nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
127004 | 31.12.2012 | Trofeo P. Neirotti | Fun-4P | Lago di Garda | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
129950 | 31.12.2012 | Plavby roku 2012 | Nj-1 | . | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
123147 | 28.12.2012 | MSJ CAD | Cad-10ms | Hobart | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
123146 | 19.11.2012 | MS_WS_SLALOM | Fus-12ms | San Juan | ARG | |
124305 | 17.11.2012 | Jabuka | Nj-5iz | Vodice - Chorvatsko | JK - Tijat | |
121916 | 10.11.2012 | Evropa Cup
VPOZ |
Evr-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
121121 | 03.11.2012 | MČR | TrQ-6mr | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
121731 | 27.10.2012 | Star Cup | Sta-4P,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
127003 | 27.10.2012 | Regatta Lipno Point V. | Lon-4P | Lipno | Český Kiting, z.s. | |
122212 | 27.10.2012 | Konec sezóny
koef. Q-2, Fin-2 přesunut ze závodu 12-2206 |
Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
121120 | 27.10.2012 | MČR | TR-6mr | Vltava pod Vyšehradem | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
124302 | 25.10.2012 | antwerpcitycup | T24-3iz | Antwerpen Belgie | ROYC | |
124296 | 24.10.2012 | II TROFEO INTERNACIONAL IBERDROLA | T24-4iz | Vslencia | FEDERACIÓN DE VELA COMUNIDAD VALENCIANA | |
121229 | 20.10.2012 | Konec větru
závod se neuskutečnil - bezvětří |
Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
122416 | 20.10.2012 | FB party
přesun koef. Fb-4K ze závodu 12-2413 |
Fb-4K,Fb-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
122145 | 20.10.2012 | Modrá stuha
závod se neodjel |
OT-1,Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,420-1,Vau-1,Fb-1,Kaj-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
121119 | 20.10.2012 | Modrá stuha Vltavy | 420-2,Cad-2,Evr-2,Kaj-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121418 | 20.10.2012 | Optimist race
VPOZ |
OT-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121628 | 20.10.2012 | Zlatá sekyrka | Fin-2 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
122307 | 20.10.2012 | Poslední réčko | Evr-2,Q-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
124294 | 20.10.2012 | Trofeo Torboli | Q-5iz | Lago di Garda | Fraglia Vela Riva | |
124295 | 20.10.2012 | Rolex Middle Sea Race | Orc-3iz | Malta | RMYC | |
123209 | 18.10.2012 | MS D1 | De1-12ms | Alassio, ITA | marina alassio | |
121228 | 17.10.2012 | Pohár YC Kladno Optimist VI. | Q-1, | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
124291 | 14.10.2012 | NEBEL - Beil | Pir-3iz | Güstrow | Wassersport-Verein-Güstrow 1928 e.V. | |
121348 | 13.10.2012 | Zbytek větru
pro neúčast závodníků se závod nekonal |
Evr-2,Pir-2,Q-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121118 | 13.10.2012 | Primátorský štít
přesun koef. RsF-4P ze závodu 12-1349 |
RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121349 | 13.10.2012 | Lipenský kotrmelec
přesun koef. RsF-4P na závod 12-1118 |
Rs1-4P,Rs7-4P | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121417 | 13.10.2012 | Poslední vítr
změna místa |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs1-1,Rs7-1,RsF-1 | Hracholusky | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121730 | 13.10.2012 | Baban Cup III. | Fin-3C,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
122141 | 13.10.2012 | Memoriál Jana Sedláka | Cad-3M,Las-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
122211 | 13.10.2012 | O kuře na rožni | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
123704 | 13.10.2012 | Pohár ČKF 2012 - 3. závod Course race | Kit-4P | Nové Mlýny | Český Kiting, z.s. | |
124292 | 13.10.2012 | Herbstpokal | Q-5iz,Evr-5iz | Schwerin, Germany | Valná hromada | |
124293 | 13.10.2012 | Saisonfinale 2012 | Fd-3iz | Cospudenersee, Markkleeberg | Cospudener Yachtclub | |
124317 | 13.10.2012 | Chiemsee Insel Marathon 2012 | Rac-4iz | Chiemsee, Německo | Regatta Surfclub Chiemsee | |
124033 | 12.10.2012 | Državno prvenstvo Slovenije | Fb-6mm | Portorož, SLO | Český Fireball, z.s. | |
124103 | 12.10.2012 | Puchar Rybnika | Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip | Rybnik | TS Kuznia Rybnik | |
124316 | 12.10.2012 | Bavarian Masters 2012 | Rac-4iz | Chiemsee, Německo | Regatta Surfclub Chiemsee | |
123201 | 11.10.2012 | Marblehead Worlds | Mrb-12ms | Brittany - France | Brittany - France | |
127020 | 07.10.2012 | SANY Cup - MMSR
ORC40+ , ORC40- |
Nj-5ip | Chorvatsko - Kremik | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
121729 | 06.10.2012 | Mike Cup
závod zrušen bez náhrady z tech.důvodů |
De1-4P | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
121116 | 06.10.2012 | Modrá stuha Vranské přehrady | 420-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
121117 | 06.10.2012 | Vytrvalostní závod kajutových lodí | Kaj-3D,SSc-3D | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121226 | 06.10.2012 | Pohár 150 let Sokola | Evr-2,Fin-1,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
121227 | 06.10.2012 | Pohár města Neratovice | 420-3C,420-3M,Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 | Pískovna Tišice | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
121416 | 06.10.2012 | Konec v Plzni | Pir-2,Q-2,L47-1,Evr-1,L47-1,Las-1,Fb-2,Rs1-2,Rs7-2,RsF-2,Fin-1, | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121626 | 06.10.2012 | Modrá stuha Labe
změna termínu |
Kaj-2 | Labe - Ústí Zálezly | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
121627 | 06.10.2012 | Podzimní regata V.Vacka | Spl-3C,470-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121915 | 06.10.2012 | Regata o Neptunův pohár | Evr-2,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
122140 | 06.10.2012 | Poslední vítr | Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
122415 | 06.10.2012 | Cena BorsodChem MCHZ
přesun koef. Q-4K ze závodu 122413 |
Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
124287 | 06.10.2012 | 62.Internationaler Nebelpokal | Fd-4iz | Grosser Müggelsee | Yacht club Berlin Grünau | |
124290 | 06.10.2012 | Modrá stuha Oravy | Kaj-3iz | Orava, Slovensko | TJ JK Slávia Dolný Kubín | |
127002 | 06.10.2012 | 16. Česká námořní rally
ELAN 350, ELAN 340 |
Ela-5ip | Biograd - Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
124298 | 05.10.2012 | INTERNATIONAL FINN CUP | Fin-5iz | Malcesine GARDA, ITALIE | FIV Malcesine | |
124032 | 04.10.2012 | Qatar sail CHAMPIONSHIP | Q-6mm | DOHA Qatar | DOHA Qatar | |
124035 | 03.10.2012 | Mezinárodní mistrovství Německa | Fin-6mm | Tutzing | Deutsche Touring Yacht-Club | |
121415 | 29.09.2012 | Modrá stuha Boleváku | Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs1-2,Rs7-2,Evr-1,Fin-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
122134 | 29.09.2012 | Dálková plavba
změna termínu |
Kaj-3D,Q-3D,Sta-3D,Vau-3D, | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
121225 | 28.09.2012 | Svatováclavský závan | Fin-1,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121346 | 28.09.2012 | MČR | Tor-6mr,Tor-4P | Lipno - Černá Pošumaví | Mulda Klub | |
121347 | 28.09.2012 | Jestřabí Cat Open 2012 - II.
