Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
123202 01.01.2012 IODA WORLD SAILING CHAMPIONSHIP 2012 Q-10ms Napier, New Zealand IODA, NZIODA, NSC
124203 01.01.2012 Régate Internationale de Noel Evr-5iz Toulon, Francie Yacht Club de Toulon
124204 01.01.2012 FIREBALL INTERNATIONAL WEEK Fb-6mm Mandurah Western Australia Fireball International, MOFSC
124205 01.01.2012 Harken Intl Invitation Optimist Regatta Q-5iz Napier, New Zealand IODA, NZIODA, NSC
124213 01.01.2012 61 Trofeo Ciutat de Palma Q-5iz Palma de Malorca Real Club Náutico de Palma
124214 01.01.2012 Memorijal Z. Roić Q-5iz Hvar Valná hromada
124223 01.01.2012 Regata San Nikolo Q-5iz,L47-3iz Portorož, Piran sailpiran
124318 01.01.2012 Laser Europa Cup - 28.12.2011 L47-5iz Hvar, Croatia JK ZVIR HVAR
123101 02.01.2012 2012 World Championships Fb-12ms AUS - Mandurah Český Fireball, z.s.
124202 02.01.2012 Grand Prix Vila de Blanes Evr-5iz Blanes, Španělsko Club Vela de Blanes
124206 05.01.2012 OptiWorldsNZ 2011 Long Distance Race Q-5iz Napier, New Zealand IODA, NZIODA, NSC
121703 14.01.2012 Cena Oldy Vintišky
závod se neuskutečnil
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
121704 15.01.2012 Memorál Pavla Škopa
závod se neuskutečnil
Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
123301 28.01.2012 WORLD DN CHAMPIONSHIP Dn-12ms Lake Mueritz ALT Lední jachty
123102 01.02.2012 ME_RSX Rsx-10me POR
123302 01.02.2012 EUROPEAN DN CHAMPONSHIP Dn-10me Lake Mueritz ALT Lední jachty
121701 04.02.2012 První led Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
121702 05.02.2012 Pohár Máchova Jezera Dn-4P,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
121303 11.02.2012 Velká Cena DN Dn-4P,Dn-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
124003 12.02.2012 Qatar Int. Regatta (Championship 2012) Doha, Qatar Qatar
121705 18.02.2012 MČR Dn-6mr Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
121304 19.02.2012 Ledový dech Dn-3C,Dn-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
121706 25.02.2012 Severní vítr
závod se neuskutečnil
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
124005 25.02.2012 Mezinárodní mistrovství Rakouska DN Dn-6mm Neumarkt am Wallersee
124208 25.02.2012 Velika nagrada Mornara Las-4iz Split JK Mornar
124209 25.02.2012 PUCHAR FLOTYLLI PÓŁNOCNEJ CHARZYKOWY DN-3iz Polsko KLUB ŻEGLARSKI
121707 26.02.2012 Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil
Dn-3C,Dn-2 Máchovo Jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
123103 01.03.2012 ME_FINN Fin-10me ITA ITA
123104 01.03.2012 MEJ_FINN Fin-8me ITA ITA
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
124006 03.03.2012 Polish Championship DN-6mm Masurian Lakes Poland
124207 08.03.2012 Split Olympic Sailing Week Fin-5iz,Las-5iz,Lar-5iz Split, Chorvatsko Jk Labud
121301 10.03.2012 Memoriál J. Novotného Dn-5mz,Dn-4P,Dn-2 Lipno Yacht Club DIM Bezdrev
121302 11.03.2012 Pohár 311. Perutě Dn-4P,Dn-2 Lipno Yacht Club DIM Bezdrev
123502 12.03.2012 EUROPA CUP Lar-5iz KOPER JK JADRO
124236 14.03.2012 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Q-3iz Rybnik - Polsko zagle Rybnik
121101 17.03.2012 Jarní RS svezení RsF-1 Vltava- Praha Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR
124210 17.03.2012 četvrti memorijal Alda Prodana Q-5iz Rovinj JK maestral Rovinj
124212 17.03.2012 Spomladanski pokal 2012 Q-5iz Portorož JK Pirat Piran
123105 20.03.2012 MS_RSX Rsx-12ms Andalusian ESP
123501 23.03.2012 Europa Cup Torbole Lar-5iz Torbole, Italy Circolo Vela Torbole
124211 23.03.2012 KOPER CUP Q-5iz Koper Jadralni klub Jadro Koper
124219 30.03.2012 Essen City Cup- středoevropský pohár T24-5iz Essen - Baldeneysee WSB 1919
124224 30.03.2012 Run City Cup dses WSB 1919 Essen T24-5iz Essen WSB 1919
121708 31.03.2012 Baban Cup I.
závod se neuskutečnil - povětrnostní podmínky
Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
124216 31.03.2012 Tel Aviv Regatta Q-5iz Tel Aviv, Israel Israel Yachting Association
124218 31.03.2012 Mittel Europa OPT race 2012 Q-5iz UMAG JK Histra Umag
123106 01.04.2012 MSJ_Laser 4.7_Ž L47-10ms ARG
124215 01.04.2012 14 Torbole Europa Meeting Evr-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
123503 02.04.2012 43 Trofeo S.A.R. Princesa Sofía - MAPFRE Fin-7iz,470-7iz,Las-7iz,Lar-7iz Palma de Mallorca, Španělsko CN S Arenal
124007 02.04.2012 Israel Championship Asaf Asulin Memorial Q-6mm Tel Aviv, Israel Israel Yachting Association
124217 05.04.2012 XXX Lake Garda Meeting Optimist Class Q-5iz Riva del Garda Fraglia Vela Riva
124220 05.04.2012 Sping cup 2012 L47-4iz Izola, Slovinsko YC Burja
123504 06.04.2012 Europa Cup , Martigues Las-7iz,Lar-7iz,Lar-5iz Martigues , France CV Martigues
124221 06.04.2012 Magic Marine Easter Regatta 2012 Q-5iz Braassemermeer, Nederland Optimist Club Nederland
124222 06.04.2012 IODA Easter Regatta Q-5iz Portorož YC Pirát Si
124289 06.04.2012 Europa Cup , Martigues LaR-5iz Martigues, FRA Martigues
121122 07.04.2012 CEREmatchRACE 01 MR-4P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Rs1-4P,RsF-4P,Fb-4K,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121709 07.04.2012 NOPROSU CUP
přesun koef. Fin-3C ze závodu 12-1708
Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
122301 07.04.2012 Jarní rozcvička Evr-2,Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
124014 07.04.2012 Mistrvství Itálie - Vele di Pasqua Tor-6mm Cesenatico - Italy Congrega Velisti
122101 11.04.2012 Dřevák správná volba Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
127018 12.04.2012 MMSR ORCi Orc-5ip,OrI-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
124226 13.04.2012 CARNEVAL CUP Q-5iz Opatija, Chorvatsko Jk Opitija
121102 14.04.2012 Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121103 14.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Tor-5vc Vltava Praha Yacht klub CERE Plzeň
AR
121126 14.04.2012 Broker Bussines Regatta 2012
VPOZ
Tor-1 Vltava Asociace lodní třídy Tornado z.s.
