Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
103201 01.01.2010 Mistrovství světa 2009 Cad-10ms Buenos Aires, Argentina Valná hromada
104206 01.01.2010 Allgäu Outlet-Cup - IDM Laser Standard Las-5iz Großer Alpsee SCAI
104220 01.01.2010 Palamos christmas race Las-5iz Palamos Club de vela Palamos
104225 01.01.2010 Aegean Rally (závod z roku 2009) ORCi Řecko Hellenic ORC
104230 01.01.2010 INTERNATIONAL OPTIMIST BLUE GREECE CUP Q-5iz Řecko, Porto Rafti SAILING CLUB PORTO RAFTI
101704 02.01.2010 Severní vítr Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
103213 02.01.2010 49er 2010 Wolrd Championship 49er-12ms Grand Bahama Island 49er class
104202 04.01.2010 IV New Years Race - I. Kim Lythgoe Memor Rsx-5iz Bay of Cadiz, Spain Andalusian Sailing Federation
101705 09.01.2010 Cena Oldy Vintišky Dn-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
104028 15.01.2010 The 49er North American Championship 49er-6mr Miami, USA Miami Yacht Club
101706 16.01.2010 Mistrovství ČR Dn-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
102001 16.01.2010 Snow Big Day vše co jezdí po sněhu s WS plachtou - OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
101707 23.01.2010 Jardův memoriál (Mem. J. Novotného)
závod se neuskutečnil
Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
104215 25.01.2010 Miami OCR - světový pohár LaR-8ip Miami
101708 30.01.2010 Pohár 311.Perutě Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
104002 31.01.2010 Maďarské mistrovství DN Dn-6mm Neusiedler See
101709 06.02.2010 Pohár Máchova jezera
závod se neuskutečnil
Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
103202 08.02.2010 World DN Championship 2010 Dn-12ms Neusiedler See Švýcarsko
103203 11.02.2010 European DN Championship 2010 Dn-10me Neusiedler See Švýcarsko
101710 13.02.2010 Velká cena DN Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
104259 16.02.2010 Semaine Internationale de Cannes Fin-7iz Cannes - FRA Yacht Club de Cannes
104207 18.02.2010 Carneval cup 2010 Q-5iz opatija jk opatija
104217 18.02.2010 5th INTERNATIONAL KABB OPTIMIST TROPHY Q-5iz Palamos, Španělsko Club de Vela Palamós, Federació Catalana
101711 20.02.2010 Pohár Václava Hudce Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
104221 21.02.2010 Mediterranean champ. Las, Lar, L 4.7 Hyeres COYCH
104208 24.02.2010 Semana Olímpica de Andalucía, ISAF Gr 3 Rsx-5iz Cadiz, ESP FAV
101712 27.02.2010 Poslední led
závod se neuskutečnil
Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
104209 05.03.2010 SPRING MEETING Q-5iz SLOVENIA ŠD PIRAN
104273 12.03.2010 Volvo Cup - 1 M24-5iz San Remo
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Komise vrcholového sportu
AR
104216 13.03.2010 Spomladanski pokal Q-5iz Slovinsko JK Piran-
104210 18.03.2010 Split Olympic Sailing Week Fin-4iz Split - Chorvatsko JK Labud
101101 20.03.2010 St.Patrick`s team race Tr-4P Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race 420-1 Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
104229 20.03.2010 SPOMLADANSKY POKAL Q-5iz SLOVENIA JK JADRO KOPER
104211 26.03.2010 Memorijal Branko Tudor Q-5iz Krk JK PLAV KRK
104301 27.03.2010 Velikonoční regata Nj-3iz Zadar - Chorvatsko Valná hromada
104212 27.03.2010 7.Ruhr City Cup 2010 T24-4iz Baldeneysee, Německo Wettfahrtgemeinschaft Baldeneysee
107001 27.03.2010 Závod Garda Evr-5iz Garda - ITA Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
107002 29.03.2010 Trofeo SAR Princess Sofia T24-8iz Palma de Mallorca, ESP
107003 29.03.2010 Trofeo SAR Princess Sofia 470-7iz, AOC Palma de Mallorca, ESP ALT 470
104214 01.04.2010 28th Lake Garda optimeeting Q-5iz Lake Garda veglia riva garda
104224 01.04.2010 Europa cup Hyeres LaS,LaR,L4,7 Hyeres , France COYCH
104235 01.04.2010 Izola spring cup las-7iz, 470 Izola YC Burja
104213 02.04.2010 EASTER REGATTA 2010 Q-5iz SLOVENIA J.K. PIRAT - PORTOROŽ
101713 03.04.2010 NOPROSU CUP Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
104288 03.04.2010 36. Vele di Pasqua Tor- Cesenatico (ITA) Congrega Velisti
104218 09.04.2010 RYBNICKIE REGATY ŻEGLARSKIE Cad-3iz Rybnik TS-Kuźnia Rybnik, Polsko
104277 09.04.2010 Volvo Cup - 2 M24-5iz Scarlino
109902 10.04.2010 Školení krajských rozhodčích KSJ 21 R2+R3 Brno Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101714 10.04.2010 Baban Cup I Fin-3C,Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
102301 10.04.2010 Jarní rozcvička Q-2,Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
104219 10.04.2010 Velká cena Bratislavy Q-3iz Senec YC Slovan Bratislava
102101 14.04.2010 Volba Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Las-7iz Torbole CN Torbole
104272 16.04.2010 United4sailing Spl-4iz Medemblik,Nizozemí ZV Workum
107004 16.04.2010 Czech & Slovak Grand Prix
ORC-I
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
101501 17.04.2010 I. Jesenický maratón Fun-3D,Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
101715 17.04.2010 Pohár HAAS + SOHN Rukov Fin-4P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
102201 17.04.2010 Jarní závod Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
102302 17.04.2010 Ahoj Sluníčko Q-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
102401 17.04.2010 Jarní závod II Lar-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1 těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
104222 17.04.2010 Opti Trophy 2010 Q-5iz Ammersee Ausburger Segel Club
101301 18.04.2010 Slavoj cup - Grand Prix Evr-2,Pir-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
107005 23.04.2010 Semaine Olympique Francaise 470-8iz, AOC Hyeres, FRA ALT 470
101102 24.04.2010 Memoriál Dr. Štěpána
závod zrušen z technických důvodů
420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Fb-1,Q-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady Yacht Club Kladno
AR
101203 24.04.2010 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
101402 24.04.2010 Štít města Plzně Pir-4P Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101502 24.04.2010 Luky Regata Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
101601 24.04.2010 Cena Roudnice 420-3C,Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
102102 24.04.2010 Putovní pohár Cad-3M,420-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
102402 24.04.2010 Pohár Olešné Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