VPOZ |
OT-1 | Lipno - Černá Pošumaví | Mulda Klub | |
121728 | 28.09.2012 | MČR | T24-6mr | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
124030 | 28.09.2012 | Mezinárodní Mistrovství Německa | Cad-3mm | Unteruckersee, Prenzlau | Deutscher Segler-Verband | |
124304 | 28.09.2012 | Sylt | Fus-5iz | Sylt | PWA | |
121807 | 27.09.2012 | Czech Open Optimist Cup | Q-5mz | Rozkoš | Yacht Club Czech Sailing Academy | |
122139 | 27.09.2012 | MČR | Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122138 | 26.09.2012 | Prigl rejs 9
závod se neuskutečnil |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
123145 | 25.09.2012 | MS_FD | Fd-12ms | Rosignano Solvay - Livorno | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
121125 | 24.09.2012 | MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012
First-45 - MČR, First-35-3R |
Nj-6mr,Nj-3R | Kaštěla - Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
121727 | 22.09.2012 | SKI regata | Fun-1,OT-1,Rac-1 | Jablonec přehrada | TJ Delfín Jablonec | |
121224 | 22.09.2012 | Veterán regata -mem.J. Sosnovce | Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
121514 | 22.09.2012 | Švestková regata | Evr-3C,Lar-3C,Las-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
121625 | 22.09.2012 | Cena Lučana + SKP | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
121726 | 22.09.2012 | Lighthouse cup + KP | 420-4P,Sta-4K,Spl-4P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
122137 | 22.09.2012 | Modrý hrozen B | Fb-4P,Fd-4P,Fin-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122305 | 22.09.2012 | Mistrovství Valašskoslovácka | Q-4K,Vau-4K,Evr-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
127001 | 22.09.2012 | Regatta Lipno Point IV. + VC | Lon-5vc,Lon-4P | Lipno | Český Kiting, z.s. | |
124288 | 20.09.2012 | LASER EUROPA CUP 2012 | Lar-5iz | Puck | Puck | |
121223 | 19.09.2012 | Pohár YC Kladno Optimist V.
závod se neodjel |
Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
122136 | 19.09.2012 | Prigl rejs 8
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
123122 | 16.09.2012 | MS_2.4MR | T24-12ms | Porto San Giorgio | ITA | |
124312 | 16.09.2012 | D-one SP | De1-3iz | Attersee, AUSTRIA | Union-Yacht-Club Attersee | |
121914 | 15.09.2012 | Opatovický pohár
závod se neuskutečnil - bezvětří |
Cad-2,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
121629 | 15.09.2012 | Pohárový závod ALT Finn | Fin-4P | Nechranice | "ALT FINN z.s." | |
121221 | 15.09.2012 | Štít města Poděbrad | Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
121222 | 15.09.2012 | Zhasnutý kahan | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121345 | 15.09.2012 | Jihočeská žába
přesun koef. Evr-3C ze závodu 12-1416 |
Evrt-3C,Pir-3C,Q-2,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
121624 | 15.09.2012 | Cena povodí Labe | Kaj-2 | Labe - Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121806 | 15.09.2012 | Fair Play | L47-4P,Las-4P,Q-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
122135 | 15.09.2012 | Modrý hrozen A | 420-4P,Cad-4P,Spl-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122209 | 15.09.2012 | Tvarůžková regata
změna termínu |
Rac-4K,Rac-3M | Mohelnice | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
122210 | 15.09.2012 | Burčáková regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 122204 |
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
122414 | 15.09.2012 | FLEXIMONT Cup | 420-2,Evr-2,Lar-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
123144 | 15.09.2012 | MS TOR | Tor-12ms | Lago di Garda | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
124278 | 15.09.2012 | Regata H2O | Kaj-3iz | Orava, Slovensko | Valná hromada | |
122132 | 14.09.2012 | MČR - Český pohár ? Slalom IV
závod se neuskutečnil - špatná povětr. předpověď |
Fus-6mr,Fus-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122133 | 14.09.2012 | MČR | Vau-6mr,Vau-5ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
124031 | 14.09.2012 | delta lloyd open dutch championship | 470-6mm | Medemblik, Holandsko | Medemblik, Holandsko | |
124281 | 14.09.2012 | D-one SP | De1-3iz | Rakousko - Attersse | UYCAS | |
124284 | 14.09.2012 | Europa Cup Austria | Lar-7iz,Las-7iz | Austria, Neusiedlersee | Breitenbrunn | |
124040 | 13.09.2012 | OPEN CROATIAN CHAMPIONSHIP ORC i 2012 | OrI-6mm | Chorvatsko, Sibenik | JK Val Sibenik | |
122131 | 12.09.2012 | Drž pínu za konec | Cad-1, Q-1, L47-1, Las-1, Lar-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
124029 | 12.09.2012 | Mistrovství Maďarska | Fin-6mm | Velencei Maďarsko | Agárd | |
121115 | 08.09.2012 | Pirátský šátek | Kaj-2,470-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
121343 | 08.09.2012 | Lipenská vlna
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121344 | 08.09.2012 | Borůvková regata | Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Q-3C,RsF-3C | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121419 | 08.09.2012 | Veterán regata 2012
VPOZ |
Pir-1 | Bolevák | Truc jacht klub Plzeň | |
121622 | 08.09.2012 | Sdružený krajský přebor | Kaj-4K | Žernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
121623 | 08.09.2012 | Cena YC Nechranice | Evr-4P,Lar-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
121725 | 08.09.2012 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-4P,T24-4P,Fb-3C,Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
122129 | 08.09.2012 | Jedovnický kapr | Vau-3M,L47-2,Q-2,Evr-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
122130 | 08.09.2012 | Vítr z vinohradů | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122144 | 08.09.2012 | MČR - Vítr z vinohradů | Fun-6mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122413 | 08.09.2012 | Hornická regata | Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
124028 | 08.09.2012 | Open Belgian Championship | Q-1mm | Nieuwpoort, Belgium | WSKLum, RYCB | |
121621 | 07.09.2012 | MČR | Fd-6mr | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
124102 | 07.09.2012 | Puchar Beskidów | Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip | POL | UKS Wiking Zarzecze | |
124277 | 07.09.2012 | Europacup Balaton | Lar-5iz | Balaton, Maďarsko | Balatonfuredi Yacht Club | |
124286 | 07.09.2012 | Laser Europa Cup | L47-5iz | Balatonfured | Byc | |
124026 | 06.09.2012 | Regatta Swiss Sailing Week 2012 | Fb-8mm | Estavayer -Le Lac | CVE | |
122128 | 05.09.2012 | Prigl rejs 7
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
123210 | 05.09.2012 | Finn Masters Europa Cup 2012 | Fin-8me | Balaton (Tihany) | Tihanyi Hajós Egylet | |
124297 | 05.09.2012 | Finn Masters Europa Cup 2012 | Fin-5iz | Balaton | Tihanyi Hajós Egylet | |
124034 | 04.09.2012 | Mistrovství Maďarska | Pir-6mm | Fertö-tó | Fertörákos | |
121113 | 01.09.2012 | Pod Vyšehradem
závod se neodjel |
Kaj-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121724 | 01.09.2012 | Cena Příšovic
VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
121112 | 01.09.2012 | Memoriál Rösslera ?Ořovského | 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,RsF-1,Kaj-2,Lar-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121114 | 01.09.2012 | Regata Laguna
pro Kaj VPOZ |
Kaj-1 | Slapská přehrada | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
121219 | 01.09.2012 | Hurá do školy | Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