AR
121305 14.04.2012 Slavoj cup Evr-2,Pir-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
121501 14.04.2012 I.Jesenický maratón Fun-3D,Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
121710 14.04.2012 Pohár HAAS+SOHN Fin-4P,Fin-2 Máchovo Jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
122102 14.04.2012 Krajský přebor
změna termínu
Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Lar-3M,Las-3M,Cad-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
122201 14.04.2012 Jarní závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
122401 14.04.2012 Jarní závod Evr-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fb-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
124239 14.04.2012 Velikonoční regata 2012 Bav-0iz Hramina, Murter-Chorvatsko YC Staré Město Praha
121202 18.04.2012 Pohár YC Kladno Optimist I Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
124308 19.04.2012 Reggio Calabria Fus-1iz Calabria PWA
127008 21.04.2012 Regatta Lipno Point I. Lon-4P Lipno Český Kiting, z.s.
121203 21.04.2012 Jarní závod Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár 420-3C,420-3M,Cad-3C,420-2,Fb-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
121402 21.04.2012 Štít města Plzně Pir-4P Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121502 21.04.2012 Luky Regata Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
121601 21.04.2012 Zlatá plachta Barbory Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121711 21.04.2012 Cena Roudnice Fin-3C Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
122103 21.04.2012 YYEETTYY regata Vau-3M,L47-2,Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
122402 21.04.2012 Cena Olešné Evr-3M,L47-3M,Q-3M,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
123505 21.04.2012 Semaine Olympique Francaise de Voile Fin-8iz Hyeres, FRA ffvoile
124225 21.04.2012 Jollenregatta Mammern FB-4iz Mammern Seglervereinigung Mammern
124230 21.04.2012 ORCi Cup Hrvatske Orc-3iz Zlarin, Chorvatsko Jedriličarski klub
121602 27.04.2012 Český pohár - slalom I. Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
AR
124228 27.04.2012 Campionato Nazionale d Area Orc-3iz Salina, Itálie La Federazione Italiana Vela
127024 28.04.2012 Czech Open
Freestyle
Kit-5mz Nové Mlýny ALT Kiteboarding
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia
změna termínu
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P,Evr-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lar-4P,Q-4P,RsF-4P,Cad-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121712 28.04.2012 Baban Cup II. Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
122001 28.04.2012 Jarní pohár WCVD Rac-3M,Fun-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
123701 28.04.2012 Mushow Open 2012 - Course race - muži Kit-4P Mušov Český Kiting, z.s.
123702 28.04.2012 Mushow Open 2012 - Course Race - ženy Kit-4P Mušov Český Kiting, z.s.
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Cad-3iz Warnemunde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V.
124233 28.04.2012 Kornati cup 12. Orc-4iz Murter Croatia JK Kornati Murter, Pitter
127019 28.04.2012 Slovak Sailing Week
First-35
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
122302 01.05.2012 Májový vítr Evr-2,Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
124229 03.05.2012 SEEOOC Q-5iz Palič Sailing Club
122105 04.05.2012 Pálavská regata De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
123107 04.05.2012 MS_LASE_M Las-12ms Boltenhagen GER
124235 04.05.2012 Berlin Cup 2012 T24-4iz Berlin Muggelsee YCBG Berlin
124244 04.05.2012 Berlin Cup - středoevropský pohár T24-4iz Muegelsee YCBG
121403 05.05.2012 24 Le Ble
závod zrušen bez náhrady
Fb-3 D; Pir-3 D Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
121104 05.05.2012 Cena Orionu 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
121205 05.05.2012 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,Cad-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
121503 05.05.2012 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
121713 05.05.2012 Memoriál Ing. Böhma Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Vau-4P,420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
122107 05.05.2012 Znojemský pohár L47-3M,Q-3M Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
122403 05.05.2012 SANTI Cup Rac-4K,Rac-3M Těrlicko - KJT TJ Baník Karviná, o.s.
AR
124039 05.05.2012 Mezinárodní mistrovství Anglie Fin-6mm England - Falmouth
124231 05.05.2012 28. SPÄNGLER CUP Q-3iz Wolfgangsee, Rakousko UYC Wolfgangsee
124232 05.05.2012 Steinberger Krug 2012 Fd-3iz Steinberg steinberger yacht club
124307 05.05.2012 Ulsan World Cup Fus-5iz Ulsan Korea PWA
121230 08.05.2012 Sletová regata
nově vložený závod
Cad-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
122303 08.05.2012 Ahoj Sluníčko Evr-2,Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
124267 08.05.2012 Rosewind Pokal-misrt.Horn. Rakouska Pir-3iz Atersee SVW-YS
121206 09.05.2012 Pohár YC Kladno Optimist II Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
122108 09.05.2012 Komu co chybí Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
122308 09.05.2012 Kroměřížské Fičák
nově vložený závod
Q-1 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
123108 10.05.2012 MS_470_M 470-12ms Barcelona ESP
123109 10.05.2012 MS_FIN Fin-12ms Falmouth, Cornwall GBR
124234 11.05.2012 Amos Regatta Q-4iz Ashdod, Israel Israel Yachting Association
127021 11.05.2012 CECC POL Cad-5ip Kiekrz - Polsko Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
121801 12.05.2012 Jarní premiéra I.
závod zrušen bez náhrady - technické důvody
Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
121105 12.05.2012 Memoriál Arnošta Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,L47-1,Q-1,RsF-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121207 12.05.2012 Sletový župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
121308 12.05.2012 Pohár D.I.M. Fun-3C,Rac-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
121404 12.05.2012 Jarní závod Fb-2,Rs7-2,Rs1-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1, Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121714 12.05.2012 Jarní hrádecký trojúhelník Q-1,Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
121715 12.05.2012 RODOP Melges Tour I. M24-4P Lipno Melges 24 z.s.