103102 24.04.2010 MS-Fireball 2010 Fireball Bridgetown ~ Barbados ~ West Indies Fireball International, Barbados Sailing
104226 24.04.2010 Opti Trophy A Q-5iz Starnberger See Valná hromada
104227 24.04.2010 Schwerpunktregatta Optimist u. 420er Q-5iz, 420-4iz Podersdorf, Austria Yachtclub Padersdorf
104228 24.04.2010 Van Uden Reco Stellendam Regatta 2010 IRC,ORC,J22,J80,MaxFun,X35,LasSB3,First31.7,Melg24 Stellendam, Holandsko Marina Stellendam, WSV corporation
107006 24.04.2010 Semaine Olympique Francaise T24-8iz Hyeres, FRA
104245 26.04.2010 2010 Fireball International Week Fireball Bridgetown ~ Barbados ~ West Indies Fireball International
104231 28.04.2010 Jadranska regata OT-3iz Vis, Chorvatsko YC Host
101403 30.04.2010 24 LeBle Fb-3V,Pir-3V Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101104 01.05.2010 1st May Team race
závod se neuskutečnil
Tr-4P Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
101103 01.05.2010 Cena Spartaku 420-2,Evr-2,Lar-2,Q-2,Fin-1,L47-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
101204 01.05.2010 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Pir-5mz,Pir-4P,Evr-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,,Cad-3C,L47-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
101716 01.05.2010 Baban Cup II Fin-3C, Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
101901 01.05.2010 Jarní závod Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C Seč Yachtclub Pardubice
AR
102002 01.05.2010 Jarní pohár WCVD Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
102103 01.05.2010 Memoriál Hynka Švédy
změna termínu
Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
104240 01.05.2010 40. Graf Lodron Wanderpreis Sta-3 Ossiacher See KYCO
104289 01.05.2010 Katamarangau 2010 OT-3iz Rangau GER WSGR
107030 01.05.2010 CECC GER - Ostseecup 2010 Cad-5ip Warnemünde, GER Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V.
104234 02.05.2010 Kornati Cup 2010 Orc-4iz Murter JK Biograd
104242 02.05.2010 Slovak Sailing week Nj-5ip Chorvatsko Fisrt Sailing
102403 05.05.2010 Kontrolní závod I Evr-1,Lar-1,Q-1 těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
104013 06.05.2010 CAMPIONATO NAZIONALE OPEN MELGES24 M24-6mm Alghero
104233 06.05.2010 Jubileums Regata 2010 Orc-5iz Murter YC Kornati Murter
101603 07.05.2010 Český pohár - slalom I. Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
104236 07.05.2010 South East European Open Optimist Cup Q-5iz Palić, Serbia Sailing Club Palić
107007 08.05.2010 Wilson Trophy TR-5iz West Kirby - GBR WKSC
101105 08.05.2010 Memoriál A.Bürgermeistera
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Cad-2,L47-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Kaj-1,Lar-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101106 08.05.2010 Proti proudu
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101205 08.05.2010 upní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
101404 08.05.2010 Jarní závod I. Fb-2,Rs7-2,Q-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101503 08.05.2010 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
101717 08.05.2010 Memoriál Ing. Böhma Pir-3C,Sta-3C,T24-3M,Pir-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
101718 08.05.2010 Jarní hrádecký trojúhelník Rac-1,Q-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Q-3M Pasohlávky Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
AR
102404 08.05.2010 Santi Cup Rac-4K,Rac-3M,Fin,Q Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
103104 08.05.2010 Finn European Championship 2010 Fin-10me Chorvatsko, Split YC Labud
104232 08.05.2010 Opti-Krokodil regata Q-4iz Chiemsee SGV
104239 08.05.2010 Frühsommerregatta Sta-3 Wörther see UYCWö
104286 08.05.2010 Silberbarren Trophy Tor-3iz Attersee (AUT) UYAC Attersee
104309 08.05.2010 Trofeo Paolo Neiroti - slalom FUN - Slalom Garda Italie C.Surf Arco
104310 08.05.2010 FW -Trofeo P.Neirotti FUN - FW Garda Italie C.Surf Arco
104265 09.05.2010 Rossdeutscher Arnoldi Preis Q-3iz Berlin Jagen 37
107008 12.05.2010 Expert Olympic Garda 470-8ep Riva del Garda, ITA ALT 470
102106 12.05.2010 Závod 2 - Komu co chybí Cad-2,Q-2,420-1,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
104003 13.05.2010 OPEN DUTCH CHAMPIONSHIP (DYR) 2010 Q-6mm Workum, Nizozemí The Royal Netherlands Yachting Union
104237 13.05.2010 Offene Bayerische Landesmeisterschaft T24-4iz Prien am Chiemsee Segelclub Prien Chiemsee
104255 13.05.2010 dutch youth regatta LaR, L4.7,420, c, Q, 29er, Splash, ... Workum, Nederland Workum Sailing Club
104287 13.05.2010 Traunseewoche Tor-3iz Traunsee (AUT) UYC Traunsee
101107 15.05.2010 Regata mládeže 420-2,Cad-2,Lar-2,Evr-1,Fb-1,L47-1,Q-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101206 15.05.2010 Regata IZOGLASS
změna termínu
Fin-3,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
101405 15.05.2010 Okresní přebor Rs7-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101719 15.05.2010 Altošův Vymácháč Fun-3C,Rac-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
101720 15.05.2010 Příšovický trojúhelník VPOZ Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Fd-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P,T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
104243 15.05.2010 25. cat - regatta F18, F20 - texel rating Altmühltal Altmühltal-Segelcub
104290 15.05.2010 25. Catregatta OT-3iz Altmuhltal GER Altmuhltal Segel Club
107009 15.05.2010 CECC POL Cad-5ip Poznaň - Polsko Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
103204 21.05.2010 FINN WORLD MASTER CHAMPIONSHIP Fin-10ms Split, Croatia YC Labud
104244 21.05.2010 Delta Lloyd North Sea Regatta 2010 OT-3iz Scheveningen, Holandsko Jachtclub Scheveningen
101108 22.05.2010 O vorařskou houžev
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101109 22.05.2010 Pirátksá sekyrka Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Lar-4P,Q-3C,Pir-2,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
101721 22.05.2010 Mem. Bruno Hámy Sta-4P,Pir-2,Sta-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
102003 22.05.2010 Majový pohár Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
102108 22.05.2010 Věstovnická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
104010 22.05.2010 Bavarian Open Melges 2010 M24-6mm Chiemsee CYC Prien
104238 22.05.2010 Spring Cup Q-5iz Neusiedlersee Yacht Club Breitenbrunn
104241 22.05.2010 Pfingsregatta Sta-4iz Attersee UYCAs
101124 23.05.2010 Proti proudu II.