121220 | 01.09.2012 | Letní přeháňka | Q-2,Fin-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121342 | 01.09.2012 | Lipenský drak | RsF-5mz,RsT-5mz,Rs7-4P | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121414 | 01.09.2012 | Cena Vodních staveb Plzeň | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
121620 | 01.09.2012 | Štít města Litoměřic | Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 | Labe-Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
121723 | 01.09.2012 | Grand Prix Bohemia | Pir-5mz,Pir-4P,T24-4P,Cad-3C,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
122208 | 01.09.2012 | Podzimní sokolská regata
přesun koef. Vau-3R z CTL 12-2207 |
Vau-4K,Vau-3R,Q-1 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
124027 | 01.09.2012 | Goldener Finn und FD 2012 | Fd-3mm | Plauen , Germany | Segelclub Handwerk Plauen | |
127016 | 01.09.2012 | Memoriál Františka Ehla | Fd-3C,Evr-2,Q-2,470-2 | Glebinowskie - Nisa - Polsko | ALT Flying Dutchman, z.s. | |
121341 | 31.08.2012 | Lipno regata 2012
koef. Fin-6mr přesun z CTL 12-1335 |
Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121340 | 30.08.2012 | ME De1 + Mistrovství ČR | De1-10me,De1-6mr | Lipno | Mulda Klub | |
127015 | 30.08.2012 | Mistrovství ČR | Rac-6mr,Fun-4P,Fun-3M | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
124280 | 29.08.2012 | lefkas islands cup 2012 | Q-4iz | Lefkas Grece | YC NOE | |
124285 | 29.08.2012 | United 4 Sailing | Cad-5iz | Workum | ZV Workum,WV De Twee Provinciën, | |
124025 | 27.08.2012 | ORC Campionato Italiano | Orc-3mm | Riva di Traiano, Itálie | CNRT | |
124309 | 27.08.2012 | Pegasus Cup | Fus-5iz | Alacati | PWA | |
122206 | 25.08.2012 | Prázdninová regata
závod zrušen bez náhrady |
Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
121124 | 25.08.2012 | CEREmatchRACE 03 | MR-4P | Vltava | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
121217 | 25.08.2012 | Letní závod mládeže | Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
121218 | 25.08.2012 | Truc Regata
VPOZ |
Kaj-1 | Slapy -Modrá loděnice | Lodní klub Štěchovice | |
121338 | 25.08.2012 | Modrá stuha České pojišťovny, a.s. | Pir-4P,Las-1,Evr-1,Q-1 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121339 | 25.08.2012 | Radavský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
121351 | 25.08.2012 | RODOP Melges Tour 5 | M24-4P | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
121513 | 25.08.2012 | Modrá stuha Jesenice | Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
121617 | 25.08.2012 | Regata Petra Zouhara | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121618 | 25.08.2012 | Nechranická buchta | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C | Nechranice - Lomazice | Sportklub Lomazice | |
121619 | 25.08.2012 | Labský pohár
změna termínu |
Kaj-2 | Žernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
121913 | 25.08.2012 | Modrá vlajka Seče | Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Fb-2,Las-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
122127 | 25.08.2012 | Gagan regata | Vau-4P,Sta-3M,Kaj-2,Q-2,Vau-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
122306 | 25.08.2012 | Pohár Kroměříže
změna termínu |
Evr-2,Q-2,Vau-2 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
122412 | 25.08.2012 | Olešná regata
změna termínu |
Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
123703 | 25.08.2012 | Pohár ČKF 2012 - 2. závod- dálkový kurz | Kaj-4P | Nové Mlýny | Český Kiting, z.s. | |
124274 | 25.08.2012 | ROFI Pokal | Fin-4iz | Attersee | UYCK Attersee | |
121337 | 24.08.2012 | MČR Grand Prix RS700 | Rs1-6mr,Rs7-6mr,RsF-5vc,Rs1-4P,Rs7-4P,RsF-4P | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121722 | 24.08.2012 | MČR | Sta-6mr | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
124276 | 24.08.2012 | MORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI KATAMARANÓW | OT-3iz | Sopot, Polsko | Sopot, Polsko | |
121616 | 23.08.2012 | Kontrolní závod II
neodjeto pro bezvětří |
470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
124024 | 23.08.2012 | Mezinárodní Mistrovství Holandska-Středo | T24-6mm | Paterswolde | WVTP | |
124273 | 23.08.2012 | TROFEO MARINA PREIS | Fd-5iz | Lago di Garda | Circolo vela Torbole | |
121615 | 22.08.2012 | Dálková plavba | 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121614 | 20.08.2012 | Kontrolní závod I | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
123208 | 20.08.2012 | FW World Championship 2012 | Fun-12ms | Liepaja Lotyšsko | LVA | |
121336 | 18.08.2012 | Modrá stuha Dvořiště | Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
124101 | 18.08.2012 | Interpohár | Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip | Orava | YC Martin | |
122143 | 18.08.2012 | Mem. Dušana Vaculky
závod se neodjel - bezvětří |
Kaj-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
121512 | 18.08.2012 | Porcelán CUP
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
Evr-2,Lar-2,Las-2,Fin-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
121111 | 18.08.2012 | Modrá stuha Slap
VPOZ |
Kaj-1,470-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
121413 | 18.08.2012 | Letní závod | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,Rs1-1,Rs7-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121613 | 18.08.2012 | Cena Duchcova | 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
127007 | 18.08.2012 | Velká cena Slovenska | 420-6mm,Vau-6mm,Vau-5ip | Slovensko | SVK - Slovak Republic | |
121335 | 17.08.2012 | MČR | Fin-6mr | Lipno - Hůrka | "ALT FINN z.s." | |
124275 | 17.08.2012 | Baltic cup | Fun-5iz | Liepaja Lotyšsko | LVA | |
121334 | 16.08.2012 | Mezinárodní MČR + Eurocup | Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
124282 | 16.08.2012 | Faros cup | Q-3iz | Faros Grece | YC NOE | |
124023 | 12.08.2012 | Mezinárodní mistr.Rakouska | Pir-6mm | Neusiederské jezero | YCMerbisch | |
124002 | 11.08.2012 | The 50th Anniversary GBR Nationals | Fb-6mm | GBR - Penzance Cornwall | Český Fireball, z.s. | |
121332 | 11.08.2012 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121333 | 11.08.2012 | Optík regata | Evr-2,Q-2 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
121352 | 11.08.2012 | Táborová regata YC CERE | Q-1,L47-1,RsF-1 | Lipno nad Vltavou | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
121412 | 11.08.2012 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,Rs1-2,Rs7-2,RsF-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121511 | 11.08.2012 | Senior Cup | Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz,Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
121721 | 11.08.2012 | Jubilejní regata 60.let flotily | Sta-4P,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
121911 | 11.08.2012 | O štít města Pardubic
F,E, koef 3 navíc nepotvrzeno |
Fin-3C,Q-3C,Cad-2C,Fb-2,Lar-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
121912 | 11.08.2012 | Prázdninový závod mládeže | Evr-2,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
122207 | 11.08.2012 | Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup
Vau-3R přesunut na CTL 12-2208 |
Q-4K,Fd-3C,Vau-3R | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
123135 | 11.08.2012 | MEJ_LASE_4.7_M | L47-8me | AUT | AUT | |
123136 | 11.08.2012 | MEJ_LASE_4.7_Ž | L47-8me | AUT | AUT | |
123207 | 11.08.2012 | RACEBOARD MASTERS WORLD CHAMPIONSHIPS | Rac-10ms | Medemblik | Stichting WK Windsurfen 2012 | |
124268 | 11.08.2012 | O pohár spoločnosti LEKA | Kaj-3iz,Evr-3iz | Orava, Slovensko | YC Martin | |
121612 | 10.08.2012 | Český pohár - slalom III.