AR
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA
nově vložený závod
Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Rozkoš - Surfcentrum Yacht Club Czech Sailing Academy
AR
121901 12.05.2012 Jarní závod Vau-4P,Cad-2,Fin-2,Q-2,Vau-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
122109 12.05.2012 Pavlovská regata 420-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Rs7-4P,RsF-4P,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
123110 15.05.2012 MS_LASE_R_Ž Lar-12ms Boltenhagen GER
122110 16.05.2012 Prigl rejs 1
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
124008 17.05.2012 Championnat de France de Voile Légegrav Evr-5mm Cap d Agde Centre Nautique du Cap d Agde
124009 17.05.2012 Dutch Youth Regatta (Open Championship) Q-6mm Workum, Nederland The Royal Netherlands Yachting Union
124010 17.05.2012 Melges 24 AUSTRIAN OPEN 2012 M24-6mm Attersee -Seewalchen SCK
124015 17.05.2012 Mistrovství Rakouska - Silberbarrentroph Tor-6mm Attersee - Austria Unionyachtclub Attersee
124041 17.05.2012 Melges 24 Austrian Open 2012 M24-6mm Attersee sck
124237 17.05.2012 FD CUP Ammersee 2012 Fd-5iz Ammersee Diessner-segel club e.V.
124245 17.05.2012 Prien City Cup-Mistrovství Bavorska T24-3iz Chiemsee SCPC
124315 17.05.2012 Dutch Youth Regatta Spl-5iz Workum, Holandsko The Royal Netherlands Yachting Union
121717 19.05.2012 Příšovický trojúhelník
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
121802 19.05.2012 Jarní premiéra II.
závod zrušen bez náhrady - technické důvody
Cad-4P,Fb-4P,Lar-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
124004 19.05.2012 Závod OH nadějí Q-5iz Krakov - POL Valná hromada
121106 19.05.2012 Pirátská sekyrka Kaj-2,470-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
121107 19.05.2012 O vorařskou houžev
pro Kaj VPOZ
Kaj-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121208 19.05.2012 Cena Izoglass Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121309 19.05.2012 Jihočeský pohár - Grand Prix Q-3C,Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
121405 19.05.2012 Cena lokomotivy -SKP Pir-4K,Q-4K,Rs1-4K,Rs7-4K,RsF-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121504 19.05.2012 Stříbrná plachetnice + SKP
Evr-3C,Lar-3C a Las-3C přesun z 121505
Lar-4P,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,L47-3C,Evr-3C,Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
121716 19.05.2012 Memorial Bruno Hámy Sta-4P,Fin-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012
nově vložený závod za 12-1802
Fb-4P Rozkoš - Surfcentrum Český Fireball, z.s.
AR
122002 19.05.2012 Májový pohár
přesun koef. pro Cad ze závodu 12-1802
Cad-4P,L47-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy
změna termínu
Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Vau-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
122111 19.05.2012 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
124238 19.05.2012 Trofeo 4 Laghi Q-4iz Ammersee, Německo SGA
124241 19.05.2012 Krištálový pohár 420-2iz Senec, sk Slovan, bratislava
124249 19.05.2012 Coppa Patella Fin-5iz Traunsee, Rakousko UYC Traunsee
124299 19.05.2012 Krištálový pohár Fin-3iz Slovensko SENEC Slovan Bratislava
127009 19.05.2012 Regatta Lipno Point II. Lon-4P Lipno Český Kiting, z.s.
AR
121108 20.05.2012 Proti proudu Kaj-2 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
122112 23.05.2012 Prigl rejs 2
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
124283 23.05.2012 Delta Lloyd Regatta Lar-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,Fin-8iz Medemblik, NED
121603 25.05.2012 Český pohár - slalom II.
závod se neuskutečnil pro bezvětří
Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
121902 25.05.2012 Mákový junior závod Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
124036 25.05.2012 Districtmeisterschaft des 17. Distrikts Sta-6mm Attersee, Rakousko Union Yacht Club Attersee
121312 26.05.2012 Lipno marathon 2012 Lon-3V,Tor-3V,Ssc-3V Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
121505 26.05.2012 Krajský přebor
závod zrušen - koef. přesunut na závod CTL 121504
Evr-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
121310 26.05.2012 Krajský přebor Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
121311 26.05.2012 Lipno marathon 2012 Tor-4K,M24-3V Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121313 26.05.2012 Lipno marathon 2012
VPOZ
Kaj-1 Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121406 26.05.2012 Okresní přebor Rs1-2,Rs7-2,RsF-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121604 26.05.2012 Cena Oldřichova + SKP 470-4K,Evr-4K,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,Fb-3C,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
121903 26.05.2012 Memoriál Tomáše Dymáka Cad-2,Evr-2,Fin-2,Q-2,Fb-1,Pir-1,Las-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
121904 26.05.2012 Májová regata Lanškroun Evr-1,Fd-1,Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Cad-4P,De1-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Vau-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122114 26.05.2012 Moravský pohár II Rac-4K,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
122116 26.05.2012 Cukrovarská regata
změna termínu
Sta-3M,Kaj-2,Q-2,Vau-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
122404 26.05.2012 Hornický kahan 420-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
124042 26.05.2012 Bavarian Open 2012 M24-6mm Chiemsee CYC
124240 26.05.2012 Spring cup 420-5iz Neusiedel am See,Rakousko Union YC Neusiedel anSee
123203 28.05.2012 Finn World Masters 2012 Fin-10ms Pwllheli (Wales, UK) finn asociation
121209 30.05.2012 Pohár YC Kladno Optimist III Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
122115 30.05.2012 Prigl rejs 3
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
123112 01.06.2012 ME_470_M 470-10me GBR
123115 01.06.2012 ME_LASE_M Las-10me FRA
123119 01.06.2012 ME_470_Ž 470-10me GBR
123111 01.06.2012 ME TOR Tor-10ms Isselmmer - NED Asociace lodní třídy Tornado z.s.