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
104302 23.05.2010 Seestern Gedächtnis-Regatta Spiekeroog OT-3iz ostrov Spiekerooge v Severním moři Spiekerooger Segelclub e.V.
102405 26.05.2010 Kontrolní závod II Evr-1,Lar-1,Q-1 těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
107010 26.05.2010 Delta Lloyd Regatta 470-8iz, AOC Medemblik, NED ALT 470
104252 27.05.2010 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego kl Cad-5iz Puck PZŽ
101305 29.05.2010 Krajský přebor Jč.kraje Evr-4K,Pir-4K,Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
101306 29.05.2010 Lipno maraton
pro ALT Kaj-1 VPOZ
M24-3V,Kaj-1 Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
101406 29.05.2010 Sdružený krajský přebor
Fb-4K přesunuto na CTL 101420
Pir-4K,Rs7-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101504 29.05.2010 Krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Evr-4K,470-4K,Q-2 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 420-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
101902 29.05.2010 Memoriál Tomáše Dymáka 420-3C,Pir-2C,Evr-2C,Fin-2C,Cad-2C,Q-2C,Fb-2C,420-2C Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102110 29.05.2010 KP Jm kraje Rac-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
102406 29.05.2010 Hornický kahan Evr-4K,420-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-1,Q-1 ermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
104280 01.06.2010 Terofeo Paolo Nerotti Fun-5iz Lago di Garda Circolo surf Torbole
104247 04.06.2010 Deutsche Meisterschaft Melges 24 M24-3iz Stamberger See dtyc.e.V.
104278 04.06.2010 Melges 24 Cup M24-5iz Starnbergersee
101735 05.06.2010 Regata stoletých třídy Star Sta-5iz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
101803 05.06.2010 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
101207 05.06.2010 Velká cena IZOGLASS
oprava termínu
Fin-4P Jesenice Yacht Club Kladno
AR
101307 05.06.2010 Pohár Hluboké Pir-4P,Q-3C,Spl-3C,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
101605 05.06.2010 Hop regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
101903 05.06.2010 O perníkovou chaloupku Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C Seč Yachtclub Pardubice
AR
102111 05.06.2010 O kapitánskou čepici
pro ALT Kaj-1 VPOZ
T24-3M,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102202 05.06.2010 Jarní Sokolská regata Q-4K,Q-3M,Vau-3M Těrlice TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
104246 05.06.2010 Seeshaupter Opti-Preiss Q-3iz Německo Yacht-Club Seeshaupt e.V.
103119 06.06.2010 ME Laser Radial 2010 Lar-10me Estonsko, Tallinn
103301 07.06.2010 ME Tornádo Tor-10me Neusiedelsee Neusiedel - AUT
104266 07.06.2010 Europe cup Lar-5iz Warnemunde, GER Warnemunde club
104254 11.06.2010 Kamien Pomorski Cup Q-5iz Kamien Pomorski Jacht Klub Kamien Pomorski
101110 12.06.2010 Regata Sasanek Kaj-2 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
101308 12.06.2010 Frymburský pohár Fin-4P,Tor-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
101339 12.06.2010 O pohár starosty Lipna n/Vlt. Q-3C Lipno YC Lipno nad Vltavou
AR
101606 12.06.2010 Regata Lovosice Kaj-2 ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
101607 12.06.2010 Cena Damet Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Spl-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Pir-4P,Sta-4P,T24-4P,Vau-4P,Cad-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
102004 12.06.2010 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
102112 12.06.2010 ervnový závod Q-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
102407 12.06.2010 Velká cena Ostravy
změna termínu
420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,Lar-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
104276 12.06.2010 Spring Cup M24-3iz AtterSee
103105 14.06.2010 Raceboard World Championships 2010 Rac-12ms Liepaja , Lotyšsko IWA
104303 15.06.2010 Fossil-Laserbitschei Chiemo-Preis Lar-3iz Chiemsee, Německo Seebrucker Regatta-Verein
102408 16.06.2010 Kontrolní závod III Evr-1,Lar-1,Q-1 těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
102113 16.06.2010 Jezdí pod své možnosti
změna koef. 420-2
Cad-2,Q-2,420-2,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
101804 18.06.2010 Odysseův pohár I.
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
104004 18.06.2010 Mistrovství Maďarska OLYMPIC HOPES REG Q-6mm Balatonfüred Balatonfüredi Yacht Club
104253 18.06.2010 35. Trofeo Optimist d Argento Q-5iz Lago di Garda CIRCOLO VELA TORBOLE
104268 18.06.2010 Circolovelatorbole Q-5iz Torbole, Lago di Garda Circolo vela Torbole
102409 19.06.2010 Pohár Radegastu
Závod zrušen bez náhrady
Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr ermanice Jacht club Frýdek Místek
101805 19.06.2010 Odysseův pohár II.