závod se neuskutečnil pro bezvětří |
Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
124038 | 10.08.2012 | Swiss Championschips | Fus-6mm | Silvaplana | SSCS | |
124022 | 08.08.2012 | Mezinárodní Mistrovství Německa | T24-6mm | Berlin , Mueggelsee | YCBG | |
124037 | 08.08.2012 | Swiss Open Championship | Q-6mm | Sihlsee, Švýcarsko | Segelclub Sihlsee | |
123142 | 07.08.2012 | MEJ 420_M | 420-8me | Garda | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
123143 | 07.08.2012 | MEJ 420_Ž | 420-8me | Garda | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
124264 | 06.08.2012 | Ora Cup Ora | Q-5iz | Riva del Garda, Italy | Vela Arco, Italy | |
121510 | 04.08.2012 | Modrá stuha Regentu
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
420-2,Evr-2,Rac-1,Q-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
121215 | 04.08.2012 | Prázdniny v půli | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121216 | 04.08.2012 | "24" | Kaj-4K | Slapy 93. Km | Lodní klub Štěchovice | |
121330 | 04.08.2012 | Bezdrevský kapr | Fd-4P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
121331 | 04.08.2012 | Špásregata
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121509 | 04.08.2012 | Sdružený krajský přebor | Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
121720 | 04.08.2012 | Mistrovství české flotily | Sta-4P,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
122008 | 04.08.2012 | 24 hodin Velkého Dářka
změna termínu |
Rac-3D | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
122205 | 04.08.2012 | Modrá stuha Plumlova
změna místa konání |
Evr-4K,Evr-3M,Lar3-M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-1 | Mohelnice | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
124265 | 04.08.2012 | TROFEO 4 LAGHI | Q-5iz | Torbole, Italy | Vela Arco, Italy | |
124269 | 04.08.2012 | Landesmeisterschaft Mecklenburg-Vorpomm | T24-3iz | Schwerin | Schweriner yacht club | |
124270 | 04.08.2012 | Sv. Roko | Q-3iz | Sv. Filip I Jakov | JK Sv. Filip I Jakov, HJS | |
121910 | 03.08.2012 | Prázdninový junior závod | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
124020 | 03.08.2012 | Mistrovství Německa | Tor-6mm | Achensee, Rakousko | STWV Achensee | |
123137 | 01.08.2012 | MEJ_LASE_M | Las-8me | BEL | ||
123138 | 01.08.2012 | MEJ_LASE_R_M | Lar-8me | BEL | BEL | |
123139 | 01.08.2012 | MEJ_LASE_R_Ž | Lar-8me | BEL | BEL | |
123140 | 01.08.2012 | MEJ_EVR_Ž | Evr-8me | ITA | ITA | |
123141 | 01.08.2012 | MEJ_EVR_M | Evr-8me | Garda | ITA | |
123134 | 30.07.2012 | MEJ_PIR | Pir-8me | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
124021 | 30.07.2012 | OTP Junior Hungarian Youth Championship | Q-6mm | Balatonfüred Hungary | Balatonfüredi Yacht Club | |
121327 | 28.07.2012 | Bezdrevský maraton | Fd-3C,Evr-3V,Pir-3V | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
121328 | 28.07.2012 | Modrá stuha Lipna
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121411 | 28.07.2012 | Modrá stuha | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
121508 | 28.07.2012 | Femina regata | 420-3R,Evr-3R,Q-3R,Rac-3R,Fun-3R,420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1,Fun-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
121805 | 28.07.2012 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 29.7. |
Kaj-1,Q-1,Vau-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
122142 | 28.07.2012 | FINNLANDIA CUP
pro všechny LT - VPOZ |
Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
124263 | 28.07.2012 | Novljanska regata | Q-4iz | Novi Vinodolski - Chorvatsko | YC Burin | |
124266 | 28.07.2012 | Pohár Ruform | Q-3iz | Agard, Hungary | VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA NONPROFIT | |
124271 | 28.07.2012 | Bogarka cup 2012 | Fin-1iz | Domaša | JK Dobrá | |
123132 | 27.07.2012 | MS_420_M | 420-12ms | AUT | ||
123133 | 27.07.2012 | MS_420_Ž | 420-12ms | AUT | ||
120001 | 27.07.2012 | Olympic games | Las-15oh,Fin-15oh,Rsx-15oh,Lar-15oh | Weymouth, UK | WPNSA | |
122411 | 27.07.2012 | 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav | Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
123125 | 27.07.2012 | MS_MEL24 | M24-12ms | Garda | ITA | |
127006 | 27.07.2012 | MS 420 | 420-12ms | Neusiedler See | AUT - Austria | |
121410 | 21.07.2012 | Letní Vánoční regata
přesun T24-4P na závod 12-1732 |
Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121732 | 21.07.2012 | Pohár ALT 2.4mR | T24-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
123130 | 21.07.2012 | 2012 European Championships | Fb-10me | ITA - Bracciano Lake | Český Fireball, z.s. | |
123131 | 21.07.2012 | MEJ CAD | Cad-8me | Carnac | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
124260 | 21.07.2012 | Soproni Épitök Kupa 2012 | Q-3iz | Sopron-Neusidel See | Soproni Épitok Sk | |
127005 | 21.07.2012 | O pohár primátora | Vau-5ip | Liptovský Mikuláš | SVK - Slovak Republic | |
123212 | 20.07.2012 | Splash, Flash World Championship | Spl-12ms | Nieuwpoort, Belgium | KYCN | |
124018 | 20.07.2012 | Italian National Championship D-One | De1-6mm | Monte Argentario, Santo Stefano | YC Santo Stefano | |
124301 | 20.07.2012 | Sotavento | Fus-5iz | Fuerteventura | PWA | |
124313 | 20.07.2012 | Splash Trophy | Spl-3iz | Nieuwpoort, Belgium | KYCN | |
124019 | 18.07.2012 | Internationale Deutsche Meisterschaft FD | Fd-6mm | berlin | yacht club Berlin Grunau e. V. | |
124258 | 17.07.2012 | III.Choco CUP 2012 .IODA | Q-5iz | Madársko-Balaton | Spartacus Sailing Club | |
121420 | 16.07.2012 | Závod nadějí
VPOZ |
Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121123 | 14.07.2012 | MČR - CEREmatchRACE 02 | MR-6mr,MR-4P | Vltava | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
121909 | 14.07.2012 | Setkání Finnařů na Seči
VPOZ |
Fin-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
122007 | 14.07.2012 | Bambusová regata | Q-4P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
122409 | 14.07.2012 | Bermuda Cup | Lar-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta o.s. | |
122410 | 14.07.2012 | Bermuda Cup-O pohár černé perly
pro všechny třídy VPOZ |
Fin-1,Kaj-1,Pir-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta o.s. | |
123206 | 14.07.2012 | RS700 European Championships | Rs7-10me | Riva del Garda, ITA | Circolo vela Riva | |
124017 | 14.07.2012 | Optimist HELLY HANSEN Championship | Q-6mm | Boca Chica, Dominican Republic | Club Naútico de Santo Domingo | |
124257 | 14.07.2012 | OBERLAND-PÜTZ 2012 | Fin-3iz | STA-see | Segelverein Oberland e.V. | |
124262 | 13.07.2012 | warnemunde woche | T24-4iz | hohe dune | Warnemünder Segel Club | |
123303 | 12.07.2012 | ISAF Youth | 420-10ms | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | ||
123129 | 12.07.2012 | MS_EVR_M | Evr-12ms | L Escala | Asociace lodní třídy Evropa, z.s. | |
123128 | 12.07.2012 | MS_EVR_Ž | Evr-12ms | L Escala | Asociace lodní třídy Evropa, z.s. | |
122417 | 10.07.2012 | Open Week Harta | Evr-1 | Slezská Harta | Yacht Club BER Slezská Harta | |
123126 | 10.07.2012 | MSJ_OPT_Ž | Q-10ms | Santo Domingo | DOM | |
123127 | 10.07.2012 | MSJ_OPT_M | Q-10ms | Santo Domingo | DOM | |
124256 | 08.07.2012 | Finn SP Mohilla Cup | Fin-4iz | Mondsee | Union Yacht Club Mondsee | |
122204 | 07.07.2012 | Olomoucká regata
závod zrušen bez náhrady |
Fin-4K, Fin-2, Evr-1, Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
122006 | 07.07.2012 | Závod mladých nadějí | L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
122408 | 07.07.2012 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
124272 | 07.07.2012 | 75. Warnemünder Woche | Fin-4iz | Warnemünde | Warnemünder Segel Club | |
121908 | 05.07.2012 | Neptunova mini regata
závod zrušen bez náhrady |
Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
127014 | 05.07.2012 | Mistrovství ČR - Course racing
závod zrušen - přeloženo na CTL 122130 |
Fun-6mr | Lago di Garda | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
