák Truc jacht klub Plzeň
AR
131620 07.09.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Evr-4P,Lar-4P,Spl-4P,Fd-3C, Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
131722 07.09.2013 Cena Příšovic
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-4P,Fb-3C,Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
132206 07.09.2013 Podzimní sokolská regata, Veterán cup
přesun Vau-4P ze závodu 13-2206
Vau-4P,Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
132413 07.09.2013 Hornická regata
přesun Evr-2 z 13-2401
Q-4K,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Evr-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
134274 07.09.2013 Galdener Finn mesterchaft Sachsen Fin-3iz Pohl Plauen Segelclub Handwerk Plauen e.V.
133308 09.09.2013 2013 European Championships Fb-10me Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
134308 09.09.2013 Santander 2014 test event Las-5iz Santander ESP
132142 11.09.2013 Prigl Rejs XI
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
133127 11.09.2013 Fireball european championship Fb-10me Portorož,slovinsko Marina Portorož, gosailing
134278 11.09.2013 FINN MASTERS EC 2013 Fin-8me Tihany, Maďarsko Valná hromada
134279 11.09.2013 Trofeo Challenge Ignazio Florio Orc-3iz Favignana, Itálie YCF
133130 12.09.2013 D-One Gold Cup De1-12ms Union Yacht Club Attersee Union Yacht Club Attersee
137023 13.09.2013 Mistrovství ČR Fun-4P Viganj-Chorvatsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
133128 13.09.2013 Fireball world championship Fb-12ms Portorož,slovinsko Marina Portorož, gosailing
134286 13.09.2013 Europa Cup Austria L47-3iz Breitenbrunn, Lake Neusiedl YCBB
137008 13.09.2013 MČR - Course racing Fun-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
137022 13.09.2013 Mistrovství ČR - Slalom Fus-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
131807 14.09.2013 Fair Play
VPOZ
Kaj-1, Q-1, Vau-1, Fin-1, Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
131916 14.09.2013 Opatovický pohár
závod zrušen bez náhrady
Q-1,Evr-2,Fin-2,Lar-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
131222 14.09.2013 Zhasnutý kahan Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
131334 14.09.2013 Modrá stuha Pojišťovny Pir-4P,Evr-2,Las-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
131622 14.09.2013 Cena Povodí Labe Kaj-2 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Q-4P Nechranice Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
AR
132144 14.09.2013 Kiss my RS IV RsF-4P,RsV-4P,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132207 14.09.2013 Tvarůžková regata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
132208 14.09.2013 Burčáková regata Fin-3M,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
134280 14.09.2013 Mistrzostwa Śląska i Międzywojewódzkie Lar-3iz,L47-3iz,Q-3iz, Chelm Šlaski UKS Silesia Chelm
133309 15.09.2013 2013 World Championships Fb-12ms Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
134275 15.09.2013 German Open Cup 2013 Spl-3iz Mohnesee YCWA Yachtclub Westfalia Arnsberg e.V.
132145 18.09.2013 Prigl Rejs XII
Bez účasti závodníků
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
131917 18.09.2013 mini regata Lanškroun 07 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132159 18.09.2013 Drž pínu za konec
nově vložený závod
Q-1,Lar-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
134024 18.09.2013 MVM Finn Hungarian Championship Fin-6mm Balatonfured HUFinnAsociation
134014 20.09.2013 Mistrovství Černé Hory Las-6mm Tivat, MNE JK Delfin
134285 20.09.2013 Europa Cup Hungary L47-4iz Balatonfuredi BYC
134288 20.09.2013 Europacup Balaton Lar-5iz Balaton BYC
134296 20.09.2013 Bavarian Masters Rac-4iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
137016 21.09.2013 Elektrovod Cup
First 45
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Pir-4K,420-2,Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
131514 21.09.2013 Švestková regata L47-4P,Las-4P,Evr-3C,Q-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
131624 21.09.2013 Cena Lučana + Sdruž. KP Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
131725 21.09.2013 Lighthouse cup + KP Spl-4P,Sta-4K,Sta-3C,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
132147 21.09.2013 Modrý hrozen 420-4P,Cad-4P,Fd-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství
změna termínu
Q-4K,Evr-2,L47-2 štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
132414 21.09.2013 FLEXIMONT Cup
změna termínu
Evr-2,Lar-2,L47-2,Q-2,Fb-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
134294 21.09.2013 Chiemsee Insel Marathon Rac-5iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
134295 21.09.2013 Nab Tower Race Nj-5iz Solent, GB Island Sailing Club
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign Nj-6mr,Nj-5ip marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko Statutární zástupci
AR
137015 21.09.2013 Offshore Cup ČANY
NJ 35-38 stop
Nj-5ip Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
137027 21.09.2013 Prien City Cup - MČR T24-5vc,T24-4P Prien Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
137028 23.09.2013 Offshore Cup ČANY Nj-5vc Rostock Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
132148 25.09.2013 Prigl Rejs XIII
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada YachtClub Dyje z.s.