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101407 19.06.2010 Cena Kooperativy Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101608 19.06.2010 Česká Brána Kaj-3D,OT-3D Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
101724 19.06.2010 Star CUP I Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
102005 19.06.2010 Velká cena Dářka Rac-3M,Rac-4K,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
102115 19.06.2010 Cukrovarská regata
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Sta-3C,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
104005 19.06.2010 ORC Croatia Championship Orc-6mm Cres SCOR
104248 19.06.2010 Offene Kreismeisterschaften Bautzen 2010 Cadet, Otevřená třída (Yardstick) Bautzen/Neumalsitz, Německo Bautzener Segel Club, Německo
104249 19.06.2010 Trofeo 4 Laghi Opti Q-5iz Rakousko, Achensee Segelclub TWV Achense
104250 19.06.2010 Puchar Nysy Q-3iz Polsko Nysa KŽ Nysa
104251 19.06.2010 Puchar Nysy Q-3iz Polsko Nysa KŽ Nysa
107011 19.06.2010 Kieler Woche T24-8iz Kiel, GER
104262 20.06.2010 Super Cup Balaton FW, SL Balatongyorok, Balaton, HUN Guyrmo Partos
102307 23.06.2010 Přebor TL Q LS Zlín
nově vložený závod
Q-1 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
104270 23.06.2010 Internationale Schweizermeisteschaft2010 Fin-5iz Thunersee Thunersee-YC
104201 24.06.2010 Kieler Woche 420-5iz Kiel - Německo Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Kaj-6mr Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
104263 25.06.2010 Super Cup Balaton FW, SL Balatongyorok, Balaton, HUN Guyrmo Partos
104267 25.06.2010 CAMPIONATO NAZ. FEMMINILE Q-5iz ROMA LIDO ROMA LIDO DI CASTELFUSANO
101806 26.06.2010 Cena Rozkoše
Závod zrušen bez náhrady !!!
Lar-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,Las-3C,420-2,Q-2 Orlík YC Neratovice
AR
101310 26.06.2010 Radavská regata Kaj1-VPOZ Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
101311 26.06.2010 24 hodin NON-STOP Kaj1-VPOZ Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
101408 26.06.2010 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
102114 26.06.2010 Krajský přebor KSJ21 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,T24-4K,Vau-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
102116 26.06.2010 Moravia Cup
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Sta-4K,Q-2,Kaj-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
102117 26.06.2010 Veterán Cup
přesun koef. Rac-4K z 10-2110
Rac-4K,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
102303 26.06.2010 O hanáckó klobáso
změna termínu
Q-2,Evr-2,Var-2 těrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
102410 26.06.2010 Mladý vítr
změna místa konání !!!
Q-4K,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2 Žermanická přehrada Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
104258 26.06.2010 D-One Regata Fin-3iz Torbole - ITA ITA
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Orlík YC Neratovice
AR
101210 30.06.2010 Přebor ČOS-Dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
103108 01.07.2010 RS:X European championship Rsx-10me Sopot, POL SKZ Hestia Sopot
103110 02.07.2010 NIVEA IODA EUROPEAN CHAMPIONSHIP Q-8me KAMIEN POMORSKI, Polsko Kamien Pomorski
101506 03.07.2010 Stříbrná plachetnice
závod zrušen bez náhrady
Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy
pro LT FD pouze 2 dny (3.7.10-4.7.10)
420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Cad-5ip Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101314 03.07.2010 Velká cena ALT M24 M24-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
101409 03.07.2010 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
101610 03.07.2010 Štít města Litoměřic Kaj-2,470-2,Evr-2,Fin-1 Labe-Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál
doplněna LT Lar-4P
Evr-4P,Vau-4P,Lar-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
104256 03.07.2010 18.Offene Bradenburgische Meisterschaft Fin-3iz Schwielochsee SG Schwielochsee
104257 03.07.2010 Warnemunde Woche L47-5iz Warnemunde Rostocker Yachtclub e.V.
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Cad-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
103205 05.07.2010 ORCi European Championship Orc-10me Cagliari LNI Cagliari
104274 05.07.2010 Formula windsurfing europan festival Fun-5iz Caliari windsurfing club caliari
103112 06.07.2010 World Championships Disabled Sailing paralympijské lodní třídy Medemblik IFDS
103114 06.07.2010 Laser Radial World Championship Laser Radial Largs, Anglie
103302 08.07.2010 ISAF Youth 420-10ms Istanbul - Turecko ISAF
107013 08.07.2010 Melges Week M24-4P Garda - ITA Melges 24 z.s.
103123 08.07.2010 ISAF Youth Championship Lar-10ms Turkey, Istanbul .