121326 | 05.07.2012 | MČR - Vítr a slunce | 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121409 | 05.07.2012 | Modrá stuha Hracholusek | Evr-3D,Fin-3D,Q-3D | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
121507 | 05.07.2012 | MČR | Pir-6mr | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
124247 | 05.07.2012 | Melges Volvo cup | M24-5iz | Riva del Garda | Melges 24 class | |
124319 | 05.07.2012 | Melges 24 Volvo Cup | M24-5iz | Garda | Fraglia Vela Riva | |
127017 | 05.07.2012 | Melges Week | M24-4P | Garda | Melges 24 z.s. | |
123123 | 01.07.2012 | MSJ_ISAF_LASE_R_M | Lar-10ms | IRL | IRL | |
123124 | 01.07.2012 | MSJ_ISAF_LASE_R_Ž | Lar-10ms | IRL | IRL | |
121506 | 30.06.2012 | Hurá na prázdniny
závod se neuskutečnil - bez závodníků |
420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
121324 | 30.06.2012 | Král Šumavy
přebor pro FB hl.m.Prahy |
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121325 | 30.06.2012 | Radavská regata
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík-YCPK Radava | Yacht Club Písek,z.s. | |
121350 | 30.06.2012 | Mistrovství ČR Melges 24 | M24-6mr | Lipno - Kovářov | Melges 24 z.s. | |
121408 | 30.06.2012 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
121611 | 30.06.2012 | Vytvrvalostní závod | Kaj-3V | Labe-Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
122005 | 30.06.2012 | Šilhánkův memoriál | Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
123113 | 30.06.2012 | MEJ_OPT_Ž | Q-8me | ITA | ITA | |
123118 | 30.06.2012 | MEJ_OPT_M | Q-8me | ITA | ITA | |
124248 | 30.06.2012 | Flanders Youth Regatta Nieuwpoortweek | Q-5iz | Nieuwpoort, Belgium | KYCN, VVW-Nieuwpoort and WSKLuM | |
124255 | 30.06.2012 | Regata MDF 2012 | Q-5iz | Šibenik,Chorvatsko | JK Val Šibenik | |
124261 | 30.06.2012 | 20.Brandenburgische Meisterchaft Finn | Fin-5iz | Schwielochsee | SG Schwielochsee | |
124254 | 29.06.2012 | XVII MEMORIAŁ ADAMA BANASZKA | Q-3iz | ZARZECZE - Polsko | YC-Halny | |
122125 | 27.06.2012 | Prigl rejs 6
závod se neodjel pro bezvětří |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
121213 | 27.06.2012 | Sletový pohár ČOS-dálková plavba | 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
121214 | 27.06.2012 | Pohár YC Kladno Optimist IV | Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121212 | 25.06.2012 | Přebor středočeského kraje | 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
121211 | 23.06.2012 | Memoriál J.Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
121321 | 23.06.2012 | Bali Cup | Spl-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
121322 | 23.06.2012 | 31.ročník 24 hodin nonstop
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno | Yachtclub Lipno | |
121323 | 23.06.2012 | Lipenský RS pohár | Rs1-4P,Rs7-4P,RsF-3C | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121610 | 23.06.2012 | Optimist veterán cup
VPOZ |
OT-1 | Žernoseky | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
121907 | 23.06.2012 | O perníkovou chaloupku | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
122124 | 23.06.2012 | Veteran Cup | Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
122202 | 23.06.2012 | Červnový závod | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
122304 | 23.06.2012 | O hanáckó klobáso | Evr-4K,L47-4K,Q-2 | těrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
123205 | 23.06.2012 | ORC European Championship | Orc-10me | Punta Ala, Italie | YCPA | |
122123 | 21.06.2012 | Mistrovství ČR | Kaj-6mr | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
124246 | 21.06.2012 | Kieler Woche | Evr-5iz | Kiel, Německo | Kieler Yacht Club | |
122122 | 20.06.2012 | Prigl rejs 5
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
124250 | 17.06.2012 | Grid Kerekded Kupa | Lar-3iz | Csopak, Hungary | Kerekad vitorlás klub | |
127023 | 17.06.2012 | CECC HUN | Cad-5ip | Csopak - HUN | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
121110 | 16.06.2012 | CompoTech Catamaran Open Cup 2012
závod se neuskutečnil, bez výsledků |
OT-1 | Lipno Černá v Pošumaví -Jestřábí I. | Mulda Klub | |
124201 | 16.06.2012 | Kieler Woche | 420-5iz | Kiel | Česká asociace lodní třídy 420, z.s. | |
121317 | 16.06.2012 | Pohár Hluboké | Pir-4P,Fd-3C,Evr-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
121318 | 16.06.2012 | Jestřabí TOR | Tor-4P | Lipno - Černá Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121319 | 16.06.2012 | CompoTech Catamaran Open
VPOZ |
OT-1 | Lipno - Černá Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121320 | 16.06.2012 | O pohár starosty Lipna | RsF-4P,Rs1-4P,Q-3C,Spl-3C | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121407 | 16.06.2012 | Cena Ziosu | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121609 | 16.06.2012 | Česká Brána | Kaj-3D,OT-3D | Labe | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
121804 | 16.06.2012 | Odysseův pohár II
VPOZ |
Kaj-1,Q-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
122004 | 16.06.2012 | Velká cena Dářka | Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
122120 | 16.06.2012 | Veletržní regata | Cad-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
122121 | 16.06.2012 | Moravia Cup | Sta-4P,Sta-3M,Vau-3M,Kaj-2,Q-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
122407 | 16.06.2012 | Mladý vítr | Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
124016 | 16.06.2012 | Singapore Optimist Open Championship2012 | Q-6mm | Singapore, Singapore | Singapore Sailing Federation | |
121803 | 15.06.2012 | Odysseův pohár I
VPOZ |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
122119 | 13.06.2012 | Na hranici možností | 420-1,Cad-1,L47-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
124306 | 12.06.2012 | Catalunia Costa Brava | Fus-5iz | Costa Brava | PWA | |
123121 | 11.06.2012 | MS_WS_KURZ | Rac-12ms | LAT | ||
123120 | 11.06.2012 | MS_WS_RAC | Rac-12ms | Yyteri | FIN | |
124251 | 10.06.2012 | Round Texel 2012 | OT-5iz | Texel, Netherland | ||
124253 | 10.06.2012 | ORC Mediterranean Championship | Orc-3iz | Cres, Chorvatsko | SCOR | |
122406 | 09.06.2012 | Pohár Radegastu
závod zrušen bez náhrady |
Lar-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
121109 | 09.06.2012 | Regata Sasanek | Kaj-2,470-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
121210 | 09.06.2012 | Izoglass regata | Fin-4P | Jesenice | Yacht Club Kladno | |
121315 | 09.06.2012 | Compotech Cup | De1-4P | Lipno | Mulda Klub | |
121316 | 09.06.2012 | Cena Šumavy | Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
121607 | 09.06.2012 | Regata Lovosic | Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
121608 | 09.06.2012 | Cena Damet | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
121719 | 09.06.2012 | Bohemia Cup | Pir-4P,Vau-4P,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
121906 | 09.06.2012 | Závod všestranných jachtařů | Evr-2,Q-2 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
122003 | 09.06.2012 | Pohár Vysočiny | Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
124311 | 09.06.2012 | Skandia Sail for Gold | Rsx-8iz | Weymouth, GBR | WAPNSA | |
127013 | 09.06.2012 | Regatta Lipno Point III. | Lon-4P | Lipno | Český Kiting, z.s. | |
127012 | 08.06.2012 | Mistrovství ČR - Slalom
závod zrušen - přeloženo na CTL 122132 |
Fus-6mr,Fus-4P | Tenerife | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
121905 | 08.06.2012 | Bobří regata | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
124011 | 07.06.2012 | Mezinárodní mistrovství Rakouska 2012 | Lar-3mm | Attersee | Sportverein Weyregg am Attersee | |
124012 | 07.06.2012 | Osterreichische Meistershaft | 420-6mm | Neusiedel am See,Rakousko | YC Podersdorf | |
124013 | 07.06.2012 | melges24 Italian Championat Volvo cup | M24-6mm | cattolica | Melges 24 class | |
122118 | 06.06.2012 | Prigl rejs 4
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
124252 | 06.06.2012 | Dutch Catamaran Open 2012 | OT-5iz | Texel, Netherland | ||