AR
134021 25.09.2013 Mezinárodní mistrovství Německa T24-6mm Chiemsee SCPC
133310 26.09.2013 MS TOR Tor-12me Mittelmeer - Ibiza ESP
131726 27.09.2013 Pohárový závod
závod zrušen bez náhrady
T24-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
137017 27.09.2013 ČP Kiteboarding IV.
závod zrušen bez náhrady - technické důvody
Kit-4P Lipno Mulda Klub
132149 27.09.2013 MČR
pro LT Fin závod pouze na 2 dny od 28/9/2013
Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC
pro LT FB je závod na 2 dny od 28/9/2013
Fb-4P,Cad-4P,Cad-5ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
137018 28.09.2013 Regatta Lipno Point IV.
závod zrušen bez náhrady
Lon-4P Lipno nad Vltavou ALT Longtze Premier
131223 28.09.2013 Veterán regata - mem. J. Sosnovce
změna termínu - technické důvody
Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská Přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
131625 28.09.2013 2nd COOC Pohár YachtClubu Štětí Q-5mz,Q-4P Nechranice YachtClub SK Štětí
AR
132151 28.09.2013 Cukrovarská dálková plavba Vau-3D,Sta-3D,Kaj-3D,Sta-3M Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
133129 28.09.2013 Tornado World Championship 2013 Tor-12ms Santa Eulalia, Ibiza, Španělsko YC Santa Eulalia
134016 30.09.2013 Volvo Noble Marine RS700 UK National Cha Rs7-6mm Eastbourne (UK) Eastbourne sovereign sailing club
133217 01.10.2013 Spery-Topsider Melges24 worlds M24-12ms San Francisko IMCA
134019 01.10.2013 Sail Qatar Championship TRQ-6mm Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
134029 01.10.2013 Mistrovství polska 420-6mm Waršava
131918 02.10.2013 mini regata Lanškroun 08 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132152 02.10.2013 Prigl Rejs XIV
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134020 02.10.2013 Sail Qatar Championship Optimist Doha, Qatar Qatar Sailing & Rowing Federation
134015 03.10.2013 Internationale Deutsche Meisterschaft de Fd-6mm Ammersee Germany Herschinger Segelclub e.V.
133509 04.10.2013 INTERNATIONAL FINN CUP - ITALIA CUP 201 Fin-7iz Malcesine Lago di Garda Fragila Vela Malcesine
131226 05.10.2013 Pohár města Neratovice
závod zrušen z organizačních důvodů
420-3C,420-3M,Cad-3C,Fb-2 Tišice YC Neratovice
131121 05.10.2013 Modrá stuha Vranské přehrady 420-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
131119 05.10.2013 Vytrvalostní závod kajutových lodí Kaj-4P Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
131120 05.10.2013 Memoriál A. Bürgermeistera Cad-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
131122 05.10.2013 Jestřábí Cup 2013 + CATAMARAN OPEN CaO-4P,Tor-4P Lipno - Černá v Pošumaví Mulda Klub
AR
131225 05.10.2013 Pohár 151 let Sokola Evr-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Vranská Přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
131417 05.10.2013 Konec v Plzni RsF-4K,Evr-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Fin-1,Fb-2,Rs7-1,RsF-2,Pir-2 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
131515 05.10.2013 Jesenický maraton Fun-3D, Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
131626 05.10.2013 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe-Ústí TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
131627 05.10.2013 Podzimní regata V.Vacka Spl-4P,Evr-2,Q-2 Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
131919 05.10.2013 Lanskrounska regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
132153 05.10.2013 Poslední vítr Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-2,RsF-2,Rs7-2,RsV-2,Fb-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
132163 05.10.2013 Burčáková regata Fb-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Evr-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-3M,Fin-2,Lar-2,L47-2,Fb-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
137019 05.10.2013 17. Česká námořní rally
Elan 340, Elan 350
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
132154 09.10.2013 Prigl Rejs XV
závod se neodjel - bezvětří
Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
134323 09.10.2013 EUROSAF La Rochelle Lar-3iz La Rochelle, FRa FRA
134017 11.10.2013 Mistrovství Rakouska slalom Fus-6mm Neusidler See YACHT CLUB WEIDEN
134018 11.10.2013 Mistrovství Rakouska FW Fun-6mm Neusidler See YACHT CLUB WEIDEN
134204 11.10.2013 CECC HUN Cad-5ip Balaton Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
134207 11.10.2013 Puchar Rybnika Lar-5ip,L47-5ip,Evr-5ip,Q-5ip Rybnik POL - Poland
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
131335 12.10.2013 Jihočeská žába Evr-2,Q-2,Pir-4P Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
131336 12.10.2013 Lipenský kotrmelec Rs1-4P,Rs7-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
131418 12.10.2013 Poslední vítr
přesun koef. RsF-4K ze závodu 13-1417
RsF-4K,Q-2,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-1,RsF-2,Rs7-2,Pir-2,Lar-1,Las-1,L47-1 Bolevecký rybník Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
131727 12.10.2013 Baban Cup I.