123114 01.06.2012 MSJ_FIN Fin-10ms Maubuisson FRA
123116 01.06.2012 ME_LASE_R_Ž Lar-10me FRA FRA
123117 01.06.2012 ME_LASE_R_M Lar-10me FRA FRA
121314 02.06.2012 Bohemia Cup Pir-2,Q-2,Evr-1 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
121605 02.06.2012 Jarní cena Labe Kaj-2 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121606 02.06.2012 Hop regata Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
122117 02.06.2012 O kapitánskou čepici T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122203 02.06.2012 Jarní sokolská regata Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
122405 02.06.2012 Velká cena Ostravy Evr-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
123204 02.06.2012 IODA Asian Optimist Championship 2012 Q-8me Trincomalee, Sri Lanka IODA + Yachting Association of Sri Lanka
124242 02.06.2012 4BSD, Sail Danube Tohether Q-1iz Bělohrad, Srbsko Serbian Sailing Association
124303 02.06.2012 Goldener Optimist Q-5iz Kiel-Schilksee Turn-und Sportverein Schilksee, Sailing
124314 02.06.2012 German open Cup Splash Spl-3iz Arnsberg, Germany Yachtclub Westfalia Arnsberg
127010 02.06.2012 Mlýny jinak L47-3M,Q-3M Pasohlávky Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
AR
127011 02.06.2012 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
127022 02.06.2012 CECC GER Cad-5ip Geierswalde - GER Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
124279 03.06.2012 Skandia sail for gold Las-5iz,Fin-7iz,470-7iz,Lar-5iz Weymouth, UK WPNSA
122118 06.06.2012 Prigl rejs 4
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
124252 06.06.2012 Dutch Catamaran Open 2012 OT-5iz Texel, Netherland
124011 07.06.2012 Mezinárodní mistrovství Rakouska 2012 Lar-3mm Attersee Sportverein Weyregg am Attersee
124012 07.06.2012 Osterreichische Meistershaft 420-6mm Neusiedel am See,Rakousko YC Podersdorf
124013 07.06.2012 melges24 Italian Championat Volvo cup M24-6mm cattolica Melges 24 class
127012 08.06.2012 Mistrovství ČR - Slalom
závod zrušen - přeloženo na CTL 122132
Fus-6mr,Fus-4P Tenerife Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
121905 08.06.2012 Bobří regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
122406 09.06.2012 Pohár Radegastu
závod zrušen bez náhrady
Lar-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
121109 09.06.2012 Regata Sasanek Kaj-2,470-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
121210 09.06.2012 Izoglass regata Fin-4P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
121315 09.06.2012 Compotech Cup De1-4P Lipno Mulda Klub
AR
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121607 09.06.2012 Regata Lovosic Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
121608 09.06.2012 Cena Damet 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
121719 09.06.2012 Bohemia Cup Pir-4P,Vau-4P,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
121906 09.06.2012 Závod všestranných jachtařů Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
122003 09.06.2012 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
124311 09.06.2012 Skandia Sail for Gold Rsx-8iz Weymouth, GBR WAPNSA
127013 09.06.2012 Regatta Lipno Point III. Lon-4P Lipno Český Kiting, z.s.
AR
124251 10.06.2012 Round Texel 2012 OT-5iz Texel, Netherland
124253 10.06.2012 ORC Mediterranean Championship Orc-3iz Cres, Chorvatsko SCOR
123121 11.06.2012 MS_WS_KURZ Rac-12ms LAT
123120 11.06.2012 MS_WS_RAC Rac-12ms Yyteri FIN
124306 12.06.2012 Catalunia Costa Brava Fus-5iz Costa Brava PWA
122119 13.06.2012 Na hranici možností 420-1,Cad-1,L47-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
121803 15.06.2012 Odysseův pohár I
VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
121110 16.06.2012 CompoTech Catamaran Open Cup 2012
závod se neuskutečnil, bez výsledků
OT-1 Lipno Černá v Pošumaví -Jestřábí I. Mulda Klub
124201 16.06.2012 Kieler Woche 420-5iz Kiel Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
121317 16.06.2012 Pohár Hluboké Pir-4P,Fd-3C,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
121318 16.06.2012 Jestřabí TOR Tor-4P Lipno - Černá Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121319 16.06.2012 CompoTech Catamaran Open
VPOZ
OT-1 Lipno - Černá Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121320 16.06.2012 O pohár starosty Lipna RsF-4P,Rs1-4P,Q-3C,Spl-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121407 16.06.2012 Cena Ziosu Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121609 16.06.2012 Česká Brána Kaj-3D,OT-3D Labe JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
121804 16.06.2012 Odysseův pohár II
VPOZ
Kaj-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
122004 16.06.2012 Velká cena Dářka Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
122120 16.06.2012 Veletržní regata Cad-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
122121 16.06.2012 Moravia Cup Sta-4P,Sta-3M,Vau-3M,Kaj-2,Q-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
122407 16.06.2012 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
124016 16.06.2012 Singapore Optimist Open Championship2012 Q-6mm Singapore, Singapore Singapore Sailing Federation
124250 17.06.2012 Grid Kerekded Kupa Lar-3iz Csopak, Hungary Kerekad vitorlás klub
127023 17.06.2012 CECC HUN Cad-5ip Csopak - HUN Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
122122 20.06.2012 Prigl rejs 5
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Kaj-6mr Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
124246 21.06.2012 Kieler Woche Evr-5iz Kiel, Německo Kieler Yacht Club
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
121321 23.06.2012 Bali Cup Spl-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
121322 23.06.2012 31.ročník 24 hodin nonstop
VPOZ
Kaj-1 Lipno Yachtclub Lipno
AR
121323 23.06.2012 Lipenský RS pohár Rs1-4P,Rs7-4P,RsF-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121610 23.06.2012 Optimist veterán cup
VPOZ
OT-1 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
121907 23.06.2012 O perníkovou chaloupku Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
122124 23.06.2012 Veteran Cup Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
122202 23.06.2012 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso Evr-4K,L47-4K,Q-2 těrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
123205 23.06.2012 ORC European Championship Orc-10me Punta Ala, Italie YCPA
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
122125 27.06.2012 Prigl rejs 6
závod se neodjel pro bezvětří
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
121213 27.06.2012 Sletový pohár ČOS-dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
121214 27.06.2012 Pohár YC Kladno Optimist IV Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
124254 29.06.2012 XVII MEMORIAŁ ADAMA BANASZKA Q-3iz ZARZECZE - Polsko YC-Halny
121506 30.06.2012 Hurá na prázdniny
závod se neuskutečnil - bez závodníků
420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1 Regent Yacht Club Regent
AR
121324 30.06.2012 Král Šumavy
přebor pro FB hl.m.Prahy
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121325 30.06.2012 Radavská regata
VPOZ
Kaj-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
121350 30.06.2012 Mistrovství ČR Melges 24 M24-6mr Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
121611 30.06.2012 Vytvrvalostní závod Kaj-3V Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
123113 30.06.2012 MEJ_OPT_Ž Q-8me ITA ITA
123118 30.06.2012 MEJ_OPT_M Q-8me ITA ITA
124248 30.06.2012 Flanders Youth Regatta Nieuwpoortweek Q-5iz Nieuwpoort, Belgium KYCN, VVW-Nieuwpoort and WSKLuM
124255 30.06.2012 Regata MDF 2012 Q-5iz Šibenik,Chorvatsko JK Val Šibenik
124261 30.06.2012 20.Brandenburgische Meisterchaft Finn Fin-5iz Schwielochsee SG Schwielochsee
123123 01.07.2012 MSJ_ISAF_LASE_R_M Lar-10ms IRL IRL
123124 01.07.2012 MSJ_ISAF_LASE_R_Ž Lar-10ms IRL IRL
121908 05.07.2012 Neptunova mini regata
závod zrušen bez náhrady
Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
127014 05.07.2012 Mistrovství ČR - Course racing
závod zrušen - přeloženo na CTL 122130
Fun-6mr Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121409 05.07.2012 Modrá stuha Hracholusek Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
121507 05.07.2012 MČR Pir-6mr Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
124247 05.07.2012 Melges Volvo cup M24-5iz Riva del Garda Melges 24 class
124319 05.07.2012 Melges 24 Volvo Cup M24-5iz Garda Fraglia Vela Riva
127017 05.07.2012 Melges Week M24-4P Garda Melges 24 z.s.