104260 08.07.2010 Nord cup Evr-3iz Gdańsk, Polsko marina Galion (AZS),
104279 08.07.2010 Torbole Melges Week M24-5iz Torbole Valná hromada
107014 09.07.2010 MS-470 470-12ms Hague, NED ALT 470
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR
přebor KSJ Praha v LT FB
Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101317 10.07.2010 Prázdninový závod
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2,Vau-2,Las-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
101910 10.07.2010 Setkání finařů na Seči Evr--1,Fin-1,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Q-4K,Evr-1,L47-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
102411 10.07.2010 Bermuda Cup
VPOZ pro Fin,Kaj,Pir
Lar-4K,Evr-2,Lar-2,420-1,Fin-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
104261 10.07.2010 Freundschaftsregatta, Flottenmeisterscha Sta-4iz Wörther See Carinthian Fleet
104269 10.07.2010 Finn Duell Fin-5iz Wolfgangsee UYC Wolfgangsee
107017 10.07.2010 Limar cup Vau-5ip Liptovská Mara - SVK Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
101410 12.07.2010 Závod nadějí (uzavřený závod) Cad-1,Evr-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
104006 14.07.2010 Mezinárodní Mistrovství Polska Rac-6mm,3mm Dobrzyň Polsko DKŽ
103303 16.07.2010 MS Vaurien Vau-12ms Liptovská Mara - SVK SJZ
103207 16.07.2010 Spalsh Open European Chapionships Spl-8me Lelystadt, Nizozemí Royal Yacht Club Sneek
104321 16.07.2010 NERETVA OPEN 2010 FUN Ploče KJD Jadrija, Eol.com.hr
101318 17.07.2010 Pohár Imego
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
101411 17.07.2010 Cena Lokomotivy Rs7-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-2,Fin-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
102008 17.07.2010 Bambusová regata Q-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
102412 17.07.2010 Modrá stuha Č.Těšína
přesun Fin-4K z CTL 10-2409
Fin-4K,420-2,Evr-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
103116 17.07.2010 Youth World Championship Lar-10ms Largs, Scotland
104298 17.07.2010 Oberland Pütz Fin-4iz Oberland Pütz SVOS
103206 18.07.2010 MS Vaurien Vau-12ms SVK, Liptovská Mara
103118 19.07.2010 ME Laser Standart youth Las-8me Gdynia, POL JK ARKA Gdynia
104009 19.07.2010 Otvoreno Prvenstvo Hrvatske formula ws Slalom, course Viganj -
104304 19.07.2010 Eurocup Flash Fla-5iz Lelystad, Markermeer, Netherlands Bataviahaven, Lelystad
103304 22.07.2010 MS 420 420-12ms Haifa - Israel ALT 420
104008 22.07.2010 Championship District 17 Endergebnis Sta-6mm Starnberger See Münchner Yacht-Club e.V.
102413 23.07.2010 48.Beskydská regata-Mem.B.Hrubého 420-5mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,420-3M,Lar-3M,Las-3M,Fin-2,420-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
103127 23.07.2010 World Championship 2010 Evr-12ms Arkosünd, Švédsko
103128 23.07.2010 World Championship 2010 Evr-12ms Arkosünd, Švédsko
103209 23.07.2010 Tornado World Championships Tor-12 Travemunde Travemunde- Woche
103305 23.07.2010 MS Tornádo Tor-12ms Ostsee Travemunde - GER
104019 23.07.2010 Mez. mistr. Maďarska Pir-6mm Maďarsko-Balaton
107015 24.07.2010 MS Cadet Cad-10ms Puck Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
107016 24.07.2010 Kieler Woche 470-8iz, AOC Kiel, GER ALT 470
101319 24.07.2010 Modrá stuha Lipna 45. ročník
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata
Fb-4K přesunuto z CTL 101406
T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101413 24.07.2010 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,F20-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
103113 24.07.2010 MS Cadet Cad-10ms POL POL
103129 24.07.2010 MEJ-Pirát Pir-8me Tegeler See SCN, Berlín, Německo
103208 24.07.2010 Mistrovství světa Masters 2010 Rac-10ms Martiques Francie IWA
103120 26.07.2010 ME Laser 4,7 L47-8me Francie , Hourtin CVHM
104264 26.07.2010 Regata 50.MFD Q-3iz šibenik JK VAL šibenik
107012 30.07.2010 Mistrovství ČR Fun-6mr,Fun-4P Viganj - Chorvatsko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
104271 30.07.2010 Intercup Q-5ip Námestovo, slovensko YC Martin
104283 30.07.2010 Interpohár Evr-3iz SVK - Orvská přehrada YC Martin
102204 31.07.2010 Prázdninová regata
závod zrušen bez náhrady
Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
101507 31.07.2010 Femina regata
závod se neuskutečnil - bez účast závodníků
Pir-3,Evr-1,Fun-1,Q-1,Rac-1 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
101807 31.07.2010 4 hodiny Rozkoše
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
101211 31.07.2010 Prázdniny v půli Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Fb-3C,Las-3C,Lar-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
101321 31.07.2010 Bezdrevský maraton Evr-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
101414 31.07.2010 Cena Primátora Rs7-4P.Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
102009 31.07.2010 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
104275 31.07.2010 Regata Sv. Roko 2010 Q-3iz Sv. Filip i Jakov, Chorvatsko JK S. Filip i Jakov, Chorvatsko
104282 31.07.2010 Bogarka Cup 2010 KJP, RSX, FInn Domaša JK Dobrá
104315 31.07.2010 Bogarka cup 2010 Fin-3iz Domaša JK Dobrá
103139 02.08.2010 International Meges24 World Championship M24-12ms Tallin .
103136 04.08.2010 Youth European Championship Evr-8me Aarhus, Denmark Egaa Marina
103137 04.08.2010 Youth European Championship Evr-8me Aarhus, Denmark Egaa Marina
104020 05.08.2010 Inter. Osterr. Staatsmeisterschaft Pir-6mm Austria-Atersee SVW-YS
107029 06.08.2010 Československý pohár
oprava termínu
Fin-5iz,Fin-4P Liptovská Mara - Slovensko "ALT FINN z.s."