124279 | 03.06.2012 | Skandia sail for gold | Las-5iz,Fin-7iz,470-7iz,Lar-5iz | Weymouth, UK | WPNSA | |
121314 | 02.06.2012 | Bohemia Cup | Pir-2,Q-2,Evr-1 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
121605 | 02.06.2012 | Jarní cena Labe | Kaj-2 | Labe-Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121606 | 02.06.2012 | Hop regata | Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
122117 | 02.06.2012 | O kapitánskou čepici | T24-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122203 | 02.06.2012 | Jarní sokolská regata | Vau-3M,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
122405 | 02.06.2012 | Velká cena Ostravy | Evr-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
123204 | 02.06.2012 | IODA Asian Optimist Championship 2012 | Q-8me | Trincomalee, Sri Lanka | IODA + Yachting Association of Sri Lanka | |
124242 | 02.06.2012 | 4BSD, Sail Danube Tohether | Q-1iz | Bělohrad, Srbsko | Serbian Sailing Association | |
124303 | 02.06.2012 | Goldener Optimist | Q-5iz | Kiel-Schilksee | Turn-und Sportverein Schilksee, Sailing | |
124314 | 02.06.2012 | German open Cup Splash | Spl-3iz | Arnsberg, Germany | Yachtclub Westfalia Arnsberg | |
127010 | 02.06.2012 | Mlýny jinak | L47-3M,Q-3M | Pasohlávky | Asociace Lodní Třídy Optimist z.s. | |
127011 | 02.06.2012 | Pohár Rozkoše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
127022 | 02.06.2012 | CECC GER | Cad-5ip | Geierswalde - GER | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
123112 | 01.06.2012 | ME_470_M | 470-10me | GBR | ||
123115 | 01.06.2012 | ME_LASE_M | Las-10me | FRA | ||
123119 | 01.06.2012 | ME_470_Ž | 470-10me | GBR | ||
123111 | 01.06.2012 | ME TOR | Tor-10ms | Isselmmer - NED | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
123114 | 01.06.2012 | MSJ_FIN | Fin-10ms | Maubuisson | FRA | |
123116 | 01.06.2012 | ME_LASE_R_Ž | Lar-10me | FRA | FRA | |
123117 | 01.06.2012 | ME_LASE_R_M | Lar-10me | FRA | FRA | |
121209 | 30.05.2012 | Pohár YC Kladno Optimist III | Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
122115 | 30.05.2012 | Prigl rejs 3
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
123203 | 28.05.2012 | Finn World Masters 2012 | Fin-10ms | Pwllheli (Wales, UK) | finn asociation | |
121312 | 26.05.2012 | Lipno marathon 2012 | Lon-3V,Tor-3V,Ssc-3V | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121505 | 26.05.2012 | Krajský přebor
závod zrušen - koef. přesunut na závod CTL 121504 |
Evr-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
121310 | 26.05.2012 | Krajský přebor | Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121311 | 26.05.2012 | Lipno marathon 2012 | Tor-4K,M24-3V | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121313 | 26.05.2012 | Lipno marathon 2012
VPOZ |
Kaj-1 | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121406 | 26.05.2012 | Okresní přebor | Rs1-2,Rs7-2,RsF-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121604 | 26.05.2012 | Cena Oldřichova + SKP | 470-4K,Evr-4K,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121718 | 26.05.2012 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,Fb-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
121903 | 26.05.2012 | Memoriál Tomáše Dymáka | Cad-2,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fb-1,Pir-1,Las-1 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
121904 | 26.05.2012 | Májová regata Lanškroun | Evr-1,Fd-1,Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
122114 | 26.05.2012 | Moravský pohár II | Rac-4K,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
122116 | 26.05.2012 | Cukrovarská regata
změna termínu |
Sta-3M,Kaj-2,Q-2,Vau-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
122404 | 26.05.2012 | Hornický kahan | 420-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
124042 | 26.05.2012 | Bavarian Open 2012 | M24-6mm | Chiemsee | CYC | |
124240 | 26.05.2012 | Spring cup | 420-5iz | Neusiedel am See,Rakousko | Union YC Neusiedel anSee | |
121603 | 25.05.2012 | Český pohár - slalom II.
závod se neuskutečnil pro bezvětří |
Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
121902 | 25.05.2012 | Mákový junior závod | Q-1 | Dlouhý rybník Lanškroun | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
124036 | 25.05.2012 | Districtmeisterschaft des 17. Distrikts | Sta-6mm | Attersee, Rakousko | Union Yacht Club Attersee | |
122112 | 23.05.2012 | Prigl rejs 2
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
124283 | 23.05.2012 | Delta Lloyd Regatta | Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,Fin-8iz | Medemblik, NED | ||
121108 | 20.05.2012 | Proti proudu | Kaj-2 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121717 | 19.05.2012 | Příšovický trojúhelník
VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
121802 | 19.05.2012 | Jarní premiéra II.
závod zrušen bez náhrady - technické důvody |
Cad-4P,Fb-4P,Lar-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
124004 | 19.05.2012 | Závod OH nadějí | Q-5iz | Krakov - POL | Valná hromada | |
121106 | 19.05.2012 | Pirátská sekyrka | Kaj-2,470-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
121107 | 19.05.2012 | O vorařskou houžev
pro Kaj VPOZ |
Kaj-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121208 | 19.05.2012 | Cena Izoglass | Fin-3C,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121309 | 19.05.2012 | Jihočeský pohár - Grand Prix | Q-3C,Evr-2,Pir-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
121405 | 19.05.2012 | Cena lokomotivy -SKP | Pir-4K,Q-4K,Rs1-4K,Rs7-4K,RsF-4K | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121504 | 19.05.2012 | Stříbrná plachetnice + SKP
Evr-3C,Lar-3C a Las-3C přesun z 121505 |
Lar-4P,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,L47-3C,Evr-3C,Lar-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
121716 | 19.05.2012 | Memorial Bruno Hámy | Sta-4P,Fin-2,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
121809 | 19.05.2012 | Fireball Regata 2012
nově vložený závod za 12-1802 |
Fb-4P | Rozkoš - Surfcentrum | Český Fireball, z.s. | |
122002 | 19.05.2012 | Májový pohár
přesun koef. pro Cad ze závodu 12-1802 |
Cad-4P,L47-3M,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
122104 | 19.05.2012 | Memoriál H. Švédy
změna termínu |
Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Vau-2 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
122111 | 19.05.2012 | Věstonická Venuše | Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
124238 | 19.05.2012 | Trofeo 4 Laghi | Q-4iz | Ammersee, Německo | SGA | |
124241 | 19.05.2012 | Krištálový pohár | 420-2iz | Senec, sk | Slovan, bratislava | |
124249 | 19.05.2012 | Coppa Patella | Fin-5iz | Traunsee, Rakousko | UYC Traunsee | |
124299 | 19.05.2012 | Krištálový pohár | Fin-3iz | Slovensko SENEC | Slovan Bratislava | |
127009 | 19.05.2012 | Regatta Lipno Point II. | Lon-4P | Lipno | Český Kiting, z.s. | |
124008 | 17.05.2012 | Championnat de France de Voile Légegrav | Evr-5mm | Cap d Agde | Centre Nautique du Cap d Agde | |
124009 | 17.05.2012 | Dutch Youth Regatta (Open Championship) | Q-6mm | Workum, Nederland | The Royal Netherlands Yachting Union | |
124010 | 17.05.2012 | Melges 24 AUSTRIAN OPEN 2012 | M24-6mm | Attersee -Seewalchen | SCK | |
124015 | 17.05.2012 | Mistrovství Rakouska - Silberbarrentroph | Tor-6mm | Attersee - Austria | Unionyachtclub Attersee | |
124041 | 17.05.2012 | Melges 24 Austrian Open 2012 | M24-6mm | Attersee | sck | |
124237 | 17.05.2012 | FD CUP Ammersee 2012 | Fd-5iz | Ammersee | Diessner-segel club e.V. | |
124245 | 17.05.2012 | Prien City Cup-Mistrovství Bavorska | T24-3iz | Chiemsee | SCPC | |
124315 | 17.05.2012 | Dutch Youth Regatta | Spl-5iz | Workum, Holandsko | The Royal Netherlands Yachting Union | |
122110 | 16.05.2012 | Prigl rejs 1
pro všechny třídy VPOZ |
Cad-1,Fb-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
123110 | 15.05.2012 | MS_LASE_R_Ž | Lar-12ms | Boltenhagen | GER | |
121801 | 12.05.2012 | Jarní premiéra I.