122204 07.07.2012 Olomoucká regata
závod zrušen bez náhrady
Fin-4K, Fin-2, Evr-1, Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
122408 07.07.2012 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Evr-2,Q-2,420-1,Fb-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
124272 07.07.2012 75. Warnemünder Woche Fin-4iz Warnemünde Warnemünder Segel Club
124256 08.07.2012 Finn SP Mohilla Cup Fin-4iz Mondsee Union Yacht Club Mondsee
122417 10.07.2012 Open Week Harta Evr-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta
AR
123126 10.07.2012 MSJ_OPT_Ž Q-10ms Santo Domingo DOM
123127 10.07.2012 MSJ_OPT_M Q-10ms Santo Domingo DOM
123303 12.07.2012 ISAF Youth 420-10ms Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
123129 12.07.2012 MS_EVR_M Evr-12ms L Escala Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
123128 12.07.2012 MS_EVR_Ž Evr-12ms L Escala Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
124262 13.07.2012 warnemunde woche T24-4iz hohe dune Warnemünder Segel Club
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 MR-6mr,MR-4P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121909 14.07.2012 Setkání Finnařů na Seči
VPOZ
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
122007 14.07.2012 Bambusová regata Q-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
122409 14.07.2012 Bermuda Cup Lar-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
122410 14.07.2012 Bermuda Cup-O pohár černé perly
pro všechny třídy VPOZ
Fin-1,Kaj-1,Pir-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
123206 14.07.2012 RS700 European Championships Rs7-10me Riva del Garda, ITA Circolo vela Riva
124017 14.07.2012 Optimist HELLY HANSEN Championship Q-6mm Boca Chica, Dominican Republic Club Naútico de Santo Domingo
124257 14.07.2012 OBERLAND-PÜTZ 2012 Fin-3iz STA-see Segelverein Oberland e.V.
121420 16.07.2012 Závod nadějí
VPOZ
Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
124258 17.07.2012 III.Choco CUP 2012 .IODA Q-5iz Madársko-Balaton Spartacus Sailing Club
124019 18.07.2012 Internationale Deutsche Meisterschaft FD Fd-6mm berlin yacht club Berlin Grunau e. V.
123212 20.07.2012 Splash, Flash World Championship Spl-12ms Nieuwpoort, Belgium KYCN
124018 20.07.2012 Italian National Championship D-One De1-6mm Monte Argentario, Santo Stefano YC Santo Stefano
124301 20.07.2012 Sotavento Fus-5iz Fuerteventura PWA
124313 20.07.2012 Splash Trophy Spl-3iz Nieuwpoort, Belgium KYCN
121410 21.07.2012 Letní Vánoční regata
přesun T24-4P na závod 12-1732
Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121732 21.07.2012 Pohár ALT 2.4mR T24-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
123130 21.07.2012 2012 European Championships Fb-10me ITA - Bracciano Lake Český Fireball, z.s.
123131 21.07.2012 MEJ CAD Cad-8me Carnac Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
124260 21.07.2012 Soproni Épitök Kupa 2012 Q-3iz Sopron-Neusidel See Soproni Épitok Sk
127005 21.07.2012 O pohár primátora Vau-5ip Liptovský Mikuláš SVK - Slovak Republic
123132 27.07.2012 MS_420_M 420-12ms AUT
123133 27.07.2012 MS_420_Ž 420-12ms AUT
120001 27.07.2012 Olympic games Las-15oh,Fin-15oh,Rsx-15oh,Lar-15oh Weymouth, UK WPNSA
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
123125 27.07.2012 MS_MEL24 M24-12ms Garda ITA
127006 27.07.2012 MS 420 420-12ms Neusiedler See AUT - Austria
121327 28.07.2012 Bezdrevský maraton Fd-3C,Evr-3V,Pir-3V Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
121328 28.07.2012 Modrá stuha Lipna
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121411 28.07.2012 Modrá stuha Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
121508 28.07.2012 Femina regata 420-3R,Evr-3R,Q-3R,Rac-3R,Fun-3R,420-2,Evr-1,Q-1,Rac-1,Fun-1 Regent Yacht Club Regent
AR
121805 28.07.2012 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 29.7.
Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
122142 28.07.2012 FINNLANDIA CUP
pro všechny LT - VPOZ
Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
124263 28.07.2012 Novljanska regata Q-4iz Novi Vinodolski - Chorvatsko YC Burin
124266 28.07.2012 Pohár Ruform Q-3iz Agard, Hungary VELENCEI-TAVI VÍZI SPORTISKOLA NONPROFIT
124271 28.07.2012 Bogarka cup 2012 Fin-1iz Domaša JK Dobrá
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Pir-8me Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
124021 30.07.2012 OTP Junior Hungarian Youth Championship Q-6mm Balatonfüred Hungary Balatonfüredi Yacht Club
123137 01.08.2012 MEJ_LASE_M Las-8me BEL
123138 01.08.2012 MEJ_LASE_R_M Lar-8me BEL BEL
123139 01.08.2012 MEJ_LASE_R_Ž Lar-8me BEL BEL
123140 01.08.2012 MEJ_EVR_Ž Evr-8me ITA ITA
123141 01.08.2012 MEJ_EVR_M Evr-8me Garda ITA
121910 03.08.2012 Prázdninový junior závod Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
124020 03.08.2012 Mistrovství Německa Tor-6mm Achensee, Rakousko STWV Achensee
121510 04.08.2012 Modrá stuha Regentu
závod se neuskutečnil - bez závodníků
420-2,Evr-2,Rac-1,Q-1 Regent Yacht Club Regent
AR
121215 04.08.2012 Prázdniny v půli Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121216 04.08.2012 "24" Kaj-4K Slapy 93. Km Lodní klub Štěchovice
AR
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Fd-4P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
121331 04.08.2012 Špásregata
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121509 04.08.2012 Sdružený krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
121720 04.08.2012 Mistrovství české flotily Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
122008 04.08.2012 24 hodin Velkého Dářka
změna termínu
Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-4K,Evr-3M,Lar3-M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-1 Mohelnice JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
124265 04.08.2012 TROFEO 4 LAGHI Q-5iz Torbole, Italy Vela Arco, Italy
124269 04.08.2012 Landesmeisterschaft Mecklenburg-Vorpomm T24-3iz Schwerin Schweriner yacht club
124270 04.08.2012 Sv. Roko Q-3iz Sv. Filip I Jakov JK Sv. Filip I Jakov, HJS
124264 06.08.2012 Ora Cup Ora Q-5iz Riva del Garda, Italy Vela Arco, Italy
123142 07.08.2012 MEJ 420_M 420-8me Garda Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
123143 07.08.2012 MEJ 420_Ž 420-8me Garda Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
124022 08.08.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa T24-6mm Berlin , Mueggelsee YCBG
124037 08.08.2012 Swiss Open Championship Q-6mm Sihlsee, Švýcarsko Segelclub Sihlsee
121612 10.08.2012 Český pohár - slalom III.