104281 06.08.2010 O pohár primátora Evr-3iz SVK - Liptovská Mara TJ Fatran
101725 07.08.2010 Mistrovství České flotily
závdo se neuskutečnil - povodně
Sta-4P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
102118 07.08.2010 Veletržní regata
závod zrušen bez náhrady
L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
101212 07.08.2010 "24" Kaj-3V Slapy Km 93 Lodní klub Štěchovice
AR
101322 07.08.2010 Optík regata L47-1,Q-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Fd-4P,Fb-3C,Pir-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
101415 07.08.2010 MČR - Katamarán Match Race Mr-6mr,Tor-4P Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101508 07.08.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 14+15 Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
104284 07.08.2010 Fehmarn Rund 2010 OT-5iz Heiligenhafen, Německo
104285 07.08.2010 4 LAGHI 2010 -IV TAPPA Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
104291 09.08.2010 Skandia Sail For Gold Regatta 2010 Las-5iz,470-7iz,Fin-7iz,Las-5iz,Lar-5iz,Rsx-7iz Weymouth & Portland GBR
104292 09.08.2010 ORA CUP ORA 2010 Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
107019 10.08.2010 Skandia Sail For Gold Regattta 470-7iz, AOC Weymouth, GBR ALT 470
107018 10.08.2010 Skandia Sail For Gold Regattta T24-8iz Weymouth, GBR
104014 11.08.2010 Mezinárodní MRakouska-Pirát Pir-6mm Ateer See SVW-YS
103306 12.08.2010 MEJ 420 420-8me La Rochelle - Francie
104007 12.08.2010 Schweizer Meisterschaft 2010 Fb-6mm Segelclub Aegeri, Switzerland Segelclub Aegeri
101726 13.08.2010 Mistrovství ČR Sta-6mr,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
104293 13.08.2010 Trofeo Simone Lombardi Q-5iz Lago di garda fraglia vela malcesine
101324 14.08.2010 Lipenská vlna Kaj-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101416 14.08.2010 Letní závod Rs7-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101509 14.08.2010 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
101611 14.08.2010 Cena Duchcova 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101904 14.08.2010 Štít města Pardubic Evr-3C,Fin-3C,Q-3C,Pir-2, Seč Yachtclub Pardubice
AR
102205 14.08.2010 Modrá stuha Plumlova
změna místa konání
Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Mohelnice JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
102206 14.08.2010 Tovačovskéma zátokama Fun-1, Rac-1, Rsx-1, Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
104294 14.08.2010 Sächsische Landesmeisterschaft FD Fd-3iz Möhschwitz Valná hromada
103130 15.08.2010 Finn Gold Cup 2010 Fin-12ms USA - San Francisco SAN FRANCIS SAILING CLUB
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101325 18.08.2010 Poslední vítr
závod zrušen bez náhrady
Vau-2,Evr-1,L47-1,Pir-1,Q-1, Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba 470-3D,Evr-3D,Q-3D,Fin-3D Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR M24-6mr,M24-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II 470-2,Evr-2,Q-1,Fin-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
104011 19.08.2010 Österreichische Staatsmeisterschaft Sta-6mm Traunsee UYCT
104015 19.08.2010 Mezinárodní mistrovství Německa 2,4mR Chiemsee Segelclub Prien e.V. Chiemsee (SCPC)
104295 19.08.2010 Evropa Cup 2010 Las,LaR, L4,7 Wolfgangsee uyc-wolfgangsee
107020 20.08.2010 Velká cena Slovenska - MSR Vau-6mm,Vau-5ip Krážová - SVK Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
104001 20.08.2010 Velká cena Slovenska Fin-4P,420-3M Králová - SVK SJZ
104017 20.08.2010 Morskie Mistrzostwa Polski Katamaranów OT-3mm Sopot, Gda/nsk, Polsko UKS NAVIGO
101505 21.08.2010 O plný pohár presidenta klubu
VPOZ
Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
101111 21.08.2010 Modrá stuha Slap Kaj-2 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
101213 21.08.2010 Letní závod mládeže Cad-2,Evr-1,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
101327 21.08.2010 Modrá stuha Dvořiště Lar-4K,Las-4,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
101417 21.08.2010 Porcelán Cup Evr-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara 470-2,Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101616 21.08.2010 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Q-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Pir-4K,420-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
102119 21.08.2010 Gagan Cup
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Vau-4P,Q-2,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
102120 21.08.2010 Kutálkův memoriál
pro ALT Kaj-1 VPOZ
T24-3M,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102414 21.08.2010 Olešná regata
přesun koef. Fb-3M ze závodu 10-2409
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
104296 21.08.2010 Coppa Patella-Finn Dinghy Fin-5iz Traunsee- Austria UYCT
104297 21.08.2010 XY-Vogtland Cup Q-3iz Pöhl SRN Segelclub Handwerk Plauen
104012 22.08.2010 ORC Campionato Italiano Orc-6mm Livorno, ITA CCVT
101214 23.08.2010 Táborová regata VPOZ I
závod zrušen bez náhrady
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
101328 23.08.2010 Lipenská Vlna II.
pro ATL T24-1 VPOZ
T24-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
104326 24.08.2010 RS 100 European Grand Prix 2010 - Saint Rs1-4iz Saint Raphaël - FR Club Nautique de Saint-Raphaël
101215 25.08.2010 Táborová regata VPOZ II
závod zrušen bez náhrady
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
101617 26.08.2010 Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Lar-6mr,Q-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
101340 27.08.2010 Grand Prix RS700 Rs7-5gp Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
101727 27.08.2010 Veterán Finn
MČR neschváleno VV ČSJ
Fin-3R Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
107031 27.08.2010 Czech Laser Radial Masters
VPOZ
Lar-1 Nové Mlýny Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
107021 28.08.2010 ME-470 470-10me Istanbul, TUR ALT 470
101510 28.08.2010 Modrá stuha Regentu
závod bez účasti závodníků
Evr-3R Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
101112 28.08.2010 Memoriál Rösslera-Ořovského
pro ALT Kaj VPOZ
Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Kaj-1,Lar-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101216 28.08.2010 Hurá do školy Cad-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
101217 28.08.2010 Truc Regata VPOZ Kaj-1 Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
101330 28.08.2010 Modrá stuha Světa Pir-4P,Evr-1,Las-1,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
101331 28.08.2010 Radavský pohár
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Orlík-YCPK Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
101418 28.08.2010 Apollo Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
101419 28.08.2010 Modrá stuha Jesenice Lar-2,Las-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
101618 28.08.2010 Labský pohár Kaj-2 ernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
101906 28.08.2010 Opatovický pohár Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C Seč Yachtclub Pardubice
AR
101907 28.08.2010 Memoriál Františka Ehla Fd-4P Otmuchów - POL TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
102122 28.08.2010 Dálková plavba
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Sta-3D,Vau-3D,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
102137 28.08.2010 Memoriál Dušana Vaculky
nově vypsaný závod
Kaj-1,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
102138 28.08.2010 Jedovnický kapr
nově vložený závod
Evr-1,Fin-1,Las-1,Q-1,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
103138 29.08.2010 RS:X World Championship Rsx-12ms Kerteminde, DEN Kerteminde Sejl Klub
103133 30.08.2010 MSJ Laser Standart Las-10ms Hayling Island, GBR HISC
104016 02.09.2010 Internationale Deutsche Meisterschaft Fin-6mm Schwielochsee, Německo Segelclub Schwielochsee e.V.