závod zrušen bez náhrady - technické důvody |
Evr-4P,Q-4P,Spl-4P | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
121105 | 12.05.2012 | Memoriál Arnošta Bürgermeistera | Cad-2,Lar-2,L47-1,Q-1,RsF-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121207 | 12.05.2012 | Sletový župní přebor | Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
121308 | 12.05.2012 | Pohár D.I.M. | Fun-3C,Rac-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
121404 | 12.05.2012 | Jarní závod | Fb-2,Rs7-2,Rs1-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1, | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
121714 | 12.05.2012 | Jarní hrádecký trojúhelník | Q-1,Rac-1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
121715 | 12.05.2012 | RODOP Melges Tour I. | M24-4P | Lipno | Melges 24 z.s. | |
121808 | 12.05.2012 | Jarní vánek - Velká cena YC CSA
nově vložený závod |
Evr-4P,Q-4P,Spl-4P | Rozkoš - Surfcentrum | Yacht Club Czech Sailing Academy | |
121901 | 12.05.2012 | Jarní závod | Vau-4P,Cad-2,Fin-2,Q-2,Vau-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
122109 | 12.05.2012 | Pavlovská regata | 420-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Rs7-4P,RsF-4P,T24-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
124234 | 11.05.2012 | Amos Regatta | Q-4iz | Ashdod, Israel | Israel Yachting Association | |
127021 | 11.05.2012 | CECC POL | Cad-5ip | Kiekrz - Polsko | Asociace lodní třídy Cadet, z.s. | |
123108 | 10.05.2012 | MS_470_M | 470-12ms | Barcelona | ESP | |
123109 | 10.05.2012 | MS_FIN | Fin-12ms | Falmouth, Cornwall | GBR | |
121206 | 09.05.2012 | Pohár YC Kladno Optimist II | Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
122108 | 09.05.2012 | Komu co chybí | Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
122308 | 09.05.2012 | Kroměřížské Fičák
nově vložený závod |
Q-1 | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
121230 | 08.05.2012 | Sletová regata
nově vložený závod |
Cad-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
122303 | 08.05.2012 | Ahoj Sluníčko | Evr-2,Q-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
124267 | 08.05.2012 | Rosewind Pokal-misrt.Horn. Rakouska | Pir-3iz | Atersee | SVW-YS | |
121403 | 05.05.2012 | 24 Le Ble
závod zrušen bez náhrady |
Fb-3 D; Pir-3 D | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121104 | 05.05.2012 | Cena Orionu | 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 | Vranská přehrada | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
121205 | 05.05.2012 | Pohár SOSIOS | Evr-2,Fin-2,Cad-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
121503 | 05.05.2012 | Jesenický pohár | Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
121713 | 05.05.2012 | Memoriál Ing. Böhma | Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
122106 | 05.05.2012 | To je celá, to je půl | Vau-4P,420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
122107 | 05.05.2012 | Znojemský pohár | L47-3M,Q-3M | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
122403 | 05.05.2012 | SANTI Cup | Rac-4K,Rac-3M | Těrlicko - KJT | TJ Baník Karviná, o.s. | |
124039 | 05.05.2012 | Mezinárodní mistrovství Anglie | Fin-6mm | England - Falmouth | ||
124231 | 05.05.2012 | 28. SPÄNGLER CUP | Q-3iz | Wolfgangsee, Rakousko | UYC Wolfgangsee | |
124232 | 05.05.2012 | Steinberger Krug 2012 | Fd-3iz | Steinberg | steinberger yacht club | |
124307 | 05.05.2012 | Ulsan World Cup | Fus-5iz | Ulsan Korea | PWA | |
122105 | 04.05.2012 | Pálavská regata | De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
123107 | 04.05.2012 | MS_LASE_M | Las-12ms | Boltenhagen | GER | |
124235 | 04.05.2012 | Berlin Cup 2012 | T24-4iz | Berlin Muggelsee | YCBG Berlin | |
124244 | 04.05.2012 | Berlin Cup - středoevropský pohár | T24-4iz | Muegelsee | YCBG | |
124229 | 03.05.2012 | SEEOOC | Q-5iz | Palič | Sailing Club | |
122302 | 01.05.2012 | Májový vítr | Evr-2,Q-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
127024 | 28.04.2012 | Czech Open
Freestyle |
Kit-5mz | Nové Mlýny | ALT Kiteboarding | |
121201 | 28.04.2012 | Pohár Bohemia
změna termínu |
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
121306 | 28.04.2012 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-4P,Evr-3C,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lar-4P,Q-4P,RsF-4P,Cad-3C | Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
121712 | 28.04.2012 | Baban Cup II. | Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
122001 | 28.04.2012 | Jarní pohár WCVD | Rac-3M,Fun-3M | Velké Dářko | Windsurf Club Velké Dářko | |
123701 | 28.04.2012 | Mushow Open 2012 - Course race - muži | Kit-4P | Mušov | Český Kiting, z.s. | |
123702 | 28.04.2012 | Mushow Open 2012 - Course Race - ženy | Kit-4P | Mušov | Český Kiting, z.s. | |
124227 | 28.04.2012 | Ostseecup 2012 | Cad-3iz | Warnemunde | Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V. | |
124233 | 28.04.2012 | Kornati cup 12. | Orc-4iz | Murter Croatia | JK Kornati Murter, Pitter | |
127019 | 28.04.2012 | Slovak Sailing Week
First-35 |
Nj-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
121602 | 27.04.2012 | Český pohár - slalom I. | Fus-4P | Nechranice | Identity WS Club Nechra, z.s. | |
124228 | 27.04.2012 | Campionato Nazionale d Area | Orc-3iz | Salina, Itálie | La Federazione Italiana Vela | |
127008 | 21.04.2012 | Regatta Lipno Point I. | Lon-4P | Lipno | Český Kiting, z.s. | |
121203 | 21.04.2012 | Jarní závod | Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121204 | 21.04.2012 | Toušeňský pohár | 420-3C,420-3M,Cad-3C,420-2,Fb-2 | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
121402 | 21.04.2012 | Štít města Plzně | Pir-4P | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121502 | 21.04.2012 | Luky Regata | Fun-3C,Rac-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
121601 | 21.04.2012 | Zlatá plachta Barbory | Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
121711 | 21.04.2012 | Cena Roudnice | Fin-3C | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
122103 | 21.04.2012 | YYEETTYY regata | Vau-3M,L47-2,Evr-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
122402 | 21.04.2012 | Cena Olešné | Evr-3M,L47-3M,Q-3M,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
123505 | 21.04.2012 | Semaine Olympique Francaise de Voile | Fin-8iz | Hyeres, FRA | ffvoile | |
124225 | 21.04.2012 | Jollenregatta Mammern | FB-4iz | Mammern | Seglervereinigung Mammern | |
124230 | 21.04.2012 | ORCi Cup Hrvatske | Orc-3iz | Zlarin, Chorvatsko | Jedriličarski klub | |
124308 | 19.04.2012 | Reggio Calabria | Fus-1iz | Calabria | PWA | |
121202 | 18.04.2012 | Pohár YC Kladno Optimist I | Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
121102 | 14.04.2012 | Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže | 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 | Vltava- Praha | Český Yacht Klub | |
121103 | 14.04.2012 | Prague Catamaran Speed Regatta 2012 | Tor-5vc | Vltava Praha | Yacht klub CERE Plzeň | |
121126 | 14.04.2012 | Broker Bussines Regatta 2012
VPOZ |
Tor-1 | Vltava | Asociace lodní třídy Tornádo,z.s. | |
121305 | 14.04.2012 | Slavoj cup | Evr-2,Pir-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
121501 | 14.04.2012 | I.Jesenický maratón | Fun-3D,Rac-3D | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
121710 | 14.04.2012 | Pohár HAAS+SOHN | Fin-4P,Fin-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
122102 | 14.04.2012 | Krajský přebor
změna termínu |
Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Lar-3M,Las-3M,Cad-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
122201 | 14.04.2012 | Jarní závod | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
122401 | 14.04.2012 | Jarní závod | Evr-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fb-1,Fin-1 | Štěrkovna Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
124239 | 14.04.2012 | Velikonoční regata 2012 | Bav-0iz | Hramina, Murter-Chorvatsko | YC Staré Město Praha | |
124226 | 13.04.2012 | CARNEVAL CUP | Q-5iz | Opatija, Chorvatsko | Jk Opitija | |
127018 | 12.04.2012 | MMSR ORCi | Orc-5ip,OrI-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
122101 | 11.04.2012 | Dřevák správná volba | Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
121122 | 07.04.2012 | CEREmatchRACE 01 | MR-4P | Vltava | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
121401 | 07.04.2012 | Bohemia Regata | Rs1-4P,RsF-4P,Fb-4K,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
121709 | 07.04.2012 | NOPROSU CUP
přesun koef. Fin-3C ze závodu 12-1708 |
Fin-3C,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
122301 | 07.04.2012 | Jarní rozcvička | Evr-2,Q-2 | JNS. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
124014 | 07.04.2012 | Mistrvství Itálie - Vele di Pasqua | Tor-6mm | Cesenatico - Italy | Congrega Velisti | |
123504 | 06.04.2012 | Europa Cup , Martigues | Las-7iz,Lar-7iz,Lar-5iz | Martigues , France | CV Martigues | |
124221 | 06.04.2012 | Magic Marine Easter Regatta 2012 | Q-5iz | Braassemermeer, Nederland | Optimist Club Nederland | |
124222 | 06.04.2012 | IODA Easter Regatta | Q-5iz | Portorož | YC Pirát Si | |
124289 | 06.04.2012 | Europa Cup , Martigues | LaR-5iz | Martigues, FRA | Martigues | |
124217 | 05.04.2012 | XXX Lake Garda Meeting Optimist Class | Q-5iz | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
124220 | 05.04.2012 | Sping cup 2012 | L47-4iz | Izola, Slovinsko | YC Burja | |
123503 | 02.04.2012 | 43 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía - MAPFRE | Fin-7iz,470-7iz,Las-7iz,Lar-7iz | Palma de Mallorca, Španělsko | CN S Arenal | |
124007 | 02.04.2012 | Israel Championship Asaf Asulin Memorial | Q-6mm | Tel Aviv, Israel | Israel Yachting Association | |
123106 | 01.04.2012 | MSJ_Laser 4.7_Ž | L47-10ms | ARG | ||
124215 | 01.04.2012 | 14 Torbole Europa Meeting | Evr-5iz | Lago di Garda | Circolo Vela Torbole | |
121708 | 31.03.2012 | Baban Cup I.