závod se neuskutečnil pro bezvětří
Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
124038 10.08.2012 Swiss Championschips Fus-6mm Silvaplana SSCS
124002 11.08.2012 The 50th Anniversary GBR Nationals Fb-6mm GBR - Penzance Cornwall Český Fireball, z.s.
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
121333 11.08.2012 Optík regata Evr-2,Q-2 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
121352 11.08.2012 Táborová regata YC CERE Q-1,L47-1,RsF-1 Lipno nad Vltavou YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121412 11.08.2012 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,Rs1-2,Rs7-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121511 11.08.2012 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
121721 11.08.2012 Jubilejní regata 60.let flotily Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
121911 11.08.2012 O štít města Pardubic
F,E, koef 3 navíc nepotvrzeno
Fin-3C,Q-3C,Cad-2C,Fb-2,Lar-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
121912 11.08.2012 Prázdninový závod mládeže Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
122207 11.08.2012 Tovačovskéma zátokama, Veteran Cup
Vau-3R přesunut na CTL 12-2208
Q-4K,Fd-3C,Vau-3R Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
123135 11.08.2012 MEJ_LASE_4.7_M L47-8me AUT AUT
123136 11.08.2012 MEJ_LASE_4.7_Ž L47-8me AUT AUT
123207 11.08.2012 RACEBOARD MASTERS WORLD CHAMPIONSHIPS Rac-10ms Medemblik Stichting WK Windsurfen 2012
124268 11.08.2012 O pohár spoločnosti LEKA Kaj-3iz,Evr-3iz Orava, Slovensko YC Martin
124023 12.08.2012 Mezinárodní mistr.Rakouska Pir-6mm Neusiederské jezero YCMerbisch
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
124282 16.08.2012 Faros cup Q-3iz Faros Grece YC NOE
121335 17.08.2012 MČR Fin-6mr Lipno - Hůrka "ALT FINN z.s."
AR
124275 17.08.2012 Baltic cup Fun-5iz Liepaja Lotyšsko LVA
121336 18.08.2012 Modrá stuha Dvořiště Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
124101 18.08.2012 Interpohár Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip Orava YC Martin
122143 18.08.2012 Mem. Dušana Vaculky
závod se neodjel - bezvětří
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
121512 18.08.2012 Porcelán CUP
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Evr-2,Lar-2,Las-2,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
121111 18.08.2012 Modrá stuha Slap
VPOZ
Kaj-1,470-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
121413 18.08.2012 Letní závod Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,Rs1-1,Rs7-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121613 18.08.2012 Cena Duchcova 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
127007 18.08.2012 Velká cena Slovenska 420-6mm,Vau-6mm,Vau-5ip Slovensko SVK - Slovak Republic
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
123208 20.08.2012 FW World Championship 2012 Fun-12ms Liepaja Lotyšsko LVA
121615 22.08.2012 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121616 23.08.2012 Kontrolní závod II
neodjeto pro bezvětří
470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
124024 23.08.2012 Mezinárodní Mistrovství Holandska-Středo T24-6mm Paterswolde WVTP
124273 23.08.2012 TROFEO MARINA PREIS Fd-5iz Lago di Garda Circolo vela Torbole
121337 24.08.2012 MČR Grand Prix RS700 Rs1-6mr,Rs7-6mr,RsF-5vc,Rs1-4P,Rs7-4P,RsF-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121722 24.08.2012 MČR Sta-6mr Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
124276 24.08.2012 MORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI KATAMARANÓW OT-3iz Sopot, Polsko Sopot, Polsko
122206 25.08.2012 Prázdninová regata
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
121124 25.08.2012 CEREmatchRACE 03 MR-4P Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121217 25.08.2012 Letní závod mládeže Pir-4K,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
121218 25.08.2012 Truc Regata
VPOZ
Kaj-1 Slapy -Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
121338 25.08.2012 Modrá stuha České pojišťovny, a.s. Pir-4P,Las-1,Evr-1,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
121339 25.08.2012 Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
121351 25.08.2012 RODOP Melges Tour 5 M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
121513 25.08.2012 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121618 25.08.2012 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
121619 25.08.2012 Labský pohár
změna termínu
Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Fb-2,Las-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
122127 25.08.2012 Gagan regata Vau-4P,Sta-3M,Kaj-2,Q-2,Vau-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
122306 25.08.2012 Pohár Kroměříže
změna termínu
Evr-2,Q-2,Vau-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
122412 25.08.2012 Olešná regata
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
123703 25.08.2012 Pohár ČKF 2012 - 2. závod- dálkový kurz Kaj-4P Nové Mlýny Český Kiting, z.s.
124274 25.08.2012 ROFI Pokal Fin-4iz Attersee UYCK Attersee
124025 27.08.2012 ORC Campionato Italiano Orc-3mm Riva di Traiano, Itálie CNRT
124309 27.08.2012 Pegasus Cup Fus-5iz Alacati PWA
124280 29.08.2012 lefkas islands cup 2012 Q-4iz Lefkas Grece YC NOE
124285 29.08.2012 United 4 Sailing Cad-5iz Workum ZV Workum,WV De Twee Provinciën,
121340 30.08.2012 ME De1 + Mistrovství ČR De1-10me,De1-6mr Lipno Mulda Klub
AR
127015 30.08.2012 Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P,Fun-3M Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012
koef. Fin-6mr přesun z CTL 12-1335
Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121113 01.09.2012 Pod Vyšehradem
závod se neodjel
Kaj-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
121724 01.09.2012 Cena Příšovic
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
121112 01.09.2012 Memoriál Rösslera ?Ořovského 420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,L47-2,RsF-1,Kaj-2,Lar-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121114 01.09.2012 Regata Laguna
pro Kaj VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
121219 01.09.2012 Hurá do školy Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
121220 01.09.2012 Letní přeháňka Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121342 01.09.2012 Lipenský drak RsF-5mz,RsT-5mz,Rs7-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121414 01.09.2012 Cena Vodních staveb Plzeň Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
121620 01.09.2012 Štít města Litoměřic Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
121723 01.09.2012 Grand Prix Bohemia Pir-5mz,Pir-4P,T24-4P,Cad-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
122208 01.09.2012 Podzimní sokolská regata
přesun koef. Vau-3R z CTL 12-2207
Vau-4K,Vau-3R,Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
124027 01.09.2012 Goldener Finn und FD 2012 Fd-3mm Plauen , Germany Segelclub Handwerk Plauen
127016 01.09.2012 Memoriál Františka Ehla Fd-3C,Evr-2,Q-2,470-2 Glebinowskie - Nisa - Polsko ALT Flying Dutchman, z.s.