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
104299 03.09.2010 Zuiderzeeregatta 2010 Fd-6mm Ilmeersee KNZ
104305 03.09.2010 Laser europa Cup L47-4iz Balatonfured, Maďarsko BYC
104307 03.09.2010 Puchar Beskidow Q-4iz Polsko - Tresná UKS Wiking Zarzecze
101511 04.09.2010 Modrá stuha Hracholusek
pro LT Kaj-1 = VPOZ
Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
101123 04.09.2010 Regata Laguna
pro LT Kaj-1 = VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
101333 04.09.2010 Lipenský drak Q-4P Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Pir-4P,T24-4P,Cad-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
101729 04.09.2010 Cena Příšovic VPOZ Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
102123 04.09.2010 Vítr z Vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102207 04.09.2010 Podzimní Sokolská regata
pro ALT Vau-1 (veteran) VPOZ
Vau-4K,Vau-3M,Q-1,Vau-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
107050 04.09.2010 Cena Devoti one design De1-4P Lipno - Černá v Pošumaví D-One
AR
102124 10.09.2010 Český pohár - slalom II.
závod se neodjel - bezvětří
Fus-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Fd-6mr,Fd-5ip Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
104018 10.09.2010 OPEN NATIONAL CHAMPIONSHIP Q,L4.7 Piran Slovinsko ŠD Piran
104021 10.09.2010 Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich 420-3mm Gdaňsk - POL
104308 10.09.2010 Europa Cup Moss Norway L,LaR,L4,7, NMFormula 18 Moss , Norway Moss er Seiling
104322 10.09.2010 Nab tower race NJ-3iz Solent - UK Island sailing club
101619 11.09.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Kaj-4K ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
101620 11.09.2010 Cena YC Nechranice
závod se neodjel - bezvětří
Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
101730 11.09.2010 Modrá vlajka Máchova jezera
závod se pro bezvětří neodjel
Sta-4P,420-3C,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
101113 11.09.2010 Pirátský šátek Kaj-2 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
101218 11.09.2010 tít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
101219 11.09.2010 Zhasnutý kahan Fin-2, Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
101335 11.09.2010 Borůvková regata Cad-4P,L47-3C,Lar-3C,Q-3C,Spl-3C Lipno - Lipno n/Vlt. YC Lipno nad Vltavou
AR
101420 11.09.2010 Modrá stuha Boleváku Pir-2, Evr-1, Fb-1, Fin-1,Las-2, Lar-2, Q-1, RS7-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101731 11.09.2010 Ski regata Fun-1,Rac-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
AR
102208 11.09.2010 Tvarůžková reagata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
102415 11.09.2010 Hornická regata 420-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2,Evr ermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
102125 15.09.2010 Závod 4 - Drž pínu za konec
závod se neodjel - bezvětří
Cad-2,Q-1,420-2,L47-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
102416 15.09.2010 Kontrolní závod IV Evr,Lar,Q těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
103210 15.09.2010 Tornado European Championship Tor-10me Torbole, Lago di Garda, ITA CV Torbole
102126 17.09.2010 Mistrovství ČR Vau-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102127 17.09.2010 Mistrovství ČR 470-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
104025 17.09.2010 OPEN POLISH CHAMPIONSHIP Q-6mm Kamien Pomorski Jacht Klub Kamień Pomorski
107022 18.09.2010 MS LT 2.4mR T24-12ms Hoorn, Holandsko
101512 18.09.2010 Švestková regata
doplněna LT Fin-1
L47-4P,Las-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
101621 18.09.2010 Cena Povodí Labe Kaj-2 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
101622 18.09.2010 Cena Lučana + SKP Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
101908 18.09.2010 Poslední Seč Q-2C,Cad-2C,Evr-2C,Fin-2C,Pir-2C,Fb-2C,420-2C Seč Yachtclub Pardubice
AR
102128 18.09.2010 Modrý hrozen
přesun koef. Fd-6mr ze závodu 10-1334
Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102209 18.09.2010 Burčáková regata Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka
změna termínu
Q-4,Evr-4,Vau-4 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
102417 18.09.2010 FLEXIMONT Cup 420-2,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Q-2,Fin těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Ela-5ip,Nj-5ip Biograd na Moru, Chorvatsko YFA, s.r.o.
AR
101513 19.09.2010 Za hracholuskou kachnou
pro LT Kaj-1 = VPOZ
Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
103211 19.09.2010 2010 Open World Championship 2.4 T24-12ms Nizození, Hoorn WSV Hoorn
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA
Bavaria Match + Elan
Bav-6mr,Bav-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
103214 22.09.2010 Melges 32 World Championship OT-12ms san francisco st. francis yacht club
104314 23.09.2010 Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski Q-3iz Chełm Śląski UKS Silesia
101732 25.09.2010 Závod o kapitánskou dýmku+SKP Sta-4P,Sta-4K,420-3C,Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
101114 25.09.2010 Cena Modřan 420-2,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
101220 25.09.2010 Mem. J. Sosnovce-veterán regata Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
101336 25.09.2010 Jihočeská žába Pir-3C,Spl-3C,Q-2,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
102130 25.09.2010 ME Fireball Fb-10me Nové Mlýny Český Fireball, z.s.
AR
104306 25.09.2010 Pohár STU Q-3iz Senec Slávia STU
107024 25.09.2010 CECC HUN Cad-5ip Balaton - Tihany Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
107025 25.09.2010 14.Česká námořní rally
Elan340
Nj-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
107026 25.09.2010 Dářkovská Rac-5mz,Fun-5mz Velké Dářko Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
101221 28.09.2010 Svatováclavský závan Fin-1, Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
101341 28.09.2010 Soustředění mládeže
nově doplněný závod do CTL
Q-1 Lipno n/Vlt. Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
104022 30.09.2010 German Open 2010 Cad-6mm Ribnitz Segel Club Ribnitz e.V.