přesun koef. T24-4P ze závodu 131720
T24-4P,Fin-3C,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
132146 12.10.2013 Znojemský pohár
změna termínu
Q-3M Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka RsV-4P,Lar-3M,Las-3ML47-1,Q-2,Cad-2,Vau-2,Fin-1,420-1,De1-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
132209 12.10.2013 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
131920 16.10.2013 mini regata Lanškroun 09 Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
131227 18.10.2013 Pohár YC Kladno IV
závod zrušen bez náhrady
Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
132416 19.10.2013 FB party Fb-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
131124 19.10.2013 Modrá stuha Vltavy Cad-4K,Cad-3C,420-2,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,L47-2,Q-2,RsF-2, Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
131419 19.10.2013 Optimist Race
VPOZ
OT-1 Bolevecký rybník TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
131629 19.10.2013 Zlatá sekyrka Fin-2 Labe-Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
132156 19.10.2013 Modrá stuha
pro všechny LT - VPOZ
Cad-1,RsF-1,Rs7-1,RsV-1,420-1,Fb-1,Vau-1,Q-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
134299 19.10.2013 Trofeo Torboli Q-4iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
134302 19.10.2013 Rolex Middle Sea Race Orc-8iz Malta RMYC
137020 19.10.2013 Regatta Lipno Point V. - Czech Grand Pri Lon-5vc,Lon-4P Lipno nad Vltavou ALT Longtze Premier
AR
137021 19.10.2013 ČP Kiteboarding V.
změna termínu
Kit-4P Nové Mlýny Český Kiting, z.s.
AR
134028 22.10.2013 Mistrovství Španělska 2013 Lar-6mm Tenerife RCNT
134304 24.10.2013 Antwerp City Cup - středoevropský pohár T24-6mm Galgenweel Antwerp Valná hromada
132213 26.10.2013 Konec sezóny
závod se neuskutečnil pro bezvětří
Evr-2,Fin-2,Q-1 Chmoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
131125 26.10.2013 MČR TMR-6mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
131728 26.10.2013 Star Cup Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
132306 26.10.2013 Poslední réčko Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
134301 26.10.2013 Halloween regata Q-5iz Portorož JK Pirat
134305 31.10.2013 29er Eurocup 8 29er-5iz Lake Garda, Italy Fraglia Vela Riva
131612 01.11.2013 O Excalibur krále Arthura
změna termínu
Q-1 Igrane-Chorvatsko YachtClub SK Štětí
AR
134316 01.11.2013 Europa Cup Spain L47-5iz Palamos Club de Vela Palamós
131126 02.11.2013 MČR TRQ-6mr,TRQ-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
131729 02.11.2013 Pirátské retro T24-4P,Pir-3R Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
131128 09.11.2013 Pražský team racing Q
závod zrušen bez náhrady
TRQ-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR
132164 09.11.2013 Evropa Cup
nově vložený závod - VPOZ
Evr-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
134314 12.11.2013 II.puchar Zadaru Q-4iz Zadar Croatia JK Zadar
134311 14.11.2013 Jabuka Nj-5iz Vodice - Chorvatsko JK - Tijat
134313 16.11.2013 Kup Svetog Krševana Q-5iz Zadar Croatia JK Uskok Zadar
133133 17.11.2013 Laser Satndard World Championship Las-12ms Oman Oman
134322 01.12.2013 Sail Melbourne, World Cup Lar-8iz Melbourne, AUS AUS
134312 05.12.2013 IODA St.Nicolas Q-5iz Pula YC VEGA
134315 05.12.2013 Canary Olympic Sailing week 470-4iz Las Palmas, Gran Canaria
137025 31.12.2013 MČR - Course racing Fus-4P Viganj-Chorvatsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
137026 31.12.2013 Český pohár - slalom I. Fus-4P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
139801 31.12.2013 Sportovní plavby dle bodu L.3 SŘ - 2013 Nj-1 . Česká asociace námořního yachtingu, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