závod se neuskutečnil - povětrnostní podmínky |
Fin-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
124216 | 31.03.2012 | Tel Aviv Regatta | Q-5iz | Tel Aviv, Israel | Israel Yachting Association | |
124218 | 31.03.2012 | Mittel Europa OPT race 2012 | Q-5iz | UMAG | JK Histra Umag | |
124219 | 30.03.2012 | Essen City Cup- středoevropský pohár | T24-5iz | Essen - Baldeneysee | WSB 1919 | |
124224 | 30.03.2012 | Run City Cup dses WSB 1919 Essen | T24-5iz | Essen | WSB 1919 | |
123501 | 23.03.2012 | Europa Cup Torbole | Lar-5iz | Torbole, Italy | Circolo Vela Torbole | |
124211 | 23.03.2012 | KOPER CUP | Q-5iz | Koper | Jadralni klub Jadro Koper | |
123105 | 20.03.2012 | MS_RSX | Rsx-12ms | Andalusian | ESP | |
121101 | 17.03.2012 | Jarní RS svezení | RsF-1 | Vltava- Praha | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
124210 | 17.03.2012 | četvrti memorijal Alda Prodana | Q-5iz | Rovinj | JK maestral Rovinj | |
124212 | 17.03.2012 | Spomladanski pokal 2012 | Q-5iz | Portorož | JK Pirat Piran | |
124236 | 14.03.2012 | RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE | Q-3iz | Rybnik - Polsko | zagle Rybnik | |
123502 | 12.03.2012 | EUROPA CUP | Lar-5iz | KOPER | JK JADRO | |
121302 | 11.03.2012 | Pohár 311. Perutě | Dn-4P,Dn-2 | Lipno | Yacht Club DIM Bezdrev | |
121301 | 10.03.2012 | Memoriál J. Novotného | Dn-5mz,Dn-4P,Dn-2 | Lipno | Yacht Club DIM Bezdrev | |
124207 | 08.03.2012 | Split Olympic Sailing Week | Fin-5iz,Las-5iz,Lar-5iz | Split, Chorvatsko | Jk Labud | |
129901 | 03.03.2012 | Školení rozhodčích | R1,J1,U1 | Vlašim | Valná hromada | |
124006 | 03.03.2012 | Polish Championship | DN-6mm | Masurian Lakes | Poland | |
123103 | 01.03.2012 | ME_FINN | Fin-10me | ITA | ITA | |
123104 | 01.03.2012 | MEJ_FINN | Fin-8me | ITA | ITA | |
121707 | 26.02.2012 | Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil |
Dn-3C,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
121706 | 25.02.2012 | Severní vítr
závod se neuskutečnil |
Dn-3C,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
124005 | 25.02.2012 | Mezinárodní mistrovství Rakouska DN | Dn-6mm | Neumarkt am Wallersee | ||
124208 | 25.02.2012 | Velika nagrada Mornara | Las-4iz | Split | JK Mornar | |
124209 | 25.02.2012 | PUCHAR FLOTYLLI PÓŁNOCNEJ CHARZYKOWY | DN-3iz | Polsko | KLUB ŻEGLARSKI | |
121304 | 19.02.2012 | Ledový dech | Dn-3C,Dn-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121705 | 18.02.2012 | MČR | Dn-6mr | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
124003 | 12.02.2012 | Qatar Int. Regatta (Championship 2012) | Doha, Qatar | Qatar | ||
121303 | 11.02.2012 | Velká Cena DN | Dn-4P,Dn-2 | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
121702 | 05.02.2012 | Pohár Máchova Jezera | Dn-4P,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
121701 | 04.02.2012 | První led | Dn-3C,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
123102 | 01.02.2012 | ME_RSX | Rsx-10me | POR | ||
123302 | 01.02.2012 | EUROPEAN DN CHAMPONSHIP | Dn-10me | Lake Mueritz | ALT Lední jachty | |
123301 | 28.01.2012 | WORLD DN CHAMPIONSHIP | Dn-12ms | Lake Mueritz | ALT Lední jachty | |
121704 | 15.01.2012 | Memorál Pavla Škopa
závod se neuskutečnil |
Dn-4P,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
121703 | 14.01.2012 | Cena Oldy Vintišky
závod se neuskutečnil |
Dn-4P,Dn-2 | Máchovo Jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
124206 | 05.01.2012 | OptiWorldsNZ 2011 Long Distance Race | Q-5iz | Napier, New Zealand | IODA, NZIODA, NSC | |
123101 | 02.01.2012 | 2012 World Championships | Fb-12ms | AUS - Mandurah | Český Fireball, z.s. | |
124202 | 02.01.2012 | Grand Prix Vila de Blanes | Evr-5iz | Blanes, Španělsko | Club Vela de Blanes | |
123202 | 01.01.2012 | IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP 2012 | Q-10ms | Napier, New Zealand | IODA, NZIODA, NSC | |
124203 | 01.01.2012 | Régate Internationale de Noel | Evr-5iz | Toulon, Francie | Yacht Club de Toulon | |
124204 | 01.01.2012 | FIREBALL INTERNATIONAL WEEK | Fb-6mm | Mandurah Western Australia | Fireball International, MOFSC | |
124205 | 01.01.2012 | Harken Intl Invitation Optimist Regatta | Q-5iz | Napier, New Zealand | IODA, NZIODA, NSC | |
124213 | 01.01.2012 | 61 Trofeo Ciutat de Palma | Q-5iz | Palma de Malorca | Real Club Náutico de Palma | |
124214 | 01.01.2012 | Memorijal Z. Roić | Q-5iz | Hvar | Valná hromada | |
124223 | 01.01.2012 | Regata San Nikolo | Q-5iz,L47-3iz | Portorož, Piran | sailpiran | |
124318 | 01.01.2012 | Laser Europa Cup - 28.12.2011 | L47-5iz | Hvar, Croatia | JK ZVIR HVAR |