AR
124034 04.09.2012 Mistrovství Maďarska Pir-6mm Fertö-tó Fertörákos
122128 05.09.2012 Prigl rejs 7
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
123210 05.09.2012 Finn Masters Europa Cup 2012 Fin-8me Balaton (Tihany) Tihanyi Hajós Egylet
124297 05.09.2012 Finn Masters Europa Cup 2012 Fin-5iz Balaton Tihanyi Hajós Egylet
124026 06.09.2012 Regatta Swiss Sailing Week 2012 Fb-8mm Estavayer -Le Lac CVE
121621 07.09.2012 MČR Fd-6mr Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
124102 07.09.2012 Puchar Beskidów Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip POL UKS Wiking Zarzecze
124277 07.09.2012 Europacup Balaton Lar-5iz Balaton, Maďarsko Balatonfuredi Yacht Club
124286 07.09.2012 Laser Europa Cup L47-5iz Balatonfured Byc
121115 08.09.2012 Pirátský šátek Kaj-2,470-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
121343 08.09.2012 Lipenská vlna
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
121344 08.09.2012 Borůvková regata Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Q-3C,RsF-3C Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121419 08.09.2012 Veterán regata 2012
VPOZ
Pir-1 Bolevák Truc jacht klub Plzeň
AR
121622 08.09.2012 Sdružený krajský přebor Kaj-4K Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Evr-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-4P,T24-4P,Fb-3C,Pir-3C,Sta-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
122129 08.09.2012 Jedovnický kapr Vau-3M,L47-2,Q-2,Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
122130 08.09.2012 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122144 08.09.2012 MČR - Vítr z vinohradů Fun-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122413 08.09.2012 Hornická regata Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
124028 08.09.2012 Open Belgian Championship Q-1mm Nieuwpoort, Belgium WSKLum, RYCB
122131 12.09.2012 Drž pínu za konec Cad-1, Q-1, L47-1, Las-1, Lar-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
124029 12.09.2012 Mistrovství Maďarska Fin-6mm Velencei Maďarsko Agárd
124040 13.09.2012 OPEN CROATIAN CHAMPIONSHIP ORC i 2012 OrI-6mm Chorvatsko, Sibenik JK Val Sibenik
122132 14.09.2012 MČR - Český pohár ? Slalom IV
závod se neuskutečnil - špatná povětr. předpověď
Fus-6mr,Fus-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
122133 14.09.2012 MČR Vau-6mr,Vau-5ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
124031 14.09.2012 delta lloyd open dutch championship 470-6mm Medemblik, Holandsko Medemblik, Holandsko
124281 14.09.2012 D-one SP De1-3iz Rakousko - Attersse UYCAS
124284 14.09.2012 Europa Cup Austria Lar-7iz,Las-7iz Austria, Neusiedlersee Breitenbrunn
121914 15.09.2012 Opatovický pohár
závod se neuskutečnil - bezvětří
Cad-2,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
121629 15.09.2012 Pohárový závod ALT Finn Fin-4P Nechranice "ALT FINN z.s."
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
121222 15.09.2012 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121345 15.09.2012 Jihočeská žába
přesun koef. Evr-3C ze závodu 12-1416
Evrt-3C,Pir-3C,Q-2,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Kaj-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121806 15.09.2012 Fair Play L47-4P,Las-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A 420-4P,Cad-4P,Spl-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122209 15.09.2012 Tvarůžková regata
změna termínu
Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
122210 15.09.2012 Burčáková regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 122204
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
122414 15.09.2012 FLEXIMONT Cup 420-2,Evr-2,Lar-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
123144 15.09.2012 MS TOR Tor-12ms Lago di Garda Asociace lodní třídy Tornado z.s.
124278 15.09.2012 Regata H2O Kaj-3iz Orava, Slovensko Valná hromada
123122 16.09.2012 MS_2.4MR T24-12ms Porto San Giorgio ITA
124312 16.09.2012 D-one SP De1-3iz Attersee, AUSTRIA Union-Yacht-Club Attersee
121223 19.09.2012 Pohár YC Kladno Optimist V.
závod se neodjel
Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
122136 19.09.2012 Prigl rejs 8
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
124288 20.09.2012 LASER EUROPA CUP 2012 Lar-5iz Puck Puck
121727 22.09.2012 SKI regata Fun-1,OT-1,Rac-1 Jablonec přehrada TJ Delfín Jablonec
121224 22.09.2012 Veterán regata -mem.J. Sosnovce Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
121514 22.09.2012 Švestková regata Evr-3C,Lar-3C,Las-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
121625 22.09.2012 Cena Lučana + SKP Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
121726 22.09.2012 Lighthouse cup + KP 420-4P,Sta-4K,Spl-4P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Fb-4P,Fd-4P,Fin-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
122305 22.09.2012 Mistrovství Valašskoslovácka Q-4K,Vau-4K,Evr-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
127001 22.09.2012 Regatta Lipno Point IV. + VC Lon-5vc,Lon-4P Lipno Český Kiting, z.s.
AR
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012
First-45 - MČR, First-35-3R
Nj-6mr,Nj-3R Kaštěla - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
123145 25.09.2012 MS_FD Fd-12ms Rosignano Solvay - Livorno ALT Flying Dutchman, z.s.
122138 26.09.2012 Prigl rejs 9
závod se neuskutečnil
Cad-1,Fb-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
121807 27.09.2012 Czech Open Optimist Cup Q-5mz Rozkoš Yacht Club Czech Sailing Academy
AR
122139 27.09.2012 MČR Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
121225 28.09.2012 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
121346 28.09.2012 MČR Tor-6mr,Tor-4P Lipno - Černá Pošumaví Mulda Klub
AR
121347 28.09.2012 Jestřabí Cat Open 2012 - II.