101337 01.10.2010 Mistrovství ČR Tor-6mr,Tor-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
107027 02.10.2010 Nechranický maratón
závod se neukutečnil - bez závodníků
Fun-3D,Rac-3D Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Rs7-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka 470-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov - Barbora Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
102131 02.10.2010 Memoriál Jana Sedláka
doplněny koef K3 u LT Laser a LT Q-1
Cad-3M,Lar-3M,Las-3M,L47-3M,Cad-2,Evr-1,Fin-2,Las-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
102132 02.10.2010 Burčákova regata
pro ALT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102418 02.10.2010 Cena Borsodchem 420-3M,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,Fb-2,Lar-2,Fin-1 těrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
103212 03.10.2010 D-ONE GOLD CUP Magic marine De1-12ms Valencia Club nautico de Valencia
101115 07.10.2010 Czech & Slovak Championship
ORC-i
Orc-6mr,Ims-6mr Chorvatsko Sportovní klub YACHTING STYL
AR
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
104316 08.10.2010 INTERNATIONAL FINN CUP Fin-7iz Malcesine FRAGLIA VELA MALCESINE
104327 08.10.2010 Bavarian Masters Rac-3iz Německo - Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
101116 09.10.2010 Vytrvalostní závod kautových lodí Kaj-3V,Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101127 09.10.2010 Moravian Grand Prix De1-5vc,De-4P Nové Mlýny YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
101222 09.10.2010 Pohár ČOS E-2,Fin-2,Q-1 Vranská Přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic 420-2,Cad-2,Fb-2, Jezero Poděbrady YC Neratovice
AR
101422 09.10.2010 Poslední vítr Rs7-4P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
101623 09.10.2010 Modrá stuha Labe
změna termínu
Kaj-2 Labe Ústí-Zálezly TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
102129 09.10.2010 Poslední vítr
doplněna LT Cad a 420
Vau-5ip,Vau-4P,Cad-2,420-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
102134 09.10.2010 Pohárový závod Spl-4P,Q-4P,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
102419 09.10.2010 FB party
změna termínu
Fb-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
104311 09.10.2010 Sezonfinale Fd-3iz Cospudener see, Markkleeberg, SRN Cospudener yacht club
104313 09.10.2010 Chiemsee-Inselmaraton 2010 Rac-5iz Chiemsse Německo Surfclub Chiemsee
101117 10.10.2010 Czech & Slovak Championship
ORC-Club
Nj-6mr,Nj-5ip Chorvatsko Sportovní klub YACHTING STYL
104328 10.10.2010 Chiemsee Insel Marathon Rac-5iz Německo - Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
104024 14.10.2010 Inter.Slovenien championat M24-6mm Portorož SLO
104023 15.10.2010 Mistrovství Slovinska Las-6mm Portorož, SLO Pirat Portorož
104312 15.10.2010 Puchar Rybnika - Interpuchar 2010 E,L4,7,Q,L,C, Rybnik-Polsko TS Kuźnia Rybnik
101224 16.10.2010 Konec větru
neodjeto - bezvětří
Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
102135 16.10.2010 24-hodinový ledový dech
závod zrušen bez náhrady
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
101118 16.10.2010 Primátorský štít
pro ALT Kaj-1 VPOZ
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101338 16.10.2010 Zbytek Větru Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
101342 16.10.2010 Lipenský kotrmelec
nově vložený závod
Rs7-4P Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
101733 16.10.2010 Baban Cup III Fin-3C,Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
102304 16.10.2010 Pohár Kroměříže
změna termínu
Q-2,Evr-2,Var-2 těrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
104320 17.10.2010 Unica offshore challenge Chorvatsko Orc-4iz Biograd YCP
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Fb-6mm Portorož Valná hromada
101119 23.10.2010 Modrá stuha Vltavy
pro ALT Kaj-1 VPOZ
420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Kaj-2,Lar-2,Q-2,Fb-1, Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
101625 23.10.2010 Zlatá sekyrka Fin-2 Labe-Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
102136 23.10.2010 Kvalifikace MČR 1 TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
102139 23.10.2010 Modrá stuha Brněnské přehrady
VPOZ - nově vložený závod
OT-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
102210 23.10.2010 Kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
102306 23.10.2010 Poslední réčko Q-2,Evr-2 JNS. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
104317 23.10.2010 Rolex Middle Sea Race ORC, IRC Malta RMYC
104318 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Juniores Q-5iz Riva del Garda, Itálie Valná hromada
104319 23.10.2010 TROFEO TORBOLI - Cadetti Q-5iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva, Riva del Garda
101120 28.10.2010 Kvalifikace MČR 2 TR-4P Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
102203 28.10.2010 Olomoucká regata
změna termínu
Q-4K,Fin-2,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
104324 28.10.2010 S CUP Ela-3iz Murter - marina Jezera - Chorvatsko Nautic Club Austria (AUT)
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy
neodjeto - bezvětří
TR-6mr Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
101734 30.10.2010 Star CUP II Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
104323 04.11.2010 Impression Sailing Week NJ-5iz Biograd n/m BURIN Yachting club
101125 06.11.2010 EVROPACUP Evr-1 Vltava YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
101126 06.11.2010 Prague Grand Prix
dodatečně vložený závod
De1-4P Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
104329 06.11.2010 Matrinova regata Q-5iz Isola JK Burja
104325 12.11.2010 Jabuka Nj-3iz Vodice, Chorvatsko Tijat
104027 20.11.2010 OESTERREICHISCHE MEISTERSCHAFT YARDSTIC De1-6mm Attersee union yacht club ateersee
104330 02.12.2010 St. Nicholas Race 2010 Q-5iz Chorvatsko, Pula JK Vega
101736 11.12.2010 První led Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
101737 18.12.2010 Severní vítr Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
101738 25.12.2010 Memoriál Pavla Harcuby Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
107028 31.12.2010 Mistrovství ČR - Slalom III. Fus-6mr,Fus-4P ???? Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