VPOZ
OT-1 Lipno - Černá Pošumaví Mulda Klub
AR
121728 28.09.2012 MČR T24-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Cad-3mm Unteruckersee, Prenzlau Deutscher Segler-Verband
124304 28.09.2012 Sylt Fus-5iz Sylt PWA
121415 29.09.2012 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs1-2,Rs7-2,Evr-1,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
122134 29.09.2012 Dálková plavba
změna termínu
Kaj-3D,Q-3D,Sta-3D,Vau-3D, Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
124035 03.10.2012 Mezinárodní mistrovství Německa Fin-6mm Tutzing Deutsche Touring Yacht-Club
124032 04.10.2012 Qatar sail CHAMPIONSHIP Q-6mm DOHA Qatar DOHA Qatar
124298 05.10.2012 INTERNATIONAL FINN CUP Fin-5iz Malcesine GARDA, ITALIE FIV Malcesine
121729 06.10.2012 Mike Cup
závod zrušen bez náhrady z tech.důvodů
De1-4P Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
121116 06.10.2012 Modrá stuha Vranské přehrady 420-2,Evr-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
121117 06.10.2012 Vytrvalostní závod kajutových lodí Kaj-3D,SSc-3D Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121226 06.10.2012 Pohár 150 let Sokola Evr-2,Fin-1,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice 420-3C,420-3M,Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2 Pískovna Tišice YC Neratovice
AR
121416 06.10.2012 Konec v Plzni Pir-2,Q-2,L47-1,Evr-1,L47-1,Las-1,Fb-2,Rs1-2,Rs7-2,RsF-2,Fin-1, Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121626 06.10.2012 Modrá stuha Labe
změna termínu
Kaj-2 Labe - Ústí Zálezly TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
121627 06.10.2012 Podzimní regata V.Vacka Spl-3C,470-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
121915 06.10.2012 Regata o Neptunův pohár Evr-2,Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
122140 06.10.2012 Poslední vítr Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-3M,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ
přesun koef. Q-4K ze závodu 122413
Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
124287 06.10.2012 62.Internationaler Nebelpokal Fd-4iz Grosser Müggelsee Yacht club Berlin Grünau
124290 06.10.2012 Modrá stuha Oravy Kaj-3iz Orava, Slovensko TJ JK Slávia Dolný Kubín
127002 06.10.2012 16. Česká námořní rally
ELAN 350, ELAN 340
Ela-5ip Biograd - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
127020 07.10.2012 SANY Cup - MMSR
ORC40+ , ORC40-
Nj-5ip Chorvatsko - Kremik Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
123201 11.10.2012 Marblehead Worlds Mrb-12ms Brittany - France Brittany - France
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Fb-6mm Portorož, SLO Český Fireball, z.s.
124103 12.10.2012 Puchar Rybnika Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Rybnik TS Kuznia Rybnik
124316 12.10.2012 Bavarian Masters 2012 Rac-4iz Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
121348 13.10.2012 Zbytek větru
pro neúčast závodníků se závod nekonal
Evr-2,Pir-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
121118 13.10.2012 Primátorský štít
přesun koef. RsF-4P ze závodu 12-1349
RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121349 13.10.2012 Lipenský kotrmelec
přesun koef. RsF-4P na závod 12-1118
Rs1-4P,Rs7-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
121417 13.10.2012 Poslední vítr
změna místa
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs1-1,Rs7-1,RsF-1 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
121730 13.10.2012 Baban Cup III. Fin-3C,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
122141 13.10.2012 Memoriál Jana Sedláka Cad-3M,Las-3M,Cad-2,Vau-2,Fin-1,Lar-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
123704 13.10.2012 Pohár ČKF 2012 - 3. závod Course race Kit-4P Nové Mlýny Český Kiting, z.s.
124292 13.10.2012 Herbstpokal Q-5iz,Evr-5iz Schwerin, Germany Valná hromada
124293 13.10.2012 Saisonfinale 2012 Fd-3iz Cospudenersee, Markkleeberg Cospudener Yachtclub
124317 13.10.2012 Chiemsee Insel Marathon 2012 Rac-4iz Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
124291 14.10.2012 NEBEL - Beil Pir-3iz Güstrow Wassersport-Verein-Güstrow 1928 e.V.
121228 17.10.2012 Pohár YC Kladno Optimist VI. Q-1, Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
123209 18.10.2012 MS D1 De1-12ms Alassio, ITA marina alassio
121229 20.10.2012 Konec větru
závod se neuskutečnil - bezvětří
Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
122416 20.10.2012 FB party
přesun koef. Fb-4K ze závodu 12-2413
Fb-4K,Fb-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
122145 20.10.2012 Modrá stuha
závod se neodjel
OT-1,Q-1,Cad-1,L47-1,Lar-1,Las-1,420-1,Vau-1,Fb-1,Kaj-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
121119 20.10.2012 Modrá stuha Vltavy 420-2,Cad-2,Evr-2,Kaj-2,Q-2,L47-2,Lar-2,RsF-1 Vltava- Praha Český Yacht Klub
AR
121418 20.10.2012 Optimist race
VPOZ
OT-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
121628 20.10.2012 Zlatá sekyrka Fin-2 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
122307 20.10.2012 Poslední réčko Evr-2,Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
124294 20.10.2012 Trofeo Torboli Q-5iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
124295 20.10.2012 Rolex Middle Sea Race Orc-3iz Malta RMYC
124296 24.10.2012 II TROFEO INTERNACIONAL IBERDROLA T24-4iz Vslencia FEDERACIÓN DE VELA COMUNIDAD VALENCIANA
124302 25.10.2012 antwerpcitycup T24-3iz Antwerpen Belgie ROYC
121731 27.10.2012 Star Cup Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
127003 27.10.2012 Regatta Lipno Point V. Lon-4P Lipno Český Kiting, z.s.
122212 27.10.2012 Konec sezóny
koef. Q-2, Fin-2 přesunut ze závodu 12-2206
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
121120 27.10.2012 MČR TR-6mr Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121121 03.11.2012 MČR TrQ-6mr Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
121916 10.11.2012 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
124305 17.11.2012 Jabuka Nj-5iz Vodice - Chorvatsko JK - Tijat
123146 19.11.2012 MS_WS_SLALOM Fus-12ms San Juan ARG
123147 28.12.2012 MSJ CAD Cad-10ms Hobart Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
127004 31.12.2012 Trofeo P. Neirotti Fun-4P Lago di Garda Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
129950 31.12.2012 Plavby roku 2012 Nj-1 . Česká asociace námořního yachtingu, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